00:0600
SON DAKİKA DERSHANE HABERLERİ

Son Dakika Dershane Haberleri

  100 Bin Dershane Öğretmeni Suriyeli Çocukların Eğitiminde Kullanılmalı"

  Aktif-Sen Genel Başkanı Osman Bahçe, dershanelerin kapatılmasıyla boşta kalacak 100 bin öğretmenin ülkemizdeki göçmen Suriyeli çocukların eğitiminde değerlendirilmesi gerektiğini söyledi. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Karanlık Güçlerin Ülkücüleri Sokağa Çekme Oyununa Prim Vermeyelim'

  Karanlık Güçlerin Ülkücüleri Sokağa Çekme Oyununa Prim Vermeyelim"

  12 Eylül döneminde Mamak Cezaevi'nde kalan, Tarım ve Köyişleri Bakanlığı eski Müsteşar Yardımcısı Raşit Enhoş, 12 Eylül 1980 askeri darbesi sonrasında cezaevinde en fazla işkenceyi ülkücülerin gördüğünü, bugünlerde bir takım gizli güçlerin ülkücüleri sokağa çekmeye çalıştığını bu oyuna gelinmemesi gerektiğini söyledi. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Başkan Baran Öğretmenler Gününü Kutladı

  Başkan Baran Öğretmenler Gününü Kutladı

  Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Öğretmenler Günü dolayısıyla okulları ziyaret ederek Körfez’de görev yapan öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladı. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  İtfaiye Denetim Ekipleri Gelişen Teknolojiyi Takip Ediyor

  İtfaiye Denetim Ekipleri Gelişen Teknolojiyi Takip Ediyor

  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı Önleme ve Eğitim Şube Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan İtfaiye Denetim ekibi, kentte denetimlerini sürdürüyor. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Tek Kişilik Kan Merkezi Gibi Çalıştı

  Tek Kişilik Kan Merkezi Gibi Çalıştı

  İzmirli Serhat Aytan, ilik nakli olan lösemi hastası arkadaşı için başladığı kan bulma çabasını zamanla tek kişilik kan merkezine dönüştürdü. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı Kuruluyor

  Öğrenciler, yabancı dil hazırlık sınıfı hariç, öğrenim süresi 2 yıl olan önlisans programlarını azami 4 yıl; 4 yıl olan lisans programlarını azami 7 yıl; 5 yıl olan lisans programlarını azami 8 yıl; öğrenim süresi 6 yıl olan lisans programlarını azami 9 yıl içinde tamamlamak zorunda olacak Mesai saatleri dışında serbest meslek faaliyetinde bulunan veya özel sağlık kuruluşlarında çalışan tabip, diş tabibi ve uzman olan öğretim üyelerine, bu faaliyetlerini sona erdirinceye kadar üniversite (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Çılgın Filmin Çılgın Oyuncusu Kasımda Denize Girdi

  Çılgın Filmin Çılgın Oyuncusu Kasımda Denize Girdi

  Çılgın Dershane Ada 4 isimli sinema filminin çekimleri Antalya, Kemer ve Belekte devam ediyor. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Diyarbakır'da Okul Çevresinden Uzaklaşmayanlara Para Cezası Verilecek

  Diyarbakır Valiliği, okul ve öğrenciyle ilgisi olmadığı halde okul çevresinde toplanan şahıslara idari para cezası verileceğini açıkladı. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Diyarbakır'da Okul Çevresinde Alınacak Tedbir Kararları Açıklandı

  Diyarbakır'da Okul Çevresinde Alınacak Tedbir Kararları Açıklandı

  Diyarbakır Valiliği tarafından kentte bulunan ilk, orta, lise ve dengi okulların çevresinde alınacak tedbirlerle ilgili birtakım karar aldı. (18 Kasım 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.11.2014 00:06:21. #1.12#