07:5400
SON DAKİKA DEPREM HABERLERİ

Son Dakika Deprem Haberleri

   

  İstanbul Merkezli 17 Aralık Soruşturması

  Soruşturmaya ilişkin takipsizlik kararı verilmesi, Çorum'da protesto edildi. (Dün 18:38)

   

  2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda

  MHPAnkara Milletvekili Topcu: "AKP'nin yeni Türkiyesi'nde sınavın yerini torpil, adaletin yerini kayırma almıştır, diploma yerine ise, parti üyeliği aranır hale gelmiştir" MHP Kütahya Milletvekili Işık: "17 25 Aralık yolsuzluk ve rüşvetle mücadele haftasında, iktidar partisi yöneticisi, yakını ve yandaşı. (Dün 17:23)

   

  Diyarbakır'da "Kelimenin Kalbi" Sergisi

  Emniyet Genel Müdürlüğü Terörle Mücadele Daire Başkan Yardımcısı Ahmet Sula, söz, resim ve yazı sanatını bir arada şekillendirdiği "Kelimenin Kalbi" sergisini Diyarbakır'ın tarihi Keçi Burcu'nda açtı. (Dün 17:13)

   

  Otobüs Terminali'nde Tatbikat

  Otobüs Terminali'nde Tatbikat

  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından 18 Aralık günü İzmit Şehirlerarası Otobüs Terminali'nde tatbikat yapılacak. (Dün 15:26)

   

  2015 Yılı Bütçesi Genel Kurul'da

  AK Parti'li Atalay: "Osmanlıca; bu coğrafi havzada yüzlerce yıl boyunca vücut bulmuş devasa kültür mirasımızın ana dilidir. (Dün 15:16)

   

  Bakan Işık, Kocaeli'de Okul Açılışına Katıldı

  Bakan Işık, Kocaeli'de Okul Açılışına Katıldı

  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, 28 Şubat döneminde imam hatip liselerinin orta kısmının kapatıldığını, liselerden üniversiteye girişin önüne kalın duvarların çekildiğini belirterek, iktidara geldiklerinden beri Türkiye’de her alanda özgürlükleri genişlettiklerini söyledi. (Dün 14:43)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
18.12.2014 07:54:32. #1.11#