SON DAKİKA DEVELİ HABERLERİ

Son Dakika Develi Haberleri

16:04
Emine Şenlikoğlu Develideydi Develi İlçe Müftülüğünün davetine icabet eden Araştırmacı-Yazar Emine Şenlikoğlu, konferansını Develi Belediyesi Mustafa Aksu Kültür Merkezinde gerçekleştirdi.
08:31
Kayseri Şeker Tarafından Hazırlanan Haşlanmış Pancar Püreli Aşure Büyük Beğeni Topladı Doğal pancar şekerinin tatlandırdığı aşurenin içerisine Kayseri Şeker tarafından şeker pancarının haşlanıp rendelenip ilave edilmesi büyük ilgi çekti.
Kayseri Şeker Tarafından Hazırlanan Haşlanmış Pancar Püreli Aşure Büyük Beğeni Topladı
09:10
Macar Televizyonlarında Türkiye Günü Macaristan'da, ulusal televizyon kanalları, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Türkiye misafirlikte temasıyla gün düzenledi.
17:48
İzmir'in 'Kırmızı Bayrak' Gururu Türkiye'de ilk ve tek olarak İzmir'de hayata geçirilen 'Kırmızı Bayrak' uygulaması, kentte giderek yaygınlaşıyor.
14:39
Birleşen Gönüller' Filmi Tokat'ta İzlenme Rekoruna Koşuyor 'Birleşen Gönüller' filmi gösterime girdiğinden bu yana en fazla izleyici ile Tokat'ta buluştu.
11:25
İzmir'in Kırmızı Bayrak Gururu İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından engellilerin yaşamını kolaylaştıran mekanlar ve ulaşım araçlarına verilen ‘Kırmızı Bayrak’, bu kez Ege Üniversitesi (E.Ü) Kütüphanesi’nin oldu.
İzmir'in Kırmızı Bayrak Gururu
10:40
Develi'de Sanat Müziği Keyfi TRT Sanatçısı Sadiye Erimli yönetiminde sahne alan koro; sanat müziğinin birbirinden güzel parçalarını seslendirerek Develililere müzik dolu bir akşam yaşattı.
09:47
Ege Üniversitesi Kütüphanesi de 'Kırmızı Bayrak'lı Oldu İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından engellilerin yaşamını kolaylaştıran mekanlar ve ulaşım araçlarına verilen "kırmızı bayrak", bu kez Ege Üniversitesi (EÜ) Kütüphanesi’nin oldu.
Ege Üniversitesi Kütüphanesi de 'Kırmızı Bayrak'lı Oldu
11:55
"Birleşen Gönüller"i İzlerken, Dedemin Batum'dan Artvin'e Gelişini Hatırladım Hasan Kıraç'ın yönetmenliğinde ve gerçek bir hikayeden yola çıkılarak çekilen 'Birleşen Gönüller' filminin üçüncü galası Eskişehir Özdilek Alışveriş Merkezi'nde yapıldı.
'Birleşen Gönüller'i İzlerken, Dedemin Batum'dan Artvin'e Gelişini Hatırladım
10:10
Yeni Ufuklar Derneği '2014 Türk Kültürüne Hizmet Ödülleri' Sahiplerini Buldu Yeni Ufuklar Derneği tarafından, ’2014 Türk Kültürüne Hizmet Ödülü’ töreni düzenlendi.
Yeni Ufuklar Derneği '2014 Türk Kültürüne Hizmet Ödülleri' Sahiplerini Buldu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 21:41:25. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA DEVELİ HABERLERİ
[Hata Bildir]