03:2900
SON DAKİKA DEVLET BAHÇELİ HABERLERİ

Son Dakika Devlet Bahçeli Haberleri


DEVLET BAHÇELİ

1948 yılında Osmaniye'de doğdu. Yörede Fettahoğulları olarak bilinen geniş bir Türkmen ailesine mensuptur.

İlk öğrenimini Osmaniye'de, orta öğrenimini İstanbul'da tamamlayan Dr.BAHÇELİ, üniversite öğrenimini Ankara İktisadi ve Ticari Bilimler Akademisinde yapmıştır.

Başlangıcından... Devamı

   

  Gündem Özeti / 24 Nisan 2014

  ANADOLU AJANSI. (Bugün 00:07)

   

  Akşener'in İlk Selfie Pozu 23 Nisan Resepsiyonu'nda

  Akşener'in İlk Selfie Pozu 23 Nisan Resepsiyonu'nda

  TBMM Başkanvekili Akşener, 23 Nisan Resepsiyonu'nda, Devlet Bahçeli ve Oktay Vural ile çekilmiş iki selfie pozunu Twitter hesabından paylaştı. (Dün 23:02)

   

  MHP Liderinden Selfie Pozu

  Tbmm'nin 94'nci yıl kutlamaları çerçevesinde TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Meclis Fuaye Salonu'nda verdiği 23 Nisan Resepsiyonunda MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin yanı sıra partinin üst düzey yöneticilerde katıldı. (Dün 22:47)

   

  MHP Liderinden Selfie Pozu

  MHP Liderinden Selfie Pozu

  Mhp Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP Grup Başkanvekilleri Oktay Vural ve Yusuf Hallaçoğlu ile TBMM Başkanvekili Meral Akşener ve bir grup partili resepsiyonun yapıldığı Fuaye Salonu'nda resepsiyonun sonuna kadar sohbet etti. (Dün 22:46)

   

  TBMM'de 23 Nisan Resepsiyonu

  Tbmm'nin 94'nci yıl kutlamaları çerçevesinde TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Meclis Fuaye Salonu'nda verdiği 23 Nisan Resepsiyonu'nda, ilk gelen lider MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli oldu. (Dün 22:45)

   

  Erdoğan: İnşallah Ülkemizi Sıkıntıya Sokmayacak Nihai Kararı Veririz

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı seçimiyle ilgili konuştu. (Dün 22:42)

   

  TBMM'nin 94. Açılış Yıl Dönümü Resepsiyonu

  TBMM Başkanı Çiçek eşiyle, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile Meclis'in 94. açılış yıldönümü dolayısıyla resepsiyon verdi Resepsiyona, Cumhurbaşkanı Gül, Başbakan Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Bahçeli, HDP Eşbaşkanı Kürkçü, bazı yüksek yargı organları temsilcileri, kuvvet komutanları ve çok sayıda davetli katıldı TBMM ana binasında, Kurtuluş Savaşı'ndan Meclis'in açılışına giden süreci anlatan üç boyutlu ışık ve ses gösterisi ile havai fişek gösterisi (Dün 22:32)

   

  Bahçeli: Başbakan'ın Mesajı Kozmopolit ve Köksüz İfadelerle Doludur

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 1915 olaylarıyla ilgili açıklamasına tepki gösterdi. (Dün 22:28)

   

  İlk Kez Şeref Salonu'nda Verilen Resepsiyondan Notlar

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde TBMM Başkanı Cemil Çiçek ilk defa Meclis Tören Salonu yerine Şeref Salonu'nda bir resepsiyon verdi. (Dün 22:21)

   

  Meclis'te Muhteşem Şov

  Meclis'te Muhteşem Şov

  TBMM’nin açılışının 94. yılı kutlamaları çerçevesinde resepsiyonun ardından Meclis bahçesinde ışık ve ses gösterisi yapıldı. (Dün 21:54)

   

  TBMM'nin Açılışının 94. Yılı Kutlamaları

  TBMM'nin Açılışının 94. Yılı Kutlamaları

  TBMM’nin açılışının 94. yılı kutlamaları çerçevesinde resepsiyonun ardından Meclis bahçesinde ışık ve ses gösterisi yapıldı. (Dün 21:48)

   

  TBMM'nin 94. Açılış Yıl Dönümü Resepsiyonu

  MHP Genel Başkanı Bahçeli: "Dar bölge çok tehlikeli. Etnik ayrımcılığı, mafyayı körükleyebilir" (Dün 21:46)

   

 

  23 Nisan Kutlamaları Anıtkabir'de Başladı

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarının ilk adresi Anıtkabir oldu. (Dün 17:15)

