19:2900
SON DAKİKA DEPREM HABERLERİ

Son Dakika Deprem Haberleri

   

  Bakan Yıldız: 7-8 Metrelik Bir Çamur Tabakasının Atılması Gerekiyor

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Şu anda suyun ocak dışına çıkartılmasıyla alakalı çalışmalar çamur ve tahkimatla beraber sınırlandırılmıştı. (Bugün 18:13)

   

  Ermenek'te Kömür Ocağında İşçilerin Mahsur Kalması

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: (2) "(İşletmeden yapılan 'doğal afet' benzetmesi) Hiç kusura bakmasın bu bir doğal afet falan değil. Dolayısıyla doğal afet olmayan yerde kusur var demektir" "Buraya bir doğal afet tanımlaması yapmak olayı geçiştirmek anlamına gelir" Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: "Su patlaması neticesinde oluşan çok yoğun bir çamur tabakasının toplanması ve bunun yüksek mertebelerde olması çalışmaların biraz daha uzayacağını gösteriyor. (Bugün 18:07)

   

  Bitlis'te 4,4 Büyüklüğünde Deprem

  Merkez üssü Ahlat ilçesine bağlı Güzelsu köyü olan deprem kısa süreli paniğe neden oldu. (Bugün 17:55)

   

  Madene Dışarıdan Sondaj Vurulacak

  Madene Dışarıdan Sondaj Vurulacak

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, suyun boşaltılması için madenin dışındaki dağdan sondaj çalışması yapılacağını söyledi. (Bugün 17:49)

   

  Maden Faciasında Üçüncü Gün; 18 İşçi İçin Mucize Bekleniyor(6)

  Bakan YILDIZ: BU DOĞAL AFET DEĞİL Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, bugün ikinci basın açıklamasını yaptı. (Bugün 17:44)

   

  Bakan Yıldız: 'Doğal Afet Olmayan Yerde Kusur Var Demektir'

  Bakan Yıldız: "Doğal Afet Olmayan Yerde Kusur Var Demektir"

  Ermenek - Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Özellikle eğer bir sel felaketi, bir deprem gibi elimizde bulunmayan nedenlerden dolayı bir işlem olmuşsa, 'Bu doğal afettir' deriz. Ama burası bir doğal afet değil. Bu yüzden doğal afet olmayan yerde kusur var demektir" dedi. (Bugün 17:29)

   

 

  CENNET EVLER KONUT PROJESİ TAMAMLANDI! / CENNET EVLER'İN YAPIMI TAMAMLANDI!

  CENNET EVLER KONUT PROJESİ TAMAMLANDI! / CENNET EVLER'İN YAPIMI TAMAMLANDI!

  KG İnşaat'ın yeni konut projesi Cennet Evler tamamandı. Avrupa Yakası'nda havalimanı ve iş merkezlerine yakın konumdaki ultra lüks konut projesinde dairelerin büyük kısmı sahiplerini buldu. İstanbul Küçükçekmece'de butik bir yaşam alanı olarak tasarlanan Cennet Evler Projesi, hemen oturmaya hazır şekilde son sahiplerini bekliyor. (Bugün 11:59)

   

  Erbaa'da Deprem Parkı Kurulacak

  Erbaa Belediye Başkanı Hüseyin Yıldırım, ilçede deprem parkı kurmak üzere çalışma yürüteceklerini bildirdi. (Bugün 10:11)

   

  Soma'da Cumhuriyet Coşkusu

  Soma'da Cumhuriyet Coşkusu

  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Türkiye Cumhuriyeti’nin 91. kuruluş yıldönümü coşkusu tüm Türkiye ile birlikte Soma’da da yaşandı. (Dün 18:11)

   

  Validebağ'da Çekim Yapan Cübbeli İki Kişi Alandan Uzaklaştırıldı

  Validebağ'da Çekim Yapan Cübbeli İki Kişi Alandan Uzaklaştırıldı

  Validebağ Korusu'nun yanında yapılması planlanan caminin şantiyesi önünde bekleyen eylemciler, İsmailağa Cemaati'ne mensup olduğunu söyleyen 2 kişiyi alana sokmadı. (Dün 17:23)

   

  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı - Van/

  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı - Van/

  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı- Cumhuriyetin kuruluşunun 91. yıl dönümü Van'da düzenlenen törenlerle kutlandı- Van Valisi Doğan: "O yakıp yıkma girişimlerini, Van'ımıza 3 yıl sonra yeni bir deprem kabusu yaşatma sorumsuzluğunu, nereye koyacağız. Üstelik ülkenin batısıyla doğusuyla doyasıya barış iklimini, çözüm çabasını içselleştirdiği bir zaman diliminde, demokrasi dışı bu terör fotoğrafını nereye oturtacağız"VAN (AA) - Van'da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 91. yılı dolayısıyla tören düzenlendi. (Dün 17:20)

   

  DU Basınından Kızılay'a Ziyaret

  DU Basınından Kızılay'a Ziyaret

  Kızılay Haftası münasebetiyle Dicle Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürleri Füsun Özçelebi ve Murat Yolcu, Diyarbakır Kızılay Derneğini ziyaret etti. (Dün 10:26)

   

  Hasarlı Bina Mahalleyi Korkutuyor

  Hasarlı Bina Mahalleyi Korkutuyor

  Gebze Sultanorhan mahallesi 118 sokakta bulunan ve 1999 depreminde büyük zarar gören ancak orta hasarlı rapor verilen bina mahalle sakinlerinin başına dert oldu. (Dün 10:14)

   

