SON DAKİKA DİGOR HABERLERİ

Son Dakika Digor Haberleri

12:46
Refahyol Bakanı: 28 Şubat Muktedirleri, Türk Okullarına Karşı Daha Terbiyeliydi Refahyol Hükümeti'nin devlet bakanlarından Gürcan Dağdaş, Türk okullarını kapatma girişimleri konusunda 28 Şubat dönemi muktedirlerinin bile bugünkü muktedirlerden 'daha terbiyeli daha dikkatli bir yerde durduklarını' söyledi.
Refahyol Bakanı: 28 Şubat Muktedirleri, Türk Okullarına Karşı Daha Terbiyeliydi
10:11
Kars-Digor-Tuzluca Bölünmüş Yolu'nun İhalesi Yapıldı AK Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan, Kars-Digor-Tuzluca bölünmüş yolunun ihalesinin yapıldığını belirtti.
Kars-Digor-Tuzluca Bölünmüş Yolu'nun İhalesi Yapıldı
17:00
Kars İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Valilik, 2015 yılının ilk İl Koordinasyon Kurulu toplantısını yaptı.
16:53
Dap Heyetinden İlçe ve İlçelere Çıkarma Yaptı Doğu Anadolu Projesi (DAP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı heyeti, kuruma bağlı il ve ilçelere tespit ve tedavi amaçlı gezilerine devam ediyor.
Dap Heyetinden İlçe ve İlçelere Çıkarma Yaptı
19:06
Emniyetten, Yasadışı Maddelere Karşı Konferans Kars İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren, Madde Kullanımı Önleme Büro Amirliği, Digor Telekom Yatılı İlköğretim Bölge Okulu ve Digor Anadolu Lisesi öğrencilerine yönelik, 'Yasadışı Bağımlılık Yapıcı Maddelere Karşı Farkındalık Arttırma Konferansı' verdi.
Emniyetten, Yasadışı Maddelere Karşı Konferans
12:27
Kıbrıs'tan Karslı Öğrencilere Yardım Eli Kıbrıs'taki Lefke Avrupa Üniversitesi öğrencileri Kars'ın Digor ilçesinin Varlı Köyü öğrencilerine kışlık giyecek ve kırtasiye yardımında bulundu.
Kıbrıs'tan Karslı Öğrencilere Yardım Eli
10:49
Kıbrıs'tan Karslı Öğrencilere Yardım Eli Kıbrıs'taki Lefke Avrupa Üniversitesi öğrencileri Kars'ın Digor ilçesinin Varlı Köyü öğrencilerine kışlık giyecek ve kırtasiye yardımında bulundu.
Kıbrıs'tan Karslı Öğrencilere Yardım Eli
09:46
Digor Yolu Geçit Vermiyor Türkiye’yi etkisi altına alan kara kış, Kars’ı da olumsuz etkilemeye devam ediyor.
00:19
Kars'ta Okullara Kar Tatili Kars'ta merkez ve merkeze bağlı köyler ile Sarıkamış, Arpaçay, Susuz, Digor ve Selim ilçelerinde okullar kar ve tipiden dolayı 9 Ocak Cuma günü tatil edildi.
23:53
Eğitime Kar Engeli Kocaeli, Denizli, Kars, Van, Muş, Elazığ, Bursa, Yozgat, Diyarbakır ve Siirt'te kar yağışı, tipi, soğuk hava ve buzlanma nedeniyle okullar tatil edildi.
Eğitime Kar Engeli
19:54
Kar Doğuyu Esir Aldı Kars'ın Sarıkamış, Arpaçay, Susuz, Digor ve Selim ilçe merkez ve köylerinde ilk, orta ve lise dereceli okullar yarın 9 Ocak Cuma günü tatil edildi.
19:40
Kars'ta Eğitime Kar Engeli Kars'ta olumsuz hava koşulları dolayısıyla okullar yarın tatil edildi.
19:39
Kars'ta Eğitime Kar Engeli Kars'ta elverişsiz hava koşulları dolayısıyla eğitime yarın ara verildiği bildirildi.
19:14
Kar Nedeniyle Okulların Tatil Edildiği İl ve İlçeler Olumsuz hava koşulları ve kar nedeniyle yurt genelinde birçok ilde okullar tatil edildi. İşte il il okulların tatil edildiği tüm yerler.
