SON DAKİKA DEVLET BAHÇELİ HABERLERİ

Son Dakika Devlet Bahçeli Haberleri


DEVLET BAHÇELİ

1948 yılında Osmaniye'de doğdu. Yörede Fettahoğulları olarak bilinen geniş bir Türkmen ailesine mensuptur.

İlk öğrenimini Osmaniye'de, orta öğrenimini İstanbul'da tamamlayan Dr.BAHÇELİ, üniversite öğrenimini Ankara İktisadi ve Ticari Bilimler Akademisinde yapmıştır.

Başlangıcından... Devamı

23:56
Faruk Çelik: ya Zeytin Dalından ya da Silahtan Yana Olacaksın Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, "Buradan teröristlere sesleniyoruz.
Faruk Çelik: ya Zeytin Dalından ya da Silahtan Yana Olacaksın
19:05
Çelik: "Kılıçdaroğlu, Herkes Sana 'Bye Bye' Diyecek" Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik, Artvin'de- Bakan Çelik: (2) - "Kılıçdaroğlu, diyor ki 'en kolay şey ülkeyi yönetmek.
Çelik: 'Kılıçdaroğlu, Herkes Sana 'Bye Bye' Diyecek'
18:31
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik, Artvin'de Bakan Çelik: (2) "Kılıçdaroğlu, diyor ki 'en kolay şey ülkeyi yönetmek.
14:47
Kiraz Belediye Başkanı Şengül'ün AK Parti'ye Geçmesi MHP İl Başkanı Karataş: "Kendisine Türk Milliyetçilerinin verdiği emeklerin hesabını, elbet Mahkeme i Kübra’da verecektir"
21:34
Faruk Çelik: "Bu Millet Kendi Evlatları Üzerinde Plan Yapanlara Fırsat Vermemeli" Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik, Rize'de- Çelik: "Bu millet kendi evlatları üzerinde plan yapanlara fırsat vermemeli"- "Türkiye'de hep söylüyorum ana sorun muhalefetin yeterli olmayışıdır"- "CHP'nin tapusu Kılıçdaroğlu'nda, MHP'nin tapusu Bahçeli'de, HDP'nin tapusu dağda veya adada ama AK Parti'nin tapusu Rizelilerde ve Türkiye'de" Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, "CHP'nin tapusu Kılıçdaroğlu'nda, MHP'nin tapusu Bahçeli'de, HDP'nin tapusu dağda veya adada ama AK
Faruk Çelik: 'Bu Millet Kendi Evlatları Üzerinde Plan Yapanlara Fırsat Vermemeli'
18:04
Şentop: "Chp, Deniz Baykal'ın Partisidir" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şentop Van'da- Şentop: "Bu bölge üzerinde herkesin birtakım hesapları olmuştur, o nedenle bölgeyi istikrarsız bir halde tutmak, daha önce açılan yaraların kapanmasını engellemek büyük güçlerin hedefi olmuştur"- "Her şeyin konuşulabileceği bir Türkiye'yi arzu ediyoruz.
Şentop: 'Chp, Deniz Baykal'ın Partisidir'
16:58
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik, Rize'de Çelik: "Bu millet kendi evlatları üzerinde plan yapanlara fırsat vermemeli" "Türkiye'de hep söylüyorum ana sorun muhalefetin yeterli olmayışıdır" "CHP'nin tapusu Kılıçdaroğlu'nda, MHP'nin tapusu Bahçeli'de, HDP'nin tapusu dağda veya adada ama AK Parti'nin tapusu Rizelilerde ve Türkiye'de"
16:11
Davutoğlu: Soydaşlarımıza Bayrak, Kur'an ve Türkçe Sözlük Göndereceğiz Başbakan Ahmet Davutoğlu, AKP İzmir İl Kongresi’ne katıldı.
10:57
Otelinde Kalan Ünlüler İçin Köşe Yaptırdı Bartın’da bir otel işletmecisi, otelinde konaklayan ünlü simaların isimlerini duvara yazdırması dikkat çekti.
