SON DAKİKA DEVREK HABERLERİ

Son Dakika Devrek Haberleri

11:29
Zonguldak'ta 47 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı Zonguldak'ta, kar yağışı nedeniyle 47 köy yolu ulaşıma kapandı.
Zonguldak'ta 47 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı
10:14
Yurtta Kış Zonguldak'ta kar yağışı nedeniyle 47 köy yolu ulaşıma kapandı.
Yurtta Kış
17:10
17 Kiloluk Hiltiyi Sırtına Koyup Çaldı Zonguldak’ın Ereğli ilçesindeki bir hırdavatçıda yaşanan ilginç hırsızlık güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.
17 Kiloluk Hiltiyi Sırtına Koyup Çaldı
15:12
İşyeri Sahibini Oyalayıp 17 Kiloluk Hiltiyi Sırtına Sokarak Çaldı Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde hırdavat dükkanına gelen karı koca oldukları tahmin edilen iki kişi 17 kilo ağırlığındaki hiltiyi çalarak iş yerinden uzaklaştı.
13:58
Yol Verme Tartışmasında Silahlar Sopalar Çekildi Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde yol verme tartışması silahlı sopalı kavgaya döndü.
15:45
Devrek'te Mevlana'yı Anma Etkinliği Düzenlendi Devrek’te düzenlenen Mevlana’yı anma programında protokol ve vatandaşlar bir araya geldi.
Devrek'te Mevlana'yı Anma Etkinliği Düzenlendi
14:12
Köylülerin Eşek ve Katırla Eylem Yaptığı Yol İçin Yetkililer Harekete Geçti Zonguldak'ta köylülerin at, eşek ve katırla eylem yaptığı 52 kilometrelik Devrek-Ereğli karayolu için yetkililer harekete geçti.
Köylülerin Eşek ve Katırla Eylem Yaptığı Yol İçin Yetkililer Harekete Geçti
12:39
Devrek'te Trafik Kazası: 1 Ölü Zonguldak’ın Devrek ilçesinde meydana gelen trafik kazasında bir kişi hayatını kaybetti.
14:41
Hz. Mevlana'nın 741. Vuslat Yıl Dönümü Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci, Hz. Mevlana'nın 741. vuslat yıl dönümü dolayısıyla program düzenleneceğini bildirdi.
13:04
Baston İçin Kızılcık Ağacı Diktiler Devrek’te başlatılan ’Bahçeden Bastona Kızılcık’ projesi kapsamında, Kızılcık ağacının fidan dikimi gerçekleştirildi.
Baston İçin Kızılcık Ağacı Diktiler
15:48
Dünyaca Ünlü Devrek Bastonuna Kadın Eli Değecek Devrek’te düzenlenen ’Bahçeden Bastona Kızılcık Projesi’ kursunu bitiren kursiyerler, sertifikalarını almanın heyecanını yaşadı.
Dünyaca Ünlü Devrek Bastonuna Kadın Eli Değecek
17:00
Zonguldak Çöp Kamyonunun Altında Kalan Temizlik İşçisi Toprağa Verildi Zonguldak'ın Kilimli İlçesi'nde, görev yaptığı çöp kamyonunun altında kalarak hayatını kaybeden temizlik işçisi 50 yaşındaki Ali Rıza Kurtoğlu, gözyaşları içinde toprağa verildi.
Zonguldak Çöp Kamyonunun Altında Kalan Temizlik İşçisi Toprağa Verildi
16:49
Çöp Kamyonunun Altında Kalan Temizlik İşçisi Toprağa Verildi Zonguldak'ın Kilimli ilçesinde, görev yaptığı çöp kamyonunun altında kalarak hayatını kaybeden temizlik işçisi Ali Rıza Kurtoğlu, gözyaşları içinde toprağa verildi.
Çöp Kamyonunun Altında Kalan Temizlik İşçisi Toprağa Verildi
18:13
Ulupınar, Merkez İlçe ve Devrek Kongrelerini Değerlendirdi AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, AK Parti Zonguldak Merkez İlçe ve Devrek İlçe Teşkilatı’nın kongrelerini değerlendirdi.
