00:1600
SON DAKİKA DEPREM HABERLERİ

Son Dakika Deprem Haberleri

   

  Yeni Türkiye Konferansları

  Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: "12 yılda yollar yapıldı, köprüler yapıldı. (Dün 20:34)

   

  Kayseri'de Diri Fay Hatları Var

  Jeoloji Mühendisleri Odası Kayseri İl Temsilcisi Bülent Üzeltürk, Van depreminin yıldönümü nedeniyle yaptığı açıklamada, ''Kayserimizde maalesef bir deprem şehridir. (Dün 19:09)

   

  Prof. Dr. Mehmet Parlak: Ebola ve Mers Depremle Eşdeğer Hasar Verir

  Prof. Dr. Mehmet Parlak: Ebola ve Mers Depremle Eşdeğer Hasar Verir

  Erzurum'da düzenlenen '5'inci Türkiye Zoonotik Hastalıklar Sempozyumu'nda konuşan Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Mehmet Parlak, enfeksiyon hastalıklarının toplumun tamamını ilgilendirdiğini belirterek "MERS, EBOLA depremle eş değer hasar verir" dedi. (Dün 18:04)

   

  Konak Belediyesi Konak Tüneli İnşaatına Dava Açtı

  İzmir'de, Konak Meydanı ile Yeşildere'yi birleştirecek Kona Tüneli yargıya taşındı. (Dün 17:03)

   

  Davutoğlu: 'İnadına Kardeşlik Diyeceğiz'

  Davutoğlu: "İnadına Kardeşlik Diyeceğiz"

  Kendilerinin zalim ve mazlum söz konusu olduğunda dinine, kimliğine, etnisitesine bakmadıklarını, buna herkesin şahit olduğunu; Arakan'ın, Somali'nin, Suriye'nin, Irak'ın, Libya'nın şahit olduğunu, hatta deprem sonrasında ilk uçağın Türkiye'nin gönderdiği uçak olduğu, coğrafyanın binlerce, on binlerce kilometre ötesindeki Haiti'nin, Filipinler'in şahit olduğunu kaydetti. (Dün 15:18)

   

  Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Türkiye’de anamuhalefet koltuğunun boş olduğunu söyledi. (Dün 14:14)

   

  AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı

  Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2) (Kılıçdaroğlu) Haddini bilmeden dün ve bugün yaptığı açıklamalarda 'Türkiye'de parti ile devlet iç içe geçiyor' diyor, bizim AK Parti dönemini kastederek. Türk tarihini bilmiyorsun, insanlık tarihini bilmiyorsun, Kerbela tarihini bilmiyorsun, bari CHP tarihini bil. 1936'da İçişleri Bakanı, CHP Genel Sekreteri oldu bu memlekette. (Dün 14:04)

   

  IBM Bilgi Çağında Çıkış Yolunu Anlattı

  IBM Bilgi Çağında Çıkış Yolunu Anlattı

  Önümüzdeki 25 yılda enerji tüketiminin %50 oranında artacağı tahmin ediliyor. (Dün 13:56)

   

  Nazilli Polis Meslek Yüksek Okulu'nun İnşaatı

  Nazilli Polis Meslek Yüksek Okulu'nun İnşaatı

  AK Parti Aydın Milletvekili Kılınç: "Nazilli Polis Meslek Yüksek Okulu'nun proje ihalesi yapıldı, ihaleyi alan firmanın projeyi çizme süresinin bitimine 1 ay kalmıştır. (Dün 13:29)

   

  Davutoğlu: 'Her Vandaldan Yıktıkları Yerin Tazminatını Alacağız'

  Davutoğlu: "Her Vandaldan Yıktıkları Yerin Tazminatını Alacağız"

  AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı-Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (1)-"Yıkanların, tahrip edenlerin, sadece şehirleri değil, kardeşi kardeşe düşman ederek milli birliği tahrip edenlerin karşısında olduk, kale gibi durduk, kale gibi durmaya devam edeceğiz"-"Vanlılar, Diyarbakırlılar, Siirtliler, Şırnaklılar, Hakkarililer, Bingöllüler, Bitlisliler, Urfalılar, Karsllar görsünler ki yıkılan yerlerde gül yetiştiren bir iktidar, bir siyaset felsefesi var ama bunun yanında yeni bir (Dün 13:23)

   

