SON DAKİKA DENİZ SEKİ HABERLERİ

Son Dakika Deniz Seki Haberleri


DENİZ SEKİ

1 Temmuz 1970 İstanbul doğumludur. İlkokulu Maçka Süheyla Artam'da, orta ve lise eğitimini de yatılı olarak Çamlıca Kız Lisesi'nde okudu. Okulu bitirdikten sonra, TRT İstanbul Televizyonundaki sunuculuk sınavlarına katılarak sunucu oldu.

Keşfedilmesi, 1993 yılında Melih Kibar ile tanışması... Devamı

17:24
Deniz Seki'nin Cezaevindeki Durumu Nasıl ? Milliyet Cadde Genel Yayın Yönetmeni Ali Eyüboğlu, Bakırköy Kadın Cezaevi’nde yatan Deniz Seki’yi ziyaret etti.
Deniz Seki'nin Cezaevindeki Durumu Nasıl ?
16:47
Dicle Üniversitesinde Pop Müzik Rüzgarı Dicle Üniversitesi Konservatuar bölümü mezunlarından oluşan Grup Bazen, ilk konserini Dicle Üniversitesinde verdi.
Dicle Üniversitesinde Pop Müzik Rüzgarı
16:31
Ali Eyüboğlu, Deniz Seki'nin Son Halini Anlattı Deniz Seki’yi cezaevinde ziyaret eden Ali Eyüboğlu, ziyaretten detayları paylaştı.
Ali Eyüboğlu, Deniz Seki'nin Son Halini Anlattı
16:02
D.Ü'de Pop Müzik Rüzgarı Esti Dicle Üniversitesi Konservatuar mezunlarından oluşan Grup Bazen, ilk konserini gerçekleştirdi. Gençlerin sahne performansı göz doldurdu.
D.Ü'de Pop Müzik Rüzgarı Esti
14:40
Deniz Seki Vasi Olarak Kardeşini İstedi Uyuşturucu ticareti yapmak suçundan cezaevine giren sanatçı, vasi olarak kardeşi Serkan Seki'nin tayin edilmesini istedi.
Deniz Seki Vasi Olarak Kardeşini İstedi
09:36
Deniz Seki'ye Vasi Tayin Edilmesi İçin Başvuru Yapıldı Uyuşturucu ticareti yapmak suçundan aldığı 6 yıl 3 aylık hapis cezası onanan ve cezaevine giren ünlü sanatçıya vasi tayin edilmesi için mahkemeye başvuru yapıldı.
Deniz Seki'ye Vasi Tayin Edilmesi İçin Başvuru Yapıldı
23:18
HSYK'dan Yeni Kararname Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
HSYK'dan Yeni Kararname
21:12
Balyoz ve Şike Savcıları İstanbul Dışına Atandı HSYK'nın kararnamesiyle şike ve balyoz davaları başta olmak üzere kamuoyunun yakından takip ettiği birçok soruşturmaya bakan savcı ve hakimler İstanbul dışına atandı.
14:08
Deniz Sekiye Güzel Haber!!! "İyisin Tabi" müzik listelerinde son 3 haftanın en çok dinlenilen şarkısı oldu!
09:49
Seki'nin Sağlık Durumu Nasıl ? Nişanlısı Deniz Seki Çok Kötü Dedi Deniz Seki'yi cezaevinde ziyaret eden nişanlısı Faruk Salman, ünlü sanatçının sağlık durumunun çok kötü olduğunu söyledi.
Seki'nin Sağlık Durumu Nasıl ? Nişanlısı Deniz Seki Çok Kötü Dedi
21:42
Nişanlısı Açıkladı, Deniz Seki'nin Durumu Çok Kötü Deniz Seki'yi cezaevinde ziyaret eden nişanlısı Faruk Salman, ünlü sanatçının sağlık durumunun çok kötü olduğunu söyledi.
Nişanlısı Açıkladı, Deniz Seki'nin Durumu Çok Kötü
12:01
Deniz Seki, 'İyisin Tabi' ile Rekor Kırdı 16 Kasım'da cezaevine giren Deniz Seki'nin 'İz' albümündeki 'İyisin tabii' şarkısı, radyolarda ve müzik kanallarında dinlenme rekoru kırdı.
Deniz Seki, 'İyisin Tabi' ile Rekor Kırdı
09:09
Acun Ilıcalı 2014 Magazin Gündemini Belirledi 2014 yılı magazin medyası analizine göre televizyoncu Acun Ilıcalı gündemi belirledi.
