SON DAKİKA DHMİ HABERLERİ

Son Dakika Dhmi Haberleri

   

  Kapadokya Havalimanının Kiraya Verilme İhalesi Ertelendi

  Kapadokya Havalimanının Kiraya Verilme İhalesi Ertelendi

  Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü, Nevşehir-Kapadokya Havalimanını kiraya vermek için 21 Kasım'da ihale yapacak. (04 Kasım 2014 Salı )

   

  Esenboğa Havalimanı'nda Ils Sisteminin Cat Iı'ye Düşürülmesi

  DHMİ: "Gerçekleştirilen inceleme ve sinyal performansına yönelik simülasyon çalışmaları neticesinde, ILS CAT III sinyalleri üzerindeki olumsuz etkinin, pistin 5 no'lu apron bölgesinde bulunan devlet uçakları hangarından kaynaklanmadığı kesin olarak anlaşılmıştır" (02 Kasım 2014 Pazar )

   

  Erzurum'un Hava Trafiği Azaldı

  Erzurum'un Hava Trafiği Azaldı

  Erzurum’un Ocak-Eylül dönemi uçak seferi sayısı bölge payı yüzde 18.9’da kalırken, dış hat uçak, yolcu ve ticari uçak sefer sayısı payında ise geriledi. (01 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  TAV Esenboğa'dan THK Üniversitesi Öğrencilerine Eğitim

  Esenboğa Havalimanı, Türk Hava Kurumu Üniversitesinin 'Havalimanı İşletmeciliği' yüksek lisans programı kapsamında eğitim alan öğrencileri ağırlıyor. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  CHP'li Gençlerden Urla Protestosu

  CHP'li Gençlerden Urla Protestosu

  İzmir’in Urla ilçesi Zeytineli köyünde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve ailesiyle anılan villara komşu Devlet Hava Meydanları İşletmesi'ne (DHMİ) ait kampın Ensar Vakfı'na verildiğinin ortaya çıkmasının ardından CHP Gençlik Kolları, kampın bulunduğu bölgeye giderek basın açıklaması yaptı. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Bedelli Askerlik Billboard'ına Red

  Bedelli Askerlik Billboard'ına Red

  Bedelli Askerlik Derneği'nin Esenboğa Havalimanı'nda kiraladığı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "1 milyon genç adına" randevu arz ettiği billboard'un asılması engellendi. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Akdeniz Güvenlik İhalelerde 410 Milyon Lirayı Aştı.

  Akdeniz Güvenlik DHMİ'nin Ankara'daki Genel Müdürlüğü ile İstanbul Atatürk Havalimanı da dahil olmak üzere 42 ildeki havalimanları, radar ve VOR istasyonlarının güvenliğini 2 bin 269 personelle sağlayacak. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 25.01.2015 20:20:34. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA DHMİ HABERLERİ
[Hata Bildir]