SON DAKİKA DATÇA HABERLERİ

Son Dakika Datça Haberleri

 • 30 Temmuz 2016 11:12Datça Bu Yat Güneş Enerjisi ile ÇalışıyorDatça Bu Yat Güneş Enerjisi ile ÇalışıyorBu yat güneş enerjisi ile çalışıyorİSTANBULLU elektronik mühendisi 60 yaşındaki İsmail Ezgü, büyük bir başarıya imza attı.
 • 29 Temmuz 2016 14:18Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Yönelik Marmaris'teki Suikast GirişimiCumhurbaşkanı Erdoğan'a Yönelik Marmaris'teki Suikast GirişimiFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ayrılmasının ardından Marmaris'te konakladığı otele düzenlenen saldırıya katıldığı belirtilen 11 askerin yakalanmasına yönelik çalışmalar sürdürülüyor.
 • 29 Temmuz 2016 11:56Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Yönelik Marmaris'teki Suikast GirişimiFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ayrılmasının ardından Marmaris'te konakladığı otele düzenlenen saldırıya katıldığı belirtilen 11 askerin yakalanmasına yönelik çalışmalar sürdürülüyor.
 • 28 Temmuz 2016 11:48Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Yönelik Marmaris'teki Suikast GirişimiFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ayrılmasının ardından Marmaris'te konakladığı otele düzenlenen saldırıya katıldığı belirtilen askerlerin yakalanmasına yönelik çalışmalar havadan, karadan ve denizden devam ediyor.
 • 28 Temmuz 2016 11:41Doğaya Olan Tutkunun Sergisi 'Renkleri ve Işığın Dans' Bodrum'da AçıldıDoğaya Olan Tutkunun Sergisi 'Renkleri ve Işığın Dans' Bodrum'da AçıldıTürkiye’de tükenmekte olan doğal güzelliklere, 46 yıllık gazeteci ve fotoğraf sanatçısı Recep Peker Tanıtkan’ın objektifinden bakmak isteyenler, 1 Ağustosa kadar Bodrum Gümbet Mor Sanat‘ta Semra Gönül ev sahipliğinde düzenlenen "Renklerin ve Işığın Dansı" isimli sergiyi ziyaret edebilecek.
 • 28 Temmuz 2016 09:48Doğaya olan tutkunun sergisi 'Renkleri ve Işığın Dans'Doğaya olan tutkunun sergisi 'Renkleri ve Işığın Dans'Recep Peker Tanıtkan'ın objektifinden bakmak isteyenler, 1 Ağustosa kadar Bodrum Gümbet Mor Sanat'ta Semra Gönül evsahipliğinde düzenlenen "Renklerin ve Işığın Dansı" isimli sergiyi ziyaret edebilirler.
 • 25 Temmuz 2016 11:55Marmaris'e 300 Kişilik Komando Takviyesi15 Temmuz 2016 tarihinde, FETÖ/PDY tarafından kalkışılan darbe sırasında, Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konakladığı otelden ayrılmasının ardından, saldırı düzenleyen FETÖ'cü askerleri yakalamak için dağlık ve ormanlık alana helikopterlerle özel eğitimli asker gönderildi.
 • 25 Temmuz 2016 11:24Marmaris'te Marmaris'te "Kıskaç" Operasyonu SürüyorMuğla'nın Marmaris İlçesi'nde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kaldığı otele suikast girişiminde bulunan FETÖ/PDY'ci darbeci askerleri arama faaliyetleri tüm hızıyla devam ediyor.
 • 24 Temmuz 2016 16:39Havadan, Karadan ve Denizden AranıyorlarHavadan, Karadan ve Denizden AranıyorlarFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ayrılmasının ardından, Muğla'nın Marmaris ilçesinde konakladığı otele saldırı düzenleyen askerleri yakalamak için başlatılan arama çalışmaları havadan, karadan ve denizden sürüyor.
 • 24 Temmuz 2016 16:09Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Yönelik Marmaris'teki Suikast GirişimiFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ayrılmasının ardından, Muğla'nın Marmaris ilçesinde konakladığı otele saldırı düzenleyen askerleri yakalamak için başlatılan arama çalışmaları havadan, karadan ve denizden sürüyor.