Acun Ilıcalı 2014 Magazin Gündemini Belirledi
17:06
Mide Küçültme Ameliyatında Ölen Besler'in Ailesi Şikayetçi Oldu Adana'da mide fıtığı şikayetiyle gittiği hastanede, mide küçültme ameliyatı yapıldıktan sonra hayatını kaybeden Popstar yarışmacısı 27 yaşındaki Fatih Besler'in ailesi doktordan şikayetçi oldu.
Mide Küçültme Ameliyatında Ölen Besler'in Ailesi Şikayetçi Oldu
10:03
Popstar Yarışmacısı Ameliyattan Çıkamadı 2007'de Popstar yarışmasına katılan Adanalı piyanist Fatih Besler, mide fıtığı ameliyatı için gittiği hastahane yapılan mide küçültme ameliyatı sonrası hayatını kaybetti.
Popstar Yarışmacısı Ameliyattan Çıkamadı
10:27
Türkiye'de 2014 Böyle Geçti Kasımda Katolik aleminin ruhani lideri Vatikan Devlet Başkanı Papa Franciscus, Türkiye'ye geldi.
Türkiye'de 2014 Böyle Geçti
10:42
Deniz Seki'yi Çılgına Çeviren Talep Eski sevgilisi futbolcu Ali Turan, Deniz Seki'yi ziyaret etmek istedi. Çılgına dönen Seki, isteği anında reddetti.
Deniz Seki'yi Çılgına Çeviren Talep
10:15
Ünlü Astrologdan Deniz Seki Hakkında Bomba Sözler Astroloji uzmanı Nuray Sayarı "Deniz Seki 2015 yılında özgürlüğüne kavuşacak. Başarılarıyla esip kavuracak" dedi.
Ünlü Astrologdan Deniz Seki Hakkında Bomba Sözler
12:08
Deniz Seki, Bayhan'ı Görmeyi Kabul Etti Cezaevinde 1. ayını dolduran Deniz Seki, bir zamanlar 'Popstar' yarışmasında gerginlik yaşadığı şarkıcı Bayhan'ın ziyaret isteğine olumlu cevap verdi.
11:25
Google 'Da Bu Sene En Çok Neleri Aradık? Google 2014 yılının arama sonuçlarını yayınladı.
Google 'Da Bu Sene En Çok Neleri Aradık?
21:08
Türkiye, 2014'te Google'da Bunları Aradı Google, Türkiye'de ve dünyada en çok aradığımız kelimelerin ve en son trendlerin yer aldığı “2014 Arama Trendleri” listesini açıkladı.
Türkiye, 2014'te Google'da Bunları Aradı
15:15
2014'te Google'da En Çok Seçim Sonuçlarını, Dünya Kupası ve Soma'yı Aradık Google, Türkiye’de ve dünyada en çok aradığımız kelimelerin ve en son trendlerin yer aldığı “2014 Arama Trendleri” listesini açıkladı.
16:34
Şarkıcı Deniz Seki Adli Tıp Kurumuna Sevk Edildi Uyuşturucu ticareti yapmak suçundan aldığı 6 yıl 3 ay hapis cezası nedeniyle cezaevinde bulunan şarkıcı Deniz Seki, bazı tetkikler için Adli Tıp Kurumuna sevk edildi.
Şarkıcı Deniz Seki Adli Tıp Kurumuna Sevk Edildi
12:56
Deniz Seki Adli Tıp Kurumu'na Getirildi Cezaevi'nde tutuklu bulunan Deniz Seki sabah saatlerinde jandarmalar eşliğinde İstanbul Adli Tıp Kurumu'na getirildi. Seki'nin neden getirildiği ise henüz bilinmiyor.
Deniz Seki Adli Tıp Kurumu'na Getirildi
12:49
Deniz Seki Adli Tıp Kurumu'na Getirildi "Uyuşturucu ticareti yapmak" suçundan tutuklanan ve Bakırköy Kadın Cezaevi'nde yatan şarkıcı Deniz Seki jandarmalar eşliğinde İstanbul Adli Tıp Kurumu'na getirildi.
Deniz Seki Adli Tıp Kurumu'na Getirildi
12:48
Deniz Seki Adli Tıp Kurumu'na Getirildi Uyuşturucu davasında 6 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırılan şarkıcı Deniz Seki, Adli Tıp Kurumu’na getirildi.
Deniz Seki Adli Tıp Kurumu'na Getirildi
12:36
Deniz Seki Adli Tıptan Ayrıldı Deniz Seki, sabah saatlerinde polis nezaretinde getirildiği Adli Tıp Kurumundan ayrıldı.