Kar Nedeniyle Okulların Tatil Edildiği İl ve İlçeler
18:53
Arpaçay, Selim ve Digor'da Okullar Tatil Kar yağışı, tipi ve soğukların etkili olduğu Kars'ın Arpaçay, Selim ve Digor ilçelerinde okullar yarın da tatil edildi.
18:43
Eğitime Kar Engeli Doğu Anadolu Bölgesinde etkili olan kar yağışı nedeniyle Van'ın Özalp ve Saray, Kars'ın Selim ve Digor ile Bitlis'in Güroymak ilçelerinde eğitime ara verildi.
Eğitime Kar Engeli
16:59
Vali Günay Özdemir, Karayolları Ekiplerine Baklava İkram Etti Kars Valisi Günay Özdemir, Digor Yolu Hanlar Geçidi’nde eksi 15 derece soğuğa aldırış etmeden kar ve tipi altında çalışan karayolları ekiplerini ziyaret ederek, baklava ikram etti.
Vali Günay Özdemir, Karayolları Ekiplerine Baklava İkram Etti
16:53
Yurtta Kış Kars Valisi Özdemir, karla mücadele çalışmalarını sürdüren ekiplere baklava ikramında bulundu.
16:32
Validen Karla Mücadele Ekiplerine Baklava İkramı Kars Valisi Özdemir, karla mücadele çalışmalarını sürdüren ekiplere baklava ikramında bulunduKARS - Kars Valisi Günay Özdemir, şiddetli tipinin yaşandığı Kars-Digor karayolunda karla mücadele çalışması yapan ekiplere baklava ikram etti.
Validen Karla Mücadele Ekiplerine Baklava İkramı
09:09
Arpaçay'da Okullar Tatil Edildi Kars’ta 4 gündür etkili olan kar ve tipiden Sarıkamış ve Digor’un ardından Arpaçay’da da okullar tatil edildi.
Arpaçay'da Okullar Tatil Edildi
13:38
Yurtta Kış Erzurum, Ağrı, Kars ve Ardahan'da bin 104 köy ve mahalle yolu ulaşıma kapandı.
Yurtta Kış
11:07
Devrilen Kamyondan Tipi Altında Kurtarılma Anı Kars-Digor karayolu 10. kilometresinde devrilen araçta mahsur kalan 2 kişi İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ekiplerince kurtarıldı.
Devrilen Kamyondan Tipi Altında Kurtarılma Anı
10:24
Sarıkamış ve Susuz'da Okullar Tatil Edildi Kars’ta, yolda mahsur kalanların kurtarılma anları Afet ve Acil Durum (AFAD) ekibinin tepe kameralarını yansıdı.
Sarıkamış ve Susuz'da Okullar Tatil Edildi
19:36
Muş Kars- Digor Karayolunda Mahsur Kalanlar 5 Saat Sonra Kurtarıldı Kars'ta etkili olan şiddetli tipi yüzünden 40 kadar taşıt ile içinde bulunan çok sayıda yolcu 5 saat yolda mahsur kaldı.
Muş Kars- Digor Karayolunda Mahsur Kalanlar 5 Saat Sonra Kurtarıldı
18:10
Kars- Digor Karayolunda Mahsur Kalanlar 5 Saat Sonra Kurtarıldı Kars'ta etkili olan şiddetli tipi yüzünden 40 kadar taşıt ile içinde bulunan çok sayıda yolcu 5 saat yolda mahsur kaldı.
Kars- Digor Karayolunda Mahsur Kalanlar 5 Saat Sonra Kurtarıldı
17:31
Tipi ve Çığ Yüzünden Ulaşım Durdu Kars'ta etkili olan şiddetli tipi yüzünden yaklaşık 40 taşıt ile içinde bulunan çok sayıda yolcu 5 saat yolda mahsur kaldı.
Tipi ve Çığ Yüzünden Ulaşım Durdu
16:40
Yurtta Kış Kars ve Ardahan'da etkili olan tipi, vatandaşlara zor anlar yaşattı.