 • 23 Temmuz 2016 19:45Darbeci Askerler Köylülerin Araba ve Teknelerini Satın Almak İstemişDarbeci Askerler Köylülerin Araba ve Teknelerini Satın Almak İstemişFETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oteline saldıran darbeci askerlerin, kaçarken köylülerin araba tekerlerini satın almak istediği ortaya çıktı.
 • 23 Temmuz 2016 16:43Yunan Adası Simi Abluka AltındaYunan Adası Simi Abluka AltındaFethullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tatil yaptığı Marmaris’teki otelden ayrılmasının ardından otele saldırı düzenleyen askerlerin yakalanması amacıyla başlatılan “Kıskaç" operasyonu tüm hızıyla sürüyor.
 • 23 Temmuz 2016 10:40Kaçan Darbeci Askerlere Kaçan Darbeci Askerlere "Kıskaç" OperasyonuFETÖ'nün darbe girişiminde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ayrılmasının ardından konakladığı otele saldıran askerlerin yakalanması için "Kıskaç" operasyonu başlatıldı.
 • 22 Temmuz 2016 18:56Dağlık ve Ormanlık Alana Helikopterlerle Bir Tabur Özel Eğitimli Asker GönderildiDağlık ve Ormanlık Alana Helikopterlerle Bir Tabur Özel Eğitimli Asker GönderildiAskerlerin Helikopterlere binişi - Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konakladığı otele düzenlenen saldırının ardından ormanlık alana kaçan darbeci askerleri arama çalışmaları devam ediyor Ekiplere takviye olarak özel eğitimli yaklaşık 300 asker Marmaris'e geldi İlçe stadında toplanan askerler, helikopterlerle 10'ar kişi halinde alınarak Marmaris ile Datça arasındaki ormanlık ve dağlık alanlara bırakıldı Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ayrılmasının ardından, Muğla'nın Marmaris ilçesinde konakladığı otele saldırı düzenleyen askerleri yakalamak için dağlık ve ormanlık alana helikopterlerle bir tabur özel eğitimli asker gönderildi.
 • 22 Temmuz 2016 18:03Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kaldığı Otele Yapılan SaldırıFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ayrılmasının ardından, Muğla'nın Marmaris ilçesinde konakladığı otele saldırı düzenleyen askerleri yakalamak için dağlık ve ormanlık alana helikopterlerle bir tabur özel eğitimli asker gönderildi.
 • 22 Temmuz 2016 12:47Marmaris'te Darbeci Askerler İha'larla Aranıyor, Gizledikleri 12 Tüfek BulunduMarmaris'te Darbeci Askerler İha'larla Aranıyor, Gizledikleri 12 Tüfek BulunduCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a saldırı düzenlemek amacıyla Muğla'nın Marmaris İlçesi'ne gelen ve çatışmada 2 polisi şehit ederek kaçan darbeci askerler, jandarma ve polis özel harekat timleri ile bordo bereliler tarafından her yerde aranırken, Sahil Güvenlik ekipleri de kıyılarda, denizden olası bir kaçış girişimine karşı bekliyor.
 • 21 Temmuz 2016 14:14İdil Biret, Datça'da Konser Verecekİdil Biret, Datça'da Konser VerecekMuğla'nın Datça İlçesi'ne bağlı Yaka Mahallesi'nde, 17 Temmuz 2010 tarihinde hizmete açılan, 'Uluslararası Knidos Kültür ve Sanat Akademisi' (UKKSA) en önde gelen piyano ustalarından biri olan İdil Biret'i, müzikseverlerle buluşturmaya hazırlanıyor.
 • 21 Temmuz 2016 13:14Datça Kara Deniz ve Havadan Ablukaya AlındıDatça Kara Deniz ve Havadan Ablukaya AlındıCumhurbaşkanı Erdoğan’ın kaldığı otele yönelik saldırının ardından Datça yarımadası kara, hava ve denizden ablukaya alındı.
 • 21 Temmuz 2016 08:37Batı Akdeniz İçin Yağış ve Fırtına UyarısıAntalya, Muğla, Burdur ve Isparta illeri için sağanak uyarısında bulunuldu.
