SON DAKİKA DAZKIRI HABERLERİ

Son Dakika Dazkırı Haberleri

17:14
Jandarmadan Sahte "İsviçre Frangı" Operasyonu Afyonkarahisar’da jandarma tarafından yapılan operasyonda 119 bin 700 sahte İsviçre Frangı ele geçirildiği belirtildi.
Jandarmadan Sahte 'İsviçre Frangı' Operasyonu
17:41
Milletvekili Toptaş: Otoyol Yapıldıktan Sonra mı Afyonlulara Soracaksınız? CHP Afyonkarahisar Milletvekili Ahmet Toptaş, Ankara- İzmir otoyolunun son durumunu Meclis'e taşıdı.
Milletvekili Toptaş: Otoyol Yapıldıktan Sonra mı Afyonlulara Soracaksınız?
15:54
Toptaş'tan Bakan Elvan'a "Ankara-İzmir Otoyolu" ile İlgili Soru Önergesi CHP Afyonkarahisar Milletvekili Ahmet Toptaş, TBMM’ye Ulaştırma, Haberleşme ve Denizcilik Bakanı Lütfi Elvan tarafından yazılı olarak cevaplandırılmak üzere “Ankara-İzmir Otoyolu”nun, Afyonkarahisar’dan geçip geçmeyeceğini sordu.
Toptaş'tan Bakan Elvan'a 'Ankara-İzmir Otoyolu' ile İlgili Soru Önergesi
14:13
Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları Başkanlığı İlçe Kongreleri AK Parti Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları Başkanlığı ilçe kongrelerini sürdürüyor.
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
20:16
Kar Nedeniyle Ormanda Mahsur Kalan 16 Kişi Kurtarıldı Afyonkarahisar'ın Dazkırı ilçesine bağlı Hisaralan mevkisinde orman bakım işinde çalışan 16 orman köylüsü, kar nedeniyle mahsur kaldıkları bölgeden, iki gün süren çalışmaların ardından kurtarıldı.
19:01
Çalıştıkları Ormanda Mahsur Kalan Köylüler 2 Gün Sonra Kurtarıldı Afyonkarahisar Dazkırı ilçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle ormanlık alanda mahsur kalan 16 orman köylüsü, Isparta Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı, Dinar Orman İşletme Müdürlüğü ekipleri tarafından kurtarıldı.
Çalıştıkları Ormanda Mahsur Kalan Köylüler 2 Gün Sonra Kurtarıldı
15:37
Bakan Elvan: Sosyal Medyada Engelleme İçin Mahkeme Kararı Şart Ulaştırma Bakanı Lütfi Elvan, sosyal medyada yayımlanan, ifade edilen, açıklanan ithamların engellenebilmesi için öncelikle mahkeme kararı gerektiğini belirtti.
Bakan Elvan: Sosyal Medyada Engelleme İçin Mahkeme Kararı Şart
15:30
Lütfi Elvan ve Veysel Eroğlu Bakanlar Elvan ve Eroğlu, Afyonkarahisar'da- Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: "Konvansiyonel hatlara hem sinyalizasyon hem de elektrifikasyon sistemleri yerleştiriyoruz.
Lütfi Elvan ve Veysel Eroğlu
14:38
Ulaşımda Tüm Türkiye'de Geçerli Olacak Tek Kart Sistemi Geliyor Ulaştırma Bakanı Lütfi Elvan hizmete sokacakları tek kart sistemi ile tüm Türkiye çapında seyahat etmenin mümkün olacağını söyledi.
Ulaşımda Tüm Türkiye'de Geçerli Olacak Tek Kart Sistemi Geliyor
14:19
Bakan Elvan ve Bakan Eroğlu Afyonkarahisar'da Yeni Yapılan Karayollarını Hizmete Açtı Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, geçmiş dönemlerde yapılan yatırımlara ve açılışlara değinerek, “Geçmişte ben bir tuvaletin açılışı için Bakan gittiğini biliyorum, internete bakın göreceksiniz.
