11:0600
SON DAKİKA DEPREM HABERLERİ

Son Dakika Deprem Haberleri

  Galatasaray'da Sneijder Krizi!

  Galatasaray'da Sneijder Krizi!

  Hollandalı yıldız, Ünal Aysal'ın verdiği kontrat uzatma sözüne yeni yönetimin kayıtsız kalmasına kızgın. (Bugün 08:07)

   

  Uşak Meteoroloji Müdürlüğü Yıkılacak

  Uşak Meteoroloji Müdürlüğü Yıkılacak

  Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan Kent Park projesi konusunda ilk somut adımın Meteoroloji Müdürlüğünün yıkılacak olması ile atılacağını söyledi. (Dün 23:02)

   

  Bitlis'te 3,9 Büyüklüğünde Deprem

  Bitlis'te 3,9 Büyüklüğünde Deprem

  Merkez üssü Güroymak ilçesine bağlı Çıtak köyü olan deprem kısa süreli paniğe neden oldu. (Dün 20:30)

   

  Bakan Yıldız: 7-8 Metrelik Bir Çamur Tabakasının Atılması Gerekiyor

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Şu anda suyun ocak dışına çıkartılmasıyla alakalı çalışmalar çamur ve tahkimatla beraber sınırlandırılmıştı. (Dün 18:13)

   

  Ermenek'te Kömür Ocağında İşçilerin Mahsur Kalması

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: (2) "(İşletmeden yapılan 'doğal afet' benzetmesi) Hiç kusura bakmasın bu bir doğal afet falan değil. Dolayısıyla doğal afet olmayan yerde kusur var demektir" "Buraya bir doğal afet tanımlaması yapmak olayı geçiştirmek anlamına gelir" Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: "Su patlaması neticesinde oluşan çok yoğun bir çamur tabakasının toplanması ve bunun yüksek mertebelerde olması çalışmaların biraz daha uzayacağını gösteriyor. (Dün 18:07)

   

  Bitlis'te 4,4 Büyüklüğünde Deprem

  Merkez üssü Ahlat ilçesine bağlı Güzelsu köyü olan deprem kısa süreli paniğe neden oldu. (Dün 17:55)

   

 

  Ak Partili Gül: CHP'nin Yapamadığı Başarılı Muhalefeti Biz İzimr'de Yapıyoruz

  Ak Partili Gül: CHP'nin Yapamadığı Başarılı Muhalefeti Biz İzimr'de Yapıyoruz

  Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdülhamit Gül, partinin Haziran 2015 seçimlerindeki hedefinin Anayasa'yı değiştirecek oy oranını yakalamak, İzmir'de ise 2019 yerel seçimlerinde Büyükşehir Belediyesi'ni kazanmak olduğunu söyledi. (Dün 15:02)

   

  Eroğlu, "Su Yılı"Nı Değerlendirdi

  Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: (1) "İstanbul'da su için endişe edecek hiçbir şey yok. Çünkü İstanbul'da 800 milyon metreküp biriktirme kapasitesi var, Melen'le birlikte 700 milyon daha geliyor, 1,5 milyar metreküpe çıkarıyoruz. (Dün 14:59)

   

  Gül: 'Son Yaşananlar Çözüm Sürecinin Başarısını Gösteriyor'

  Gül: "Son Yaşananlar Çözüm Sürecinin Başarısını Gösteriyor"

  AK Parti İzmir Yerel Yönetimler Koordinasyon Toplantısı’nda konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdulhamit Gül, son yaşanan hadiselerin aslında çözüm sürecinin başarısını gösterdiğini belirterek, “Çözüm süreci başarıya ulaştıkça birilerinin etekleri tutuşmakta ve ‘nasıl bu süreci sabote ederim’ diye düşünmektedir. (Dün 14:46)

   

  49 Yıl Sonra İlk Kazma Vuruldu

  Muş'un Varto ilçesinde bulunan ve güvenlik gerekçesiyle uzun yıllar çalışma yapılamayan Tepeköy Höyüğü'nde, 49 yıl aradan sonra kazı çalışmaları başlatıldı Kültür ve Turizm İl Müdürü Çetin: "Bölgemizde çözüm süreciyle oluşan olumlu hava, tarihi eserlerin restorasyonu, tanıtımı ve ortaya çıkarılması konusundaki. (Dün 14:14)

