SON DAKİKA DEMET AKALIN HABERLERİ

Son Dakika Demet Akalın Haberleri


DEMET AKALIN

Demet Akalın, 1990 yılında mayo güzelliği yarışmasında birinci seçildi. 6 yıl mankenlik yaptıktan sonra 1996 yılında ilk albümünü çıkardı. Her albümünde başarısını daha da yükselten Akalın, 2006 yazında çıkardığı kusursuz 19 albümüyle kendi alanında zirvede olduğunu kanıtladı. Albüm 147.000 satarak... Devamı

19:57
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kabulü Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, arasında Hülya Koçyiğit ve Zerrin Özer'in de bulunduğu sinema, müzik ve televizyon dünyasından isimlerle bir araya geldi.
19:26
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bazı Sanatçıları Kabul Etti Ankara - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bazı sanatçıları Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda kabul etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bazı Sanatçıları Kabul Etti
19:25
Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Sürpriz Kabul Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hülya Koçyiğit, Zerrin Özer, Muazzez Ersoy, Burat Kut ve Demet Akalın’ın da aralarında bulunduğu bazı sanatçıları kabul etti.
Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Sürpriz Kabul
19:06
Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Sürpriz Kabul Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hülya Koçyiğit, Zerrin Özer, Muazzez Ersoy, Burat Kut ve Demet Akalın’ın da aralarında bulunduğu bazı sanatçıları kabul etti.
Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Sürpriz Kabul
18:40
Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Ünlü Sanatçıları Kabul Etti Cumhurbaşkanı Erdoğan; Hülya Koçyiğit, Demet Akalın, Okan Kurt ve Esra Erol'un aralarında bulunduğu ünlü sanatçıları Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda kabul etti.
Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Ünlü Sanatçıları Kabul Etti
10:00
Demet Akalın Konser Öncesinde Sucuk Partisi Verdi Ünlü şarkıcı, kış festivalleri için konser vermek üzere gittiği Uludağ'da sahne öncesi tüm basın mensuplarına sucuk partisi verdi.
Demet Akalın Konser Öncesinde Sucuk Partisi Verdi
12:18
Bursa Uludağ?da Demet Akalın Fırtınası Uludağ'da ikinci bölümü başlayan Whitefest 2015 etkinlikleri kapsamında konser veren pop müziği şarkıcısı Demet Akalın, tatilcilere müzik ziyafeti çekti.
Bursa Uludağ?da Demet Akalın Fırtınası
09:09
Uludağ'da Konser Veren Demet Akalın: Jandarma Kovana Kadar Buradayım Uludağ'da Whitefest 2015 etkinlikleri kapsamında konser veren Demet Akalın, "Her sene Uludağ'a konser için geliyorum. Jandarma bizi kovana kadar buradayım." dedi.
Uludağ'da Konser Veren Demet Akalın: Jandarma Kovana Kadar Buradayım
03:59
Uludağ'da Demet Akalın Fırtınası Uludağ’da White Fest etkinlikleri çerçevesinde sahne alan ünlü sanatçı Demet Akalın, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.
Uludağ'da Demet Akalın Fırtınası
17:39
Uludağ?a Tatilci Akını Trafiği Kilitledi Türkiye'nin en önemli kış turizm merkezlerinden Uludağ, sömestre tatili dolayısıyla yerli turist akınına uğradı.
Uludağ?a Tatilci Akını Trafiği Kilitledi
16:52
Uludağ'a Tatilci Akını Trafiği Kilitledi Türkiye'nin en önemli kış turizm merkezlerinden Uludağ, sömestre tatili dolayısıyla tatilcilerin akınına uğradı.
Uludağ'a Tatilci Akını Trafiği Kilitledi
09:36
Deniz Seki'ye Vasi Tayin Edilmesi İçin Başvuru Yapıldı Uyuşturucu ticareti yapmak suçundan aldığı 6 yıl 3 aylık hapis cezası onanan ve cezaevine giren ünlü sanatçıya vasi tayin edilmesi için mahkemeye başvuru yapıldı.