 • 20 Temmuz 2016 22:52Darbe Girişimi Sırasında Cumhurbaşkanı'nın YanındaydıDarbe Girişimi Sırasında Cumhurbaşkanı'nın YanındaydıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk'ün açıklamaları Darbe girişimi sırasında Cumhurbaşkanı'nın yanındaydı AK Parti Muğla Milletvekili Öztürk, o geceyi anlattı: "Sayın Cumhurbaşkanımızı almak için Çiğli'den üç helikopter kalkıyor.
 • 20 Temmuz 2016 22:06Muğla'da İki Türk Sahil Güvenlik Botunun Kaçırıldığı" İddiasıYunan güvenlik yetkilileri, Muğla açıklarında iki sahil güvenlik botunun Datça açıklarındaki bir Yunan adasına doğru ilerlediği bilgisini yalanladı.
 • 20 Temmuz 2016 20:38Muğla-Datça'da Havadan Aramalar SürüyorMuğla-Datça'da Havadan Aramalar SürüyorDarbeci askerler için Marmaris'te her ağacın dibi aranıyor-(EK2)DATÇA'DA HAVADAN ARAMACumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan'ın Marmaris'te kaldığı otele saldırıda bulunduktan sonra kayıplara karışan darbeci askerler, Datça'da da aranıyor.
 • 20 Temmuz 2016 20:38Muğla-Datça'da Havadan Aramalar SürüyorMuğla-Datça'da Havadan Aramalar SürüyorDarbeci askerler için Marmaris'te her ağacın dibi aranıyor-(EK2)DATÇA'DA HAVADAN ARAMACumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan'ın Marmaris'te kaldığı otele saldırıda bulunduktan sonra kayıplara karışan darbeci askerler, Datça'da da aranıyor.
 • 20 Temmuz 2016 20:33Darbe Girişimi Sırasında Cumhurbaşkanı'nın YanındaydıFETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi gecesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kaldığı Marmaris'teki otelde yanında bulunan AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, o gece neler yaşandığını ve Erdoğan'ın darbecilerden nasıl kurtarıldığını anlattı.
 • 19 Temmuz 2016 16:28Datça Kore Gazisi Son Yolculuğuna UğurlandıDatça Kore Gazisi Son Yolculuğuna UğurlandıKore gazisi son yolculuğuna uğurlandıMUĞLA'nın Datça İlçesi'nde yaşlılığa bağlı yaşamını yitiren Kore gazisi 86 yaşındaki İsmet Pullu, bugün öğlende gerçekleştirilen askeri törenle son yolculuğuna uğurlandı.
 • 19 Temmuz 2016 12:22Muğla'da Kıyıdan Kırsala TurizmMuğla'da Kıyıdan Kırsala TurizmMuğla Büyükşehir Belediyesi'nin "Kıyıdan Kırsala Turizm" bakış açısından hareketle düzenlediği turizm alanları incelemeleri devam ediyor.
 • 19 Temmuz 2016 11:15Avrupalı Gençler Barış İçin Türkiye'deAvrupalı Gençler Barış İçin Türkiye'deAvrupa Öğrenci Formu AEGEE tarafından gerçekleştirilen proje kapsamında Eskişehir’de bulunan yabancı öğrenciler Başkan Ataç’ı ziyaret etti.
 • 18 Temmuz 2016 18:28Fetö'nün Darbe GirişimiFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Marmaris'te konakladığı otele yapılan saldırıyı gerçekleştirdikten sonra, kaçan askerlerin yakalanması için bölgeye Bornova 2. Jandarma Komando Tugay Komutanlığı'ndan komando ekipleri sevk edildi.
 • 15 Temmuz 2016 12:33Saksı'da Kenevire SuçüstüSaksı'da Kenevire SuçüstüMuğla Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince sokak satıcılarına yönelik düzenlenen operasyonda 1 uyuşturucu satıcısı yakalandı.
 • 15 Temmuz 2016 11:22Çatı Katında Uyuşturucu YetiştirmişDatça'da çatı katında uyuşturucu yetiştiren kişi gözaltına alandı.