21:06
Digor'da Emniyet Amirliği Başarılı Öğrencileri Ödüllendirdi Digor İlçe Emniyet Amirliği koordinesinde yürütülmekte olan, Güvenli Hayat, Güvenli Gelecek İçin Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı (ÇOGEP) kapsamındaki “Emniyetteyiz 2” projesinde yer alan, Atatürk Ortaokulu 8.Sınıf öğrencilerine yönelik hazırlanan “Seviye Tespit Sınavı”nda başarılı olan öğrenciler, Emniyet Amirliği’nce ödüllendirildi.
Digor'da Emniyet Amirliği Başarılı Öğrencileri Ödüllendirdi
09:59
Kars Beyaze Büründü Kars’ta sabah erken saatlerde başlayan kar yağışı kenti beyaza bürüdü.
Kars Beyaze Büründü
11:37
Mert Aydın'ın Katil Zanlısı Müebbet ve 36 Yıl Hapis Cezasına Çarptırıldı Kars’ta geçtiğimiz Nisan ayında 9 yaşındaki Mert Aydın’ı tecavüz ettikten sonra boğarak öldürdüğü gerekçesiyle hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis istenen 23 yaşındaki zanlı, Erzurum 1’nci Ağır Ceza Mahkemesinde ilk duruşmada ağırlaştırılmış müebbet ve 36 yıl hapis cezasına çarptırıldı.
Mert Aydın'ın Katil Zanlısı Müebbet ve 36 Yıl Hapis Cezasına Çarptırıldı
14:01
Kars'ın Çiçeklerini Fotoğrafladılar Kafkas Üniversitesi (KAÜ) Veteriner Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Burhan Özba ile Trakya Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Fatma Güneş, iki yıllık çalışmaları sonucu 650 bitki ve çiçek türünü fotoğraflayarak kitap haline getirdi.
14:18
Mert'i Öldüren Katil Zanlısı Hakkında Ağırlaştırılmış Müebbet Hapis İstendi Kars’ta geçtiğimiz Nisan ayında 9 yaşındaki Mert Aydın’ı tecavüz ettikten sonra boğarak öldürdüğü gerekçesiyle hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis istenen 23 yaşındaki Aykut B. hakkında hazırlanan 3 sayfalık iddianame Erzurum 1. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından kabul edildi.
Mert'i Öldüren Katil Zanlısı Hakkında Ağırlaştırılmış Müebbet Hapis İstendi
13:09
Milletvekili Ahmet Arslan Bakanlıkların Kars'a Yaptığı Yatırımları Anlattı TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu üyesi AK Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan, bakanlıkların koordineli bir şekilde çalışmalarının önemine değinerek bu durumun Türkiye’nin Dünya’da söz sahibi olmasını sağladığını belirtti.
Milletvekili Ahmet Arslan Bakanlıkların Kars'a Yaptığı Yatırımları Anlattı
15:13
Digor'da Elektrik Direkleri Bükülünce İlçe Elektriksiz Kaldı Kars'ın Digor ilçesi ile köylerini besleyen elektrik direkleri, yöredeki ağır kış şartlarına direnemeyerek iki büklüm oldu.
Digor'da Elektrik Direkleri Bükülünce İlçe Elektriksiz Kaldı
13:45
Digor'da Elektrik Sıkıntısı Kars’ın Digor ilçesinde bölgeyi besleyen elektrik direklerinin bükülmesi ve kabloların kopmasından dolayı ilçe 3 gün elektriksiz kaldı.
Digor'da Elektrik Sıkıntısı
12:23
Karakış, Elektrik Direklerini Büktü Kars'ın Digor İlçesi ile köylerini besleyen elektrik direkleri, yöredeki ağır kış koşullarına direnemeyerek iki büklüm oldu.
Karakış, Elektrik Direklerini Büktü
10:00
Digor'a 6 Gündür Elektrik Verilemiyor Kars'ın Digor ilçesi ve 44 köyüne 6 Aralık'tan beri elektrik verilemiyor.
Digor'a 6 Gündür Elektrik Verilemiyor
01:40
Sis Hayatı Durma Noktasına Getirdi Kars’ta etkili olan sis, hayatı durma noktasına getirdi.
Sis Hayatı Durma Noktasına Getirdi
00:02
Kars'ta Sis Hayatı Durma Noktasına Getirdi Kars’ta etkili olan sis, hayatı durma noktasına getirdi.
