SON DAKİKA DİKMEN HABERLERİ

Son Dakika Dikmen Haberleri

11:55
Meragi Konseri' Gerçekleşti Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Medeniyetler İttifakı Enstitüsü, UNESCO tarafından 2014 ve 2015 yıllarının “Uluslararası Merâgî Yılı” olarak kabul edilmesi sebebiyle, UNESCO Türkiye Millî Komisyonu’nun işbirliğiyle İBB Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda ‘Meragi Konseri’ düzenledi.
Meragi Konseri' Gerçekleşti
11:00
Çevreci Yarışmaya Rekor Başvuru Rönesans Holding tarafından düzenlenen 'Sürdürülebilir Geleceği Tasarla" adlı proje yarışmasına rekor sayıda başvurunun yapıldığı açıklandı.
Çevreci Yarışmaya Rekor Başvuru
16:45
Centone Karagümrük: 0 - Samsunspor: 3 Stat: VefaHakemler: Deniz Çoban, Oğuz Terzi, Önder YılmazCentone Karagümrük: Akın Alkan, Bahri Can Avcı, Anıl Sarak, Serhat Keskinsoy, Zafer Doğan, Halil Uysal (Dk. 76 Berke Bıyık), Nihat Yılmaz, Alp Eren Kabak, Ali Kuçik (Dk. 70 Serdar Dursun), Mertcan Aktaş (Dk. 57 Kaan Güdü), Emir GökçeSamsunspor: Hasan Hüseyin Akınay, Murat Akyüz (Dk. 59 Ali Zorlu), Ercan Yazıcı, Mücahit Ceylan, Erdi Dikmen, Zafer Özden, Doğan Erdoğan, Halil İbrahim Pekşen, Sefa Aksoy (Dk. 74 Kemal Sabri Bayraktar),
15:03
Fatsa Cahit Zarifoğlu Anadolu Lisesi Öğrencilerinin Büyük Başarısı Ordu’nun Fatsa İlçesi Cahit Zarifoğlu Anadolu Lisesi’nin 2 öğrencisi TÜBİTAK ve Akdeniz Üniversitesi’nin ortaklaşa düzenlediği Eğlenceli Matematik Uygulamaları(EMU) projesine davet edildi.
10:34
Çevreci Yarışmaya Rekor Başvuru Rönesans Holding’in yeni ve özgün fikirlere sahip üniversiteli gençleri sektöre kazandırmak amacıyla, “Sürdürülebilir Geleceği Tasarla” çağrısıyla düzenlediği proje yarışmasına rekor başvuru yapıldı.
Çevreci Yarışmaya Rekor Başvuru
22:41
Bestekar-ı Muhteşem" Konseri Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Örgütü (UNESCO) Türkiye Milli Komisyonu ile Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Medeniyetler İttifakı Enstitüsü işbirliğiyle "Bestekar ı Muhteşem" konseri gerçekleştirildi.
16:58
Yeşilyurt Belediye Başkanı Polat'tan Değerlendirme Toplantısı Yapılan çalışmalar ile ilgili değerlendirme toplantısı düzenleyen Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Malatya’nın merkez ilçelerinden biri olan Yeşilyurt’un, 270 binin üzerindeki nüfusu, 82 mahallesi Malatya’nın yeni yüzü olduğunu söyledi.
Yeşilyurt Belediye Başkanı Polat'tan Değerlendirme Toplantısı
16:03
TBMM Önünde Türk Büro-Sen Eylemi Türk Büro Sen üyeleri, Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü çalışanlarının sorunlarına çözüm bulunması talebiyle TBMM önünde eylem yaptı.
15:05
Yeşilyurt: Malatya'nın Yeni Yüzü Yeşilyurt, 270 binin üzerindeki nüfusu, 82 mahallesi ile ilin büyümeye, gelişmeye en açık bölgesi Yeşilyurt, Malatya'nın Yeni Yüzü oluyor.
14:03
Gökçek: "Paralel Yapı ve Beynelmilel Güçler Türkiye'de Muhalefeti Seçime Hazırlıyor" Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, paralel yapının son seçim stratejilerinden, Yunanistan seçimlerine, yurt dışındaki gelişmelerden son seçim anketlerine kadar pek çok konuda açıklama yaptı.
