23:3600
SON DAKİKA DEPREM HABERLERİ

Son Dakika Deprem Haberleri

  Erciş Depreminin 3. Yıldönümü Buruk Geçti

  Erciş Depreminin 3. Yıldönümü Buruk Geçti

  Van’ın Erciş ilçesinde 23 Ekim 2011 tarihinde meydana gelen depremin 3. yıldönümünde Erciş Kaymakamlığı ile Erciş Belediyesi tarafından ayrı ayrı anma törenleri düzenlendi. (Bugün 20:24)

   

  Van Depreminin 3. Yılı

  Erciş ilçesinde, 23 Ekim 2011'de meydana gelen depremde hayatını kaybedenler mezarları başında anıldı. (Bugün 19:33)

   

  Van Depreminin 3. Yılı

  YYÜ akademik yılı, Van depreminde hayatını kaybeden 10 öğrencinin anılmasıyla başladı. (Bugün 19:12)

   

  Tso Başkanı Takva: Van'da Ekonomik Kriz Var

  Tso Başkanı Takva: Van'da Ekonomik Kriz Var

  Van’da 23 Ekim 2011'de meydana gelen depremin yıldönümü münasebetiyle ilde çeşitli etkinlikler düzenleniyor. (Bugün 18:56)

   

  Göztepe'de Hedefler Büyük

  Göztepe'de Hedefler Büyük

  Teknik Direktör Metin Diyadin ile 3 yıllık sözleşme imzalayan Göztepe'nin Başkanı Mehmet Sepil, hedeflerinin 3 yıl içerisinde Süper Lig'e yükselmek olduğunu söyledi. (Bugün 18:34)

   

  Van Depreminin 3. Yılı

  Depremde yaşamını yitirenler, mezarları başında anıldı. (Bugün 18:12)

   

  Van Depreminin 3. Yılı

  Van depreminde hayatını kaybeden öğretmen çift, Amasya'nın Taşova ilçesinde anıldı. (Bugün 17:43)

   

  Yeni Riskli Güvenlik Ortamında Türk-Yunan İlişkileri' Konferansı

  Yeni Riskli Güvenlik Ortamında Türk-Yunan İlişkileri" Konferansı

  "Yeni Riskli Güvenlik Ortamında Türk-Yunan İlişkileri" Konferansı-Eski Yunanistan Dışişleri Bakanı Bakoyanni: "Müzakereler kısa dönemli provokasyonlarla devam edemez. Görüşmeler gerçekçi temeller üzerine oturtulması gerekiyor""GKRK'nin uluslararası hukukla tespit edilmiş Münhasır Ekonomik Bölgesini tanımamak, GKRK'nin haklarının ihlalidir ve her anlamda kabul edilemez"-"Eğer gerçek bir soruna gerçek bir çözüm aranıyorsa Kıbrıs sorunu için Kıbrıs çözümüne ihtiyacımız var"ANKARA (AA) - Eski (Bugün 17:38)

   

  Tatvan'da Yaşayan Vanlı Depremzedeler Unutulmadı

  Van depreminden sonra Bitlis’in Tatvan ilçesine yerleşen aileler ile eğitim ve öğretimlerini Tatvan’da devam eden öğrenciler, depremin 3’üncü yıldönümünde İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) tarafından unutulmadı. (Bugün 17:30)

   

  Van Depreminin 3. Yılı

  Van TSO Başkanı Takva: "Depremin ardından kentte yerel bir ekonomik kriz yaşanıyor. (Bugün 17:07)

   

  Afad Ankara Arama Kurtarma Birliği Ekipleri, Kızılay'da Deprem Tatbikatı Yaptı

  ANKARA (AA) - Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Ankara Arama Kurtarma Birliği ekipleri, Van depreminde yaşamını yitirenleri anmak ve vatandaşları afetler konusunda bilinçlendirmek amacıyla tatbikat yaptı. (Bugün 16:54)

   

  Vanlı İşçiler AK Parti'de - Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık

  Van'dan Ankara'ya gelen işçiler, AK Parti'de-Genel Başkan Yardımcısı Çalık: -"Vandallığın, yakmanın, yıkmanın ve insan canına kastetmenin hiç para etmediğini görmüş vaziyetteyiz. (Bugün 16:48)

   

  Yeni Riskli Güvenlik Ortamında Türk-Yunan İlişkileri" Konferansı

  Eski Yunanistan Dışişleri Bakanı Bakoyanni: "Müzakereler kısa dönemli provokasyonlarla devam edemez. Görüşmeler gerçekçi temeller üzerine oturtulması gerekiyor" "GKRK'nin uluslararası hukukla tespit edilmiş Münhasır Ekonomik Bölgesini tanımamak, GKRK'nin haklarının ihlalidir ve her anlamda kabul edilemez" (Bugün 16:47)

   

  Van'dan Ankara'ya Gelen İşçiler, AK Parti'de

  Genel Başkan Yardımcısı Çalık: "Vandallığın, yakmanın, yıkmanın ve insan canına kastetmenin hiç para etmediğini görmüş vaziyetteyiz. (Bugün 16:41)

   

  Van Depreminin 3. Yılı

  Van Depreminin 3. Yılı

  AFAD Ankara Arama Kurtarma Birliği ekipleri, vatandaşları afetler konusunda bilinçlendirmek amacıyla Kızılay'da deprem tatbikatı yaptı Ekipler, senaryo gereği, yaklaşık 40 metre yükseklikte mahsur kalan yaralıları güvenli şekilde indirerek, tedavilerini sağladı. (Bugün 16:37)

   

  Van Depreminde Ölenler, Mezarlıkta Duayla Anıldı

  Van’da 23 Ekim ve 9 Kasım 2011’de meydana gelen depremlerde hayatlarını kaybedenler için mezarlık ziyareti yapıldı. (Bugün 16:34)

   

  Van Depreminin 3. Yılı

  İMO üyeleri, Van depreminin 3. yılında depremden dolayı Tatvan'a yerleşen aileleri ve öğrencileri ziyaret etti. (Bugün 16:33)

   

  Deprem Gerçeği ve Kentleşme Çalıştayı

  KOÜ Jeofizik Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Barış: "Bundan sonra yaşanacak büyük bir felakette Kocaeli, Türkiye'nin deprem açısından en güvenli yeri" "Buradaki fay kırıldı. (Bugün 16:27)

   

  Depremde Hasar Gören 19 Bin Konut Yıkılmayı Bekliyor

  Depremde Hasar Gören 19 Bin Konut Yıkılmayı Bekliyor

  Büyük yıkımın meydana geldiği Erciş ilçesi ile Van kent merkezinde deprem anı olan 13.41'de çeşitli anma törenleri yapılıp saygı duruşunda bulunuldu. (Bugün 16:26)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.10.2014 23:36:25. #1.12#