SON DAKİKA DEVREK HABERLERİ

Son Dakika Devrek Haberleri

09:51
Alkollü Sürücü Dehşet Saçtı Zonguldak'ın Gökçebey ilçesine bağlı Bakacakkadı mevkiinde alkollü bir sürücünün neden olduğu kazada, 6 kişi yaralandı.
Alkollü Sürücü Dehşet Saçtı
09:45
Alkollü Sürücü Kazaya Neden Oldu: 6 Yaralı Zonguldak’ın Gökçebey ilçesine bağlı Bakacakkadı mevkiinde alkollü bir sürücünün neden olduğu kazada, 6 kişi yaralandı.
Alkollü Sürücü Kazaya Neden Oldu: 6 Yaralı
17:41
Çaycuma Belediyesi Tüyap Fuar'ında Çaycuma Belediyesi 22-23-24-25 Ocak 2015 tarihlerinde İstanbul Beylikdüzü Tüyap Fuar Merkezinde düzenlenen 19. Doğu Akdeniz Uluslar arası Turizm ve Seyahat Fuarı’na (Emitt) katıldı.
Çaycuma Belediyesi Tüyap Fuar'ında
21:08
Mahkeme, Civak'ı Haklı Buldu Zonguldak’ın Devrek ilçesinde bulunan Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde seçilmesine rağmen evrakları yasal süreçte teslim etmemesi sebebiyle koltuğu kaybeden Ertan Civak, yargı sürecinde haklı bulundu.
15:46
Su Hatları Yenileme Çalışması Tamamlandı Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde bazı mahallelerinde gün içinde yaşanacağı duyurulan su kesintisi, Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ekiplerinin gece boyunca yaptığı çalışmayla önlendi.
11:12
Dereye Uçan Tır'ın Sürücüsü Yaralandı Zonguldak'ta, kontrolden çıkarak dereye uçan TIR'ın sürücüsü yaralandı.
Dereye Uçan Tır'ın Sürücüsü Yaralandı
09:48
Zonguldak'ta Dereye Devrilen Tırın Sürücüsünü AFAD Ekipleri Kurtardı Zonguldak'ta 20 metre yükseklikten dereye devrilen tırın sürücüsünü İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ekipleri kurtardı.
Zonguldak'ta Dereye Devrilen Tırın Sürücüsünü AFAD Ekipleri Kurtardı
09:34
Dereye Devrilen Tırın Sürücüsünü Afad Ekipleri Kurtardı Kurtarma ekipler,i yaralı sürücüyü sedyeyle derenin sığ bölümlerinde taşıyarak ıslanmaması için büyük çaba harcadı.
Dereye Devrilen Tırın Sürücüsünü Afad Ekipleri Kurtardı
17:20
Devrek Tapu Binası, Tapu Kadastro Genel Müdürlüğünce 2015 Hizmet Programına Alındı Tapu Kadastro Genel Müdürlüğünce hazırlanan 2015 yılı hizmet binaları yatırım programına Devrek’e yapılacak olan yeni hizmet binası da alındı.
15:27
AK Parti Devrek İlçe Gençlik Kollarından Olağan Kongre AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanlığı tarafından olağan kongre gerçekleştirildi.
AK Parti Devrek İlçe Gençlik Kollarından Olağan Kongre
13:32
Devrek Belediyesine Araç Takviyesi Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci, araç filosunu yenilediklerini bildirdi.
Devrek Belediyesine Araç Takviyesi
13:31
Devrek'te Kar Temizleme Çalışması Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci, etkili olan kar yağışının ardından temizlik çalışması yapıldığını söyledi.
Devrek'te Kar Temizleme Çalışması
18:03
Çukurdan Kaçtı, Takla Attı Zonguldak Belediye Meclis Üyesi Ali Danacı, otomobiliyle seyir haldeyken, çukura girmemek için direksiyonu kırınca yol hakimiyetini kaybederek aracıyla takla attı.
Çukurdan Kaçtı, Takla Attı
17:32
Çukurdan Kaçtı, Takla Attı Zonguldak Belediye Meclis Üyesi Ali Danacı, otomobiliyle seyir haldeyken, çukura girmemek için direksiyonu kırınca yol hakimiyetini kaybederek aracıyla takla attı.
Çukurdan Kaçtı, Takla Attı
21:23
Hisarcıklıoğlu, Çaycuma ve Devrek'i Ziyaret Etti Okul protokolü ve vergi rekortmenlerine ödül törenine katılmak için Bartın'a gelen TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Bartın dönüşü Çaycuma ve Devrek'te TSO'ları ziyaret etti.
Hisarcıklıoğlu, Çaycuma ve Devrek'i Ziyaret Etti
20:53
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Çaycuma ve Devrek'i Ziyaret Etti TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, gerçekleştirdiği Bartın ziyareti dönüşü Çaycuma ve Devrek'te TSO'ları ziyaret etti.
