01:3100
SON DAKİKA DEVELİ HABERLERİ

Son Dakika Develi Haberleri

   

  Başkan Yaşar: Bu, İş Kazası Değil, Göz Göre Göre Katliamdır

  Başkan Yaşar: Bu, İş Kazası Değil, Göz Göre Göre Katliamdır

  Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Soma’da 284 kişinin hayatını kaybettiği elim olayla ilgili, günümüzde savaşlarda bu kadar insanın hayatını kaybetmediğini belirterek, ’’Bu, iş kazası değil, göz göre göre katliamdır. (16 Mayıs 2014 Cuma )

   

  Başkan Yaşar: 'İnsan Hayatı Bu Kadar Ucuz Olmamalı'

  Başkan Yaşar: "İnsan Hayatı Bu Kadar Ucuz Olmamalı"

  Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Ankara Pastacılar Odası, Hurdacılar Sitesi yönetimi, Tokat İli Dernekler Federasyonu ve Develi Dernekler Federasyonu’ndan başkan ve yöneticileri ağırladı. (16 Mayıs 2014 Cuma )

   

  Adana'da Soma Protestosu' Haberine Ek

  Adana'da Soma Protestosu" Haberine Ek

  Adana'da akşam saatlerinde sosyal medya üzerinden organize olan bir grup Atatürk Parkı'ndaki toplandı. (15 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Adana'da Soma Protestocularına Sopalı Saldırı

  Adana'da Soma Protestocularına Sopalı Saldırı

  Yürüyüş yapmak isteyen guruba polis izin vermeyince arbede çıktı. Bu sırada ellerinde sopalar olan 5 kişi, bir protestocuyu kovalamaya başladı. (15 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Kermese Develi Davetiye

  Kermese Develi Davetiye

  Kahramanmaraş'ta bir vakıf tarafından düzenlenecek kermesin tanıtımı deveyle gezen tellal tarafından yapıldı. (15 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Develi Belediyesinde Yas

  Başbakanlığın "Manisa'nın Soma ilçesinde yaşanan ve aziz milletimizi hüzne boğan maden faciası nedeniyle Başbakanlık tarafından 13 Mayıs 2014 tarihinden itibaren ülkemizde üç günlük milli yas ilan edilmiştir. (15 Mayıs 2014 Perşembe )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
31.08.2014 01:31:39. #1.11#