03:2400
SON DAKİKA DEPREM HABERLERİ

Son Dakika Deprem Haberleri

   

  Başbakan Yardımcısı Atalay'dan 17 Ağustos Mesajı

  Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, "Yerel, bölgesel ve uluslararası işbirliğini geliştirmek ve bir daha 17 Ağustosların yaşanmaması için çalışmaya var gücümüzle devam ediyoruz" dedi. (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Marmara Depreminin 15. Yılı

  Gönen Belediye Başkanı Yakar: "Canımızın, malımızın ve binalarımızın güvenliği için plansız ve kaçak yapılanmadan kaçınmalı, deprem yönetmeliğine uygun hareket etmeliyiz" (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Kütahya'da Depremin 15.Yılı Etkinliği

  Kütahya'da Depremin 15.Yılı Etkinliği

  Kütahya'da 17 Ağustos Marmara Depremi'nin 15. yılı dolayısıyla etkinlik düzenlendi. (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Tatvan'da 'Deprem' Konulu Fotoğraf Sergisi

  Tatvan'da "Deprem" Konulu Fotoğraf Sergisi

  İMO Bitlis İl Temsilciliği tarafından 17 Ağustos Marmara Depreminin yıl dönümü dolayısıyla Tatvan ilçesinde "Deprem" konulu fotoğraf sergisi açıldı. (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

  CHP Heyeti, Ezidilere Yardıma Gidiyor

  CHP heyeti, IŞİD vahşetinden kaçan ve Türkiye’ye sığınarak Silopi’de yaşamlarını sürdüren Ezidilere yardıma gidiyor. (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Piazza'da Canlı Arama Köpeklerinden Gösteri

  Piazza'da Canlı Arama Köpeklerinden Gösteri

  Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi (AVM) önünde, 17 Ağustos Marmara depremi anma etkinlikleri kapsamında Samsun AFAD’a bağlı canlı arama köpekleri, eğitmenleri eşliğinde gösteri düzenledi. (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Hazar Gölü'ne Kurulacak Sistem ile Elazığ'ın Deprem Haritası Çıkarılacak

  Fırat Üniversitesi (FÜ) Jeoloji Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Kadir Eriş, Sivrice ilçesinde bulunan Hazar Gölü’nde yapılacak çalışmayla Elazığ’ın deprem geçmişinin öğrenilebileceğini ifade etti. (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Deprem ve Tsunami Merkezi Açıldı

  Deprem ve Tsunami Merkezi Açıldı

  Deprem ve Tsunami Değerlendirme Merkezi açıldı. Açılış törenine Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Gülay Barbarosoğlu,Üsküdar Belediye başkanı Hilmi Türkmen, Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Müdürü Mustafa Erdik ve akademisyenler katıldı. (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Deprem ve Tsunami Merkezi Açıldı

  Deprem ve Tsunami Merkezi Açıldı

  Haber-kamera: Yaşar Kaçmaz / İSTANBUL DHA Açılış törenine Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Gülay Barbarosoğlu,Üsküdar Belediye başkanı Hilmi Türkmen, Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Müdürü Mustafa Erdik ve akademisyenler katıldı. (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

  17 Ağustos Depereminde Ölenleri Tatbikat Yaparak Andılar

  Samsun’da 17 Ağustos 1999 Marmara depreminde yaşamını yitirenleri anmak için depremin meydana geldiği saat 03.02’de yapılan tatbikat gerçeğini aratmadı. (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.08.2014 03:24:29. #1.13#