Bakan Elvan ve Bakan Eroğlu Afyonkarahisar'da Yeni Yapılan Karayollarını Hizmete Açtı
17:50
Afyonkarahisar'ın 4 İlçesinde 47 Bin Adet Ücretsiz Fidan Dağıtıldı Isparta Orman Bölge Müdürlüğü tarafından, müdürlük sorumluluk alanı içerisinden bulunan 4 ilçede 47 bin adet ücretsiz fidan dağıtımı yapıldığı belirtildi.
14:12
Sandıklı'da Görevli Polis Memuru Futbol Hakemi Afyonkarahisar’ın Süper Amatör Ligde mücadele eden iki ilçesi Dazkırı ve İhsaniye’nin maçında, Sandıklı’da görev yapan Polis Memuru İsmet Demir orta hakem olarak görev aldı.
Sandıklı'da Görevli Polis Memuru Futbol Hakemi
14:16
Afyonkarahisar 2013 Yılında Erik Üretiminde Türkiye 7. Oldu Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Başkanlığı Manisa Bölge Müdürlüğünden yapılan açıklamada, 2013 yılında Afyonkarahisar’ın erik üretiminde 7. sırada olduğu belirtildi.
Afyonkarahisar 2013 Yılında Erik Üretiminde Türkiye 7. Oldu
18:13
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba, Afyonkarahisar'da CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, "Doğudan Batıya Kardeş Belediyeler" projesi kapsamında Afyonkarahisar'ın Evciler ve Dazkırı ilçelerini ziyaret etti.
14:56
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba, Afyonkarahisar'da CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, "Doğudan Batıya Kardeş Belediyeler" projesi kapsamında Afyonkarahisar'ın Sultandağı ilçesini ziyaret etti.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba, Afyonkarahisar'da
20:01
Afyonkarahisar'da AK Parti'nin 12 İlçe Başkan Adayı Belli Oldu AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı yaklaşan kongreler öncesi 12 ilçenin başkan adaylarını açıkladı.
17:33
AK Parti'nin Afyonkarahisar'daki 12 İlçe Teşkilatında Başkan Adayları Belli Oldu AK Partinin Afyonkarahisar’daki 12 ilçe teşkilatında yaklaşan kongreler öncesi başkan adaylarının belli olduğu kaydedildi.
AK Parti'nin Afyonkarahisar'daki 12 İlçe Teşkilatında Başkan Adayları Belli Oldu
15:24
Afyonkarahisar 2013'te Haşhaş Üretiminde Türkiye'de Birinci Oldu TÜİK Başkanlığı Manisa Bölge Müdürlüğünden yapılan açıklamada, 2013 yılında Afyonkarahisar'ın 5 bin 83 tonluk haşhaş üretimi ile Türkiye'de ilk sırada geldiği belirtildi.
Afyonkarahisar 2013'te Haşhaş Üretiminde Türkiye'de Birinci Oldu
19:23
Odunpazarı, YAPEX'te Rol Model Oldu 22. Uluslararası Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri, Yapı Yenileme ve Restorasyon Fuarında Odunpazarı Belediyesinin birçok belediyeye rol model oldu.
Odunpazarı, YAPEX'te Rol Model Oldu
13:57
Isparta Bölgesinde Orman Yangınlarında Azalma Isparta Orman Bölge Müdürlüğünden yapılan açıklamada, Isparta ve Burdur illeri ile Afyonkarahisar’ın Dinar, Dazkırı, Evciler ve Başmakçı ilçelerini kapsayan bölge müdürlüğü genelinde başarılı bir yangın sezonunun geride bırakıldığı belirtildi.
Isparta Bölgesinde Orman Yangınlarında Azalma
16:47
AK Parti İzmir Milletvekili Aşlık Açıklaması "AK Parti Türkiye genelinde kesinlikle tek liste şeklinde kongreye girecektir"
15:32
Dinar'dan Kısa Kısa Dinar Ticaret ve Sanayi Odası'ndan öğrencilere eğitim yardımı.