Deniz Seki Adli Tıptan Ayrıldı
08:40
Deniz Seki, Cezaevinden Haber Yolladı: Bu Kez Sınav Demeyeceğim Armağan Çağlayan'ın ziyaretine gittiği Seki, "Buna sınavdan geçiyorum falan demeyeceğim. Neden hep ben sınavdayım" diyerek isyan etti. Seki, Bayhan iddialarına da cevap verdi.
Deniz Seki, Cezaevinden Haber Yolladı: Bu Kez Sınav Demeyeceğim
15:37
Bayhan'dan Deniz Seki'ye Afişli Mesaj 'Popstar' yarışmasıyla adını duyuran şarkıcı Bayhan, o dönem jüri üyesi Deniz Seki'den veto yemişti. Ama o şimdi sahneden Seki'ye özgürlük mesajı yolladı.
12:26
Deniz Seki, Bayhan'ı Görmek İstemedi Bayhan'ın Deniz Seki ile görüşmeyi istediği; ancak cezaevindeki şarkıcının bu teklifi reddettiği ortaya çıktı.
Deniz Seki, Bayhan'ı Görmek İstemedi
16:45
Şarkıcı Deniz Seki'ye Ziyaret Bir grup sanatçı, "uyuşturucu ticareti yapmak" suçundan aldığı 6 yıl 3 ay hapis cezasının infazı için cezaevinde bulunan şarkıcı Deniz Seki'yi ziyaret etti.
Şarkıcı Deniz Seki'ye Ziyaret
16:02
Sanatçılardan Deniz Seki'ye Moral Ziyareti Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda bulunan Deniz Seki'yi sanatçılar Tülay Özer, Baha Boduroğlu, Bilgen Bengü ve Huri Sapan ziyaret etti.
Sanatçılardan Deniz Seki'ye Moral Ziyareti
15:56
Deniz Seki'yi Ziyaret Eden Arkadaşları: 'Seki Çok Ağladı, Çok Üzgün' Şarkıcı Deniz Seki'yi bir grup sanatçı arkadaşı cezaevinde ziyaret etti.
Deniz Seki'yi Ziyaret Eden Arkadaşları: 'Seki Çok Ağladı, Çok Üzgün'
15:49
Deniz Seki'yi Ziyaret Eden Arkadaşları: "Seki Çok Ağladı, Çok Üzgün" Şarkıcı Deniz Seki’yi bir grup sanatçı arkadaşı cezaevinde ziyaret etti.
Deniz Seki'yi Ziyaret Eden Arkadaşları: 'Seki Çok Ağladı, Çok Üzgün'
15:29
Şarkıcı Deniz Seki'ye Ziyaret Bazı sanatçılar, "uyuşturucu ticareti yapmak" suçundan aldığı 6 yıl 3 ay hapis cezasının infazı için cezaevinde bulunan Deniz Seki'yi ziyaret etti.
15:26
Deniz Seki'ye Ziyaretler (Tür: İstanbul)
Deniz Seki'ye Ziyaretler
10:34
Deniz Seki: Dua Edip Zikir Çekiyorum Suçsuz olduğu için kaçtığını ve günah keçisi ilan edildiğini ziyaretine gelen CHPli Veli Ağbaba'ya anlatan Seki, cezaevinde bol bol dua edip zikir çektiğini de söyledi.
Deniz Seki: Dua Edip Zikir Çekiyorum
12:03
Deniz Seki Cezaevine Girdikten Sonra İlk Kez Görüntülendi Cezaevinde yatan şarkıcı Deniz Seki yakalandıktan sonra ilk kez hastane çıkışında görüntülendi.
Deniz Seki Cezaevine Girdikten Sonra İlk Kez Görüntülendi
12:15
Ünlü Astrologdan, Deniz Seki Hakkında Çarpıcı Açıklamalar Şarkıcı Deniz Seki’nin aile dostu ünlü Astrolog Sebla Özyurt, Seki ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
Ünlü Astrologdan, Deniz Seki Hakkında Çarpıcı Açıklamalar
10:13
Deniz Seki'ye Kötü Haber Geldi Deniz Seki'nin yumurtalıklarında bulunan kistin, kanser riski taşıdığı öğrenildi.
Deniz Seki'ye Kötü Haber Geldi
16:19
Gülben Ergen'den Deniz Seki'ye Gizli Ziyaret Ergen, cezaevine girdikten sonra yakınlarına "Bunca yıl bu sektörde hiç dost biriktirememişim" diye dert yanan Deniz Seki'ye moral ziyaretine gitti.