Ulupınar, Merkez İlçe ve Devrek Kongrelerini Değerlendirdi
18:08
AK Parti'deki Kongre Süreci AK Parti Zonguldak Milletvekili Ulupınar: "Bugün görüyoruz ki AK Parti olarak salonlara sığmıyoruz artık kongrelerimizi meydanlarda yapacağız"
17:31
AK Parti Ereğli İlçe Başkanlığına Ziyaret AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır'ı, Türk Hava Kurumu Ereğli Şube yöneticileri ziyaret etti.
15:11
Zgyd'den, Zaman Muhabirinin AK Parti Kongresine Alınmamasına Tepki Zonguldak Gazeteciler ve Yazarlar Derneği (ZGYD) Yönetim Kurulu üyeleri, dün Zonguldak'ın Devrek ilçesinde, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın katıldığı AK Parti kongresine bir gazetecinin alınmamasını kınadı.
Zgyd'den, Zaman Muhabirinin AK Parti Kongresine Alınmamasına Tepki
20:40
Arınç: 'Bizde Tayyip'ler Bitmez' Başbakan Yardımcısı ve Hükumet Sözcüsü Bülent Arınç: 'Oybirliği ile Ahmet Davutoğlu’nu genel başkan yaptık. Hemen ellerini ovuşturmaya başladılar.
Arınç: 'Bizde Tayyip'ler Bitmez'
19:19
Köylülerden Yol Eylemi Zonguldak'ın Ereğli İlçesi'ne bağlı Çaylıoğlu Köyü sakinleri, yaklaşık 60 kilometrelik Ereğli- Devrek karayolunun 12 yıldır tamamlanamadığı gerekçesiyle eylem yaptı.
Köylülerden Yol Eylemi
18:17
Köylülerden Atlı Eşekli Yol Eylemi Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde yapımına 2004 yılında başlanan 52 kilometrelik Ereğli-Devrek arası karayolunun yapılmaması nedeniyle köylüler atlı eşekli eylem yaptı.
Köylülerden Atlı Eşekli Yol Eylemi
17:51
Arınç - Özel Maden İşletmelerinin Kapanması AK Parti Devrek İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongresi- Başbakan Yardımcısı Arınç: (2)- "(Özel maden işletmelerinin kapanması) Biz işçi kardeşlerimizi ne kadar düşünüyorsak, onları işsiz hale getirecek bir düzenlemenin de zararlı olduğunu biliriz, o yüzden işverenlere de yeni sözleşmeler ve anlaşmalar yapma fırsatı tanıyacağız. İşverenin bazı taleplerini de görmezden gelemeyiz"- "Şimdi birileri ellerini ovuştruyor, 'Tayyip gitti ya bizim önümüz açılabilir' diye, biz de Tayyipler bitmez, bu
Arınç - Özel Maden İşletmelerinin Kapanması
16:57
Bülent Arınç: Bizde Tayyipler Bitmez Bülent Arınç, Zonguldak'ta yaptığı konuşmada; "Şimdi birileri ellerini ovuşturuyor, 'Tayyip gitti ya bizim önümüz açılabilir' diye, bizde Tayyipler bitmez" dedi.
Bülent Arınç: Bizde Tayyipler Bitmez
16:52
Arınç, Atasözleriyle Salonu Gülmekten Kırdı Geçirdi Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Zonguldak’ın Devrek ilçesinde katıldığı AK Parti Devrek İlçe Başkanlığı kongresinde Devrek’in atasözlerini kürsüden okudu.
Arınç, Atasözleriyle Salonu Gülmekten Kırdı Geçirdi
16:45
Arınç: AK Parti'yi Tökezletmek İçin Birileri Bir Şey Düşünüyor Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, 2015 seçimlerinin AK Parti için büyük bir sınav olacağını belirterek, "Önümüzdeki seçimler için tuzaklar kurulabilir, birleşmeler olabilir, yeni iftiralar olabilir, yeni engellemeler çıkabilir.