  Plaj Futbolu Takımı Ödüllendirildi

  Plaj Futbolu Takımı Ödüllendirildi

  Antalya'nın Alanya ilçesinde 15 Ekim'de düzenlenen plaj futbolu final maçında ikinci olan Erciş Belediyesi Plaj Futbolu Takımı ödüllendirildi. (Dün 13:07)

   

  Başbakan Davutoğlu: 'Kale Gibi Durduk, Kale Gibi Durmaya Devam Edeceğiz'

  Başbakan Davutoğlu: "Kale Gibi Durduk, Kale Gibi Durmaya Devam Edeceğiz"

  AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı-Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (1)-"Yıkanların, tahrip edenlerin, sadece şehirleri değil, kardeşi kardeşe düşman ederek milli birliği tahrip edenlerin karşısında olduk, kale gibi durduk, kale gibi durmaya devam edeceğiz"-"Vanlılar, Diyarbakırlılar, Siirtliler, Şırnaklılar, Hakkarililer, Bingöllüler, Bitlisliler, Urfalılar, Karsllar görsünler ki yıkılan yerlerde gül yetiştiren bir iktidar, bir siyaset felsefesi var ama bunun yanında yeni bir (Dün 13:06)

   

 

  Van Depreminde Hayatını Kaybedenler Anıldı

  Van Depreminde Hayatını Kaybedenler Anıldı

  Van'ın Erciş ilçesinde 23 Ekim 2011'de meydana gelen depremde hayatını kaybedenler anıldı. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Oktay Türkoğlu ve Eşi, Van Depreminin 3. Yılında Anıldı

  Van'da zihinsel engelliler öğretmenliği yapan ve 23 Ekim 2011'deki depremde eşi Emel Türkoğlu'yla enkaz altında kalarak ölen Oktay Türkoğlu, mezarı başında anıldı. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  YYÜ'de Depremde Hayatını Kaybeden Öğrenciler Anıldı

  YYÜ'de Depremde Hayatını Kaybeden Öğrenciler Anıldı

  Yüzüncü Yıl Üniversitesi, 2014-2015 akademik yıl açılış töreni, 23 Ekim 2011'deki Van depreminde hayatını kaybeden 10 öğrencinin anılmasıyla başladı. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Van Depreminde Ölenler Mezarları Başında Anıldı

  Van Depreminde Ölenler Mezarları Başında Anıldı

  Van'da 3 yıl önce meydana gelen depremde hayatını kaybedenler mezarları başında anıldı. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Kütahya'da Afet Plan Tatbikatı Yapıldı

  Kütahya'da Afet Plan Tatbikatı Yapıldı

  Kütahya'da Medikal Kurtarma Ekibi tarafından 'Afet Plan Tatbikatı' yapıldı. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Sakarya'da Artçı Sarsıntılar Sürüyor

  Sakarya’nın Geyve ilçesinde dün meydana gelen 4.5 büyüklüğündeki depremin ardından en büyüğü 3.8 olan 5 deprem daha meydana geldi. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Erciş Depreminin 3. Yıl Dönümü Buruk Geçti

  Erciş Depreminin 3. Yıl Dönümü Buruk Geçti

  Van Erciş'te 23 Ekim 2011 tarihinde meydana gelen depremin 3. yıl dönümünde Erciş Kaymakamlığı ile Erciş Belediyesi tarafından ayrı ayrı anma törenleri düzenlendi. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Van Depreminin 3. Yılı

  Erciş ilçesinde, 23 Ekim 2011'de meydana gelen depremde hayatını kaybedenler mezarları başında anıldı. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Van Depreminin 3. Yılı

  YYÜ akademik yılı, Van depreminde hayatını kaybeden 10 öğrencinin anılmasıyla başladı. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Tso Başkanı Takva: Van'da Ekonomik Kriz Var

  Tso Başkanı Takva: Van'da Ekonomik Kriz Var

  Van’da 23 Ekim 2011'de meydana gelen depremin yıldönümü münasebetiyle ilde çeşitli etkinlikler düzenleniyor. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Göztepe'de Hedefler Büyük

  Göztepe'de Hedefler Büyük

  Teknik Direktör Metin Diyadin ile 3 yıllık sözleşme imzalayan Göztepe'nin Başkanı Mehmet Sepil, hedeflerinin 3 yıl içerisinde Süper Lig'e yükselmek olduğunu söyledi. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Van Depreminin 3. Yılı

  Depremde yaşamını yitirenler, mezarları başında anıldı. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Van Depreminin 3. Yılı

  Van depreminde hayatını kaybeden öğretmen çift, Amasya'nın Taşova ilçesinde anıldı. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Yeni Riskli Güvenlik Ortamında Türk-Yunan İlişkileri' Konferansı

