SON DAKİKA DİKMEN HABERLERİ

Son Dakika Dikmen Haberleri

 • 17:28Terör Saldırılarında 56 Günlük Bilanço! Dikkat Çeken Ceset DetayıTerör Saldırılarında 56 Günlük Bilanço! Dikkat Çeken Ceset Detayı22 Temmuz'dan beri PKK'ya yönelik operasyonlarda 943 terörist öldürüldü. PKK, ölen teröristlerin bazılarının cesetlerini yanında götürüyor, bazılarını bırakıyor.
 • 11:43Barış Selçuk Gazetecilik Yarışması'nda Ödüller Sahibini BulduBarış Selçuk Gazetecilik Yarışması'nda Ödüller Sahibini Bulduİzmir Büyükşehir Belediyesi'nin bu yıl 16'ncısını düzenlediği Barış Selçuk Gazetecilik Yarışması sonuçlandı.
 • 11:04Gazetecilik Yarışmasında İha'ya ÖdülGazetecilik Yarışmasında İha'ya Ödülİzmir Büyükşehir Belediyesi’nin bu yıl 16.’sını düzenlediği Barış Selçuk Gazetecilik Yarışması’ında, İzmir Kent Haberi dalında Hande Mumcu Özendirme Ödülü’nü “Tarihi Kilise Ahır Oldu” başlıklı haberiyle İhlas Haber Ajansı (İHA) muhabiri Atakan Şen kazandı.
 • 09:23Barış Selçuk Gazetecilik Yarışması SonuçlandıGazeteci Barış Selçuk'un anısını yaşatmak ve genç gazetecileri teşvik etmek amacıyla İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin bu yıl 16.'sını düzenlediği Barış Selçuk Gazetecilik Yarışması sonuçlandı.
 • 16:33Survivor'ın Eski Yarışmacısı Yiğit Oyuncu OlduSurvivor'ın Eski Yarışmacısı Yiğit Oyuncu OlduSurvivor'ın eski yarışmacılarından Yiğit Dikmen, 'Şehrin Melekleri' dizisinin kadrosuna dahil oldu.
 • 12:37İgc: Demokrasi ve Basın Özgürlüğü Ağır Bir Darbe Daha Aldıİzmir Gazeteciler Cemiyeti (İGC) Başkanı Misket Dikmen, “Türkiye tıpkı 12 Eylül dönemindeki gibi güne, ne yazıkki yeni bir utanç verici baskınla uyanmıştır.
 • 11:45İgc'den Operasyon Tepkisiİgc'den Operasyon Tepkisiİzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Misket Dikmen, Koza İpek Grubu'na yönelik polis baskınıyla ilgili yaptığı yazılı açıklamada, "Türkiye tıpkı 12 Eylül dönemindeki gibi güne ne yazıkki yeni bir utanç verici baskınla uyanmıştır.
 • 10:51Manavgat'ta Şehitler İçin Mevlit OkutulduTürkiye Mücahit ve Muharip Gaziler Derneği Antalya Manavgat Şubesi Başkanlığı ile Türkiye Çanakkale ve İstiklal Savaşları Şehit ve Gazi Yakınları Derneği, Külliye Cami'nde mevlit okuttu.
 • 19:15Şehit Polis Memuru Yılmaz Dikmen Son Yolculuğuna UğurlandıŞehit Polis Memuru Yılmaz Dikmen Son Yolculuğuna UğurlandıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Şehit polis memurunun cenazesinin Nur Cami ve Külliyesi'ne getirilmesi-Baba Hüseyin Dikmen burada şehit oğlunu fotoğrafını öpmesi-Şehitin yakınları-Çatılarda dua eden vatandaşlar-Cenaze namazının kılınması-Şehidin cenazesinin tekbirle eşliğinde taşınması Şehitlerimizi uğurluyoruz- Silopi'deki saldırıda şehit olan polis memuru Yılmaz Dikmen'in cenazesi, memleketi Kırıkkale'de defnedildi Şırnak'ın Silopi ilçesinde terör örgütü PKK mensuplarınca polisevine düzenlenen silahlı saldırıda şehit olan polis memuru Yılmaz Dikmen'in cenazesi, memleketi Kırıkkale'de toprağa verildi.
 • 18:53Kırıkkale Şehidini UğurladıKırıkkale Şehidini UğurladıŞırnak’ın Silopi ilçesinde polis aracına yönelik terörist saldırıda şehit olan polis memuru Yılmaz Dikmen (42), son yolculuğuna uğurlandı.