  Milli Eğitim Müdürü Kırekin'e Ziyaret

  AK Parti Van Milletvekili Çiftci ve İl Başkanı Soğanda, İl Milli Eğitim Müdürü Kıyasettin Kırekin'i ziyaret etti. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Marmaray 1 Yaşında

  Avrupa ve Asya kıtalarını denizin altından birbirine bağlayan Marmaray, birinci yaşını kutluyor. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Bakan Elvan Avrasya Tüneli'nde İnceleme Yaptı

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan "2016 sonu itibarıyla inşallah buradan araçlarımızla geçmiş olacağız. ilgili firmaya gerekli uyarılar yapıldı." dedi. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Türk Kızılayı Haftası

  Türk Kızılayı Haftası

  Türk Kızılayı Edirne Şube Başkanı Kadir Çakay, Türk Kızılayı Haftası'nın her yıl 29 Ekim 4 Kasım tarihleri arasında kutlandığını belirtti. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  TOKİ Konutlarındaki Çatlaklar Kat Sakinlerini Endişelendirdi

  TOKİ Konutlarındaki Çatlaklar Kat Sakinlerini Endişelendirdi

  Samsun'un Atakum ilçesine bağlı Kamalı mevkiinde bulunan TOKİ konutlarında çatlaklar oluşması kat sakinlerini endişelendirdi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Van'da Bin 300 Kadına 1,3 Milyon Avroluk Hibe Verilecek

  Van'da kadınlara yönelik geliştirilen "Van ilinde Yerinden Edilmiş Kişilerin Ekonomik ve Sosyal Entegrasyonu Hibe Programı" tanıtıldı. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Çamlık'ta Eski Okul Binası Belediye Ekiplerince Yıkıldı

  Çamlık'ta Eski Okul Binası Belediye Ekiplerince Yıkıldı

  Çamlık'ta deprem yönetmeliğine uygun olmadığı tespit edilen okul binası yıkıldı. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Kızılay Haftası

  Kızılay Haftası

  Türk Kızılayı Bilecik Şube Başkanı Çınar: "Kızılay ülke içinde ve dışında yaptığı yardımları, üyelerin ödentileri, yardımseverlerin bağışları ve öğrencilerin satın aldıkları Kızılay pullarından elde ettiği gelirlerle karşılar" (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Edremit'te Hibe Programı Tanımı

  Edremit'te Hibe Programı Tanımı

  Van’ın Edremit ilçesindeki Erdemkent Kadın Dayanışma ve Kalkınma Derneği (EKDKD) tarafından ‘Van İlinde Yerinden Edinilmiş Kişilerin Ekonomik ve Sosyal Entegrasyonu Hibe Programı’nın tanıtımı yapıldı. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  GAMA Enerji ve AKUT, Sosyal Sorumlulukta İş Birliği Yaptı

  GAMA Enerji ve AKUT, Sosyal Sorumlulukta İş Birliği Yaptı

  GAMA Enerji ve Arama Kurtarma Derneği, yeni bir kurumsal sosyal sorumluluk projesine imza attı. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Haftanın Tarihine Bakış

  Haftanın Tarihine Bakış

  Cumhuriyet, 29 Ekim'de Mecliste ''Yaşasın'' sesleriyle kabul edildi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Şenkaya'da Deprem

  Şenkaya'da Deprem

  Erzurum’un Şenkaya ilçesinde 2,5 büyüklüğünde hafif şiddetli bir deprem meydana geldi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Noterler Tapu İşlemleri İçin Yetki İstiyor

  Noterler Tapu İşlemleri İçin Yetki İstiyor

  Yılda 5 milyona yakın ikinci el araç satış ve tescilini yapan noterler şimdi gayrimenkul satışlarında da yetki istiyor. Adalet Bakanlığı konuyu değerlendiriyor. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Başbakan Davutoğlu: Misilleme Mantığı Kabul Edilemez

  Başbakan Davutoğlu: Misilleme Mantığı Kabul Edilemez

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde şehit edilen 3 askerle ilgili ‘misilleme’ mantığının kabul edilemez olduğunu belirterek, "Teröristlere dönük bir operasyonda 3 terörist öldürüldü diye 'misilleme' gibi bir mantığı kabul etmemiz mümkün değildir. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Başbakan Davutoğlu Kahramanmaraş'ta

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Türkiye’yi çevresindeki ülkelerin kaos kıskacı ve girdabına sokamayacağını söyleyerek, "Bu konuda kararlayız " dedi. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Davutoğlu: Çözüm Sürecini Kararlılıkla Sürdüreceğiz

  Davutoğlu: Çözüm Sürecini Kararlılıkla Sürdüreceğiz

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, kimsenin Türkiye'yi çevresindeki ülkelerin kaos kıskacı ve girdabına sokamayacağını söyleyerek, "Bu konuda kararlayız. İç barışı tesis edeceğiz, kamu düzenini teminat altına alacağız ve çözüm sürecini kararlılıkla sürdüreceğiz" dedi. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Başbakan Davutoğlu, Kahramanmaraş'ta

  Davutoğlu: (1) "Bütün milletimize bir kez daha haykırıyoruz ki o şehadet şerbetini içen kahramanlarımızın emanetini ebediyete kadar koruyacağız" "Herkes bunu bilsin ki şehir şehir, mahalle mahalle bu vatanı sonuna kadar korumaya ahdetmişiz, and etmişiz. Onun için yine Kahramanmaraşlılar anlar, Kobani. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Akdeniz'de 4,3 Büyüklüğünde Deprem

  Akdeniz'de 4,3 büyüklüğünde deprem meydana geldi. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
30.10.2014 19:29:50. #1.13#