08:2500
SON DAKİKA DATÇA HABERLERİ

Son Dakika Datça Haberleri

   

  Turizm Merkezlerinde Yılbaşı Mesaisi

  Barındırdığı tarihi ve kültürel özelliklerle her yıl 3 milyondan fazla turisti ağırlayan Muğla'daki turistik tesislerde yılbaşı heyecanı başladı TÜRSAB Marmaris Bölgesel Yürütme Kurulu (BYK) Başkanı Özbozdağ: "Önümüzdeki hafta içerisinde rezervasyonların dolacağını tahmin ediyoruz. (Dün 11:07)

   

  Datça Ahşap Teknede Can Pazarı

  Datça Ahşap Teknede Can Pazarı

  Marmaris'te 14 metrelik ahşap gezi teknesinin makine dairesinde henüz belirlenemeyen nedenle patlama meydana geldi. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  13 Yaşındaki Çocuğa İnsan Kaçakçılığı Suçlaması

  13 Yaşındaki Çocuğa İnsan Kaçakçılığı Suçlaması

  Türkiye'de son yıllarda giderek artış gösteren insan kaçakçılığı olaylarına bu kez 13 yaşındaki bir çocuk karıştı. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Yat Yangını

  Yat Yangını

  Muğla'da açık denizde ahşap yat yangını- Datça ilçesi Oğlanboğuldu mevkisinde yangın çıkan ahşap yattaki 2 kişi Sahil Güvenlik ekipleri tarafından kurtarıldı, yat ise battı Datça- Bozburun bölgesindeki açık denizde yangın çıkan ahşap yat, battı. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Muğla'da Açık Denizde Ahşap Yat Yangını

  Muğla'nın Datça ilçesi Oğlanboğuldu mevkisinde yangın çıkan ahşap yattaki 2 kişi Sahil Güvenlik ekipleri tarafından kurtarıldı, yat ise battı. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Ahşap Yat Sulara Gömüldü

  Ahşap Yat Sulara Gömüldü

  Muğla’nın Marmaris ilçesinde, özel bir ahşap yatın makine dairesinde patlama meydana geldi. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Gövdesi Delinen Ahşap Yat Sulara Gömüldü

  Gövdesi Delinen Ahşap Yat Sulara Gömüldü

  Muğla’nın Marmaris ilçesinde, özel bir ahşap yatın makine dairesinde patlama meydana geldi. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  AK Parti İl Başkanı Öztürk'ten Su Zammına Tepki

  Öztürk: "Muğla Büyükşehir Belediye Meclisi’nin AK Partili arkadaşlarımız ile MHP, DP’li üyelerin ret oylarına rağmen CHP ’li meclis üyelerinin kabul oylarıyla içme sularının fiyatına yapılan zammı parti olarak kabul etmemiz mümkün değil" (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Marmaris'te Otel İnşaatı Yıkıldı

  Marmaris'te Otel İnşaatı Yıkıldı

  Marmaris’in gizli cenneti Selimiye’de, denize sıfır noktada inşaatına başlanan ve belediye tarafından mühürlenen otel inşaatının yıkımına başlandı. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Ana Parti İl Başkanı Çalışkan: CHP'nin Oylarını Bölme Niyetinde Değiliz

  Anadolu Partisi (ANA Parti) Muğla İl Başkanı Aylin Çalışkan, partilerinin amacının CHP'nin oylarını bölmek yerine, tam aksine sandığa gitmeyen seçmenin aktif siyasete katılmasını sağlamak olduğunu söyledi. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Anadolu Partisi İl Başkanı Çalışkan: 'Bölmeye Değil, Birleştirmeye Geldik'

  Anadolu Partisi İl Başkanı Çalışkan: "Bölmeye Değil, Birleştirmeye Geldik"

  Milletvekili Emine Ülker Tarhan’ın Genel Başkanlığı’nda kuruluşunu tamamlayan Anadolu Partisi’nin Muğla İl Başkanı Aylin Çalışkan ve Marmaris İlçe Başkanı Ahmet Emre Toprak, düzenledikleri basın toplantısıyla, Muğla il kurucular kurulunu ve ilçe teşkilatlarını tanıttı. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Muğla'da Yağış ve Fırtına

  Muğla'da yağış ve fırtına- Muğla ve Fethiye'de etkili yağışlar nedeniyle tarım arazileri su altında kalırken Datça ilçesinde etkili olan fırtına nedeniyle zeytin ve çam ağaçları devrildi Muğla ve ilçelerinde etkili olan yağış ve fırtına günlük yaşamı olumsuz etkiliyor. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.12.2014 08:25:04. #1.11#