 • 18:44Şehit Polis Yılmaz Dikmen, Kırıkkale'de Son Yolculuğuna UğurlandıŞehit Polis Yılmaz Dikmen, Kırıkkale'de Son Yolculuğuna UğurlandıŞırnak'ın Silopi İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin polis aracına yaptığı roketatarlı saldırıda şehit olan polis memuru 42 yaşındaki Yılmaz Dikmen'in cenazesi, memleketi Kırıkkale'de, yaklaşık 5 bin kişinin katıldığı cenaze töreninin ardından gözyaşlarıyla toprağa verildi.
 • 18:34Şehit Polisin Bir Ay Önce Vurulduğu İlçede, Şehit Olduğu Ortaya ÇıktıŞehit Polisin Bir Ay Önce Vurulduğu İlçede, Şehit Olduğu Ortaya ÇıktıŞırnak'ın Silopi ilçesinde Şehit olan polis memuru Yılmaz Dikmen'in bir ay önce Silopi'de uğradığı saldırıda yaralandığı ortaya çıktı.
 • 18:21Şehit Polise Son VedaŞehit Polise Son VedaŞırnak’ta terör örgütü PKK tarafından haince şehit edilen polis memuru Yılmaz Dikmen, memleketi Kırıkkale’de dualar ve gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.
 • 18:20Şehitlerimizi UğurluyoruzŞırnak'ın Silopi ilçesinde terör örgütü PKK mensuplarınca polisevine düzenlenen silahlı saldırıda şehit olan polis memuru Yılmaz Dikmen'in cenazesi, memleketi Kırıkkale'de toprağa verildi.
 • 18:03Kırıkkale - Şehit Polis Dikmen Kırıkkale'de Son Yolculuğuna UğurlandıKırıkkale - Şehit Polis Dikmen Kırıkkale'de Son Yolculuğuna UğurlandıKırıkkale - Şehit polis Dikmen Kırıkkale'de son yolculuğuna uğurlandı (Tür: Yurt)
 • 16:50Şehit Polis Memuru Yılmaz Dikmen Son Yolculuğuna UğurlanıyorŞehit Polis Memuru Yılmaz Dikmen Son Yolculuğuna UğurlanıyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Şehit polis memuru Yılmaz Dikmen'in cenazesinin helallik için cenaze aracıyla Sanayi Mahallesi'ndeki baba evine götürülmesi-Şehit yakınlarının ağlaması-Bekleyen vatandaşlar Şırnak'ın Silopi ilçesinde terör örgütü PKK mensuplarınca polisevine düzenlenen silahlı saldırıda şehit olan polis memuru Yılmaz Dikmen'in (44) cenazesi, son yolculuğuna uğurlanıyor.
 • 16:02Aa GününGünün öne çıkan gelişmeleri saat 16.00 itibarıyla şöyle: 1- 3713 sayılı Terörle Mücadele Kanunu kapsamına giren suç faillerinin yakalanmasına yardımcı olanlara veya yerlerini, yahut kimliklerini bildirenlere para ödülü verilmesine dair İçişleri Bakanlığı yönetmeliği, Resmi Gazete'de yayımlandı.
 • 15:03Diyarbakır ve Silopi'de Şehit Olan Polisler İçin TörenDiyarbakır ve Silopi'de Şehit Olan Polisler İçin TörenDiyarbakır ve Şırnak’ın Silopi ilçesinde dün düzenlenen terör saldırısında şehit olan polis memurları için tören düzenlendi.
 • 14:23Terör Örgütlerinden Polise Hain SaldırılarTürkiye'nin barış ve huzurunu bozmaya yönelik eylemler gerçekleştiren terör örgütlerinin son dönemdeki saldırılarında trafik polisleri ve hastanede görevli emniyet mensuplarının hedef alınması dikkati çekiyor.
 • 12:033 Şehit Gözyaşlarıyla Uğurlandı: 'İki Aydır Babamı Görmedim, Neredesin Baba?'3 Şehit Gözyaşlarıyla Uğurlandı: 'İki Aydır Babamı Görmedim, Neredesin Baba?'Diyarbakır ve Şırnak'ın Silopi İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin silahlı saldırılarda şehit olan polis memurları 38 yaşındaki Ahmet Gılıç, 31 yaşındaki İlker Narin ve 44 yaşındaki Yılmaz Dikmen, Diyarbakır'da düzenlenen törenle gözyaşları arasında memleketlerine uğurlandı.
