00:0100
SON DAKİKA DEPREM HABERLERİ

Son Dakika Deprem Haberleri

   

  Davutoğlu'ndan Klasik Bir Parti Başkanlığı ve Başbakanlık Beklememek Lazım'

  Davutoğlu'ndan Klasik Bir Parti Başkanlığı ve Başbakanlık Beklememek Lazım"

  Boğaziçi Üniversitesi'ndeki öğrencilik yıllarında tanıştığı Mustafa Özel ile kuruluşunda bulunduğu Bilim ve Sanat Vakfı, Dışişleri Bakanı ve AK Parti Genel Başkan adayı Ahmet Davutoğlu'nun hayatında önemli yer tutuyor Davutoğlu'nun şu ana kadar kütüphaneye bağışladığı 2 bin 351 kitaplık koleksiyonda, siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler konularındaki Türkçe ve İngilizce eserler yer alıyor Bilim ve Sanat Vakfı Başkanı Özel: " (Davutoğlu) Tam bir halk insanıdır. (26 Ağustos 2014 Salı )

   

  CHP'li Çırayı: İzmirlilerin Anılarını Yıkıp Avm Yapmayın

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Aytun Çıray, İzmir'in simgelerinden biri olan Alsancak Stadı için "Stadımızın yıkılarak, yerine AVM açılmasına izin vermemeliyiz" dedi. (26 Ağustos 2014 Salı )

   

  CHP'li Çıray'dan "AVM Yapmayın" Çağrısı

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Dr. Aytun Çıray, İzmir'in simgelerinden biri olan Alsancak Stadının 2014-2015 sezonunda futbol karşılaşmalarına kapatıldığını söyledi. (26 Ağustos 2014 Salı )

   

  Ağlasun Depremi Yeni Bir Fay Hattı Ortaya Çıkardı

  Ağlasun Depremi Yeni Bir Fay Hattı Ortaya Çıkardı

  Burdur'un Ağlasun ilçesinde meydana gelen 4,8 büyüklüğündeki depremin, daha önce bilinmeyen ve fay haritasında olmayan bir hatta gerçekleştiği ortaya çıktı. (25 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Arınç: Başbakanlığa Davutoğlu Vekalet Edecek

  Arınç: Başbakanlığa Davutoğlu Vekalet Edecek

  Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, Bakanlar Kurulu sonrası yaptığı açıklamada Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı olarak yemin etmesinin ardından yeni hükümet kurulana kadar Başbakanlığa Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu'nun vekalet edeceğini söyledi. (25 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Bakanlar Kurulu Toplantısı

  Bakanlar Kurulu Toplantısı

  Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç: (3) "Biz de bir bakıma Başbakanımızla vedalaşmış olduk. İnşallah yeni kurulacak hükümetimizin de aynı şekilde bugüne kadarki hükümetlerimizin başarı trendini çok daha yükseklere çıkaracağını ve inşallah çok daha başarılı olacağını ümit ettiğimiz ifade ettik" "(Çözüm sürecinde) Bundan sonra somut yol haritasını, neler yapılması gerektiğini belki yine Meclis’e sevk edebileceğimiz, bir kısmını idari tedbirlerle götürebileceğimiz ama gün olarak, tarih (25 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  TMMOB Koordinasyon Kurulu: Hükümet, Stat Projeleriyle İzmir'i Karıştırıyor

  TMMOB İzmir İl Koordinasyon Kurulu, AK Parti hükümetinin stat projeleriyle İzmir’i karıştırmaya çalıştığını savundu. (25 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
02.09.2014 00:01:02. #1.11#