14:5900
SON DAKİKA DEVELİ HABERLERİ

Son Dakika Develi Haberleri

  Son Yağışlar, Pancar Çiftçisinin Yüzünü Güldürdü

  Son Yağışlar, Pancar Çiftçisinin Yüzünü Güldürdü

  Pancar bitkisinin ekiminden hasadına kadar her aşamasını sürekli takip ederek pancar bitkisinin gelişimini etkileyen zararlılarla mücadele ve karşılaşılan sorunlara hızlı bir şekilde çözüm bulmak amacıyla Kayseri Pancar Kooperatifi ve Kayseri Şeker yöneticileri tarafından sürekli geziler düzenleniyor. (21 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Akçadağ'da Doğalgaz Toplantısı

  Akçadağ'da Doğalgaz Toplantısı

  Malatya’nın Akçadağ İlçesi’nde doğal gazın yaygınlaştırılması için toplantılara devam ediliyor. (20 Haziran 2014 Cuma )

   

  Türkçeye Talep Artıyor

  Türkçeye Talep Artıyor

  Yunus Emre Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Develi: "Türkçe, Türk insanının kültürel, ekonomik ve diplomatik gücüyle talep gören dil haline geldi. (18 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Kayseri'de Cemevi Açıldı

  Kayseri'nin Develi İlçesi'ne bağlı Alaylı Köyü sakinleri, yıllardır bekledikleri cemevine kavuştu. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  Masa Tenisinin En İyileri Belli Oldu

  Masa Tenisinin En İyileri Belli Oldu

  Çukurova Üniversitesi Lütfullah Sungur Spor Salonu'nda gerçekleştirilen Yıldızlar En İyi 12'ler Masa Tenisi Şampiyonası tamamlandı. (16 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Yıldızlar En İyi 12'ler' Masa Tenisi Şampiyonası

  Yıldızlar En İyi 12'ler" Masa Tenisi Şampiyonası

  Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Çukurova Üniversitesi Kampüsü içindeki Lütfullah Sungur Spor Salonu’nda gerçekleştirilen “Yıldızlar En İyi 12’ler” Masa Tenisi Şampiyonası’nın ödül törenine katıldı. (16 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Haftanın Tarihine Bakış

  Türk askeri uçağı, 22 Haziran 2012'de sınırda gözetleme görevi yaparken Suriye tarafından düşürüldü Uçağın pilotları Hava Pilot Yüzbaşı Gökhan Ertan ve Hava Pilot Teğmen Hasan Hüseyin Aksoy şehit oldu. (16 Haziran 2014 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.10.2014 14:59:07. #1.12#