 • 11:34Şehit Polis Memurları İçin TörenŞehit Polis Memurları İçin TörenGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Tören alanından detaylar- Şehitler Ahmet Gılıç, İker Narin ve Yılmaz Dikmen'in cenazelerinin alana getirilmesi - Şehit Ahmet Gılıç'ın eşi, kızı ve yakınlarının törene katılması- Dua edilmesi- İl Emniyet Müdürü Adnan Taşdan'ın konuşması - Şehitlerin uğurlanması Şehitlerimizi uğurluyoruz- Diyarbakır'da PKK'lı teröristlerce ekip aracına ateş açılması sonucu şehit olan polis memurları Ahmet Gılıç ve İlker Narin'in ile Şırnak'ın Silopi ilçesinde polisevine düzenlenen silahlı saldırıda şehit düşen polis memuru Yılmaz Dikmen'in cenazesi düzenlenen törenin ardından memleketlerine uğurlandı- İl Emniyet Müdürü Taşdan: "Vatanın birlik ve bütünlüğünü, milletin dirlik ve düzenini bozarak kaos ortamı yaratmaya çalışan aklını ve beynini başkalarına kiralamış karanlık güçlerin ve şer odaklarının bu eylemleri bizleri asla yıldırmamış, yıldıramayacaktır da" Diyarbakır'ın Kayapınar ilçesinde terör örgütü PKK mensuplarınca ekip aracına ateş açılması sonucu şehit olan polis memurları Ahmet Gılıç ve İlker Narin ile Şırnak'ın Silopi ilçesinde polisevine düzenlenen silahlı saldırıda şehit düşen polis memuru Yılmaz Dikmen için Diyarbakır'da tören düzenlendiİl Emniyet Müdürlüğü bahhçesinde gerçekleştirilen törende şehitlerin öz geçmişleri okundu, dualar edildi.
 • 11:22Şehit Polisin Kızı: İki Aydır Görmüyorum, Neredesin BabaŞehit Polisin Kızı: İki Aydır Görmüyorum, Neredesin BabaDiyarbakır ve Şırnak'ta şehit olan 3 polis memuru için düzenlenen cenaze töreninde şehit polis Ahmet Gılıç'ın kızı "Babamı iki aydır görmüyorum. Nerdesin baba?" diye ağladı.
 • 11:13Şehitlerimizi UğurluyoruzDiyarbakır'ın Kayapınar ilçesinde terör örgütü PKK mensuplarınca ekip aracına ateş açılması sonucu şehit olan polis memurları Ahmet Gılıç ve İlker Narin ile Şırnak'ın Silopi ilçesinde polisevine düzenlenen silahlı saldırıda şehit düşen polis memuru Yılmaz Dikmen için Diyarbakır'da tören düzenlendi İl Emniyet Müdürlüğü bahhçesinde gerçekleştirilen törende şehitlerin öz geçmişleri okundu, dualar edildi.
 • 10:15Şehitler Memleketlerine UğurlandıŞehitler Memleketlerine UğurlandıDiyarbakır ve Şırnak’ta uğradıkları saldırılarda şehit düşen polis memurları memleketlerine uğurlandı.
 • 22:42Şehit Polis Yılmaz Dikmen'in Baba Evinde Yas VarŞehit Polis Yılmaz Dikmen'in Baba Evinde Yas VarGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Şehidin evinden ve vatandaşlardan detaylar- Baba Hüseyin Dikmen Şırnak'taki polisevine düzenlenen terör saldırısı- Silopi ilçesinde teröristlerin roketatar ve uzun namlulu silahlarla düzenlediği saldırıda şehit olan polis memuru Yılmaz Dikmen'in Kırıkkale'deki baba evinde yas var Şırnak'ın Silopi ilçesinde terör örgütü PKK mensuplarınca polisevine düzenlenen silahlı saldırıda şehit olan polis memuru Yılmaz Dikmen'in Kırıkkale'deki baba ocağına ateş düştü.
 • 21:55Şırnak'taki Polisevine Düzenlenen Terör SaldırısıŞırnak'ın Silopi ilçesinde terör örgütü PKK mensuplarınca polisevine düzenlenen silahlı saldırıda şehit olan polis memuru Yılmaz Dikmen'in Kırıkkale'deki baba ocağına ateş düştü.
