17:3200
SON DAKİKA DENİZLİ HABERLERİ

Son Dakika Denizli Haberleri

   

  DENDAK Üyeleri Çiçekbaba Zirvesine Tırmandı

  Denizli dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü üyesi 23 kişi, bahar ayında karla kaplı Çiçekbaba zirvesine tırmandı. (16 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Öyk Kararları

  Öyk Kararları

  Kurul, Kırklareli, Isparta, Malatya, İstanbul, Manisa ve Denizli'de özelleştirme kapsamında yer alan bazı taşınmazlara ilişkin çevre düzeni, nazım ve uygulama imar planı değişikliklerini onayladı. (16 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Belediye Çalışanlarının Temizlik Hizmetlerinde Görevlendirildiği İddiası

  Belediye Çalışanlarının Temizlik Hizmetlerinde Görevlendirildiği İddiası

  Buldan Belediye Başkanı Gülbay: "Şu anda belediye olarak taşeron firma üzerinden alınan arkadaşlarımızı değerlendireceğimiz bir yer yok. Sadece şu an geçici olarak yaşlı bakıma muhtaç insanlarımız var, bir kısmı onlara yardım ediyor, bir kısmını da çevre temizliğinde görevlendirdik" (15 Nisan 2014 Salı )

   

  Kütahya'da İhale Operasyonu: 4 Gözaltı

  Kütahya'da İhale Operasyonu: 4 Gözaltı

  Kütahya polisinin 3 ilde düzenlediği eş zamanlı operasyonda ihaleye fesat karıştırdıkları öne sürülen 4 kişi yakalandı. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  Kütahya Merkezli Operasyon: 4 Gözaltı

  Kütahya Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri 3 ilde yaptıkları eş zamanlı operasyonla örgüt kurmak suretiyle ihaleye fesat karıştırmak suçundan 4 kişiyi gözaltına aldı. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  Turizm Haftası

  Turizm Haftası

  Denizli'de Turizm Haftası etkinlikleri, UNESCO dünya mirası listesindeki Pamukkale'de düzenlenen törenle başladı. (15 Nisan 2014 Salı )

   

Manşet Haberleri