17:0300
SON DAKİKA DEPREM HABERLERİ

Son Dakika Deprem Haberleri

   

  Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz Van'da

  Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz Van'da

  Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz Yüzüncü Yıl Üniversitesi’nin (YYÜ) Spor Kompleksi temel atma töreninde aniden bastıran dolu karşısında, basın mensupları üzerlerindeki montları ve atkılarıyla kameraların ıslanmaktan korumaya çalıştı. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  BBP'ye Katılım Töreni

  BBP Genel Başkanı Destici: "Hiçbir BBP'li, hiçbir Alperen, hiçbir Türk İslam ülkücüsü, vatanının, milletinin ve devletinin aleyhine olacak hiçbir davranışın içerisinde olmaz. Hiçbir BBP'li, hiçbir Alperen bir şiddet olayının içerisinde olmaz" (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  BBP'ye Katılım

  BBP'ye Katılım

  Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "BBP’ye hiç kimse yön ve istikamet tayin edemez" dedi. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Bursa Kapalı Çarşı Yenileniyor

  Bursa Kapalı Çarşı Yenileniyor

  Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin çarşı bölgesindeki çalışmalarının en önemli halkalarından biri olan Kapalı Çarşı, Osmanlı mimarisine uygun tonoz çatısı, taş kaplama dükkan cepheleri, yenilenen zemini ve ışıklandırma çalışmalarıyla göz kamaştırıyor. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Kalkınma Bakanı Yılmaz Van'da

  Bakan Yılmaz: "Üniversiteler sadece eğitim ve araştırma kurumları değil, aynı zamanda kalkınma kurumlarıdır. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Her 3 Kişiden Biri Dişini Günde 1 Kez Dahi Fırçalamıyor

  Her 3 Kişiden Biri Dişini Günde 1 Kez Dahi Fırçalamıyor

  Antalya Diş Hekimleri Odası Başkanı Hüseyin Tunç, ağız-diş sağlığının önemine dikkat çekerek, "Türkiye'de yılda 1 kişiye 1 diş fırçası bile düşmemekte, her iki evden birine hiç diş fırçası girmemektedir. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Kapalı Çarşı Göz Kamaştırıyor

  Kapalı Çarşı Göz Kamaştırıyor

  Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin çarşı bölgesindeki çalışmalarının en önemli halkalarından biri olan Kapalı Çarşı, Osmanlı mimarisine uygun tonoz çatısı, taş kaplama dükkan cepheleri, yenilenen zemini ve ışıklandırmasıyla göz kamaştırıyor. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  İzmir'de Faciadan Kıl Payı Dönüldü

  İzmir'de Faciadan Kıl Payı Dönüldü

  İzmir'in Selçuk ilçesinde, bakım ve onarıma alınan bir bankanın duvarı hemen bitişiğinde bulunan pide salonuna doğru çöktü. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Çin'de Deprem

  6,3 büyüklüğündeki depremde can kaybı ya da hasar konusunda henüz bilgi yok. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
26.11.2014 17:03:39. #1.13#