Gökçek: 'Paralel Yapı ve Beynelmilel Güçler Türkiye'de Muhalefeti Seçime Hazırlıyor'
13:54
Ankara Hayvanseverler, Aç Kalan Sokak Hayvanlarını Beslediler Akara'nın Çankaya ilçesi Kırkkonaklar Bademlidere ormanlık alanında sert geçen kış şartlarında yaşam mücadelesi veren sokak hayvanlarına gönüllü hayvan severler sahip çıktı.
Ankara Hayvanseverler, Aç Kalan Sokak Hayvanlarını Beslediler
11:13
Hayvan Severler, Aç Kalan Sokak Hayvanlarını Besledi Ankara'nın Çankaya İlçesi'ndeki Kırkkonaklar Bademlidere ormanlık alanında sert geçen kış şartlarında yaşam mücadelesi veren sokak hayvanlarına, hayvan severler sahip çıktı.
Hayvan Severler, Aç Kalan Sokak Hayvanlarını Besledi
10:49
TBMM'nin İlginç Ziyaretçisi Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM), Bursa’dan gelen ilginç bir misafiri konuk etti.
TBMM'nin İlginç Ziyaretçisi
10:25
TBMM'ye Gelen 'Süper Kahraman' İçeri Alınmadı TBMM, Bursa'dan gelen ilginç bir misafiri konuk etti. Süper kahraman olduğunu iddia eden Abdul Uzun "Gezi eylemlerini tek başıma bitirdim, PKK'yı da bitireceğim" dedi.
TBMM'ye Gelen 'Süper Kahraman' İçeri Alınmadı
21:25
Freni Patlayan Kamyon Dehşet Saçtı! Dikmen'de freni patlayan kum yüklü kamyon 9 araca çarptı, 1'i ağır 3 kişi yaralandı.
Freni Patlayan Kamyon Dehşet Saçtı!
21:16
Başkentte Trafik Kazası Dikmen'de freni patlayan kum yüklü kamyon 9 araca çarptı, 1’i ağır 3 kişi yaralandı.
Başkentte Trafik Kazası
19:50
Zincirleme Kazaya Karışan Araçta Ağabeyini Göremeyince Çılgına Döndü Başkent'te meydana gelen zincirleme trafik kazasında, bir kamyonet kırmızı ışıkta bekleyen 8 araca vurararak durabildi.
Zincirleme Kazaya Karışan Araçta Ağabeyini Göremeyince Çılgına Döndü
17:27
CHP Sözcüsü Koç'un Sekreterinin Eşinin Katil Zanlısı Adliyeye Çıkarıldı CHP Genel Başkan Yardımcısı ve parti Sözcüsü Haluk Koç’un TBMM’deki sekreteri Eda Özkara’nın eşi Levent Özkara’nın katil zanlısı adliyeye sevk edildi.
17:18
Haluk Koç'un Sekreterinin Eşinin Cenaze Töreni Ankara'daki cinayet- Tartıştığı komşusu tarafından silahla vurularak öldürülen, CHP Sözcüsü Haluk Koç'un sekereterinin eşi, toprağa verildi Tartıştığı komşusu tarafından silahla vurularak öldürülen, CHP Sözcüsü Haluk Koç'un sekreterinin eşi, toprağa verildi.
Haluk Koç'un Sekreterinin Eşinin Cenaze Töreni
16:36
Ankara'daki Cinayet Tartıştığı komşusu tarafından silahla vurularak öldürülen, CHP Sözcüsü Haluk Koç'un sekereterinin eşi, toprağa verildi.
14:48
Ankara'daki Cinayet CHP Sözcüsü Haluk Koç'un sekreterinin eşini silahla vurarak öldürdüğü iddia edilen komşusu yakalandı.
Ankara'daki Cinayet
14:32
Haluk Koç'un Sekreterinin Eşinin Vurulma Anı Kamerada CHP'li Haluk Koç'un TBMM'deki sekreteri Eda Özkara'nın eşi Levent Özkara'nın öldürülme anı güvenlik kamerasına yansıdı.
