SON DAKİKA DİGOR HABERLERİ

Son Dakika Digor Haberleri

13:36
Kars'ta Öldürülen Mert'in Son Görüntüleri Kars Emniyet Müdürlüğü, kaybolduktan sonra cesedi bulunan 9 yaşındaki Mert'in MOBESE'lere yansıyan son görüntülerini basınla paylaştı.
Kars'ta Öldürülen Mert'in Son Görüntüleri
13:19
Mert Aydın'ın Katil Zanlısının Yakalanması Kars Emniyet Müdürlüğü, kaybolduktan sonra cesedi eski bir tabyanın içinde bulunan 9 yaşındaki Mert Aydın'ın MOBESE ve iş yerlerinin güvenlik kameralarına yansıyan son görüntülerini basınla paylaştı Görüntülerde, amcasının iş yerine yemek bıraktıktan sonra buradan çıkıp bir süre yürüyüp yolun karşısına geçtiği, Digor Pazarı mevkisine geçerken koştuğu ve zıpladığı görülen Mert Aydın'ın ardından Kars Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü'ne ayrılan yolda kırmızı bir araca bindiği görülüyor.
Mert Aydın'ın Katil Zanlısının Yakalanması
13:18
Mert Aydın'ın katil zanlısının yakalanması - Emniyet Müdürü Çakmak - Kars Emniyet Müdürü Ercan Çakmak, 9 yaşındaki Mert Aydın'ın katil zanlısının yakalanmasına ilişkin, "Digor pazarında karşılaşıyorlar.
Mert Aydın'ın katil zanlısının yakalanması - Emniyet Müdürü Çakmak -
12:59
Mert Aydın'ın Katil Zanlısının Yakalanması Kars Emniyet Müdürü Çakmak: (2) "Digor pazarında karşılaşıyorlar.
12:45
Kars Polisi Mert'in Katilini Bulmak İçin İhbardan İhbara Koşuyor \tziya Gökalp İlkokulu 3'üncü sınıf öğrencisi Mert Aydın, İstasyon Mahallesindeki evlerinden 6 Nisan pazar günü çıkarak babası Yolcu Aydın'ın Faik Bey Caddesindeki telefoncu dükkanına yemek götürdü.
Kars Polisi Mert'in Katilini Bulmak İçin İhbardan İhbara Koşuyor
12:25
Kars'ta, Mert'in Katilini Bulmak İçin Polis Her İhbarı Araştırıyor Kars'ta kaçırılarak öldürülen 9 yaşındaki Mert Aydın'ın katili bulmak için kurulan özel ekipler her ihbarı değerlendiriyor.
Kars'ta, Mert'in Katilini Bulmak İçin Polis Her İhbarı Araştırıyor
12:40
Kars, Mert İçin Yürüdü Kars'ta kaçırılarak öldürülen 9 yaşındaki Mert Aydın'ın ailesine destek vermek için halk sokaklara döküldü.
Kars, Mert İçin Yürüdü
12:02
Mert Aydın'ın Öldürülmesine Tepkiler Sürüyor Kars'ta kaybolduktan sonra cesedi eski bir tabyanın içinde bulunan 9 yaşındaki Mert Aydın'ın öldürülmesine tepkiler sürüyor.
Mert Aydın'ın Öldürülmesine Tepkiler Sürüyor
11:40
Kars'ta 9 Yaşındaki Çocuğun Ölü Bulunması Kentte bir grup, kaybolduktan sonra cesedi eski bir tabyanın içinde bulunan 9 yaşındaki Mert Aydın'ın öldürülmesine tepki göstermek amacıyla eylem yaptı.
Kars'ta 9 Yaşındaki Çocuğun Ölü Bulunması
17:19
Kars'ta Mert Aydın Cinayeti Kars'ta kaybolduktan sonra cesedi bir harabede bulunan ve hunharca öldürüldüğü belirlenen 9 yaşındaki Mert Aydın’ın acılı ailesi kurulan çadırda taziyeleri kabul etti.
Kars'ta Mert Aydın Cinayeti
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 10:36:10. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA DİGOR HABERLERİ
[Hata Bildir]