00:1900
SON DAKİKA DENİZ SEKİ HABERLERİ

Son Dakika Deniz Seki Haberleri


DENİZ SEKİ

1 Temmuz 1970 İstanbul doğumludur. İlkokulu Maçka Süheyla Artam'da, orta ve lise eğitimini de yatılı olarak Çamlıca Kız Lisesi'nde okudu. Okulu bitirdikten sonra, TRT İstanbul Televizyonundaki sunuculuk sınavlarına katılarak sunucu oldu.

Keşfedilmesi, 1993 yılında Melih Kibar ile tanışması... Devamı

  Deniz Sekinin İZ'i Çıktı

  Deniz Sekinin İZ'i Çıktı

  Deniz Sekinin uzun zamandır merakla beklenen yeni albümü İz çıkıyor. Sekinin Hayatımın ikinci perdesi dediği albümde 12 yeni şarkı yer alıyor. (22 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Sanatçı Ufuk Yıldırım Marmaris'te Aşka 'Yelken' Açtı

  Sanatçı Ufuk Yıldırım Marmaris'te Aşka "Yelken" Açtı

  Sunucu Sonay Dikkaya ile evliliğini bitirdikten sonra 2012 yılında Pelin Elitez Yıldırım ile evlenerek gerçek mutluluğu yakaladığını söyleyen ünlü sanatçı Ufuk Yıldırım, evlilik yıldönümünü Marmaris’te kutladı. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Deniz Seki'nin 'İyisin Tabi' Klibi Yayına Hazır

  Deniz Seki'nin 'İyisin Tabi' Klibi Yayına Hazır

  Ünlü şarkıcının yeni albümü 'İz'in ilk video klibi 'İyisin Tabi', 21 Eylül Pazar akşamı yayınlanacak. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Göbek Eriten Su

  Göbek Eriten Su

  Yurtdışında oldukça yaygın olan Alkali Diyetini, ülkemizde ise Diyetisyen Dr. Ayşegül Çoruhlu ve Prof. Dr. Ahmet Maranki önermekte. Televizyonlardan sıkça tanıdığımız İkbal Gürpınar ve Deniz Seki, Alkali diyeti ile zayıfladıklarından bahsetmişler. Ana haber bültenlerine bile konu olan bu özel diyeti biz de sizler için inceleyelim istedik. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Deniz Seki'nin Albümü Çıkıyor

  Deniz Seki'nin Albümü Çıkıyor

  Uyuşturucu ticareti yaptığı gerekçesiyle hakkında çıkarılan hapis cezasından sonra ortadan kaybolan Deniz Seki'nin albümü piyasaya çıkıyor. (10 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Yeşilay Başkanı: Deniz Seki Piyasadan Silinmeli

  Yeşilay Başkanı: Deniz Seki Piyasadan Silinmeli

  Yeşilay Başkanı Prof. Dr. İhsan Karaman, uyuşturucu kullanırken yakalanan sanatçılar için çarpıcı ifadeler kullandı. (21 Ağustos 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.10.2014 00:19:40. #1.11#