04:1700
SON DAKİKA DAZKIRI HABERLERİ

Son Dakika Dazkırı Haberleri

  Odunpazarı, YAPEX'te Rol Model Oldu

  Odunpazarı, YAPEX'te Rol Model Oldu

  22. Uluslararası Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri, Yapı Yenileme ve Restorasyon Fuarında Odunpazarı Belediyesinin birçok belediyeye rol model oldu. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Isparta Bölgesinde Orman Yangınlarında Azalma

  Isparta Bölgesinde Orman Yangınlarında Azalma

  Isparta Orman Bölge Müdürlüğünden yapılan açıklamada, Isparta ve Burdur illeri ile Afyonkarahisar’ın Dinar, Dazkırı, Evciler ve Başmakçı ilçelerini kapsayan bölge müdürlüğü genelinde başarılı bir yangın sezonunun geride bırakıldığı belirtildi. (07 Kasım 2014 Cuma )

   

  AK Parti İzmir Milletvekili Aşlık Açıklaması

  "AK Parti Türkiye genelinde kesinlikle tek liste şeklinde kongreye girecektir" (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Dinar'dan Kısa Kısa

  Dinar Ticaret ve Sanayi Odası'ndan öğrencilere eğitim yardımı. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Dazkırı Hayvan Pazarı Açıldı

  Dazkırı ilçesinde, Kurban Bayramı'nın yaklaşması dolayısıyla hayvan pazarı kuruldu. (27 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Afyonkarahisar'dan Kısa Kısa

  Başmakçı İlçe Kaymakamı Ali Polat'ın Konya'nın Yalıhüyük ilçesine atanmasından dolayı veda yemeği düzenledi. (23 Eylül 2014 Salı )

   

  Yargıtay 10. Ceza Dairesi Onursal Başkanı Dizdaroğlu, Vefat Etti

  Yaşamını yitiren Yargıtay 10. Ceza Dairesi Onursal Başkanı Refik Dizdaroğlu, son yolculuğuna uğurlandı. (22 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Afyonkarahisar'ın 4 İlçesinde Üreticiler 2.7 Milyon TL'lik Fidan Üretimi Yaptı

  Afyonkarahisar'ın 4 İlçesinde Üreticiler 2.7 Milyon TL'lik Fidan Üretimi Yaptı

  Isparta Orman Bölge Müdürlüğünden yapılan açıklamada, müdürlüğe bağlı Afyonkarahisar’ın Dinar, Dazkırı, Başmakçı ve Evciler ilçelerinde son 2 yılda alım garantili sözleşmeli fidan üretimi uygulaması ile 289 üreticiye 2,3 milyon fidan üretimi yaptırılarak 2.7 milyon TL gelir sağlandığı belirtildi. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Isparta Orman Bölge Müdürü Değirmenci Açıklaması

  "Dinar, Başmakçı, Dazkırı ve Evciler ilçelerinde son iki yılda alım garantili fidan uygulaması ile 289 üreticiye 2 milyon 300 bin adet fidan üretimi yaptırılarak 2,7 milyon lira gelir sağlandı" (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Gaziler Günü

  Dinar'da, tören düzenlendi. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Afyonkarahisar'dan Kısa Kısa

  Dinar Belediyesi'nin başlattığı kampanya kapsamında bir kişi, topladığı 14 bin 500 adet mavi kapağı ilgililere teslim etti. (10 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Odunpazarı'na Kardeş Belediyeler Geliyor

  Odunpazarı'na Kardeş Belediyeler Geliyor

  Odunpazarı Belediyesi, Afyonkarahisar'ın Dazkırı, Eskişehir'in Han, Konya'nın Tuzlukçu ve Adıyaman'ın Çakırhöyük ilçe belediyeleriyle kardeş belediye olmaya hazırlanıyor. (01 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Afyon'da Okullar Hayat Olsun Projesi

  Afyon'da Okullar Hayat Olsun Projesi

  Dazkırı Kaymakamı Muhammed Beşir Nursaçan, Halk Eğitimi Merkezi tarafından "Okullar Hayat Olsun" projesi kapsamında öğrencilere yönelik açılan kursları ziyaret etti. (28 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Okullar Hayat Olsun" Projesi

  Afyonkarahisar'ın Dazkırı ilçesinde Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından açılan yaz kurslarına yoğun ilgi olduğu bildirildi. (24 Ağustos 2014 Pazar )

   

  2 Milyon Fidan Toprakla Buluşturuldu

  2 Milyon Fidan Toprakla Buluşturuldu

  Dinar Orman İşletme Müdürlüğü tarafından Başmakçı, Dazkırı ve Evciler ilçelerindeki ormanlık alanlarda yaklaşık 2 milyon adet sedir fidanı dikildi. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Burdur ve Afyonkarahisar'a Düşen Göktaşları Aranıyor

  Burdur ve Afyonkarahisar'a Düşen Göktaşları Aranıyor

  Antalya Saklıkent'teki TÜBİTAK Ulusal Gözlemevi'nin (TUG) Bakırlıtepe'deki kamerası, bir göktaşı görüntüsü tespit etti. (05 Ağustos 2014 Salı )

   

  Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Açıklaması

  Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Açıklaması

  Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın adaylığına değinerek, “Büyük hedeflerimiz var, şimdiye kadar Türkiye’ye biz AK Parti hükümeti olarak 700 milyar TL’lik yatırım yapmışız. Yeni Türkiye’de inşallah çok daha büyük yatırımlar hizmet olarak gelecek” dedi. (30 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Bakan Eroğlu'ndan Cumhurbaşkanlığı Anketi Açıklaması

  Bakan Eroğlu'ndan Cumhurbaşkanlığı Anketi Açıklaması

  Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Cumhurbaşkanlığı seçimleri konusunda kendisinin de bir anket çalışması olduğunu söyleyerek, “Benim de kendime göre yaptığım bir anketim var. Gittiğim yerlerde soruyorum, yüzde 54,5 çıkıyor ama Başbakanımızı her yerde seviyorlar görüyorsunuz” dedi. (30 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Veysel Eroğlu soruları cevapladı -

  Veysel Eroğlu soruları cevapladı -

  Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, yaz aylarında serinlemek için dere, gölet ve denize giren çocukları uyararak, özellikle anne ve babaların çocuklarına sahip çıkmasını isteyerek, "Eğer talep varsa biz hemen kanalların yanına küçük havuzlar yaparak çocukların orada güvenli bir şekilde serinlemelerini sağlayabiliriz. Bir de anne ve babalara çok büyük önem düşüyor. (30 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
19.12.2014 04:17:17. #1.13#