   

  10 Kişinin Öldüğü Baraj Faciasının Duruşmasına Ölenlerin Yakınları Katılmadı

  10 Kişinin Öldüğü Baraj Faciasının Duruşmasına Ölenlerin Yakınları Katılmadı

  Adana'nın Kozan İlçesi'nde 5'i kayıp 10 işçinin hayatını kaybettiği baraj faciasının davasına Kozan Ağır ceza Mahkemesi'nde devam edildi. (Dün 14:13)

   

  Başkan Mirza, Mbb Toplantısında Konuştu

  Başkan Mirza, Mbb Toplantısında Konuştu

  Balıkesir’in Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, Marmara Belediyeler Birliği’nin (MBB) 2014 Yılı Birlik Meclisi II. Olağan Toplantısında konuşarak, Büyükşehir Yasası’ndan doğan sıkıntıları dile getirdi. (Dün 13:38)

   

  Bakan Veysel Eroğlu: 'İstanbul'un Su Sıkıntısı Yok'

  Bakan Veysel Eroğlu: "İstanbul'un Su Sıkıntısı Yok"

  Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, İstanbul’un 1,5 milyon metre küp su biriktirme kapasitesi olduğunu belirterek, “İstanbul’un su sıkıntısı yok” dedi. (Dün 13:02)

   

  Mirza, Büyükşehir Yasası'ndan Doğan Sıkıntıları Dile Getirdi

  Mirza, Büyükşehir Yasası'ndan Doğan Sıkıntıları Dile Getirdi

  Marmara Belediyeler Birliği 2014 yılı Birlik Meclisi II. Olağan Toplantısı, deprem gündemi ile Antalya’da toplandı. (Dün 12:43)

   

  Kocaeli'ndeki Sel Akla İstanbul'un Derelerini Getirdi

  Kocaeli'ndeki Sel Akla İstanbul'un Derelerini Getirdi

  Şiddetli yağışların yaşandığı dönemlerde özellikle şehirleri tehdit eden seller, yanlış şehirleşmenin de etkisiyle yıkıcı gücünü katlıyor. (Dün 12:29)

   

  CENNET EVLER KONUT PROJESİ TAMAMLANDI! / CENNET EVLER'İN YAPIMI TAMAMLANDI!

  CENNET EVLER KONUT PROJESİ TAMAMLANDI! / CENNET EVLER'İN YAPIMI TAMAMLANDI!

  KG İnşaat'ın yeni konut projesi Cennet Evler tamamandı. Avrupa Yakası'nda havalimanı ve iş merkezlerine yakın konumdaki ultra lüks konut projesinde dairelerin büyük kısmı sahiplerini buldu. İstanbul Küçükçekmece'de butik bir yaşam alanı olarak tasarlanan Cennet Evler Projesi, hemen oturmaya hazır şekilde son sahiplerini bekliyor. (Dün 11:59)

   

  Erbaa'da Deprem Parkı Kurulacak

  Erbaa Belediye Başkanı Hüseyin Yıldırım, ilçede deprem parkı kurmak üzere çalışma yürüteceklerini bildirdi. (Dün 10:11)

   

  Soma'da Cumhuriyet Coşkusu

  Soma'da Cumhuriyet Coşkusu

  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Türkiye Cumhuriyeti’nin 91. kuruluş yıldönümü coşkusu tüm Türkiye ile birlikte Soma’da da yaşandı. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Validebağ'da Çekim Yapan Cübbeli İki Kişi Alandan Uzaklaştırıldı

  Validebağ'da Çekim Yapan Cübbeli İki Kişi Alandan Uzaklaştırıldı

  Validebağ Korusu'nun yanında yapılması planlanan caminin şantiyesi önünde bekleyen eylemciler, İsmailağa Cemaati'ne mensup olduğunu söyleyen 2 kişiyi alana sokmadı. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı - Van/

