SON DAKİKA DİKİLİ HABERLERİ

Son Dakika Dikili Haberleri

 • 08:35Dikili Belediyesi Temizlikten Ödün VermiyorEge'nin incisi yakıştırmasını alan Dikili ilçesinde yaz sezonunun açılmasına kısa bir zaman kala belediye büyük bir temizlik operasyonu başlattı.
 • 17:56AK Parti Genel Sekreteri İpek Aksaray'daAK Parti Genel Sekreteri İpek Aksaray'daAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Genel Sekreteri Haluk İpek, partisinin düzenlediği miting ve bir dizi ziyaret için Aksaray’ın Sultanhanı beldesine geldi.
 • 16:31Seydişehir'in Bazı Mahallerini Çekirgeler İstila EttiSeydişehir'in Bazı Mahallerini Çekirgeler İstila EttiKonya’nın Seydişehir ilçesinde havaların ısınmasıyla birlikte bazı mahallerde çekirge istilası yaşanıyor.
 • 16:35CHP Adayı Purçu: Romanların Sesi OlacağımCHP Adayı Purçu: Romanların Sesi OlacağımCHP İzmir 1. bölge 5. sıra milletvekili adayı Özcan Purçu, Dikili ilçesine çıkarma yaparak, Roman vatandaşların yaşadığı İsmetpaşa Mahallesi’ni ziyaret etti.
 • 14:56Yırcalılar, DireniyorYırcalılar, DireniyorManisa'nın Soma İlçesi Yırca Mahallesi'nde yapılması planlanan termik santral projesi mahkeme kararlarıyla iptal olsa da çevre örgütü Greenpeace ve Yırcalılar'ın Manisa Bölge İdare Mahkemesi'nde açtığı Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED) olumlu raporunun iptali davasında ilk duruşma görüldü.
 • 13:39Yırca'ya Termik Santralin Çed Raporunun İptali İçin İlk DuruşmaYırca'ya Termik Santralin Çed Raporunun İptali İçin İlk DuruşmaManisa'nın Soma İlçesi Yırca Mahallesi'nde yapılması planlanan termik santral projesi mahkeme kararlarıyla iptal olsa da çevre örgütü Greenpeace ve Yırcalılar'ın Manisa Bölge İdare Mahkemesi'nde açtığı Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED) olumlu raporunun iptali davasında ilk duruşma görüldü.
 • 13:10Yırcalıların ÇED Raporunun İptali İçin Açtığı Dava BaşladıYırcalıların ÇED Raporunun İptali İçin Açtığı Dava BaşladıKolin Şirketler Grubunun, Yırca'da yapmayı planladığı kömürlü termik santral projesinin onaylanan ÇED raporunun iptali için köylüler ve Greenpeace'in açtığı dava başladı.
 • 18:27Patnos'ta Sağanak ve DoluAğrı'nın Patnos ilçesinde etkili olan sağanağın ardından ceviz büyüklüğünde dolu yağdı.
 • 09:18Tarihe SaygılarımızlaTarihe Saygılarımızlaİzmir Büyükşehir Belediyesi'nin bu yıl 13. kez düzenlediği "Tarihe Saygı Yerel Koruma Ödülleri" için başvurular başladı.
 • 16:54Davutoğlu Altılı Çeteye Karşı Mücadele Ediyoruz-Detay 3Davutoğlu Altılı Çeteye Karşı Mücadele Ediyoruz-Detay 3Başbakan Ahmet Davutoğlu, Manisa mitinginde yaptığı konuşmada, CHP, MHP ve HDP'nin, 'paralel yapı', Kandil ve DHKP-C ile birlikte altılı çete kurduğunu savunarak, "Altısına karşı biz mücadele ediyoruz" dedi.
 • 15:43Davutoğlu: Altılı Çeteye Karşı Mücadele EdiyoruzDavutoğlu: Altılı Çeteye Karşı Mücadele EdiyoruzBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Manisa mitinginde yaptığı konuşmada, CHP, MHP ve HDP'nin, 'paralel yapı', Kandil ve DHKP-C ile birlikte altılı çete kurduğunu savunarak, "Altısına karşı biz mücadele ediyoruz" dedi.
 • 15:35Başbakan Davutoğlu: Başbakan Davutoğlu: " Bu 6'lı Çete Tekrar Gelip Eski Türkiye'yi Kurmaya Çalışacak"Başbakan Ahmet Davutoğlu, CHP, MHP, HDP, paralel, Kandil ve DHKP-C’nin, eski Türkiye’yi kurmaya çalışacaklarını söyledi.
 • 15:16AK Parti'nin Manisa MitingiAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Bahçeli, iktidara meraklıysa neden 99 seçimlerinde diğer partiler 'Gel başbakan ol' dediğinde, 'Hayır solla ittifak yapacağız, biz sol parti ile ittifak yapacağız' deyip Fazilet Partisi ve diğer partileri reddetti?
 • 20:48Davutoğlu: Davutoğlu: "Bunların Tek Dikili Ağacı Yok"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun konuşması AK Parti'nin Sakarya mitingi- Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (3)- "Biz, Sakarya Meydanı'ndan Mursi'ye selam göndeririz, Kılıçdaroğlu da Sisi'ye selam gönderir, İsrail'e, Esed'e selam gönderir. Oradaki zulümleri görmeden döner bize der ki 'Buralarda niye büyükelçimiz yok?' Emin olun bilmez. Mescid-i Aksa ne demek bilmediği için 'İsrail ile niye dost değiliz?' der"- "İşte Sakarya, davamızın merkezinden söylüyorum.
 • 18:53AK Parti'nin Sakarya MitingiAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Biz, Sakarya Meydanı'ndan Mursi'ye selam göndeririz, Kılıçdaroğlu da Sisi'ye selam gönderir, İsrail'e, Esed'e selam gönderir. Oradaki zulümleri görmeden döner bize der ki 'Buralarda niye büyükelçimiz yok?' Emin olun, bilmez. 'Mescid-i Aksa ne demek bilmediği için 'İsrail ile niye dost değiliz?' der" ifadesini kullandı.
 • 15:54Davutoğlu: Konut Alacaksınız Yüzde 20'sini Devlet VerecekDavutoğlu: Konut Alacaksınız Yüzde 20'sini Devlet VerecekSeçim çalışmalarını sürdüren Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin mitingine katılmak üzere Karabük’e geldi.
 • 15:11AK Parti'nin Karabük MitingiAK Parti Genel Başkan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, 7 Haziran'da 12 yıllık birikimin üzerine yeniden güçlü ve büyük Türkiye demenin eşiğinde olduklarını belirterek, "Biz büyük Türkiye yolunu yürürken birileri de tuzak kurmakla meşgul, birileri terörle, birileri kumpaslarla, birileri hile ve desiseyle, bazıları da yalanla meşgul ama biz hizmetle meşgulüz, biz millet aşkıyla meşgulüz" dedi.
 • 10:24Gaziemir'in Yeni Tematik Parkı HizmetteGaziemir'in Yeni Tematik Parkı HizmetteGaziemir Belediyesi’nin Irmak Mahallesi’nde yapımını tamamladığı, kentte yaşayanların eski geçim kaynağı zeytincilik temasının işlendiği Gazi Umur Bey Parkı törenle açıldı.
 • 09:57Dikili Müziğe Doyacak! Geçen yıl olduğu gibi bu yılda yaz sezonuna iddialı bir giriş yapan Dikili Belediyesi, müziğin birbirinden önemli isimlerini ilçede ağırlamaya devam ediyor.
 • 18:56Ordu-Giresun Havalimanı Açılışına Katılan Başbakan Davutoğlu: Bizim Meselemiz, Koltuk Meselesi...Ordu-Giresun Havalimanı Açılışına Katılan Başbakan Davutoğlu: Bizim Meselemiz, Koltuk Meselesi...Cumhurbaşkanı ERDOĞAN: KILIÇDAROĞU'NA YÜKLENDİ Ordu-Giresun Havalimanı açılış töreninde konuşma yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün Ordu ve Giresun için tarihi bir gün olduğunu belirterek, "Olmaz denilenin olduğu, yapılamaz denilenin yapıldığı, bitmez denilenin bitirildiği bir gün. Biz yola çıkarken ne demiştik dik duracağız dikleşmeyeceğiz.
 • 18:33Ordu-giresun Havalimanı'nın AçılışıOrdu-giresun Havalimanı'nın AçılışıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun "Yüzyılın Projesi" olarak adlandırdığı ve 20 yılda 200 milyar dolarlık yatırım hedeflediği mega projesiyle ilgili, "Sayın Kılıçdaroğlu çıkmış projeler açıklıyor.
 • 17:53Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na: Sırtında Küfe de Yok, Çok Rahat AtıyorOrdu-Giresun Havaalanı'nın açılışında muhalefeti hedef alan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Sayın Kılıçdaroğlu çıkmış projeler açıklıyor.
 • 17:43Ordu-Giresun Havalimanı AçıldıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Siz şahsımın resmini kalkıp da hurriyet.com.tr'ye koyup altına da 'şok haber, yüzde 52'ye idam' yazısını yazıp, tepkiler gelmeye başlayınca, bunu niye kaldırdınız sosyal medyanızdan? Niye kaldırdınız? Ondan sonra 'biz onu demek istemedik.