   

  Birinci Meclis'te 23 Nisan Kutlaması

  TBMM Başkanı Cemil Çiçek, "Her konuda aynı fikirde olma mecburiyetimiz yok. Bu insan tabiatına da aykırı ama söz konusu ülkenin bağımsızlığı, milletin istikbali, dirliği ve birliği söz konusu olunca kader birliği etmek mecburiyetindeyiz. (Dün 17:15)

   

  Gökçek ile YSK Başkanı'nın Samimi Sohbeti Dikkat Çekti

  Gökçek ile YSK Başkanı'nın Samimi Sohbeti Dikkat Çekti

  TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Meclis'te düzenlediği ikinci törende Melik Gökçek ile YSK Başkanı Sadi Güven'in samimi sohbeti dikkat çekti. (Dün 17:15)

   

  TBMM'nin Açılışının 94. Yıl Dönümü

  Özel gündemle toplanan TBMM Genel Kurulu'nu Cumhurbaşkanı Gül, yüksek yargı organlarının başkanları, kuvvet komutanları ile Ankara'daki 9 okuldan gelen çocuklar da izledi Yoğun ilgi gösterilen Başbakan Erdoğan, Meclis bahçesinde gruplar halinde AK Parti'li milletvekilleri ile hatıra fotoğrafı çektirdi. (Dün 16:51)

   

  Meclis'te 'Demokrasi' Vurgusu Yaptı

  Meclis'te 'Demokrasi' Vurgusu Yaptı

  Devlet Bahçeli, demokrasi dışında, milli egemenlik haricinde başka yol ve mecra arayanları Meclis’in anlam ve mesajları üzerine kararlıca tefekkür etmeye davet etti. (Dün 16:48)

   

  TBMM'nin Açılışının 94. Yıl Dönümü

  MHP Genel Başkanı Bahçeli: "TBMM, yalnızca meşruiyetini ve iradesini milletten alan kurumsal bir yapı değil, aynı zamanda büyük Türk milletinin yaşama, var olma, bağımsızlık ve özgürlük coşkusunun temsil edildiği ruhun ta kendisidir" "(Birinci Meclis) içlerinde toplumun her kesiminden, vatanımızın her yöresinden sosyal ve ekonomik hayatımızın her köşesinden çıkıp gelenler bulunuyordu. (Dün 16:16)

   

  TBMM Genel Kurulu, Özel Gündemle Toplandı (5)

  Bahçeli : BAŞKA YOL VE MECRA ARAYANLARI MECLİS'İN ANLAM VE MESAJLARI ÜZERİNE KARARLICA TEFEKKÜR ETMEYE DAVET EDİYORUM 94 yıllık bir maziden süzülerek gelen Gazi Meclisi kutlu hatıralarını sevinç, dua ve hürmetle yad ettiklerini belirten MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Bu aziz millet eserinin, bu yüksek demokrasi mabedinin anlamı ve özellikleri üzerine tekraren ve samimiyetle düşünüyoruz. (Dün 16:15)

   

  TBMM Genel Kurulu, Özel Gündemle Toplandı (2)

  Çiçek : İSTİKLAL MÜCADELEMİZİN KAHRAMANLARI O ZOR ŞARTLARDA BÜYÜK BİR DESTAN YAZMIŞLARDIR TBMM'nin kuruluşunun 94'ncü yıldönümü nedeniyle düzenlenen özel oturumu TBMM Başkanı Cemil Çiçek yönetti. (Dün 15:46)

   

  TBMM'nin Kuruluşunun 94. Yıldönümü Özel Gündemli Genel Kurulu Oturumu

  TBMM'nin Kuruluşunun 94. Yıldönümü Özel Gündemli Genel Kurulu Oturumu

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, demokrasi dışında, milli egemenlik haricinde başka yol ve mecra arayanları Meclis’in anlam ve mesajları üzerine kararlıca tefekkür etmeye davet etti. (Dün 15:41)

   

  Cumhurbaşkanlığı Sürecinde Seçmen Tercihleri

  ORC araştırma firması tarafından Cumhurbaşkanlığı seçimleri için anket yapıldı. (Dün 15:36)

   

  Başbakan Erdoğan'ın 1915 Olaylarına İlişkin Mesajı

  MHP Genel Başkanı Bahçeli: "Bunun değerlendirilecek hiçbir yanı yok. Bu millete bu kadar eziyet fazla" (Dün 15:34)

   

  Birinci Meclis'te Tören Düzenlendi

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Ulus'taki Birinci Meclis'te tören düzenlendi. (Dün 15:04)

   

