SON DAKİKA DAVETSİZ MİSAFİR HABERLERİ

Son Dakika Davetsiz Misafir Haberleri

  • 17:297. Bakım Teknolojileri Kongresi7. Bakım Teknolojileri Kongresi" Japonya'dan Önemli Bir Misafir AğırladıMakina Mühendisleri Eskişehir ve Kocaeli Şubeleri paydaşlığında düzenlenen ve 3 gün sürecek olan “7. Bakım Teknolojileri Kongresi” Japonya’dan önemli bir misafir ağırladı.
  • 15:45Selçuk Belediyesi'nden Misafir Öğrencilere Sınırsız HizmetSelçuk Belediyesi'nden Misafir Öğrencilere Sınırsız HizmetSelçuk Belediyesi Prof. Dr. Türkan Saylan Konuk Evi’nde öğrencilere yönelik kayıtlar devam ederken, yurt öğrencilere sınırsız hizmet sağlıyor.
  • 04:46Tataristan'da Tataristan'da "Misafir Odası Solistleri" KonseriGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kazan Başkonsolosu Turhan Dilmaç'ın konuşması- Konserden görüntüler,- Leyla Çolakoğlu ve Dinçer Özer'in konuşmaları Tataristan'da "Misafir Odası Solistleri" konseri- Kazan'a Türkiye'den giden "Misafir Odası Solistleri"nin verdiği Türkçe, Azerice ve Tatarca şarkıların seslendirildiği konser büyük ilgi gördü Başkent Kazan'da Türkiye'nin Kazan Başkonsolosluğu ile Yunus Emre Kültür Merkezi'nin birlikte organize ettiği Türkiye'den gelen "Misafir Odası Solistleri" grubunun verdiği konser büyük ilgi gördü.