17:13
Dazkırı Hayvan Pazarı Açıldı Dazkırı ilçesinde, Kurban Bayramı'nın yaklaşması dolayısıyla hayvan pazarı kuruldu.
17:27
Afyonkarahisar'dan Kısa Kısa Başmakçı İlçe Kaymakamı Ali Polat'ın Konya'nın Yalıhüyük ilçesine atanmasından dolayı veda yemeği düzenledi.
14:54
Yargıtay 10. Ceza Dairesi Onursal Başkanı Dizdaroğlu, Vefat Etti Yaşamını yitiren Yargıtay 10. Ceza Dairesi Onursal Başkanı Refik Dizdaroğlu, son yolculuğuna uğurlandı.
15:13
Afyonkarahisar'ın 4 İlçesinde Üreticiler 2.7 Milyon TL'lik Fidan Üretimi Yaptı Isparta Orman Bölge Müdürlüğünden yapılan açıklamada, müdürlüğe bağlı Afyonkarahisar’ın Dinar, Dazkırı, Başmakçı ve Evciler ilçelerinde son 2 yılda alım garantili sözleşmeli fidan üretimi uygulaması ile 289 üreticiye 2,3 milyon fidan üretimi yaptırılarak 2.7 milyon TL gelir sağlandığı belirtildi.
Afyonkarahisar'ın 4 İlçesinde Üreticiler 2.7 Milyon TL'lik Fidan Üretimi Yaptı
11:52
Isparta Orman Bölge Müdürü Değirmenci Açıklaması "Dinar, Başmakçı, Dazkırı ve Evciler ilçelerinde son iki yılda alım garantili fidan uygulaması ile 289 üreticiye 2 milyon 300 bin adet fidan üretimi yaptırılarak 2,7 milyon lira gelir sağlandı"
17:20
Gaziler Günü Dinar'da, tören düzenlendi.
18:29
Afyonkarahisar'dan Kısa Kısa Dinar Belediyesi'nin başlattığı kampanya kapsamında bir kişi, topladığı 14 bin 500 adet mavi kapağı ilgililere teslim etti.
20:16
Odunpazarı'na Kardeş Belediyeler Geliyor Odunpazarı Belediyesi, Afyonkarahisar'ın Dazkırı, Eskişehir'in Han, Konya'nın Tuzlukçu ve Adıyaman'ın Çakırhöyük ilçe belediyeleriyle kardeş belediye olmaya hazırlanıyor.
Odunpazarı'na Kardeş Belediyeler Geliyor
16:13
Afyon'da Okullar Hayat Olsun Projesi Dazkırı Kaymakamı Muhammed Beşir Nursaçan, Halk Eğitimi Merkezi tarafından "Okullar Hayat Olsun" projesi kapsamında öğrencilere yönelik açılan kursları ziyaret etti.
Afyon'da Okullar Hayat Olsun Projesi
15:44
Okullar Hayat Olsun" Projesi Afyonkarahisar'ın Dazkırı ilçesinde Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından açılan yaz kurslarına yoğun ilgi olduğu bildirildi.
13:09
2 Milyon Fidan Toprakla Buluşturuldu Dinar Orman İşletme Müdürlüğü tarafından Başmakçı, Dazkırı ve Evciler ilçelerindeki ormanlık alanlarda yaklaşık 2 milyon adet sedir fidanı dikildi.
2 Milyon Fidan Toprakla Buluşturuldu
15:48
Burdur ve Afyonkarahisar'a Düşen Göktaşları Aranıyor Antalya Saklıkent'teki TÜBİTAK Ulusal Gözlemevi'nin (TUG) Bakırlıtepe'deki kamerası, bir göktaşı görüntüsü tespit etti.
Burdur ve Afyonkarahisar'a Düşen Göktaşları Aranıyor
16:30
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Açıklaması Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın adaylığına değinerek, “Büyük hedeflerimiz var, şimdiye kadar Türkiye’ye biz AK Parti hükümeti olarak 700 milyar TL’lik yatırım yapmışız. Yeni Türkiye’de inşallah çok daha büyük yatırımlar hizmet olarak gelecek” dedi.
