03:0000
SON DAKİKA DEMET AKALIN HABERLERİ

Son Dakika Demet Akalın Haberleri


DEMET AKALIN

Demet Akalın, 1990 yılında mayo güzelliği yarışmasında birinci seçildi. 6 yıl mankenlik yaptıktan sonra 1996 yılında ilk albümünü çıkardı. Her albümünde başarısını daha da yükselten Akalın, 2006 yazında çıkardığı kusursuz 19 albümüyle kendi alanında zirvede olduğunu kanıtladı. Albüm 147.000 satarak... Devamı

   

  İstanbul Protokolü İftarda Bir Araya Geldi

  İstanbul Protokolü İftarda Bir Araya Geldi

  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş Gazze’de yaşananlara değinerek, “Güçlerini kan ve gözyaşı için seferber edenleri, insanlık onurunu ayaklar altına alıp, insanlığı öldürenlere sessiz kalanları, onları alkışlayanları da nefretle kınıyoruz” dedi. (Dün 23:42)

   

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin İftarı

  Büyükşehir Belediye Başkanı Topbaş: "Güçlerini kan ve gözyaşı için seferber edenleri, insanlık onurunu ayaklar altına alıp, insanlığı öldürenlere sessiz kalanları, onları alkışlayanları da nefretle kınıyoruz" (Dün 22:31)

   

  Demet Akalın Bodrum'da Stres Atıyor

  Demet Akalın Bodrum'da Stres Atıyor

  Muğla'nın Bodrum ilçesinde hem iş hem de tatil yapan ünlü sanatçı Demet Akalın ve eşi Okan Kurt, yoğun çalışma programına ara verip Bodrum gecelerinde eğlendi. (16 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  18. Dosso Dossi Fashion Show

  18. Dosso Dossi Fashion Show

  Ünlü top model Shayk: "(Defiledeki elbisesindeki yırtıklara ilişkin) Sizleri şaşırtmak için yaptığım bir şeydi, tabiki bir kaza, tahmin ediyorum ki çok hoşunuza gitmiştir" (06 Haziran 2014 Cuma )

   

  Dosso Dossi Fashion Show'da Irina Shayk Rüzgarı

  Dosso Dossi Fashion Show'da Irina Shayk Rüzgarı

  Dosso Dossi Fashion Show kapsamında ünlü top model Irina Shayk, dünyaca ünlü mücevher markası Roberto Bravo'nın hazırladığı çevreci kolyeyle podyuma çıktı. (06 Haziran 2014 Cuma )

   

  Irına Shayk Yırtık Elbiseyle Podyuma Çıktı

  Dünyaca ünlü Rus manken Irina Shayk, Antalya'daki defileye yırtık elbiseyle çıktı. (06 Haziran 2014 Cuma )

   

  18. Dosso Dossi Fashion Show

  18. Dosso Dossi Fashion Show

  Showda ünlü top model Irina Shayk, podyuma çıktı Shayk'ın bir mücevher markası tarafından özel olarak tasarlanan kolyeyi tanıtımı sırasında giydiği elbisesinin ön ve arka tarafındaki yırtıklar dikkati çekti. (06 Haziran 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.07.2014 03:00:04. #1.13#