Otelinde Kalan Ünlüler İçin Köşe Yaptırdı
09:45
MHP'li Ünüvar: Başbakan, Karamanoğlu Mehmet Bey'in Kemiklerini Sızlattı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karaman Merkez İlçe Başkanı Mahmut Ünüvar, ‘’Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı olan bir şahsın, Türk milletinin gözü önünde güzel Türkçemize paralel bir dil arayışında olduğunu anlatır cümleler kurması, verilen ve daha da verilecek olan tavizleri açıkça göstermektedir.
MHP'li Ünüvar: Başbakan, Karamanoğlu Mehmet Bey'in Kemiklerini Sızlattı
08:10
Bahçeli'den Çankaya Tepkisi: Bırakın Biz Eski Kalalım Çankaya Köşk'ünden cumhurbaşkanlığı forsunun sökülmesine tepki gösteren MHP Lideri "Sökülen forsu otomobil bagajında taşımak yenilikse, bırakın biz eski kalalım" dedi.
Bahçeli'den Çankaya Tepkisi: Bırakın Biz Eski Kalalım
13:08
Bahçeli'den Milletvekillerine Mozart Ziyafeti Klasik müzik tutkunu olduğunu ve en çok Mozart'ı dinlediğini açıklayan Bahçeli, yemekte bir araya geldiği milletvekillerine Mozart'ın Türk Marşı'nı dinletti.
Bahçeli'den Milletvekillerine Mozart Ziyafeti
10:05
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Açıklaması "Tarım sektöründeki büyük atılımı görmezden gelip, gerçeklerden uzak eleştiriler yapmak, bu büyük sektöre, bu sektörün çiftçisine, üreticisine, sanayicisine, tüketicisine yapılan haksızlıktır.
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Açıklaması
13:36
MHP'li Adan: İmralı'ya Selam Göndermekle Kobani'ye Selam Göndermek Arasında Hiçbir Fark Yoktur MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan'ın konu ile ilgili yaptığı yazılı açıklama, şu şekilde: "Başbakan Sayın Ahmet Davutoğlu'nun partisinin Diyarbakır Kongresinde sarf ettiği sözler, Türkiye'nin nasıl bir akıl dışılık ve sorumsuzlukla yönetildiğini göstermesi bakımından manidardır.
MHP'li Adan: İmralı'ya Selam Göndermekle Kobani'ye Selam Göndermek Arasında Hiçbir Fark Yoktur
16:04
MHP Grup Başkanvekili Vural Açıklaması "Devletin sahip olduğu tecrübelerin ortadan kaldırılarak birisinin arzusu, ihtirası için sistemin değişmesini doğru ve meşru bulmuyoruz.
15:54
Oktay Vural: Başbakan Bayrağın Ne Anlama Geldiğini Bilmiyor MHP Grup Başkan Vekili Oktay Vural, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun al bayrak edebiyatı yaptığını söyledi.
Oktay Vural: Başbakan Bayrağın Ne Anlama Geldiğini Bilmiyor
15:43
Oktay Vural : Başbakan Bayrağın Ne Anlama Geldiğini Bilmiyor Mhp Grup Başkanvekili Oktay Vural, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun al bayrak edebiyatı yaptığını söyledi.
14:29
MHP'li Vural'dan Bayrak Eleştirisi MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun al bayrak edebiyatı yaptığını belirterek, bayrağın bir bez parçası olmadığını, Başbakan Davutoğlu’nun bayrağın ne anlama geldiğini bilmediğini söyledi.
MHP'li Vural'dan Bayrak Eleştirisi
07:20
Bahçeli, Atatürk Selfie'sini Reddetti MHP lideri Devlet Bahçeli, Atatürk'e benzerliği ile tanınan Göksal Kaya'nın birlikte fotoğraf çektirme isteğini reddetti.