Arınç: AK Parti'yi Tökezletmek İçin Birileri Bir Şey Düşünüyor
16:21
Arınç: "Al Sana Imf" AK Parti Devrek İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongresi- Başbakan Yardımcısı Arınç: (1)- "Allah öyle bir izzet verdi ki 30 yıldır IMF'nin parasıyla çark döndürmeye çalışan o aciz hükümetler gitmiş, yerine başı göklere varacak kadar açık, dik ve izzetli bir hükümet gelmiştir.
Arınç: 'Al Sana Imf'
16:17
Arınç: AK Parti'yi Tökezletmek İçin Birileri Bir Şey Düşünüyor Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, 2015 seçimlerinin AK Parti için büyük bir sınav olacağını belirterek, "Önümüzdeki seçimler için tuzaklar kurulabilir, birleşmeler olabilir, yeni iftiralar olabilir, yeni engellemeler çıkabilir.
Arınç: AK Parti'yi Tökezletmek İçin Birileri Bir Şey Düşünüyor
15:48
Arınç'ın Katıldığı Kongrede Basına Engel Çıkarıldı Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, partisinin Devrek ilçe kongresine katıldı.
Arınç'ın Katıldığı Kongrede Basına Engel Çıkarıldı
15:35
AK Parti Devrek İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongresi Başbakan Yardımcısı Arınç: (1) "Allah öyle bir izzet verdi ki 30 yıldır IMF'nin parasıyla çark döndürmeye çalışan o aciz hükümetler gitmiş, yerine başı göklere varacak kadar açık, dik ve izzetli bir hükümet gelmiştir.
15:27
Başbakan Yardımcısı Arınç Muhalefete Yüklendi Zonguldak’ın Devrek ilçesinde AK Parti İlçe Başkanlığı kongresine katılan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, “Bugün partiler kuruluyor.
Başbakan Yardımcısı Arınç Muhalefete Yüklendi
13:23
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç Zonguldak'ta Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, AK Parti Devrek ilçe kongresine katılmak üzere Zonguldak’ın Devrek ilçesine geldi.
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç Zonguldak'ta
11:28
Eğitim Sen Üyeleri Veda ve Dayanışma Yemeğinde Bir Araya Geldi Devrek’te düzenlenen “Veda ve Dayanışma Yemeği”nde eğitim Sen üyeleri bir araya geldi.
Eğitim Sen Üyeleri Veda ve Dayanışma Yemeğinde Bir Araya Geldi
19:23
AK Parti'de Kongre Süreci AK Parti Devrek İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongresi'nin, 21 Aralık Pazar günü yapılacağı bildirildi.
18:19
Beü'nün 2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda Kabul Edildi TBMM Genel Kurulu’nda, 2015 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Tasarısı görüşmelerinin gerçekleştiği haftada 17 Aralık 2014 tarihinde yapılan 31. Birleşim görüşmeleri sonrasında Bülent Ecevit Üniversitesi’nin de aralarında bulunduğu Üniversiteler Bütçe ve kesin hesap Kanun Tasarıları Meclis Genel Kurulunda kabul edildi.
Beü'nün 2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda Kabul Edildi
14:25
Devrek Gökçebey Derneğinden Kurumlara Ziyaret Devrek-Gökçebey ve Köylerini Kalkındırma Derneği tarafından Devrek’te bulunan kurumlara ziyaretler düzenlendi.
Devrek Gökçebey Derneğinden Kurumlara Ziyaret
13:50
Devrek'te PTT Çalışanları Yemekte Bir Araya Geldi Devrek'te PTT çalışanları düzenlenen dayanışma ve kaynaşma yemeğinde bir araya geldi.
Devrek'te PTT Çalışanları Yemekte Bir Araya Geldi
17:49
3 İlde Elektrik Kesintisi Ankara, Bartın ve Zonguldak'ta 20 Aralık'ta elektrik kesintisi uygulanacak.
14:11
Çaycuma'da Kültür Projesi Geliştirilecek Alternatif Turizmin Geliştirilmesine Yönelik Farkındalık ve Sağlık Turizmin Geliştirilmesi projesi kapsamında, Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’ya ziyaret gerçekleştirildi.