Deniz Seki'ye Vasi Tayin Edilmesi İçin Başvuru Yapıldı
09:19
Alişan, Demet Akalın'ın Kardeşini Mahkemeye Verdi Alişan, hakkında "Seni de, o travesti yeğenlerini de ben acıtacağım" şeklinde tweet atan Akalın'ın kardeşi Emir Çağ Adanur'u mahkemeye verdi.
Alişan, Demet Akalın'ın Kardeşini Mahkemeye Verdi
15:22
Takipçileri Demet Akalın'ı Çıldırttı Şarkıcı Demet Akalın, Instagram fotoğrafları altına yazılan reklam ve 'takip' yorumlarına isyan etti.
Takipçileri Demet Akalın'ı Çıldırttı
14:32
Whitefest 2015, Murat Dalkılıç'la Başladi! Whitefest; açılışını Murat Dalkılıç konseriyle yaptı. Yakışıklı şarkıcıyı dinlemeye gelen binlerce genç, Uludağ'ı renklendirdi.
12:29
Uludağ, Kar Festivalleri ile Şenleniyor Türkiye'nin en önemli kış turizm merkezlerinden Uludağ, Whitefest ve Winterfest etkinliklerine katılan tatilcilerle dolup taştı.
Uludağ, Kar Festivalleri ile Şenleniyor
16:49
Mersinliler, 'En Güzel' Demet Akalın Dedi Mersinliler, ’En güzel kim’ sorusuna, ’Demet Akalın’ cevabını verdi.
Mersinliler, 'En Güzel' Demet Akalın Dedi
09:26
Yıldızlar Uludağ'da Sahneye Çıkacak Müziğin ve eğlencenin kalbi bu hafta başlayacak olan binlerce üniversite öğrencisinin katılımıyla gerçekleşen kış aylarının en büyük etkinliği Whitefest 2015de atacak.
09:26
Yıldızlar Uludağ'da Sahneye Çıkacak Müziğin ve eğlencenin kalbi bu hafta başlayacak olan binlerce üniversite öğrencisinin katılımıyla gerçekleşen kış aylarının en büyük etkinliği Whitefest 2015de atacak.
09:12
Ebru ile Reza'nın Yeni Uçaklarının İlk Yolcusu Ünlü Çift Oldu Boşanacakları iddia edilen Ebru Gündeş-Rıza Sarraf çifti 58 milyon dolarlık yeni uçaklarıyla Demet Akalın ile eşi Okan Kurt'u İtalya'ya uçurdu.
Ebru ile Reza'nın Yeni Uçaklarının İlk Yolcusu Ünlü Çift Oldu
12:14
Türkiye'de Gençler Odalarına Kimin Posterini Asıyor? "Odanızda kimin posteri asılı" sorusuna sosyal medya ve mail yoluyla gelen cevaplar doğrultusunda 2015 yılının ilk günlerinde gençlerin sevdiği isimler ortaya çıktı.
12:50
Demet Akalın'dan Bağış Tepkilerine Çok Sert Cevap Ünlü şarkıcı yarışma programında kazandığı arabayı bağış yapmaması üzerine gelen tepkilere "Hayırlarımı kendi paramla yapıyorum sizin verdiğiniz akıllarla değil" dedi.
Demet Akalın'dan Bağış Tepkilerine Çok Sert Cevap
11:45
Demet Akalın'dan Bağış Tepkilerine Çok Sert Cevap Ünlü şarkıcı yarışma programında kazandığı arabayı bağış yapmaması üzerine gelen tepkilere "Hayırlarımı kendi paramla yapıyorum sizin verdiğiniz akıllarla değil" dedi.
Demet Akalın'dan Bağış Tepkilerine Çok Sert Cevap
13:41
Demet Akalın Mercedes Kazandı Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Ben Bilmem Eşim Bilir’ yarışma programında Demet Akalın Mercedes kazandı.