  Yeni Riskli Güvenlik Ortamında Türk-Yunan İlişkileri" Konferansı

  "Yeni Riskli Güvenlik Ortamında Türk-Yunan İlişkileri" Konferansı-Eski Yunanistan Dışişleri Bakanı Bakoyanni: "Müzakereler kısa dönemli provokasyonlarla devam edemez. Görüşmeler gerçekçi temeller üzerine oturtulması gerekiyor""GKRK'nin uluslararası hukukla tespit edilmiş Münhasır Ekonomik Bölgesini tanımamak, GKRK'nin haklarının ihlalidir ve her anlamda kabul edilemez"-"Eğer gerçek bir soruna gerçek bir çözüm aranıyorsa Kıbrıs sorunu için Kıbrıs çözümüne ihtiyacımız var"ANKARA (AA) - Eski (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Tatvan'da Yaşayan Vanlı Depremzedeler Unutulmadı

  Van depreminden sonra Bitlis’in Tatvan ilçesine yerleşen aileler ile eğitim ve öğretimlerini Tatvan’da devam eden öğrenciler, depremin 3’üncü yıldönümünde İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) tarafından unutulmadı. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Van Depreminin 3. Yılı

  Van TSO Başkanı Takva: "Depremin ardından kentte yerel bir ekonomik kriz yaşanıyor. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Afad Ankara Arama Kurtarma Birliği Ekipleri, Kızılay'da Deprem Tatbikatı Yaptı

  ANKARA (AA) - Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Ankara Arama Kurtarma Birliği ekipleri, Van depreminde yaşamını yitirenleri anmak ve vatandaşları afetler konusunda bilinçlendirmek amacıyla tatbikat yaptı. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Vanlı İşçiler AK Parti'de - Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık

  Van'dan Ankara'ya gelen işçiler, AK Parti'de-Genel Başkan Yardımcısı Çalık: -"Vandallığın, yakmanın, yıkmanın ve insan canına kastetmenin hiç para etmediğini görmüş vaziyetteyiz. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Yeni Riskli Güvenlik Ortamında Türk-Yunan İlişkileri" Konferansı

  Eski Yunanistan Dışişleri Bakanı Bakoyanni: "Müzakereler kısa dönemli provokasyonlarla devam edemez. Görüşmeler gerçekçi temeller üzerine oturtulması gerekiyor" "GKRK'nin uluslararası hukukla tespit edilmiş Münhasır Ekonomik Bölgesini tanımamak, GKRK'nin haklarının ihlalidir ve her anlamda kabul edilemez" (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Van'dan Ankara'ya Gelen İşçiler, AK Parti'de

  Genel Başkan Yardımcısı Çalık: "Vandallığın, yakmanın, yıkmanın ve insan canına kastetmenin hiç para etmediğini görmüş vaziyetteyiz. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Van Depreminin 3. Yılı

  Van Depreminin 3. Yılı

  AFAD Ankara Arama Kurtarma Birliği ekipleri, vatandaşları afetler konusunda bilinçlendirmek amacıyla Kızılay'da deprem tatbikatı yaptı Ekipler, senaryo gereği, yaklaşık 40 metre yükseklikte mahsur kalan yaralıları güvenli şekilde indirerek, tedavilerini sağladı. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Van Depreminde Ölenler, Mezarlıkta Duayla Anıldı

  Van’da 23 Ekim ve 9 Kasım 2011’de meydana gelen depremlerde hayatlarını kaybedenler için mezarlık ziyareti yapıldı. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Van Depreminin 3. Yılı

  İMO üyeleri, Van depreminin 3. yılında depremden dolayı Tatvan'a yerleşen aileleri ve öğrencileri ziyaret etti. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Deprem Gerçeği ve Kentleşme Çalıştayı

  KOÜ Jeofizik Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Barış: "Bundan sonra yaşanacak büyük bir felakette Kocaeli, Türkiye'nin deprem açısından en güvenli yeri" "Buradaki fay kırıldı. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Depremde Hasar Gören 19 Bin Konut Yıkılmayı Bekliyor

  Depremde Hasar Gören 19 Bin Konut Yıkılmayı Bekliyor

  Büyük yıkımın meydana geldiği Erciş ilçesi ile Van kent merkezinde deprem anı olan 13.41'de çeşitli anma törenleri yapılıp saygı duruşunda bulunuldu. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.10.2014 00:16:31. #1.12#