04:2500
SON DAKİKA DEVREK HABERLERİ

Son Dakika Devrek Haberleri

  Tarımda Kadının Gücü

  Tarımda Kadının Gücü

  Zonguldak’ın Çaycuma ilçesine bağlı Kayıkçılar Köyü’nde 49 yaşındaki Hanım Kadın Kılınçarslan adlı çiftçi, 1 sera domates dikimiyle başladığı seracılıkta seraları çoğaltarak 11 seraya ulaştı. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Devrek İmam Hatip Lisesi Öğrencilerine 'Kutlu Doğum Haftası' Konferansı

  Devrek İmam Hatip Lisesi Öğrencilerine "Kutlu Doğum Haftası" Konferansı

  Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri çerçevesinde Devrek Anadolu İmam-Hatip Lisesi öğrencilerine konferans verildi. (16 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Devrek'te, Köylere Hizmet Götürme Birliği Toplandı

  Devrek'te, Köylere Hizmet Götürme Birliği Toplandı

  Devrek Kaymakamı Orhan Yalınız başkanlığında toplanan Köylere Hizmet Götürme Birliği'nin yeni dönem çalışma programında, encümen, komisyon ve diğer çeşitli birimlerde görev alacak yeni üyelerin seçimleri yapıldı. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Ereğli'de Hastane Yolunda Kaza: 3 Yaralı

  Ereğli'de Hastane Yolunda Kaza: 3 Yaralı

  Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde, oğlunu hastaneye götüren Ersin Yiğitoğlu'nun kontrolünden çıkan otomobil elektrik direğine çarpınca 3 kişi yaralandı. (12 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Hastane Yolunda Kaza: 3 Yaralı

  Zonguldak'ın Ereğli İlçesi'nde 1 yaşındaki oğlunu hastaneye götüren sürücü 20 yaşındaki Ersin Yiğitoğlu'nun kontrolünden çıkan otomobil, elektrik direğine çarptı. (12 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Devrek AK Parti Teşkilatı Teşekkür Yemeğinde Bir Araya Geldi

  Devrek AK Parti Teşkilatı Teşekkür Yemeğinde Bir Araya Geldi

  30 Mart Pazar günü yapılan yerel seçimlerinin sona ermesinin ardından Devrek’te seçimin galibi olan AK Parti Teşkilatı teşekkür yemeğinde bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadılar30 Mart Yerel Seçimlerinin bitmesiyle birlikte Devrek Belediye Başkanlığını kazanan AK Parti İlçe Teşkilatı ve üyeleri belediye tarafından düzenlenen teşekkür yemeğinde bir araya gelerek dayanışmanın ve kaynaşmanın örneğini sergilediler. (12 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Devrek'te İşçilerin Kurduğu Fabrika İcradan Satıldı

  Zonguldak'ın Devrek İlçesi'nde, ekonomik darboğaz ve yönetim krizi ile 2005'te iflas eden Devrektaş Yonga ve Sunta Fabrikası, Devrek İcra Dairesi'nde açık arttırmayla satıldı. (07 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Seçimlere Şaibe Karıştığı İddia Edilen İl ve İlçeler

  Seçimlere Şaibe Karıştığı İddia Edilen İl ve İlçeler

  Seçim biteli tam bir hafta oldu fakat bir çok il ve ilçede itirazlar ve tartışmalar devam ediyor. İşte seçimlere itiraz edilen il ve ilçelerin tamamı. (07 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Kdz. Ereğli'de Trafik Kazası: 1 Yaralı

  Kdz. Ereğli'de Trafik Kazası: 1 Yaralı

  Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde iki aracın kafa kafaya çarpışması sonucu 1 kişi yaralandı. (06 Nisan 2014 Pazar )

   

  Kur'an-I Kerim Meali Bilgi Yarışmasının Ödülleri Verildi

  Kur'an-I Kerim Meali Bilgi Yarışmasının Ödülleri Verildi

  Zonguldak’ta 10 Mart’ta düzenlenen Kur’an-ı Kerim Meali Bilgi Yarışması sınavında dereceye giren öğrencilere düzenlenen törenle ödülleri verildiZonguldak Belediye Nikah Salonunda düzenlenen ödül törenine Törene Kozlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahsur gök, Şube Müdürü Ergin Ataman, Orman bölge şube Müdürü Hüdaverdi Şen, çok sayıda okul müdürü öğretmen ve öğrenci katıldı. (06 Nisan 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri