SON DAKİKA DİKİLİ HABERLERİ

Son Dakika Dikili Haberleri

17:53
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin En Büyük Rüzgar Enerji Santralinin Açılışını Yaptı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin en büyük rüzgar enerji santralinin açılışında yaptığı konuşmasında, "Benim kavgam ülkeye ve milletine düşmanlık edenlerledir" dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin En Büyük Rüzgar Enerji Santralinin Açılışını Yaptı
08:49
Dikili Zabıtasından Yemek Denetimi Dikili Belediyesi Zabıta ekipleri, vatandaşların daha sağlıklı ve daha temiz ortamlarda hazırlanan gıdaları tüketmesini sağlamak amacıyla kent merkezinde faaliyet gösteren işletmeleri denetledi
08:39
Dikili Zabıtasından Yemek Denetimi Dikili Belediyesi Zabıta ekipleri, vatandaşların daha sağlıklı ve daha temiz ortamlarda hazırlanan gıdaları tüketmesini sağlamak amacıyla kent merkezinde faaliyet gösteren işletmeleri denetledi
Dikili Zabıtasından Yemek Denetimi
11:10
İzmir'e Son 24 Saatte 27 Kilogram Yağış Düştü Hafta sonundan bu yana yağışlı havanın hakim olduğu İzmir'de, son 24 saate 27 kilogram yağış kaydedildi.
11:08
Kıraç Alanlardaki İnciri Kurtarmak İçin Geka Destekli Proje Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) tarafından kabul edilen, Erbeyli İncir Araştırma İstasyonu Müdürlüğü’nün “Kaybolan Toprakların Sessiz Kahramanı İncir” projesi tanıtıldı.
13:18
AK Parti İzmir İl Kongresine Doğru AK Parti İzmir İl Başkanı Delican: "31 Ocak'taki kongremize katılan herkesin dikili bir ağacı olacak.
16:41
AK Parti Dikili İlçe Binası Taşlandı İzmir'in Dikili İlçesi'nde, AK Parti Dikili İlçe Başkanlığı'nın bulunduğu bina, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce taşlandı.
AK Parti Dikili İlçe Binası Taşlandı
10:11
Add Ödemiş'te Yeni Dönem Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Ödemiş Şubesi olağanüstü genel kurulunun sonucunda, Mustafa Abacı tarafından hazırlanan liste seçimi kazandı.
Add Ödemiş'te Yeni Dönem
16:27
O Gazi İşe Başladı Genelkurmay eski Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ’un Gaziantep ziyareti sırasında, "Bu çocuğa sahip çıkamıyoruz" dediği gazi Volkan Demir, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nde işe başladı.
O Gazi İşe Başladı
16:16
O Gazi İşe Başladı Genelkurmay eski Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ’un Gaziantep ziyareti sırasında, "Bu çocuğa sahip çıkamıyoruz" dediği gazi Volkan Demir, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nde işe başladı.
O Gazi İşe Başladı
11:00
Gaziantep Başbuğ'u Duygulandıran Asker İşe Başladı Başbuğ'u duygulandıran asker işe başladı GENELKURMAY eski Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ'un Gaziantep ziyareti sırasında karşılaştığı, 5 yıl önce Hakkari'nin Şemdinli İlçesi'nde PKK saldırısında yaralanan ve işsiz olan Volkan Demir, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nde işe başladı.
Gaziantep Başbuğ'u Duygulandıran Asker İşe Başladı
10:00
Başbuğ'u Duygulandıran Asker İşe Başladı Genelkurmay eski Başkanı Başbuğ'un Gaziantep ziyareti sırasında karşılaştığı, 5 yıl önce Hakkari'de PKK saldırısında yaralanan ve işsiz olan Demir, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nde işe başladı.
Başbuğ'u Duygulandıran Asker İşe Başladı
17:02
İzsu, Yeni İlçeleri "yeniden" Donatıyor İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü, Bütünşehir Yasası ile 30 Mart yerel seçimlerinin ardından sınırlarına bağlanan 9 yeni ilçede kurduğu müdürlüklerle su, kanal ve abone hizmetlerini tüm hızıyla sürdürüyor.
