19:4900
SON DAKİKA DEPREM HABERLERİ

Son Dakika Deprem Haberleri

   

  Çek Heyet, Akkuyu Nükleer Santral Projesi'ni İnceledi

  Çek Cumhuriyeti'nden bir heyet, Akkuyu Nükleer Santral Projesi'ne ilişkin çalışmaları yerinde görmek için Mersin'e geldi. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Fikri Işık - Türkiye Cari Açık Problemini Çözmek İstiyorsa, Kimyaya Yatırım Yapmalı

  Fikri Işık - Türkiye Cari Açık Problemini Çözmek İstiyorsa, Kimyaya Yatırım Yapmalı

  - Petkim Yeni Etilen Fabrikası Açılışı- Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: - "Türkiye cari açık problemini çözmek istiyorsa en fazla cari açık veren sektörlerin başında gelen kimyaya yatırım yapmalı"- "Gereksiz, kırtasiyeciliği ve bürokrasiyi artıracak her türlü mevzuatı ayıklayacağız. Son derece basit, sade, anlaşılan, yalın bir mevzuatı önümüzdeki Mart ayına kadar tamamlamayı hedefliyoruz"İZMİR (AA) - Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Türkiye'nin cari açık problemini çözmek (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Van'da Sağlık Afet Koordinasyon Merkezi Kuruldu

  Van'da Sağlık Afet Koordinasyon Merkezi Kuruldu

  Van İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde Sağlık Afet Koordinasyon Merkezi (SAKOM) kuruldu. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Petkim Yeni Etilen Fabrikası Açılışı

  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Türkiye cari açık problemini çözmek istiyorsa en fazla cari açık veren sektörlerin başında gelen kimyaya yatırım yapmalı" "Gereksiz, kırtasiyeciliği ve bürokrasiyi artıracak her türlü mevzuatı ayıklayacağız. Son derece basit, sade, anlaşılan, yalın bir mevzuatı. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Deniz Feneri'nden Çorum'un Çukuröz Köyüne Yardım

  Deniz Feneri Derneği, yangında 30 evin yandığı Çorum'un Bayat ilçesine bağlı Çukuröz köyünde 24 aileye gıda, giysi ve temizlik malzemesi yardımı yaptı. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Okçu Baba Türbesi'ne Hatalı Çevre Düzenlemesi

  Okçu Baba Türbesi'ne Hatalı Çevre Düzenlemesi

  Bursa’da, Tophane Caddesi’ndeki Okçu Baba Türbesi’nin çevresi düzenlenirken, geçmiş yıllarda doldurulan 1 metrelik dolgu malzemesinin temizlenmemesi tepkiye sebep oldu. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.11.2014 19:49:45. #1.12#