Bahçeli, Atatürk Selfie'sini Reddetti
15:46
AK Parti TBMM Grup Toplantısı Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (5) "Filosunu yenilemek amacıyla eski gemisini hurdaya çıkaran işletmelere, geminin hurda değeri kadar ilave bir hibe desteği sağlayacağız. Bu uygulama ile bir milyar liralık ilave destek sağlayarak, 5 milyar liralık projeye teminat vermiş olacağız" "Turizm sektörüne çok önemli müjdeleri cuma günü vereceğiz.
AK Parti TBMM Grup Toplantısı
14:43
AK Parti Grup Toplantısı Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Sektörel dönüşüm programları çerçevesinde İnşallah yarın 25 sektörel dönüşüm programının insan ve sosyal odaklı son 7 eylem alanını ilan edeceğiz" dedi.
14:33
Başbakan Davutoğlu MHP Kürtçe Üzerinden Türkçe'ye Sahip Çıkıyormuş Gibi Davranarak Tahrik Ediyor -1 Başbakan Davutoğlu MHP Kürtçe üzerinden Türkçe'ye sahip çıkıyormuş gibi davranarak tahrik ediyor Başbakan Ahmet Davutoğlu partisinin grup toplantısında konuştu.
Başbakan Davutoğlu MHP Kürtçe Üzerinden Türkçe'ye Sahip Çıkıyormuş Gibi Davranarak Tahrik Ediyor -1
14:12
Başbakan Davutoğlu: MHP Kürtçe Üzerinden Türkçe'ye Sahip Çıkıyormuş Gibi Davranarak Tahrik Ediyor
13:38
Bahçeli: "Kandil'i Selamlamakla Kobani'yi Selamlamak Arasında Hiçbir Fark Yoktur" MHP TBMM Grup Toplantısı- Genel Başkan Bahçeli: (2)- "AK Parti'nin yardım ve yataklığıyla Kobani'yi ele geçiren PKK-PYD'yi sanıyorum ilk kutlayan Davutoğlu'dur.
Bahçeli: 'Kandil'i Selamlamakla Kobani'yi Selamlamak Arasında Hiçbir Fark Yoktur'
13:21
Ha Kandil'i Selamlamak, Ha Kobani'yi Selamlamak Aralarında Fark Yok" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Başbakan Davutoğlu’nun Diyarbakır’da yaptığı konuşmaya tepki gösterdi.
Ha Kandil'i Selamlamak, Ha Kobani'yi Selamlamak Aralarında Fark Yok'
13:19
Türkiye Gözlerini Yummak Üzeredir, Beştepe Hanedanlığının Kuklası Olan Davutoğlu Başka Havalardadır... "siyasi İKTİDAR BİR HUSUMET ZEHRİ İÇMİŞ" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, TBMM'deki Grup Toplantısının ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı.
13:16
Bahçeli, Soruları Yanıtladı Bahçeli : Türkiye gözlerini yummak üzeredir, Beştepe Hanedanlığının kuklası olan Davutoğlu başka havalardadır (2) "SİYASİ İKTİDAR BİR HUSUMET ZEHRİ İÇMİŞ" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, TBMM'deki Grup Toplantısının ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Bahçeli, Soruları Yanıtladı
13:12
Bahçeli: "İktidar Bir Husumet Zehri İçmiş" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yurt dışındaki cemaat okullarının kapatılmasına ilişkin iktidarı suçladı.
13:05
Bahçeli : Türkiye Gözlerini Yummak Üzeredir, Beştepe Hanedanlığının Kuklası Olan Davutoğlu Başka... Mhp Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuştu.
12:55
MHP TBMM Grup Toplantısı Genel Başkan Bahçeli: (1) "Şeklen de olsa Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı olan bir şahsın, Türk milletinin gözünün içine baka baka, övüncümüz, kültürel kıvancımız, asırlar içinde zenginleşerek bugünlere vasıl olmuş Türkçe’ye rakip çıkarma aymazlığı siyasi ön alma değil, tamı tamamına siyasi cinayettir.