İzsu, Yeni İlçeleri 'yeniden' Donatıyor
11:49
Orman Bölge Müdürlüğü'nden Yeni Hedefler Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü’nün yıl sonu değerlendirme toplantısı Emet Orman İşletme Müdürlüğü’nde yapıldı.
Orman Bölge Müdürlüğü'nden Yeni Hedefler
10:27
İzmir'de Taşıma Kooperatifleriyle Uzlaşma Arayışı İzmir Büyükşehir Belediyesi, sınırlarına dahil olan 9 ilçeye toplu ulaşım hizmetine ilişkin taslak projeyi taşıma kooperatifleri yöneticilerinin görüşüne sundu.
İzmir'de Taşıma Kooperatifleriyle Uzlaşma Arayışı
09:24
İzmir'de Büyükşehir'e Katılan Yeni İlçeler İçin Çalışmalar Sürüyor İzmir Büyükşehir Belediyesi, yeni büyükşehir yasasıyla beraber sınırlarına dahil olan 9 ilçeye toplu ulaşım hizmeti götürebilmek için çalışmalarını sürdürüyor.
17:47
Sahil Güvenlik, 19 Günde 215 Kaçak Göçmeni Kurtardı Sahil Güvenlik Ege Deniz Bölge Komutanlığı ekipleri, 2015 yılının ilk 19 gününde meydana gelen 11 düzensiz göç hareketinde 215 kaçak göçmeni kurtardı.
Sahil Güvenlik, 19 Günde 215 Kaçak Göçmeni Kurtardı
17:26
Ege'de Kaçak Geçişler Sahil Güvenlik Ege Deniz Bölge Komutanlığı ekiplerince, yılın ilk 19 gününde icra edilen görevlerde Ege Denizi'nde 215 kaçak göçmen kurtarıldı.
18:23
Kumluca'da Toprak Kaydı, Tarım Alanları Zarar Gördü Antalya'nın Kumluca İlçesi'nde meydana gelen toprak kayması, tarım alanlarında zarara neden oldu.
Kumluca'da Toprak Kaydı, Tarım Alanları Zarar Gördü
12:36
KBÜ'ye Gelenlerin Dikili Fidanı Oluyor Karabük Üniversitesi, kurulduğu 2007'den beri öğrenciler ve aralarında devlet yöneticilerinin de bulunduğu ziyaretçiler adına 165 bin fidanı toprakla buluşturdu.
KBÜ'ye Gelenlerin Dikili Fidanı Oluyor
11:40
İzsu, Yeni İlçeler İçin Araç Filosunu Büyüttü İzmir Büyükşehir Belediyesi, Bütünşehir Yasası ile sınırlarına giren 9 yeni ilçede su arızalarına daha kısa sürede müdahale etmek için tam donanımlı 14 adet ekip aracı ile arıtma tesislerinde kullanılmak üzere 3 vidanjör ve 2 minibüs aldı.
15:05
CHP'li Tekin'den Gazi Demir'e İş İmkanı CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin, işsiz gazi Volkan Demir'e iş buldu.
19:13
Kuşlar Aç Kalmasın Diye Yem Bıraktılar Doğa Koruma ve Milli Parklar Mersin Şube Müdürlüğü ekipleri, olumsuz hava nedeniyle yem bulmakta zorlanan Silifke'deki Göksu Deltasında bulunan kuşlara yem bıraktı.
Kuşlar Aç Kalmasın Diye Yem Bıraktılar
15:08
Kuşlar Aç Kalmasın" Diye Yemlik Dağıttılar Gümüşhane'de, olumsuz hava koşullarında kuşların yem ihtiyacının karşılanması için plastik şişelerden hazırlanan kuş yemlikleri dağıtıldı.
Kuşlar Aç Kalmasın' Diye Yemlik Dağıttılar
12:10
Gaziantep Öğrenciler Okul Bahçesinde Fidan Dikti Gaziantep'in İslahiye İlçesi'nde, Cemil Meriç Anadolu Kız Meslek Lisesi öğrencileri, okul bahçesine fidan dikti.