Demet Akalın Mercedes Kazandı
13:34
Yılbaşı Ekranının Galibi Kim Oldu TV kanalları yılbaşı gecesi kıyasıya bir rekabet yaşadı. 'Ben Bilmem Eşim Bilir Yılbaşı Özel' Total'de 1. sırada yer alırken, AB'de birinciliği 'O Ses Türkiye' kaptı.
Yılbaşı Ekranının Galibi Kim Oldu
11:42
Demet Akalın Hayranlarını Kızdırdı Yılbaşı akşamı 'Ben Bilmem Eşim Bilir' programına katılan Demet Akalın - Okan Kurt çifti Mercedes model araba kazandı.
Demet Akalın Hayranlarını Kızdırdı
10:56
Demet Akalın Hayranlarını Kızdırdı Yılbaşı akşamı 'Ben Bilmem Eşim Bilir' programına katılan Demet Akalın - Okan Kurt çifti Mercedes model araba kazandı. Çiftin ödülü bağışlamaması hayranlarını kızdırdı.
Demet Akalın Hayranlarını Kızdırdı
02:17
Ünlülerden Yeni Yıl Mesajları Ünlüler sosyal medya hesaplarından takipçilerinin yeni yılını kutladı.
Ünlülerden Yeni Yıl Mesajları
17:01
Haberler.com Editörlerinin 2015 Kehanetleri Hareketli 2014'ün ardından 2015'e 'merhaba' diyoruz. Haberler.com editörleri sizin için 2015 kehanetlerinde bulundu. İşte kimi komik, kimi ironik o kehanetler...
Haberler.com Editörlerinin 2015 Kehanetleri
16:01
Türkiye Yeni Yıldan En Çok "SAĞLIK, Mutluluk Ve Para" İstiyor Yepyeni bir yıla sayılı saatler kala 2015'e dair umut dolu dilekler de sıralanmaya başlandı.
13:30
Demet ve Okanın Sürprizi İnanırım ve Gel Gel ile başarısıyla adından söz ettiren Berkay geçtiğimiz gece Demet Akalın ve Okan Kurt çiftinin organize ettiği sürpriz dogum günü partisi ile yeni yaşını kutladı.
09:09
Acun Ilıcalı 2014 Magazin Gündemini Belirledi 2014 yılı magazin medyası analizine göre televizyoncu Acun Ilıcalı gündemi belirledi.
Acun Ilıcalı 2014 Magazin Gündemini Belirledi
18:30
Instagram'da Paylaştı Sosyal Medya Yıkıldı! Son 3 aydır tüm dünyayı saran bu zayıflama dieti nihayet piyasaya sürüldü.
14:59
Türkiye'de Gündem #instadiyeti Son 3 aydır tüm dünyayı saran bu zayıflama dieti nihayet piyasaya sürüldü.
14:58
Türkiye'de Gündem #instadiyeti Son 3 aydır tüm dünyayı saran bu zayıflama dieti nihayet piyasaya sürüldü.
15:53
Demet Akalın Olay Olan Ayak Fotoğrafı ile İlgili Konuştu Akalın'ın "Evde ayağıma cam battı" notuyla paylaştığı fotoğrafı sosyal medyada olay olmuştu. Bunun üzerine ünlü şarkıcı, "Arkadaşlarım 'fotoğrafı silsene' dedi, silmedim." dedi.
Demet Akalın Olay Olan Ayak Fotoğrafı ile İlgili Konuştu
12:04
Demet Akalın Hira İçin 400 Bin TL'ye Hayır Dedi Ünlü şarkıcıya yılbaşı gecesi sahne alması için Azeri organizatörler 400 bin liralık cazip teklif götürdü ancak Akalın, "Kızımı yol tutuyor" diyerek reddetti.
Demet Akalın Hira İçin 400 Bin TL'ye Hayır Dedi
12:17
Beyaz'dan Demet Akalın'a Sitem Dolu Şarkı! Gökhan Tepe’nin de yer aldığı Türkan şarkısıyla ilgili sürpriz klip, Demet Akalın’ı ve ekran başındakileri kahkahaya boğdu.