12:54
Bahçeli: "Bizim Kimsenin Ana Dilinde Gözümüz Yoktur" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Başbakan AhmetDavutoğlu’nun Kürtçeyle ilgili sözlerini eleştirerek "Bizim kimsenin ana dilinde gözümüz yoktur, buna yönelik söyleyecek bir sözümüz de olmayacaktır.
12:43
MHP TBMM Grup Toplantısı Genel Başkan Bahçeli: (2) "AK Parti’nin yardım ve yataklığıyla Kobani’yi ele geçiren PKK PYD’yi sanıyorum ilk kutlayan Davutoğlu'dur.
12:29
Bahçeli: "Türk Milletinin Dili Türkçe'dir ve Bu Gerçek Değiştirilemeyecektir" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "Şeklen de olsa Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı olan bir şahsın, Türk milletinin gözünün içine baka baka, övüncümüz, kültürel kıvancımız, asırlar içinde zenginleşerek bugünlere vasıl olmuş Türkçe'ye rakip çıkarma aymazlığı siyasi ön alma değil, tamı tamamına siyasi cinayettir.
Bahçeli: 'Türk Milletinin Dili Türkçe'dir ve Bu Gerçek Değiştirilemeyecektir'
11:51
Bahçeli'yi Çıldırtan Muhabir: Bu Soruyu Nasıl Soruyorsun Sen Devlet Bahçeli AK Partili vekil Korkmaz'ın kendisi için söylediği ağır sözleri hatırlatan muhabire çok kızdı: "O bizim muhatabımız değil. Bu soruyu nasıl soruyorsun sen."
Bahçeli'yi Çıldırtan Muhabir: Bu Soruyu Nasıl Soruyorsun Sen
11:44
Mesut Yontan Kimdir ? Yontan'ın Atatürk'e Benzerliği Dikkat Çekiyor Mesut Yontan kimdir ? Mustafa Kemal Atatürk'e benzerliği ile dikkat çeken İzmirli Mesut Yontan isimli vatandaş, MHP grubuna katılarak Bahçeli'nin konuşmasını dinledi.
Mesut Yontan Kimdir ? Yontan'ın Atatürk'e Benzerliği Dikkat Çekiyor
11:40
Bahçeli'den Simit Buğday Hesabı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, simit buğday hesabı yaparak, 2002 yılında 660 gram buğday ile bir simit alınırken, 2015’de 1,2 kilo buğday ile bir simit alınabildiğini söyledi.
Bahçeli'den Simit Buğday Hesabı
11:16
Bahçeli, Davutoğlu'nun Diyarbakır Ziyaretini Atasözüyle Eleştirdi Devlet Bahçeli, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun hafta sonu yaptığı Diyarbakır ziyaretini eleştirip "İnanma dostuna, saman doldurur postuna." diyerek atasözü ile vurdu.
Bahçeli, Davutoğlu'nun Diyarbakır Ziyaretini Atasözüyle Eleştirdi
11:05
Atatürk'ün Benzeri Göksal Kaya, MHP Grubuna Katıldı Mustafa Kemal Atatürk'e benzerliği ile dikkat çeken İzmirli Göksal Kaya, isimli vatandaş, MHP grubuna katılarak Bahçeli'nin konuşmasını dinledi.
Atatürk'ün Benzeri Göksal Kaya, MHP Grubuna Katıldı
18:29
Emin Çınar, İlçe Ziyaretlerini Sürdürüyor MHP Kastamonu Milletvekili Emin Çınar, ilçe kongreleri sonrası yeni yönetime gelen ilçe teşkilatlarına yönelik ziyaretlerini sürdürüyor.
Emin Çınar, İlçe Ziyaretlerini Sürdürüyor
15:02
Kılıçdaroğlu: Perinçek'in Yargılanması Doğru Değil CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Doğu Perinçek'in düşünce dolayısıyla yargılanmasını doğru bulmadığını söyledi.