 • 10:10Başkan Özaltun'a Teşekkür ZiyaretiBaşkan Özaltun'a Teşekkür ZiyaretiKonya’nın Beyşehir ilçesinde, Şehit Nazım Bey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, Beyşehir Belediyesi’ni ziyaret etti.
 • 22:14Temurci ve Milletvekili Adayları Kentsel Dönüşüm Ofisini AçtıTemurci ve Milletvekili Adayları Kentsel Dönüşüm Ofisini AçtıÜsküdar’da Kentsel Dönüşüm Ofisi’nin açılışını yapan AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci, “Ankara’yı batıran ve buraya gelip size söz veren ve bu ülkede dikili ağacı olmayanlara dur deyin” dedi.
 • 17:17Genel Seçime DoğruMHP Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir milletvekili adayı Ahmet Kenan Tanrıkulu, "Biz iktidara geldiğimizde vatandaşın alım gücü artacak, yüzü gülecek" dedi.
 • 17:11Başkan Türkyılmaz: Başkan Türkyılmaz: "BENİM De Dikili Bir Ağacım Oldu!" Mudanya Sosyal Güvenlik Merkez Müdürü Hasan Sarı, Sosyal Güvenlik Haftası nedeniyle Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz'ı makamında ziyaret etti.
 • 21:09Çorum Davutoğlu; Bir Ayağı Dağda, Bir Ayağı Ovada Siyaset Olmaz DetaylarÇorum Davutoğlu; Bir Ayağı Dağda, Bir Ayağı Ovada Siyaset Olmaz DetaylarDavutoğlu; Bir ayağı dağda, bir ayağı ovada siyaset olmaz Başbakan Ahmet Davutoğlu Çorum'da yaptığı konuşmada, "Bugün Mardin'de il başkanlığımıza el yapımı bomba ile saldırdılar.
 • 18:39Davutoğlu: Davutoğlu: "Chp Genel Başkanı Her Gün Bir Yanlış Üretiyor"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti'nin Çorum Mitingi- AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu AK Parti'nin Çorum mitingi- Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2)- "Bugün Mardin'de il başkanlığımıza el yapımı bomba ile saldırdılar.
 • 18:16Davutoğlu; Bir Ayağı Dağda, Bir Ayağı Ovada Siyaset OlmazDavutoğlu; Bir Ayağı Dağda, Bir Ayağı Ovada Siyaset OlmazBaşbakan Ahmet Davutoğlu Çorum'da yaptığı konuşmada, "Bugün Mardin'de il başkanlığımıza el yapımı bomba ile saldırdılar.
 • 17:56AK Parti'nin Çorum MitingiAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Bugün Mardin'de il başkanlığımıza el yapımı bomba ile saldırdılar.
 • 17:54Mitinge 2 Saat Geç Gelen Davutoğlu, Hdp'yi EleştirdiAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, Çorum mitinginde HDP’yi eleştirdi.
 • 17:16Başbakan Davutoğlu Çorum'daBaşbakan Davutoğlu Çorum'daAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın Adana ve Mersin’deki saldırılarla ilgili AK Parti’yi suçlamasına ilişkin, "’Kudüs Yahudilerin kutsal mekanı’ derken ne kadar yalan söylüyorsa, ’Adana ve Mersin’deki olayların arkasında AK Parti var’ derken de o kadar yalan söylüyor” dedi.
 • 16:05Patnos'ta Fidan DikimiPatnos ilçesindeki kız yurdunun bahçesine fidan dikildi.
 • 13:36Ege Denizi'nde Kaçak OperasyonuEge Denizi'nde Kaçak OperasyonuGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Helikopter ve Sahil Güenlik botunun denizdeki kaçak göçmene yaklaşması- Can simidi atılması- Helikopterle kurtarılması - Sahil Güvenlik Ege Deniz Bölge Komutanlığı ekiplerinin, "Umut Harekatı" kapsamında son 4 günde gerçekleştirdiği arama kurtarma faaliyetlerinde, 307 kaçak kurtarıldı- Çıktıkları tehlikeli yolculukta 2 kaçağın ölü olarak denizden çıkarıldığı operasyonlarda, 3 göçmen kaçakçısı da yakalandı Sahil Güvenlik Ege Deniz Bölge Komutanlığı ekiplerince "Umut Harekatı" kapsamında 15-18 Mayıs'ta icra edilen arama kurtarma faaliyetlerinde, 307 kaçağın kurtarıldığı, 2 kişinin ölü olarak denizden çıkarıldığı, 3 göçmen kaçakçısının da yakalandığı bildirildi.