Gülben Ergen'den Deniz Seki'ye Gizli Ziyaret
14:00
Deniz Seki Yeniden Yargılanabilir Ünlü gazeteci Ali Eyüboğlu, Seki'nin hukuk dışı yollarla dinlendiğini ve ünlü şarkıcı hakkında yeniden yargılama kararının çıkabileceğini söyledi.
Deniz Seki Yeniden Yargılanabilir
08:53
Deniz Seki Gitar Kursu Almak İstiyor Ünlü şarkıcı, cezaevinde müzik kursu açılması için dün yönetime dilekçe verdi. Seki, tutuklulara moral olacağını düşündüğü kursta kendisi de gitar dersi almak istiyor.
Deniz Seki Gitar Kursu Almak İstiyor
23:17
Arınç'tan Hdp'ye: Öcalan'ı da Zor Duruma Düşürdüğünüzü Bilmiyor Musunuz? BÜLENT Arınç, Halkların Demokratik Partisi'nin (HDP) kendisine yönelik eleştirilerine yanıt vererek, "Üçüncü göz diyorsunuz, bir başka şey diyorsunuz. Bunların iki türlü zararı var. Bir, hükümeti zor durumda bırakıyorsunuz. İkincisi, Öcalan'ın bile talep etmediği, onun taleplerinin dışında bir takım ileri sürmek suretiyle Öcalan'ı da zor duruma düşürdüğünüzü bilmiyor musunuz? Siz kimin sözcülüğünü yapıyorsunuz da Öcalan'ı itibarsız hale getirmek istiyorsunuz ?" dedi.
Arınç'tan Hdp'ye: Öcalan'ı da Zor Duruma Düşürdüğünüzü Bilmiyor Musunuz?
23:12
Bakanlar Kurulu Toplantısı Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç: (2) "Hiçbir gazeteci Sayın Demirtaş'ın 1,5 ay boyunca nerede olduğunu, grup toplantılarına neden gelmediğini, niçin basınla yüz yüze görüşme imkanı bulmadığını merak etmedi mi, sormadı mı? Sorma ihtiyacını duymadı mı? Duymadı diyelim ama biz neler olup bittiğini çok iyi biliyoruz" "Siyasetçilerle polemik yapmak benim çok arzu ettiğim bir şey değil. Yaparsam da iyi yaparım. 40 senedir siyasetin içinde bulunan bir insan olarak polemiğin nerede, ne
Bakanlar Kurulu Toplantısı
22:45
Arınç'tan Hdp'lilere: Öcalan'ı Zor Duruma Düşürdüğünüzü Bilmiyorsunuz Başbakan Yardımcısı ve Hükümet sözcüsü Bülent Arınç, HDP’nin çözüm sürecindeki tavırlarını eleştirerek “Öcalan’ın bile talep etmediği, Öcalan ile hükümet olarak görüşmediğimiz, MİT’in bu görüşmeleri yaptığı bilindiği halde onun taleplerinin dışında bir takım şeyler ileri sürmek suretiyle Öcalan’ı da zor duruma düşürdüğünüzü bilmiyorsunuz. Siz kimin sözcülüğünü yapıyorsunuz da Öcalan’ı itibarsız hale getirmek istiyorsunuz?” dedi.
Arınç'tan Hdp'lilere: Öcalan'ı Zor Duruma Düşürdüğünüzü Bilmiyorsunuz
22:07
"HDP İçerisinde Geçmişte Kötü Bedeller Ödeyenler Var" Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, HDP'ye seslenerek, "Siz kimin sözcülüğünü yapıyorsunuz da Öcalan'ı itibarsız hale getirmek istiyorsunuz." dedi.
14:21
Deniz Seki Görüşte İlk Onu Sordu Ünlü şarkıcı, görüş gününde tansiyon problemi nedeniyle gelemeyen nişanlısı Faruk Salman'ı sordu, "Aman iyi bakın ona, ilaçlarını almayı ihmal etmesin" dedi.
Deniz Seki Görüşte İlk Onu Sordu
12:50
Bayhan Deniz Seki'yi Cezaevinde Ziyaret Edecek Cezaevinde yattığı için Popstar yarışmasında Deniz Seki tarafından ağır bir biçimde eleştirilen Bayhan, tutuklanan Deniz Seki'yi ziyaret edeceğini söyledi.
Bayhan Deniz Seki'yi Cezaevinde Ziyaret Edecek
16:44
Hüsnü Şenlendirici 10 Korumayla Geziyor Sahne aldığı gece kulübünden 10 korumayla çıkan ünlü klarnetçinin yüzünden düşen bin parçaydı.
Hüsnü Şenlendirici 10 Korumayla Geziyor
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 12:57:29. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA DENİZ SEKİ HABERLERİ
[Hata Bildir]