Gaziantep Öğrenciler Okul Bahçesinde Fidan Dikti
11:56
Dikili'de Nazım Hikmet Sevgisi Türk ve dünya şiirinin ulu çınarı Nazım Hikmet, doğumunun 113. yılında, Dikili Belediyesi'nce düzenlenen muhteşem etkinlikle anıldı
Dikili'de Nazım Hikmet Sevgisi
11:18
İslahiye'de Öğrenciler Okul Bahçesine Fidan Dikti Gaziantep'in İslahiye ilçesinde, Cemil Meriç Anadolu Kız Meslek Lisesi öğrencileri, okul bahçesine fidan dikti.
İslahiye'de Öğrenciler Okul Bahçesine Fidan Dikti
15:44
Gaziantep - Başbuğ'u Duygulandıran Askere Fatma Şahin'den İş Müjdesi Başbuğ'u duygulandıran askere Fatma Şahin'den iş müjdesi GENELKURMAY eski Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ'un Gaziantep'te karşılaştığı, Hakkari'deki PKK saldırısında yaralanan ve ziyaretinde 'Arkadaşlarımın şehit olduğu yerde dikili taş olmaya razıyım' sözüyle unutamadığı ancak işsiz olduğunu öğrenince 'Bu çocuğa sahip çıkamıyoruz acı' diyerek üzüldüğü Volkan Demir'e, bugün iş bulundu.
Gaziantep - Başbuğ'u Duygulandıran Askere Fatma Şahin'den İş Müjdesi
18:43
Berto ile Dikili Belediyesi Arasında "Uygulamalı Girişimcilik" Protokolü Bergama Ticaret Odası (BERTO) ile Dikili Belediyesi arasında, uygulamalı girişimcilik kursu protokolü imzalandı.
14:43
Gaziantep -İlker Başbuğ'u Duygulandıran Karşılaşma İlker Başbuğ'u duygulandıran karşılaşma Hasan KIRMIZITAŞ/GAZİANTEP, (DHA) - GENELKURMAY eski Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ, 2010 yılında Hakkari'nin Şemdinli İlçesi'nde 9 askerin şehit olduğu Gediktepe karakoluna yönelik PKK baskınında yaralanan ve ziyareti sırasında, 'Burada dikili taş olmaya razıyım' sözü ile unutamadığı asker Volkan Demir ile Gaziantep'te karşılaştı.
Gaziantep -İlker Başbuğ'u Duygulandıran Karşılaşma
10:08
İlker Başbuğ'u Duygulandıran Karşılaşma İlker Başbuğ, Şemdinli'de Gediktepe Karakolu'na yönelik saldırıda yaralanan ve 'Burada dikili taş olmaya razıyım' sözü ile unutamadığı asker Volkan Demir ile karşılaştı.
İlker Başbuğ'u Duygulandıran Karşılaşma
18:23
Monopoly 80 Yaşında Dünyanın en sevilen kutu oyunu Monopoly 80 yaşında!
13:33
İzka'dan Bergama Osb'ye 1.5 Milyon TL'lik Destek Kent ekonomisine sağladığı katkılarla şu ana kadar toplam 152 milyon TL’lik yatırıma imza atan İzmir Kalkınma Ajansı (İZKA), İzmir sanayisine yönelik yaptığı desteklere devam ediyor.
İzka'dan Bergama Osb'ye 1.5 Milyon TL'lik Destek
10:56
İzka'dan Bergama'ya 1,5 Milyon Liralık Destek İzmir Kalkınma Ajansı, yerli ve yabancı yatırımcıları Bergama Organize Sanayi Bölgesi'ne çekebilmek için 1,5 milyon liralık fon ayırdı.
11:27
Bu Tiyatro Topluluğu Engel Tanımıyor Dikili'ye bağlı köylerde yaşayan, bedensel ve zihinsel engelliler ile engellilerin yakınlarının bir araya gelmesiyle kurulan tiyatro topluluğu, engel tanımadı.
Bu Tiyatro Topluluğu Engel Tanımıyor
11:21
İzmir Dikili Bu Tiyatro Topluluğu Engel Tanımıyor Dikili'nin köylerinde yaşayan, bedensel ve zihinsel engelliler ile engellilerin yakınlarının bir araya gelmesiyle kurulan tiyatro topluluğu, engel tanımadı.
İzmir Dikili Bu Tiyatro Topluluğu Engel Tanımıyor
09:39
Samsun'da Otomobil Çiğ Köfte Dükkanına Çarptı: 3 Yaralı Samsun’da otomobilin çiğ köfteci dükkanına çarptığı kazada 3 kişi yaralandı.
