00:2300
SON DAKİKA DEPREM HABERLERİ

Son Dakika Deprem Haberleri

   

  Protesto İçin Limak Önüne Yürüdüler

  Protesto İçin Limak Önüne Yürüdüler

  Sarıyer'de bir araya gelen Patika Ekoloji üyesi bir grup, geçtiğimiz Pazar günü Siirt'in Botan Çayı üzerinde yapılan Alkumru Barajı'nın kapaklarının açılması sonucu 6 kişinin yaşamını yitirmesini düzenledikleri yürüyüş ve basın açıklamasıyla protesto etti. (26 Ağustos 2014 Salı )

   

  İzlanda'da Volkanik Deprem

  Bardarbunga yanardağında devam eden volkanik faaliyet nedeniyle 5,7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. (26 Ağustos 2014 Salı )

   

  Türk Kızılayından Yardım Eli

  Türk Kızılayından Yardım Eli

  Türk Kızılayı Tosya ilçesinde dün meydana gelen yangında, ev ve ahırları zarar gören ailelere yardımda bulundu. (26 Ağustos 2014 Salı )

   

  Galatasaray'da Abdurrahim Albayrak Depremi Yaşanıyor

  Galatasaray'da Abdurrahim Albayrak Depremi Yaşanıyor

  Galatasaray'da Abdurrahim Albayrak'ın uçağa alınmaması, yönetimde kriz çıkardı. Yöneticiler, bugün gerçekleştirilecek toplantıda bu konuyu gündeme getirecek. (26 Ağustos 2014 Salı )

   

  Milli Savunma Bakanı Yılmaz Açıklaması

  Milli Savunma Bakanı Yılmaz Açıklaması

  "Bakanlığımıza bağlı depreme karşı hassas olduğu tespit edilen 2 bin 439 adet bina var. Bu binalardan 119'u güçlendirilmiş, 1620'si için güçlendirme kararı alınmış, 700 bina ise boşaltılmıştır" "Depreme karşı önlem almak amacıyla 2011'de 12 milyon 500 bin lira kaynak planlanmıştır. (26 Ağustos 2014 Salı )

   

  Göztepe Atatürk Stadı'nda

  Göztepe Atatürk Stadı'nda

  Göztepe'nin yeni sezonda maçlarını Atatürk Stadı'nda oynaması kesinleşti. (26 Ağustos 2014 Salı )

   

  Davutoğlu'ndan Klasik Bir Parti Başkanlığı ve Başbakanlık Beklememek Lazım'

  Davutoğlu'ndan Klasik Bir Parti Başkanlığı ve Başbakanlık Beklememek Lazım"

  Boğaziçi Üniversitesi'ndeki öğrencilik yıllarında tanıştığı Mustafa Özel ile kuruluşunda bulunduğu Bilim ve Sanat Vakfı, Dışişleri Bakanı ve AK Parti Genel Başkan adayı Ahmet Davutoğlu'nun hayatında önemli yer tutuyor Davutoğlu'nun şu ana kadar kütüphaneye bağışladığı 2 bin 351 kitaplık koleksiyonda, siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler konularındaki Türkçe ve İngilizce eserler yer alıyor Bilim ve Sanat Vakfı Başkanı Özel: " (Davutoğlu) Tam bir halk insanıdır. (26 Ağustos 2014 Salı )

   

  CHP'li Çırayı: İzmirlilerin Anılarını Yıkıp Avm Yapmayın

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Aytun Çıray, İzmir'in simgelerinden biri olan Alsancak Stadı için "Stadımızın yıkılarak, yerine AVM açılmasına izin vermemeliyiz" dedi. (26 Ağustos 2014 Salı )

   

  CHP'li Çıray'dan "AVM Yapmayın" Çağrısı

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Dr. Aytun Çıray, İzmir'in simgelerinden biri olan Alsancak Stadının 2014-2015 sezonunda futbol karşılaşmalarına kapatıldığını söyledi. (26 Ağustos 2014 Salı )

   

  Gerçek Su Yalıtımı İçin Kaliteli Malzeme Seçin

  Yapı güvenliği için hayati önem taşıyan su yalıtımı, depreme karşı alınabilecek önlemler arasında ilk sıralarda yer alıyor. (26 Ağustos 2014 Salı )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
03.09.2014 00:23:31. #1.13#