 • 11:01Dikili'de Muhteşem Gece Dikili Belediyesi'nin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik Spor Bayramı nedeniyle düzenlediği konserde sahne alan Serap Yenici, Dikili Atatürk Meydanı'nı dolduran vatandaşları coşturdu.
 • 10:14Bekilli'nin Kaderi Adaçayıyla DeğişecekBekilli'nin Kaderi Adaçayıyla DeğişecekDenizli'nin Bekilli İlçesi'nde organik adaçayı yetiştiriciliği yaygınlaştırılıyor.
 • 10:11Patnos'ta Fidan DikimiPatnos'ta Fidan DikimiAğrı’nın Patnos Kaymakamı Mahmuthan Arslan, kız yurdu bahçesine fidan dikti.
 • 23:07Erdoğan: Erdoğan: "Terör Örgütlerinin Silahsızı Var, Silahlısı Var"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşması- Kurdele kesimi- Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ayrılışı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Esertepe Rekreasyon Alanı'nı açtı- Cumhurbaşkanı Erdoğan: (4)- "Ulusal birliğimizi tehdit eden bu yapı, biliyorsunuz artık Milli Güvenlik Siyaset Belgemize hamdolsun girdi.
 • 21:21Cumhurbaşkanı Erdoğan, Esertepe Rekreasyon Alanı'nı AçtıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Paralel Yapı'yla mücadeleye ilişkin, "Ulusal birliğimizi tehdit eden bu yapı, biliyorsunuz artık Milli Güvenlik Siyaset Belgemize hamdolsun girdi.
 • 17:05Nilüfer'de Kardeşlik Fidanları Toprakla BuluştuNilüfer'de Kardeşlik Fidanları Toprakla Buluştu14. Uluslararası Spor Şenlikleri için yurt içi ve yurt dışından Bursa'nın Nilüfer ilçesine gelen öğrenciler, Altınşehir’deki 14. Yıl Korusu’na fidan dikti.
 • 15:31Nilüfer'de Kardeşlik Fidanları Toprakla BuluştuNilüfer'de Kardeşlik Fidanları Toprakla BuluştuNilüfer 14. Uluslararası Spor Şenlikleri için Nilüfer Belediyesi’nin Türkiye ve yurt dışındaki kardeş şehirlerinden gelen öğrenciler yeşil bir çevreye katkıda bulundu.
 • 13:57Demre'de 7'den 70'e Bisiklet TuruDemre'de 7'den 70'e Bisiklet TuruAntalya’nın Demre ilçesinde "Gençlik Haftası" kapsamında, bisiklet turu düzenlendi.
 • 12:5619 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor BayramıDemre'de 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlandı.
 • 19:59Sahil Güvenlik 307 Kaçak Kurtardı, 2 Ceset Çıkardıİzmir Valiliği'nin yaptığı açıklamaya göre, 16 Mayıs Cumartesi günü Karaburun Eğriliman açıklarında kaçak mültecileri taşıyan botun batması sonucu 2 kişinin cesetleri bulundu.
 • 19:23Ege Denizi'nde Kaçak OperasyonuSahil Güvenlik Ege Deniz Bölge Komutanlığı ekiplerince "Umut Harekatı" kapsamında 15-18 Mayıs'ta icra edilen arama kurtarma faaliyetlerinde, 307 kaçağın kurtarıldığı, 2 kişinin ölü olarak denizden çıkarıldığı, 3 göçmen kaçakçısının da yakalandığı bildirildi.
 • 18:31Sinan Balkan'ın Adı Hatıra Ormanında YaşayacakSinan Balkan'ın Adı Hatıra Ormanında YaşayacakUzun yıllar, İzmit Rumeli Balkan Türkleri Dernek Başkanlığı yapan ve Aralık 2012 yılında hayatını kaybeden Sinan Balkan’ın adı hatıra ormanında yaşayacak.
 • 17:47Ege'de Mülteci Botu Battı: 2 Ölüİzmir Valiliği'nin yaptığı açıklamaya göre 16 Mayıs Cumartesi günü Karaburun Eğriliman açıklarında mültecileri taşıyan bot battı.
 • 10:20Dikili'de 'Temizlik' DamgasıDikili'de 'Temizlik' DamgasıDikili Belediyesi birimler arası futbol turnuvası centilmence geçen maçlarla tamamlandı. Finalde Dikili Jeotermal A.Ş. takımını 6-3 yenen Temizlik İşleri Müdürlüğü takımı şampiyonluğu kazandı.
 • 17:25Genel Seçimlere DoğruMHP İzmir Milletvekili adayı Senem Kılıç, "Bugün en çok neye ihtiyacımız var biliyor musunuz? Ahlak seferberliğine ihtiyacımız var. Sonuç olarak bugün tüm Türkiye'yi kutlu bir yürüyüşe davet ediyoruz" dedi.