Samsun'da Otomobil Çiğ Köfte Dükkanına Çarptı: 3 Yaralı
11:40
Çiftçiler 2015 Yılına da Afetlerle Girdi TZOB Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, 2013-2014 üretim döneminde hemen hemen bütün afetleri yaşayan çiftçilerin, bu üretim sezonuna da afetlerle başladığını bildirdi.
Çiftçiler 2015 Yılına da Afetlerle Girdi
11:18
Çiftçimizi 2015 de Afetlerle Karşıladı Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, 2013-2014 üretim döneminde kuraklık ve don başta olmak üzere hemen bütün afetleri yaşayan çiftçilerin, bu üretim sezonuna da afetlerle başladığını bildirerek, “Çiftçimizi 2015 de afetlerle karşıladı.
11:14
Vestel Ormanı 10 Bin Fidanla Ildırı'da Yükselecek Vestel, sürdürülebilirlik anlayışı çerçevesinde yürüttüğü faaliyetlerine 10 bin fidanlık Vestel Ormanı ile bir yenisini ekledi.
14:33
İzmir İzmir Soğuk Rekoru Kırdı, Süs Havuzları ve Seralar Dondu İzmir soğuk rekoru kırdı, süs havuzları ve seralar dondu İZMİR'de, son yılların en soğuk gecesinde sıcaklık - 7 dereceye kadar düştü.
İzmir İzmir Soğuk Rekoru Kırdı, Süs Havuzları ve Seralar Dondu
12:55
İzmir Soğuk Rekoru Kırdı, Süs Havuzları, Seralar Dondu İzmir'de, son yılların en soğuk gecesinde sıcaklık sıfırın altında 7 dereceye kadar düştü.
İzmir Soğuk Rekoru Kırdı, Süs Havuzları, Seralar Dondu
09:37
Malkara'da 500 Fidan Toprakla Buluştu Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde Yaylagöne Güzelleştirme ve Yardımlaşma Derneği tarafından, ’Senin de Bir Dikili Ağacın Olsun, 1 İnsan 1 Fidan 1000 Nefes" sloganıyla gerçekleştirilen etkinlikte toplam 500 fidan dikildi.
Malkara'da 500 Fidan Toprakla Buluştu
23:19
İzmir'deki Kablo Hırsızlığı Kablo hırsızlığı yaptıkları tespit edilen iki kişi daha tutuklandı.
17:27
Fırtına Minare Yıktı Adana'da fırtına ve yağış- Yumurtalık ilçesinde bir minare yıkıldı Yumurtalık ilçesinde bir minare yıkıldı.
Fırtına Minare Yıktı
12:55
Adana'da Fırtına ve Yağış Yumurtalık ilçesinde bir minare yıkıldı.
17:13
Dikili'nin Doğal Güzellikleri Dünya Ekranlarına Yansıdı "Yeşil Doğa", programının bu haftaki bölümünde Dikili ilçesinin eşsiz güzellikleri ekrana getirilerek tüm dünyaya tanıtıldı.
17:10
Sahil Güvenlik Ekipleri, 98 Kişiyi Ölümden Kutardı Sahil Güvenlik Ege Bölge Komutanlığı ekipleri, Yunan adalarına kaçak geçmeye çalışan toplam 98 yabancı uyruklu ile iki Türk kazazedeyi kurtardı.
Sahil Güvenlik Ekipleri, 98 Kişiyi Ölümden Kutardı
12:43
Sarıköy'de 5. Geleneksel Deve Güreşleri Heyecanı Balıkesir’in Gönen ilçesine bağlı Sarıköy Mahallesi’nde (köyünde) bu yıl 5’ncisi yapılan geleneksel deve güreşlerinde 76 deve güreşti.
Sarıköy'de 5. Geleneksel Deve Güreşleri Heyecanı
09:25
Bizim Köylerimiz Başkan Aziz Kocaoğlu, Büyükşehir sınırlarına dahil olan en ücra mahallelere kadar giderek "Biz bir aileyiz" mesajını veriyor.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 02:46:48. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA DİKİLİ HABERLERİ
[Hata Bildir]