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Çaycuma ve Devrek'i Ziyaret Etti
19:03
TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Zonguldak'ta Hisarcıklıoğlu: " Kadınlarımızı görmüyoruz.
TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Zonguldak'ta
12:37
Zonguldak Spor Başkanı Caner'den Devrek Belediyesi'ne Ziyaret Zonguldak Spor Kulübü yöneticileri tarafından Devrek Belediyesi’ne nezaket ziyaretinde bulunuldu.
Zonguldak Spor Başkanı Caner'den Devrek Belediyesi'ne Ziyaret
20:52
Şemsi Denizer'i Öldürmekten Hükümlü Cengiz Balık'ın Basın Toplantısı Türk-İş eski Genel Sekreteri Denizer'in öldürülmesi- Cinayetten hükümlü Balık: - "Planlanmış bir olay değildi.
Şemsi Denizer'i Öldürmekten Hükümlü Cengiz Balık'ın Basın Toplantısı
18:25
Türk-İş Eski Genel Sekreteri Denizer'in Öldürülmesi Cinayetten hükümlü Balık: "Planlanmış bir olay değildi.
17:50
Efsane Sendikacı Denizer'i Öldüren Cengiz Balık Konuştu Zonguldak’ta, 1999 yılında GMİS Genel Başkanı Şemsi Denizer’i öldürmekten 15 yıl cezaya çarptırılan Cengiz Balık, olayın planlı olmadığını ifade ederek “Keşke olmasaydı” açıklamasında bulundu.
Efsane Sendikacı Denizer'i Öldüren Cengiz Balık Konuştu
13:40
Soğuk Hava ve Rüzgar Pazarcıyı Vurdu Zonguldak'ın Ereğli ilçesindeki pazar yeri, soğuk hava ve kuvvetli rüzgar sebebiyle boş kaldı.
Soğuk Hava ve Rüzgar Pazarcıyı Vurdu
18:25
Yaban Hayvanları İçin Yem Bırakıldı Zonguldak’ta, Orman Bölge Müdürlüğü tarafından kar nedeniyle yiyecek bulmakta zorlanan yaban hayvanları için doğaya yem bırakıldı.
Yaban Hayvanları İçin Yem Bırakıldı
14:46
Kardan Madenci ve Semazen Yaptılar Devrek ilçesinde esnaflar tarafından yapılan kardan madenci ve semazen heykeli büyük ilgi görüyor.
Kardan Madenci ve Semazen Yaptılar
12:45
Zonguldak'ta 142 Köy Yolu Kapalı Zonguldak genelinde 142, Ereğli'de ise 27 köye ulaşım sağlanamıyor.
09:54
Zonguldak'ta 142 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı Zonguldak'ta kar yağışı nedeniyle 142 köy yolu ulaşıma kapandı.
19:14
Kar Nedeniyle Okulların Tatil Edildiği İl ve İlçeler Olumsuz hava koşulları ve kar nedeniyle yurt genelinde birçok ilde okullar tatil edildi. İşte il il okulların tatil edildiği tüm yerler.
Kar Nedeniyle Okulların Tatil Edildiği İl ve İlçeler
17:41
Zonguldak'ta 227 Köy Yolu Ulaşıma Kapalı Zonguldak'ta kar nedeniyle 2 gündür tatil olan okullar yarın da tatil edildi.
17:29
Devrek'te Spor Salonunun Çatısı Çöktü Zonguldak'ın Devrek ilçesinde spor salonunun çatısı karın aşırı birikmesi sonucu çöktü.
Devrek'te Spor Salonunun Çatısı Çöktü
15:49
Devrek'te Spor Salonunun Çatısı Çöktü Zonguldak'ın Devrek ilçesinde spor salonunun çatısı, karın aşırı birikmesi sonucu çöktü.
15:43
Devrek'te Spor Salonunun Çatısı Kar Sebebiyle Çöktü Zonguldak'ın Devrek ilçesinde bin 500 kişi kapasiteli spor salonunun çatısı çöktü.
Devrek'te Spor Salonunun Çatısı Kar Sebebiyle Çöktü
14:31
Devrek'te Spor Salonunun Çatısı Kar Sebebiyle Çöktü Zonguldak'ın Devrek ilçesinde bin 500 kişi kapasiteli spor salonunun çatısı çöktü.
10:08
Zehirlenen Aileye 1.5 Metre Karda Nefes Kesen Kurtarma Operasyonu Zonguldak'ın Devrek ilçesinde, bir köyde karbonmonoksit gazından zehirlenen 5 kişilik aile için UMKE ve 112 ekipleri seferber oldu.
Zehirlenen Aileye 1.5 Metre Karda Nefes Kesen Kurtarma Operasyonu
10:01
Yurtta Kış Zonguldak'ta kar yağışı nedeniyle 227 köy yolu ulaşıma kapandı.