 • 15 Temmuz 2016 10:46Datça'da Uyuşturucu OperasyonuDatça'da Uyuşturucu OperasyonuMuğla'nın Datça ilçesinde sokak satıcılarına yönelik düzenlenen operasyonda 1 uyuşturucu satıcısı yakalandı.
 • 14 Temmuz 2016 13:29Yetkiyi Havada KutladıYetkiyi Havada KutladıMemur-Sen’e bağlı Eğitim Bir-Sen Muğla Şubesi il genelinde 3 bin 723 üyeye ulaşarak ilk defa yetkili sendika durumuna geldi.
 • 14 Temmuz 2016 10:47Datça'da İki Kız Kardeş Motosiklet Kazasında YaralandıDatça'da İki Kız Kardeş Motosiklet Kazasında YaralandıMuğla’nın Datça ilçesinde meydana gelen motosiklet kazasında iki kız kardeş yaralandı.
 • 13 Temmuz 2016 11:56Bodrum'un Antik Mezarları Turizme KazandırılacakBodrum ilçesinde Helenistlik, Roma ve beylikler döneminden kaldığı tahmin edilen tarihi yerleşim yerindeki kaya mezarlarının, turizme kazandırılması için çalışma başlatılacağı bildirildi.
 • 13 Temmuz 2016 11:14Google'ın Patronu Mega Lüks Yatıyla Bodrum'da Tatil YapıyorGoogle'ın Patronu Mega Lüks Yatıyla Bodrum'da Tatil YapıyorGoogle'ın patronu Eric Schmidt'in 72 milyon dolara aldığı mega lüks yatıyla Bodrum açıklarında yaptığı tatilde gece boyunca müzik ve eğlence sesleri duyuldu.
 • 10 Temmuz 2016 15:24Turizm Merkezlerindeki Tatilciler Dönüş YolundaTurizm Merkezlerindeki Tatilciler Dönüş YolundaGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Dönüş yolundaki yoğunluktan detaylar Ramazan Bayramı tatili dolayısıyla yerli turist yoğunluğu yaşanan Güney Ege'nin gözde tatil merkezleri Bodrum, Datça, Marmaris ve Fethiye'deki karayollarında tatilin son gününde trafik yoğunluğu yaşanmaya başladı.
 • 10 Temmuz 2016 13:42Turizm Merkezlerindeki Tatilciler Dönüş YolundaRamazan Bayramı tatili dolayısıyla yerli turist yoğunluğu yaşanan Güney Ege'nin gözde tatil merkezleri Bodrum, Datça, Marmaris ve Fethiye'deki karayollarında tatilin son gününde trafik yoğunluğu yaşanmaya başladı.
 • 08 Temmuz 2016 19:05Marmaris'te Tatilcilerin Dönüşü BaşladıMarmaris'te Tatilcilerin Dönüşü BaşladıMarmaris'te tatilcilerin dönüşü başladıMUĞLA'nın Marmaris ilçesine bayram tatili için gelenlerin dönüş yolculuğunun başlamasıyla boşalan plajlar, yabancı turistlere kaldı.
 • 08 Temmuz 2016 18:59Marmaris'te Tatilcilerin Dönüşü BaşladıMarmaris'te Tatilcilerin Dönüşü BaşladıMuğla'nın Marmaris İlçesi'ne bayram tatili için gelenlerin dönüş yolculuğuna başlamasıyla boşalan plajlar, yabancı turistlere kaldı.
 • 07 Temmuz 2016 10:23Antalya ve Muğla İçin Yağış ve Fırtına UyarısıAntalya ve Muğla illeri için yağış ve fırtına uyarısında bulunuldu.
 • 07 Temmuz 2016 10:20Çılgın Türkler Kadın Yüzme Takımı Capri Adası'na YüzecekÇılgın Türkler Kadın Yüzme Takımı Capri Adası'na YüzecekÇılgın Türkler Kadın Yüzme Takımı Manş Denizi’nden sonra hedef büyüterek Capri Adası’ndan başlayıp Napoli’de son bulacak 36 km’lik rotayı yüzen ilk Kadın Türk takımı olmak için kolları sıvadı.