 • 21:49Kırıkkaleli Şehit Yılmaz Dikmen'in Baba Evinde Yas VarKırıkkaleli Şehit Yılmaz Dikmen'in Baba Evinde Yas VarŞırnak’ın Silopi ilçesinde polis aracına düzenlenen terörist saldırıda şehit olan polis memuru Yılmaz Dikmen’in baba evinde yas var. Şehidin babası Hüseyin Dikmen, “Keşke oğlumun yerine ben ölseydim. Ne olursun bizi bırakma” diyerek gözyaşı döktü.
 • 21:35Kırıkkale'de Dikmen Ailesinin Evine Şehit Ateşi DüştüKırıkkale'de Dikmen Ailesinin Evine Şehit Ateşi DüştüŞırnak'ın Silopi İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin yola döşediği patlayıcıyı polis aracının geçişi sırasında uzaktan kumanda ile infilak ettirmesi sonucu şehit olan 42 yaşındaki Yılmaz Dikmen'in Kırıkkale'de oturan baba ocağına ateş düştü.
 • 20:35Şehit Babası Dikmen: Keşke Oğlumun Yerine Ben ÖlseydimŞehit Babası Dikmen: Keşke Oğlumun Yerine Ben ÖlseydimŞırnak’ın Silopi ilçesinde polis aracına yönelik terörist saldırıda şehit olan polis memuru Yılmaz Dikmen’in babası Hüseyin Dikmen'e acı haber ulaşınca, “Keşke oğlumun yerine ben ölseydim. Oğlum neredesin?
 • 18:58Silopi'de Saldırı; 1 Polis Şehit, 4 Polis Yaralı (2)Yaralı ARKADAŞLARINA YARDIMA GİDERKEN ŞEHİT OLDU Şırnak'ın Silopi İlçesi Barbaros Mahallesi'nde PKK'lıların polis aracına saldırısında şehit olan polis Yılmaz Dikmen'in, saldırıdan sonra yaralı arkadaşlarına yardıma giderken PKK'lı teröristler tarafından uzun namlulu silahla vurulduğu ortaya çıktı.
 • 18:24Şehit Polisin Samsun'daki Evine Ateş DüştüŞehit Polisin Samsun'daki Evine Ateş DüştüŞırnak’ın Silopi ilçesinde teröristler tarafından düzenlenen silahlı saldırıda şehit olan polis memuru Yılmaz Dikmen’in Samsun’daki evine ateş düştü.
 • 18:24Silopi'deki Silahlı SaldırıŞırnak’ın Silopi ilçesinde zırhlı polis aracına yönelik düzenlenen saldırıda şehit olan polis memurunun Kırıkkale nüfusuna kayıtlı Yılmaz Dikmen olduğu belirlendi.
 • 14:46Ak Partili Tekden: Koalisyon Dönemlerinde Ülkemiz GelişememişAk Partili Tekden: Koalisyon Dönemlerinde Ülkemiz GelişememişAk Parti Kayseri Milletvekili Kemal Tekden, "Ülkemizde şu anda tek başına bir iktidar yok. İnşallah 1 Kasım'da tek başına iktidar olur, ülkemiz huzur ve sükünete kavuşur.
 • 14:44Manavgat'ta 20 Hektar Ormanlık Alan Zarar GördüManavgat'ta 20 Hektar Ormanlık Alan Zarar GördüAntalya'nın Manavgat ilçesinde Dikmen ve Karakaya mahallelerinde çıkan orman yangınında 20 hektar ormanlık alan zarar gördü.
 • 12:57Büyük Zaferin 93. Yıldönümü30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü nedeniyle Gaziantep'in ilçelerinde törenler düzenlendi.
 • 11:40Araban'da 30 Ağustos Zafer Bayramı Törenle KutlandıAraban'da 30 Ağustos Zafer Bayramı Törenle Kutlandı30 Ağustos Zafer Bayramı, Araban ilçesinde coskuyla kutlandı.
 • 16:10Dedaş'tan Mardin'e Enerji YatırımıDicle Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi'nin (DEDAŞ), kent genelinde 2015 yılı sonuna kadar 30 milyon 518 bin liralık yatırım yapacağı belirtildi.
 • 12:40Dicle Edaş'tan Mardin'e 30 Milyonluk YatırımDicle Edaş'tan Mardin'e 30 Milyonluk YatırımDicle Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (DEDAŞ) Mardin merkez, ilçe ve mahallelerine 2015 yılı sonuna kadar 30 milyon 518 bin lira yatırım yapacak.