Yurtta Kış
08:58
Zehirlenen Aileye 1.5 Metre Karda Nefes Kesen Kurtarma Operasyonu Zonguldak’ın Devrek ilçesinde, bir köyde karbonmonoksit gazından zehirlenen 5 kişilik aile için UMKE ve 112 ekipleri seferber oldu.
Zehirlenen Aileye 1.5 Metre Karda Nefes Kesen Kurtarma Operasyonu
16:47
Devrek'te Eğitime İki Gün Kar Engeli Devrek’te yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime iki gün ara verildi.
Devrek'te Eğitime İki Gün Kar Engeli
15:47
Devrek'te Afete Hazır Okul Kampanyası Eğitimi Devrek’te Afete Hazır Okul Kampanyası adı altında eğitim program düzenlendi.
Devrek'te Afete Hazır Okul Kampanyası Eğitimi
10:37
Zonguldak'ta 147 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı Zonguldak'ta kar yağışı nedeniyle 147 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
Zonguldak'ta 147 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı
10:18
Yurtta Kış Zonguldak'ta kar yağışı nedeniyle 147 köy yolu ulaşıma kapandı.
19:33
Zonguldak?ta Okullar Yarın Tatil Zonguldak'ta, kar yağışı nedeniyle ilk ve orta dereceli okullar yarın için 1 gün tatil edildi.
Zonguldak?ta Okullar Yarın Tatil
18:39
Zonguldak'ta Eğitime Kar Engeli Zonguldak'ın Kozlu, Kilimli, Gökçebey ve Devrek ilçelerinde kar yağışı nedeniyle eğitime yarın ara verildi.
17:30
Zonguldak'ta Okullar Yarın Tatil Zonguldak'ta, kar yağışı nedeniyle ilk ve orta dereceli okullar yarın için 1 gün tatil edildi.
Zonguldak'ta Okullar Yarın Tatil
17:03
Devrek Belediyesi Yeni Yılın İlk Aylık Meclis Toplantısı Gerçekleştirdi Devrek Belediye Meclisi 2015 yılının ilk toplantısını Mustafa Semerci Başkanlığında 8 gündem maddesiyle gerçekleştirdiDevrek Belediyesi tarafından her ay düzenli olarak yapılan Belediye Meclis Toplantısı Belediye Başkanı Mustafa Semerci Başkanlığında Meclis Salonunda toplanarak yeni yılın ilk toplantısında gündem maddeleri görüşüldü.
Devrek Belediyesi Yeni Yılın İlk Aylık Meclis Toplantısı Gerçekleştirdi
12:53
Zonguldak'ta Yolcu Otobüsü Devrildi Zonguldak'ta, kar ve buzlanma nedeniyle kontrolden çıkan yolcu otobüsü devrildi.
Zonguldak'ta Yolcu Otobüsü Devrildi
10:06
Zonguldak'ta 31 Köy Yolunda Ulaşım Sağlanamıyor Zonguldak'ta kar yağışı nedeniyle 31 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
09:31
Devrek'te Mevlit Kandili İdrak Edildi Mevlit Kandili Devrek’te yapılan çeşitli etkinliklerle idrak edildi.
Devrek'te Mevlit Kandili İdrak Edildi
14:48
Devrek'te 23 Yıllık Gelenek Devam Ediyor Zonguldak’ın Devrek İlçesinde faaliyet gösteren Fotoğraf Stüdyosu, geleneksel haline getirdiği bedava fotoğraf çekim geleneğini 2015 yılının ilk gününde de devam ettirdi.
Devrek'te 23 Yıllık Gelenek Devam Ediyor
03:12
Polisin Üzerine Otomobilini Süren Sürücü ve Yanındaki Arkadaşı Vuruldu Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde alkollü araç kullandığı ihbarı üzerine iki ayrı noktada polisin dur ihtarına uymayarak kaçan sürücü üçüncü noktada kendisini durdurmaya çalışan polislerin üzerine otomobilini sürünce açılan ateş sonucu vurularak durdurulabildi.
Polisin Üzerine Otomobilini Süren Sürücü ve Yanındaki Arkadaşı Vuruldu
02:46
Polisin 'Dur' İkazına Uymayan Sürücü Vurularak Durduruldu Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde güvenlik güçlerinin 'dur' ikazına uymayan sürücü ile polis arasında kovalamaca yaşandı.
Polisin 'Dur' İkazına Uymayan Sürücü Vurularak Durduruldu
11:29
Zonguldak'ta 47 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı Zonguldak'ta, kar yağışı nedeniyle 47 köy yolu ulaşıma kapandı.
Zonguldak'ta 47 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 22:58:08. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA DEVREK HABERLERİ
[Hata Bildir]