Kars'ta Sis Hayatı Durma Noktasına Getirdi
21:01
Davutoğlu: "Herkes Gelsin Kars'ın Temiz Havasından Nasiplensin" Başbakan Davutoğlu Kars'ta (2)- Başbakan Davutoğlu: "Biz, vandallara, şiddet yanlılarına karşı vatandaşımızın merhamet kucağı olan, şefkat kucağı olan bir siyasetanlayışını benimsedik, benimsemeye devam ediyoruz"- "Şu veya bu siyasi parti mensupları ve akımları Türkiye'nin bir köşesinde bir kimliğe yakın durabilir ama bizimsiyaset anlayışımız Türkiye'nin bütünü kuşatmak, bütününün gönlünü kazanmak üzeredir.
20:52
Davutoğlu: "Hiçbir Şiddet Örgütüne Desteğimiz Söz Konusu Olamaz" Başbakan Davutoğlu Kars'ta (2)- Başbakan Davutoğlu: "Biz, vandallara, şiddet yanlılarına karşı vatandaşımızın merhamet kucağı olan, şefkat kucağı olan bir siyasetanlayışını benimsedik, benimsemeye devam ediyoruz"- "Şu veya bu siyasi parti mensupları ve akımları Türkiye'nin bir köşesinde bir kimliğe yakın durabilir ama bizimsiyaset anlayışımız Türkiye'nin bütünü kuşatmak, bütününün gönlünü kazanmak üzeredir.
Davutoğlu: 'Hiçbir Şiddet Örgütüne Desteğimiz Söz Konusu Olamaz'
20:44
Başbakan Davutoğlu, Kars'ta Başbakan Davutoğlu, "Biz, vandallara, şiddet yanlılarına karşı vatandaşımızın merhamet kucağı olan, şefkat kucağı olan bir siyaset anlayışını benimsedik." dedi.
22:50
Kars'ta Araçların Karda Mahsur Kalması Kars'ta etkili olan tipi ve buzlanma nedeniyle ulaşıma kapanan yolun, yeniden açıldığı bildirildi.
22:15
Kars'ta Ulaşıma Kar Engeli Kars'ta etkili olan tipi ve buzlanma nedeniyle içinde 10 turistin bulunduğu tur otobüsü ile çok sayıda araç yolda kaldı.
Kars'ta Ulaşıma Kar Engeli
21:54
Kars'ta Ulaşıma Kar Engeli Kars'ta etkili olan tipi ve buzlanma nedeniyle içinde 10 turistin bulunduğu tur otobüsü ile çok sayıda araç yolda kaldı.
Kars'ta Ulaşıma Kar Engeli
16:06
Kaymakamdan Öğretmene "Anne" Sürprizi Kars'ın Digor Kaymakamı Bolat, ilçeye bağlı Kocaköy İlkokulunda görev yapan Öğretmen Arzu Küçükkaraca'nın, Edirne'de yaşayan emekli annesini ilçeye getirdi.
14:31
Kaymakamdan Öğretmene "Anne" Sürprizi Kaymakamdan öğretmene "anne" sürprizi- Kars'ın Digor Kaymakamı Bolat, ilçeye bağlı Kocaköy İlkokulu'nda görev yapan öğretmen Arzu Küçükkaraca'nın, Edirne'de yaşayan emekli annesini ilçeye getirdiKARS (AA) - Digor Kaymakamı İsa Bolat, ilçeye bağlı Kocaköy İlkokulu'nda görev yapan öğretmen Arzu Küçükkaraca'nın, Edirne'nin Keşan ilçesinde yaşayan emekli öğretmen annesini ilçeye getirerek, sürpriz yaptı.
10:41
Kars Güne Karla Başladı Kars’ta gece etkili olan sis sabah erken saatlerde yerini kar yağışına bıraktı.
Kars Güne Karla Başladı
16:33
Başbakan Davutoğlu, Kars'a Geliyor AK Parti Kars İl Başkanı Ali Şakir Yurdakoş, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun 29 Kasım'da Kars'a geleceğini bildirdi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 02.02.2015 03:46:16. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA DİGOR HABERLERİ
[Hata Bildir]