Beyaz'dan Demet Akalın'a Sitem Dolu Şarkı!
11:18
Beyaz Show - Demet Akalın ve Bebek Skeci Demet Akalın, Okan Kurt çiftinin bebeği Beyazıt Öztürk olursa...
Beyaz Show - Demet Akalın ve Bebek Skeci
16:25
Whitefest Festivali, Üniversite Öğrencilerini Yıldızlarla Buluşturuyor Türkiye'nin en büyük kış ve gençlik festivali Whitefest için geri sayım başladı. Üniversiteli gençler geçtiğimiz senelerde olduğu gibi birçok yıldız isimle eğlenecek.
11:25
Google 'Da Bu Sene En Çok Neleri Aradık? Google 2014 yılının arama sonuçlarını yayınladı.
Google 'Da Bu Sene En Çok Neleri Aradık?
15:15
2014'te Google'da En Çok Seçim Sonuçlarını, Dünya Kupası ve Soma'yı Aradık Google, Türkiye’de ve dünyada en çok aradığımız kelimelerin ve en son trendlerin yer aldığı “2014 Arama Trendleri” listesini açıkladı.
16:35
Show Dünyasında 2014'Ün En Medyatik İsimleri Açıklandı Ünlü olmak, özel hayat gizliliği açısından dünyanın her yerinde zor olsa da; iyi ya da kötü, kariyerinle ilgili veya değil, medyada haber olmak, toplu iletişimin en geçerli yollarından biri.
02:55
Youtube 'Da 2014 'Ün Enleri! Ünlü video paylaşım platformu Youtube da 2014 özetini boş geçmedi.
Youtube 'Da 2014 'Ün Enleri!
12:25
Twitter'de En Çok Futbol Konuşuldu Twitter için 2014, "Dünya Kupası" ve "Oscar selfie"si yılı olurken, Türkiye'de ise "Dünya Kupası", "futbol liginde yaşanan heyecanlı maçlar" ve "Cumhurbaşkanlığı seçimi" Twitter'e damgasını vurdu Cem Yılmaz'a ait hesap, 7 milyon 575 bin 29 takipçiyle listenin başını çekerken, bunu 5 milyon 323 bin 814 takipçiyle 11. Cumhurbaşkanı Gül'ün hesabı izledi.
08:06
Youtube'de 2014 Yılında En Çok İzlenen Videolar YouTube 2014 rakamlarına göre, Türkiye'de en çok izlenen video Carlos ve Yaren'in "Ulan İstanbul" dizisinde seslendirdiği "Yanarım" düeti oldu.
Youtube'de 2014 Yılında En Çok İzlenen Videolar
23:17
Youtube'da 2014'te En Çok İzlenen Videolar Belli Oldu Bu yıl YouTube'a damgasını vuran videolar, kanallar ve anlar "YouTube Rewind" başlığı altında toplandı Türkiye'de en çok izlenen video İrem Derici'nin "Kalbimin Tek Sahibine", dünyada ise Katy Perry'nin "Dark Horse" parçası oldu.
21:39
2014 Yılında Youtube'da En Çok Neler İzlendi? Youtube da 2014 yılının enlerini açıkladı.
2014 Yılında Youtube'da En Çok Neler İzlendi?
17:02
Üniversiteliler Onları İstedi Binlerce üniversite öğrencisinin katılımıyla gerçekleşen kış aylarının en büyük etkinliği Whitefest için geri sayım başladı.
15:31
Cicişler, Para Kazanmanın Yeni Yolunu Buldu Sosyal medyada binlerce takipçisi olan ünlüler için yeni bir iş kapısı haline gelen Instagram'dan ürün tanıtımına Esra-Ceyda kardeşler de başladı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 16:43:33. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA DEMET AKALIN HABERLERİ
[Hata Bildir]