  Liderler Meclis'te 23 Nisan Konuşması Yaptı

  Liderler Meclis'te 23 Nisan Konuşması Yaptı

  Siyasi parti liderleri TBMM'de 23 Nisan münasebetiyle konuşmalar yapıyor. Kürsüye ilk olarak Başbakan Erdoğan çıktı. (Dün 14:42)

   

  MHP'li Kılıç: Siyasette Kalitenin Artması İçin Çalışacağız

  MHP'li Kılıç: Siyasette Kalitenin Artması İçin Çalışacağız

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanı Şaban Kılıç, her alanda olduğu gibi siyasette de kalitenin önemli olduğuna inandıklarını belirterek, “Kalitenin de seçimlerde alınan oy oranları ile bir ilgisinin olmadığına inanıyoruz. (Dün 12:58)

   

  Çiçek: Kurucu Meclis'in İradesine Sahip Çıkarak Geleceği İyi Tanzim Etmeliyiz

  Çiçek: Kurucu Meclis'in İradesine Sahip Çıkarak Geleceği İyi Tanzim Etmeliyiz

  Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Cemil Çiçek, Türk milleti olarak geçen yüzyılda kazanılan üç önemli hususun 'Bağımsızlık, Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve demokrasi' olduğunu söyledi. (Dün 12:52)

   

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

  TBMM Başkanı Çiçek'in katılımıyla, Ulus'taki Birinci Meclis'te tören düzenlendi Çiçek: "Devletimize ve milletimize yönelen tehditlere el birliğiyle karşı koymak durumundayız. Birinci Meclis'in sahip olduğu ruha bugüne kadar sahip çıktığımız gibi bundan sonra daha fazla sahip çıkmalıyız. Birinci Meclis, olağanüstü şartlar altında kurulup çalışmasına rağmen meşruiyetten asla sapmadı. (Dün 12:40)

   

  TBMM'nin Kuruluşunun 94. Yılı

  TBMM'nin Kuruluşunun 94. Yılı

  TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Meclis'in kuruluşunun 94. yılı kutlamaları çerçevesinde Meclis tören salonunda tebrikleri kabul etti. (Dün 12:34)

   

  MHP'den Alevilere Teşekkür

  MHP'den Alevilere Teşekkür

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan danışmanlarından Ali Şar Dede, Karaisalı ilçesinde Alevi mahallelerine teşekkür ziyaretlerinde bulundu. (Dün 12:32)

   

  TBMM Başkanı Çiçek Kutlamaları Kabul Etti

  23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve TBMM'nin açılışının 94. yılı dolayısıyla TBMM Başkanı Cemil Çiçek, kutlamaları kabul etti. (Dün 12:28)

   

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

  TBMM Başkanı Çiçek, Meclis'in açılışının 94. yıldönümü dolayısıyla kutlamaları kabul etti Başbakan Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Bahçeli, Anayasa Mahkemesi Başkanı Kılıç, Çiçek'e tebriklerini sundu Genelkurmay Başkanı Orgeneral Özel yurtdışında olması nedeniyle kutlamalara katılmadı. (Dün 12:26)

   

  TBMM Başkanı Çiçek: Her Konuda Aynı Fikirde Olma Mecburiyetimiz Yok

  TBMM Başkanı Çiçek: Her Konuda Aynı Fikirde Olma Mecburiyetimiz Yok

  Türkiye Büyük Millet Meclisi(TBMM) Başkanı Cemil Çiçek, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Birinci Meclis Kürsüsü’nden hitap etti. (Dün 12:01)

   

  Cemil Çiçek, Anıtkabir'i Ziyaret Etti

  Cemil Çiçek, Anıtkabir'i Ziyaret Etti

  TBMM Başkanı Cemil Çiçek başkanlığındaki devlet erkanı, Anıtkabir'i ziyaret etti. (Dün 11:33)

   

  TBMM Başkanı Çiçek Anıtkabir'i Ziyaret Etti

  TBMM Başkanı Çiçek Anıtkabir'i Ziyaret Etti

  TBMM Başkanı Cemil Çiçek başkanlığındaki devlet erkanı, Anıtkabir'i ziyaret etti. (Dün 11:28)

   

  Devletin Zirvesi Anıtkabir'de

  Devletin Zirvesi Anıtkabir'de

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Anıtkabir'de bir tören gerçekleştirildi. (Dün 11:07)

   

  23 Nisan İçin İlk Tören Anıtkabir'de Düzenlendi

  23 Nisan İçin İlk Tören Anıtkabir'de Düzenlendi

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları, Anıtkabir'de Atatürk Anıtına çelenk sunulmasıyla başladı. (Dün 10:57)

   

Manşet Haberleri