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Açıklaması
13:36
Bakan Eroğlu'ndan Cumhurbaşkanlığı Anketi Açıklaması Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Cumhurbaşkanlığı seçimleri konusunda kendisinin de bir anket çalışması olduğunu söyleyerek, “Benim de kendime göre yaptığım bir anketim var. Gittiğim yerlerde soruyorum, yüzde 54,5 çıkıyor ama Başbakanımızı her yerde seviyorlar görüyorsunuz” dedi.
Bakan Eroğlu'ndan Cumhurbaşkanlığı Anketi Açıklaması
13:32
Veysel Eroğlu soruları cevapladı - Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, yaz aylarında serinlemek için dere, gölet ve denize giren çocukları uyararak, özellikle anne ve babaların çocuklarına sahip çıkmasını isteyerek, "Eğer talep varsa biz hemen kanalların yanına küçük havuzlar yaparak çocukların orada güvenli bir şekilde serinlemelerini sağlayabiliriz. Bir de anne ve babalara çok büyük önem düşüyor.
Veysel Eroğlu soruları cevapladı -
12:56
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Afyonkarahisar'da Açıklaması "Çocukların, sulama kanallarına girmemesini rica edeceğim. Eğer talep varsa biz hemen kanalların yanına küçük havuzlar yaparak çocukların orada güvenli bir şekilde serinlemelerini sağlayabiliriz. Bir de anne ve babalara çok büyük önem düşüyor.
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Afyonkarahisar'da Açıklaması
09:03
Gündem / 30 Temmuz 2014
00:04
Gündem Özeti / 30 Temmuz 2014
17:30
Kızılören'de Vatandaş İftarda Bir Araya Geldi Afyonkarahisar’ın Kızılören ilçesinde, protokol üyeleri ve vatandaşların katıldığı bir iftar programı düzenlendi.
Kızılören'de Vatandaş İftarda Bir Araya Geldi
17:01
Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Arap'tan, Dazkırı'ya Ziyaret Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Hüseyin Arap, Dazkırı ilçesinde gıda ve tarım işletmelerini ziyaret etti.
16:49
Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Arap'tan Gıda İşletmelerine Ziyaret Afyonkarahisar Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Hüseyin Arap, Sandıklı, Sultandağı, Şuhut, Dinar, Dazkırı ve Bolvadin ilçelerindeki tarım ve gıda işletmelerini ziyaret etti.
17:07
Dinar'da Arpa ve Buğday Alımları Başladı Dinar Zahire Pazarı'nda arpa ve buğday alımlarının başladığı bildirildi.
17:04
Dazkırı'da "Girişimcilik Kursu" Başladı Dazkırı Belediyesi ile KOSGEB Afyonkarahisar Hizmet Merkezi Müdürlüğü arasında imzalanan protokol gereği girişimcilik eğitimleri başladı.
10:42
Dazkırı'da İftar Çadırı Geleneği Sürüyor Dazkırı Belediyesi'nin her yıl düzenlediği iftar çadırı geleneğini devam ediyor.
Dazkırı'da İftar Çadırı Geleneği Sürüyor
16:19
Dinar'da Hacı Adaylarına Seminer Dinar İlçe Müftülüğü, hacı adaylarına Site Camisinde seminer verdi.
Dinar'da Hacı Adaylarına Seminer
14:25
Dazkırı'da Altyapı Çalışmaları Başladı Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan, ilçede altyapı çalışmalarının başladığını bildirdi.
Dazkırı'da Altyapı Çalışmaları Başladı
13:45
Şehit Aileleri ve Gaziler Çanakkale'yi Gezdi Dazkırı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından hazırlanan "Kınalı Kuzulara Ziyaret" projesi kapsamında ilçedeki şehit aileleri ve gaziler için Çanakkale ve Edirne gezisi düzenlendi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 20:13:46. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA DAZKIRI HABERLERİ
[Hata Bildir]