 • 10:56Giresun'da Doğaya Keklik ve Sülün Salma ÇalışmalarıGiresun'da, doğaya bin 750 kınalı keklik, bin sülün ve 130 beç tavuğu salındığı bildirildi.
 • 17:24İgc: Devlet Güdümünde Gazetecilik İstemiyoruzİgc: Devlet Güdümünde Gazetecilik İstemiyoruzBaşbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü tarafından Basın Kartları Yönetmeliği'nde yapılan değişikliğe bir tepki de İzmir Gazeteciler Cemiyeti'nden geldi.
 • 16:57İgc: Basın Kartları Yönetmeliği Dayatmadır, Kabul Etmiyoruzİgc: Basın Kartları Yönetmeliği Dayatmadır, Kabul EtmiyoruzBaşbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM)’nce Basın Kartları Yönetmeliği’nde yapılan değişikliğe bir tepki de İzmir Gazeteciler Cemiyeti (İGC)’nden geldi.
 • 15:31İzmir Demirtaş; PKK'nın Amasız Olarak Eylemelerini Durdurması Lazım, Türkiye İç Savaş Tehlikesiyle...İzmir Demirtaş; PKK'nın Amasız Olarak Eylemelerini Durdurması Lazım, Türkiye İç Savaş Tehlikesiyle...Demirtaş; PKK'nın amasız olarak eylemelerini durdurması lazım, Türkiye iç savaş tehlikesiyle karşı karşıya HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, İzmir'de yaptığı konuşmada silahların susmasını isteyerek, "İzmir'den çağrı yapmak istiyorum.
 • 14:30Demirtaş: PKK'nın Amasız Olarak Eylemlerini Durdurması LazımDemirtaş: PKK'nın Amasız Olarak Eylemlerini Durdurması LazımSilahların susması çağrısı yapan Demirtaş, "PKK'nın amasız olarak silahlı eylemelerini, durdurması lazım. Silahın demokrasi mücadelesi açısından mazereti yoktur" dedi.
 • 17:40Beylikovalı Çiftçiler Çiftçi Kayıt Sistemi EleştirisiBeylikovalı Çiftçiler Çiftçi Kayıt Sistemi EleştirisiBeylikova ilçesindeki bazı çiftçiler, İlçe Tarım Gıda ve Hayvancılık Şubesi’ndeki işlemlerin gecikmesi sebebi ile Toprak Mahsulleri Ofisine (TMO) ürünlerini satmakta zorluk çektiklerini belirttiler.
 • 14:59Büyükşehir Belediyesi'nden Manavgat'ta Asfalt AtağıBüyükşehir Belediyesi'nden Manavgat'ta Asfalt AtağıAntalya Büyükşehir Belediyesi Manavgat Koordinatörü Ömer Şahin, Manavgat’ın Kırsal Yollarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.
 • 17:00İzmir Gazeteciler Cemiyeti Gazeteciye Silahlı Saldırıyı Kınadıİzmir Gazeteciler Cemiyeti (İGC) Başkanı Misket Dikmen, Star Medya Grup Başkanı Murat Sancak'a yönelik silahlı saldırıyı kınadı.
 • 16:12Murat Sancak'a Düzenlenen Silahlı Saldırıİzmir Gazeteciler Cemiyeti (İGC) Başkanı Misket Dikmen, Star Medya Yönetim Kurulu Başkanı Murat Sancak'a yönelik silahlı saldırıyı kınadı.
 • 13:44Hanönü'de 2 Doktorun Tayini ÇıktıHanönü Toplum Sağlığı Merkezi'nde görev yapan 4 doktordan 2'sinin tayininin çıktığı bildirildi.
 • 12:06Barınaktaki Sokak Hayvanları, Şanslı Projelerle SahiplendiriliyorBarınaktaki Sokak Hayvanları, Şanslı Projelerle SahiplendiriliyorÇankaya Belediyesi Sahipsiz Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nde yaşamını sürdüren sokak hayvanları, şanslı projelerle sahiplendiriliyor.
 • 21:54Akseki'de Trafik Kazası: 7 YaralıAkseki'de Trafik Kazası: 7 YaralıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kaza yerinden detay görüntü- Yaralılara sağlık ekiplerinin müdahalesi- Yaralıların ambulanslarla sevki- 07 N 9797 plakalı araçtan detay- 41 KC 250 plakalı araçtan detay Trafik kazaları- Antalya'nın Akseki ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 7 kişi yaralandı Antalya'nın Akseki ilçesinde iki otomobilin çarpıştığı kazada 7 kişi yaralandı.