14:47
AKP Ege'de Eski Ülkücüleri, Doğu ve Güneydoğu'da Ak PKK'lıları Aday Yapıyor' Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi CHP Grup Başkan Vekili Bekir Çapar, çözüm sürecinde “devlet sırrı” denen şeyleri teröristler bilirken TBMM’de muhalefet partilerinin genel başkanlarına bildirilmediği belirterek, “AKP Ege’de eski ülkücüleri, Doğu ve Güneydoğu'da AK PKK’lıları aday yapıyor.
10:02
Ülkü Ocakları Başkanılığına İbrahim Halil Yıldız Atandı Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Kilis Şubesi Başkanlığı’na İbrahim Halil Yılmaz getirildi.
Ülkü Ocakları Başkanılığına İbrahim Halil Yıldız Atandı
09:10
Saffet Sancaklı: Ya İktidar Oluruz ya Savaş Çıkar, Sancaklı Kimdir ? Saffet Sancaklı kimdir? Eski milli futbolcu Saffet Sancaklı, 7 Haziran'daki seçimlerde MHP'nin ya iktidar ortağı olacağını ya da bu ülkede savaş çıkacağını belirtti.
Saffet Sancaklı: Ya İktidar Oluruz ya Savaş Çıkar, Sancaklı Kimdir ?
08:46
Saffet Sancaklı: Ya İktidar Oluruz ya Savaş Çıkar Eski milli futbolcu Saffet Sancaklı, 7 Haziran'daki seçimlerde MHP'nin ya iktidar ortağı olacağını ya da bu ülkede savaş çıkacağını belirtti.
Saffet Sancaklı: Ya İktidar Oluruz ya Savaş Çıkar
17:20
Sancaklı'dan Savaş Çıkar İddiası Milli Takım eski futbolcusu Saffet Sancaklı, Gaziantep’te yaptığı konuşmada, "Geldiğimiz nokta ya MHP 7 Haziran’da iktidar ortağı olacaktır, ya da bu ülkede savaş çıkar" dedi.
Sancaklı'dan Savaş Çıkar İddiası
17:10
MHP Doğanyol'da Sevimli ile 'Devam' Dedi MHP Doğanyol İlçesi olağan kongresinde Emrah Sevimli yeniden ilçe başkanı seçildi.
MHP Doğanyol'da Sevimli ile 'Devam' Dedi
16:55
Yılmaz: Sayın Cumhurbaşkanı, İtibar Sarayla Değil İlim İrfanla Olur MHP'li Yılmaz, 4 katrilyona saray yaptıran Cumhurbaşkanı için, "Sayın Recep Tayyip Erdoğan, itibar ilimle olur, erdemle olur, ahlakla olur faziletle olur." dedi.
14:11
MHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçın Açıklaması "Bu ülke kurulurken nasıl Misak ı Milli sınırları içerisinde bir ve bütün olarak kabul gördüyse, aynı zihniyet, aynı kardeşlik anlayışının devam etmesinden yanayız. Bu konuda tavizkar değiliz"
22:07
Bahçeli: Erdoğan ve Davutoğlu, Türkiye'yi Mahçup Etti Mhp Genel Başkanı Devlet Bahçeli Twitter'dan Afrika gezisine çıkan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Davos'a giden Başbakan Ahmet Davutoğlu'nu eleştirdi.
19:22
Soylu: "Bütün Dünyanın Mağdurlarına Sahip Çıkan Güçlü Bir Türkiye Var" AK Parti Yozgat 5. Olağan Kongresi- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: "Dün 500 milyon dolara el açan bir Türkiye vardı, 'ne olursunuz emekli maaşlarını ödeyelim' diyen bir Türkiye vardı.
Soylu: 'Bütün Dünyanın Mağdurlarına Sahip Çıkan Güçlü Bir Türkiye Var'
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 02.02.2015 00:43:39. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA DEVLET BAHÇELİ HABERLERİ
[Hata Bildir]