 • 05 Temmuz 2016 21:25Turizm Merkezlerinde Bayram YoğunluğuRamazan Bayramı tatilinde vatandaşların ilgi gösterdiği Güney Ege'nin ünlü turizm merkezlerine giden yollarda trafik yoğunluğu yaşanıyor.
 • 04 Temmuz 2016 17:43Turizm Merkezlerinde Bayram TrafiğiTurizm Merkezlerinde Bayram TrafiğiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Yoğun trafikten görüntüler Ramazan Bayramı tatilini nedeniyle yerli turistlerin akınına uğrayan Muğla'nın gözde turizm merkezleri Marmaris, Bodrum, Datça ve Fethiye'de trafik yoğunluğu yaşanıyor Ramazan Bayramı tatilinde vatandaşların ilgi gösterdiği Güney Ege'nin ünlü turizm merkezleri Bodrum, Marmaris, Fethiye ve Datça ile bu ilçelere giden yollarda trafik yoğunluğu yaşanıyor.
 • 04 Temmuz 2016 15:52Turizm Merkezlerinde Bayram TrafiğiRamazan Bayramı tatilinde vatandaşların ilgi gösterdiği Güney Ege'nin ünlü turizm merkezleri Bodrum, Marmaris, Fethiye ve Datça ile bu ilçelere giden yollarda trafik yoğunluğu yaşanıyor.
 • 04 Temmuz 2016 09:28Tarihi Kilise, Kültür Evine DönüşüyorTarihi Kilise, Kültür Evine DönüşüyorDatça'ya 3 kilometre mesafedeki Hızırşah Mahallesi'nde bulunan, 19'uncu Yüzyıl'dan kalma tarihi Rum Kilisesi'nde, restorasyon çalışmaları sürüyor.
 • 04 Temmuz 2016 08:40Marmaris'te 'Huzurlu ve Güvenli Tatil' Denetimleri BaşladıMarmaris'te 'Huzurlu ve Güvenli Tatil' Denetimleri BaşladıMarmaris Emniyet Müdürlüğü ekipleri bayram nedeniyle 'Huzurlu ve güvenli tatil' adı verilen genel asayiş denetimi başlattı.
 • 04 Temmuz 2016 07:27Marmaris'te 'Huzurlu ve Güvenli Tatil' Denetimleri BaşladıMarmaris'te 'Huzurlu ve Güvenli Tatil' Denetimleri BaşladıMuğla'nın Marmaris'in İlçesi'nde, emniyet 'Huzurlu ve güvenli tatil' adı altında bayram süresince genel asayiş denetimi başlattı.
 • 04 Temmuz 2016 07:18Marmaris'te 'Huzurlu ve Güvenli Tatil' Denetimleri BaşladıMarmaris'te 'Huzurlu ve Güvenli Tatil' Denetimleri BaşladıMarmaris'te 'Huzurlu ve güvenli tatil' denetimleri başladıMUĞLA'nın Marmaris'in İlçesi'nde, emniyet 'Huzurlu ve güvenli tatil' adı altında bayram süresince genel asayiş denetimi başlattı.
 • 03 Temmuz 2016 17:30Güney Ege Sahillerinde Bayram BereketiGüney Ege Sahillerinde Bayram BereketiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Denize girenler tatilciler - Ramazan Bayramı tatilini Muğla'nın turistik ilçeleri Bodrum, Fethiye, Marmaris, Datça'da geçiren turistler, sahillerde yoğunluğa neden oldu Ramazan Bayramı tatilini Muğla'da geçiren turistler, sahillerde yoğunluğa neden oldu.
 • 03 Temmuz 2016 15:06Bayram Yoğunluğu - MuğlaBayram Yoğunluğu - MuğlaGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Araç yoğunluğundan görüntü -Bodrum Kalesinden görüntü Muğla'da bayram yoğunluğu Ramazan Bayramı tatili dolayısıyla Muğla'nın turistik ilçelerinin güzergahlarında araç yoğunluğu oluşurken, hava yolu şirketleri ve otobüs firmaları çok sayıda ek sefer koydu Türkiye'nin önemli turizm merkezlerinden Muğla'da Ramazan Bayramı dolayısıyla yoğunluk yaşanıyor.