SON DAKİKA DEVELİ HABERLERİ

Son Dakika Develi Haberleri

14:39
Birleşen Gönüller' Filmi Tokat'ta İzlenme Rekoruna Koşuyor 'Birleşen Gönüller' filmi gösterime girdiğinden bu yana en fazla izleyici ile Tokat'ta buluştu.
11:25
İzmir'in Kırmızı Bayrak Gururu İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından engellilerin yaşamını kolaylaştıran mekanlar ve ulaşım araçlarına verilen ‘Kırmızı Bayrak’, bu kez Ege Üniversitesi (E.Ü) Kütüphanesi’nin oldu.
İzmir'in Kırmızı Bayrak Gururu
10:40
Develi'de Sanat Müziği Keyfi TRT Sanatçısı Sadiye Erimli yönetiminde sahne alan koro; sanat müziğinin birbirinden güzel parçalarını seslendirerek Develililere müzik dolu bir akşam yaşattı.
09:47
Ege Üniversitesi Kütüphanesi de 'Kırmızı Bayrak'lı Oldu İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından engellilerin yaşamını kolaylaştıran mekanlar ve ulaşım araçlarına verilen "kırmızı bayrak", bu kez Ege Üniversitesi (EÜ) Kütüphanesi’nin oldu.
Ege Üniversitesi Kütüphanesi de 'Kırmızı Bayrak'lı Oldu
11:55
"Birleşen Gönüller"i İzlerken, Dedemin Batum'dan Artvin'e Gelişini Hatırladım Hasan Kıraç'ın yönetmenliğinde ve gerçek bir hikayeden yola çıkılarak çekilen 'Birleşen Gönüller' filminin üçüncü galası Eskişehir Özdilek Alışveriş Merkezi'nde yapıldı.
'Birleşen Gönüller'i İzlerken, Dedemin Batum'dan Artvin'e Gelişini Hatırladım
10:10
Yeni Ufuklar Derneği '2014 Türk Kültürüne Hizmet Ödülleri' Sahiplerini Buldu Yeni Ufuklar Derneği tarafından, ’2014 Türk Kültürüne Hizmet Ödülü’ töreni düzenlendi.
Yeni Ufuklar Derneği '2014 Türk Kültürüne Hizmet Ödülleri' Sahiplerini Buldu
10:43
Birleşen Gönüller'e İzmir'de Muhteşem Gala Yapımını SER Film’in üstlendiği "Birleşen Gönüller" filmi için İzmir’de muhteşem bir gala düzenlendi.
Birleşen Gönüller'e İzmir'de Muhteşem Gala
17:18
Birleşen Gönüller'in İkinci Galası Eskişehir'de Yapılacak Yönetmenliğini Hasan Kıraç’ın yaptığı 'Birleşen Gönüller' filminin ikinci galası yarın Eskişehir Özdilek Alışveriş Merkezi'nde yapılacak.
10:27
Kto, Antalya Yörex Fuarında Kayseri'nin Tescilli Ürünlerini Tanıttı Antalya Expo Center’daki Antalya YÖREX Fuarı açılışına Kayseri Ticaret Odası heyeti de stant açarak katıldı.
Kto, Antalya Yörex Fuarında Kayseri'nin Tescilli Ürünlerini Tanıttı
19:49
Ttk'nın Bilançosu TBMM Kit Komisyonunca İbra Edilmedi TTK ve Kozlu İşletmesi dışındaki bağlı müesseselerinin 2011 yılı bilançoları ile kurumun ve bağlı müesseselerinin 2012 yılına ilişkin bilançoları KİT Komisyonunca ibra edilmedi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 06:17:23. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA DEVELİ HABERLERİ
[Hata Bildir]