  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı - Van/

  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı- Cumhuriyetin kuruluşunun 91. yıl dönümü Van'da düzenlenen törenlerle kutlandı- Van Valisi Doğan: "O yakıp yıkma girişimlerini, Van'ımıza 3 yıl sonra yeni bir deprem kabusu yaşatma sorumsuzluğunu, nereye koyacağız. Üstelik ülkenin batısıyla doğusuyla doyasıya barış iklimini, çözüm çabasını içselleştirdiği bir zaman diliminde, demokrasi dışı bu terör fotoğrafını nereye oturtacağız"VAN (AA) - Van'da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 91. yılı dolayısıyla tören düzenlendi. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  DU Basınından Kızılay'a Ziyaret

  DU Basınından Kızılay'a Ziyaret

  Kızılay Haftası münasebetiyle Dicle Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürleri Füsun Özçelebi ve Murat Yolcu, Diyarbakır Kızılay Derneğini ziyaret etti. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Hasarlı Bina Mahalleyi Korkutuyor

  Hasarlı Bina Mahalleyi Korkutuyor

  Gebze Sultanorhan mahallesi 118 sokakta bulunan ve 1999 depreminde büyük zarar gören ancak orta hasarlı rapor verilen bina mahalle sakinlerinin başına dert oldu. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Milli Eğitim Müdürü Kırekin'e Ziyaret

  AK Parti Van Milletvekili Çiftci ve İl Başkanı Soğanda, İl Milli Eğitim Müdürü Kıyasettin Kırekin'i ziyaret etti. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Marmaray 1 Yaşında

  Avrupa ve Asya kıtalarını denizin altından birbirine bağlayan Marmaray, birinci yaşını kutluyor. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Bakan Elvan Avrasya Tüneli'nde İnceleme Yaptı

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan "2016 sonu itibarıyla inşallah buradan araçlarımızla geçmiş olacağız. ilgili firmaya gerekli uyarılar yapıldı." dedi. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Türk Kızılayı Haftası

  Türk Kızılayı Haftası

  Türk Kızılayı Edirne Şube Başkanı Kadir Çakay, Türk Kızılayı Haftası'nın her yıl 29 Ekim 4 Kasım tarihleri arasında kutlandığını belirtti. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  TOKİ Konutlarındaki Çatlaklar Kat Sakinlerini Endişelendirdi

  TOKİ Konutlarındaki Çatlaklar Kat Sakinlerini Endişelendirdi

  Samsun'un Atakum ilçesine bağlı Kamalı mevkiinde bulunan TOKİ konutlarında çatlaklar oluşması kat sakinlerini endişelendirdi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Van'da Bin 300 Kadına 1,3 Milyon Avroluk Hibe Verilecek

  Van'da kadınlara yönelik geliştirilen "Van ilinde Yerinden Edilmiş Kişilerin Ekonomik ve Sosyal Entegrasyonu Hibe Programı" tanıtıldı. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Çamlık'ta Eski Okul Binası Belediye Ekiplerince Yıkıldı

  Çamlık'ta Eski Okul Binası Belediye Ekiplerince Yıkıldı

  Çamlık'ta deprem yönetmeliğine uygun olmadığı tespit edilen okul binası yıkıldı. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Kızılay Haftası

  Kızılay Haftası

  Türk Kızılayı Bilecik Şube Başkanı Çınar: "Kızılay ülke içinde ve dışında yaptığı yardımları, üyelerin ödentileri, yardımseverlerin bağışları ve öğrencilerin satın aldıkları Kızılay pullarından elde ettiği gelirlerle karşılar" (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Edremit'te Hibe Programı Tanımı

  Edremit'te Hibe Programı Tanımı

  Van’ın Edremit ilçesindeki Erdemkent Kadın Dayanışma ve Kalkınma Derneği (EKDKD) tarafından ‘Van İlinde Yerinden Edinilmiş Kişilerin Ekonomik ve Sosyal Entegrasyonu Hibe Programı’nın tanıtımı yapıldı. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
31.10.2014 11:06:54. #1.11#