Çaycuma'da Kültür Projesi Geliştirilecek
12:50
Otobüsleri Kaldırmak İçin Önce Bize Yer Göstermeliler" Zonguldak Ereğli'de Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkan Yardımcısı Ahmet Küçük, Ereğli Belediyesi tarafından halk otobüslerinin mevcut yerinden kaldırılması ve ilçenin başka bir yere taşınmasına tepki gösterdi.
Otobüsleri Kaldırmak İçin Önce Bize Yer Göstermeliler'
10:33
Zonguldak'ta Köy Tavukçuluğunu Yayma Çalışması Başlatıldı Zonguldak’ın Gökçebey ilçesinde, Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı’na (BAKKA) başvuran İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ve Ziraat Odası Başkanlığı’nın ortaklaşa yürüttüğü “Üreten Kadın, Gelişen Gökçebey” isimli projenin tanıtımı yapıldı.
Zonguldak'ta Köy Tavukçuluğunu Yayma Çalışması Başlatıldı
18:10
Ulupınar, Ankara'da Hasta Ziyaretlerinde Bulundu AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Ankara’daki hastanelerde tedavi gören hemşerilerini ziyaret edip, geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
Ulupınar, Ankara'da Hasta Ziyaretlerinde Bulundu
08:45
Zonguldak'ta "2b" Çalışmaları AK Parti Zonguldak Milletvekili Ercan Candan, Orman ve Su İşleri Bakanlığı’nın 2015 yılında Zonguldak’ın da aralarında bulunduğu üç ilde "2B" pilot çalışması gerçekleştirileceğini bildirdi.
13:26
Asaletin Simgesi Yüzyıllardır Yaşatılıyor Zonguldak’ın Devrek ilçesinde Osmanlı’dan bu yana üretimi sürdürülen Devrek Bastonu, dünya çapında ünlendi.
Asaletin Simgesi Yüzyıllardır Yaşatılıyor
17:24
Devrek'te Düzenlenen Kur'an-I Kerim Ziyafetinde Vatandaşlar Bir Araya Geldi Devrek’te düzenlenen Kur’an-ı Kerim ziyafetinde vatandaşlar bir araya geldi.
Devrek'te Düzenlenen Kur'an-I Kerim Ziyafetinde Vatandaşlar Bir Araya Geldi
09:27
Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş Açıklaması Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş, Çaydeğirmeni beldesinin ilçe olması için çabaladıklarını belirterek siyasilere çağrıda bulundu.
Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş Açıklaması
22:57
Devrek Cezaevi'nden 2 Kişi Firar Etti Zonguldak’ın Devrek ilçesindeki bulunan yarı açık cezaevinden 2 kişi firar etti.
22:47
Devrek'te Cezaevinden Firar Zonguldak'ın Devrek ilçesindeki yarı açık cezaevinden 2 tutuklu firar etti.
18:03
6 İlde Elektrik Kesintisi Bakım ve iyileştirme çalışmaları kapsamında Ankara, Çankırı, Karabük, Kastamonu, Kırıkkale ve Zonguldak'ta elektrik kesintisi uygulanacak.
15:38
Zonguldak'ta İnşaat İşçilerinin Maaş Eylemi Zonguldak'ın Devrek ilçesinde bir öğrenci yurdu inşaatında çalışan işçiler, 4 aydır maaşlarını alamadıkları gerekçesiyle eylem yaptı.
Zonguldak'ta İnşaat İşçilerinin Maaş Eylemi
15:00
Dört Aydır Maaşlarını Alamayan İnşaat İşçileri Eylem Yaptı Zonguldak'ın Devrek ilçesinde bir öğrenci yurdu inşaatında çalışan taşeron işçiler, 4 aydır maaşlarını alamadıkları iddiasıyla eylem yaptı.
10:21
Hastalara, Karşılama Yönlendirme Ekipleri Yardımcı Olacak Zonguldak'ta devlet hastaneleri bünyesinde kurulan karşılama ve yönlendirme birimi ekipleri hastalara işlemleri öncesinde yardımcı olacak.
Hastalara, Karşılama Yönlendirme Ekipleri Yardımcı Olacak
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 22:05:10. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA DEVREK HABERLERİ
[Hata Bildir]