Haluk Koç'un Sekreterinin Eşinin Vurulma Anı Kamerada
13:44
Haluk Koç'un Sekreterinin Eşinin Vurulma Anı Güvenlik Kamerasına Yansıdı CHP Genel Başkan Yardımcısı ve parti Sözcüsü Haluk Koç’un TBMM’deki sekreteri Eda Özkara’nın eşi Levent Özkara’nın öldürülme anı güvenlik kamerasına yansıdı.
09:46
Doğan "Birincil Önceliğimiz Hak, Hukuk ve Adalet" Kocaeli eski Başsavcısı Av. İbrahim Ethem Dikmen, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı makamında ziyaret etti.
Doğan 'Birincil Önceliğimiz Hak, Hukuk ve Adalet'
10:25
Bursa Valisi Münir Karaloğlu Açıklaması Bursa Valisi Münir Karaloğlu, hilalin olduğu yerde merhamet olduğunu ve mazlumlara kucak açıldığını söyledi.
Bursa Valisi Münir Karaloğlu Açıklaması
09:22
Trabzon'da Kültür Sanat Trabzon Devlet Tiyatrosu, "Rulet" ve ''Gogo'' adlı oyunları sahneleyecek.
15:54
Kanser İlaçlarının Ham Maddesi Türkiye'de Üretilecek! Almanya'da bio-medikal pazarında büyük yatırımlar yapan Türk girişimciler Alican Dikmen ve Burak Konukoğlu, 2015 yılı içerisinde Türkiye'de yatırım yapmak için hazır!
14:10
Meclis Önünde Yardım Çığlığı 13 yaşındaki çocuklarının IŞİD ya da El Nusra’ya katıldığını iddia eden İşbulan ailesi, çocuklarının bulunması için TBMM’in Dikmen kapısında Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Davutoğlu’na çağrıda bulundu.
Meclis Önünde Yardım Çığlığı
11:43
Başkent'te Sis Etkili Oldu Başkent’te sabah saatlerinde sis etkili oldu.
Başkent'te Sis Etkili Oldu
16:27
O Hakimden, 'Tsk ve Beşiktaş Rencide Edilemez' Kararı Denizli'de Gezi eylemlerine katıldıkları için haklarında 1.5 ile 3 yıl arasında hapis cezası istemiyle açılan davada 9 sanığın beraatine karar veren, "Farklı düşünen bir avuç genç, devlet için tehlike görülmemesi gerekir. El ele, kol kola, göstericimiz ve polisimizle, sağcısı, solcusuyla, inananı, inanmayanıyla bir halay çeker gibi aydınlık geleceği yol almamız gerekiyor" diyerek 'manifesto' gibi gerekçe açıklayan hakim Haki Öncü'nün, ders niteliğinde bir karara daha imza attığı ortaya çıktı.
O Hakimden, 'Tsk ve Beşiktaş Rencide Edilemez' Kararı
16:09
Kış Turizminde 2023 Hedefi 100 Bin Yatak, 4 Milyon Kayakçı" Türkiye'de 15 bin dolayında olan kış turizmi yatak sayısının, Cumhuriyet'in 100. yılı olan 2023 itibariyle Kültür ve Turizm Bakanlığı planlarına göre 100 bine çıkarılması hedefleniyor.
Kış Turizminde 2023 Hedefi 100 Bin Yatak, 4 Milyon Kayakçı'
15:54
O Hakimden, 'Tsk ve Beşiktaş Rencide Edilemez' Kararı Denizli'de Gezi eylemlerine katıldıkları için haklarında 1.5 ile 3 yıl arasında hapis cezası istemiyle açılan davada 9 sanığın beraatine karar veren, "Farklı düşünen bir avuç genç, devlet için tehlike görülmemesi gerekir. El ele, kol kola, göstericimiz ve polisimizle, sağcısı, solcusuyla, inananı, inanmayanıyla bir halay çeker gibi aydınlık geleceği yol almamız gerekiyor" diyerek 'manifesto' gibi gerekçe açıklayan hakim Haki Öncü'nün, ders niteliğinde bir karara daha imza attığı ortaya çıktı.
O Hakimden, 'Tsk ve Beşiktaş Rencide Edilemez' Kararı
19:08
Milyar Dolarlık Suudi, Yatırım İçin Türkiye'de Türkiye’ye yaklaşık 1 milyar dolarlık gayrimenkul ve enerji yatırımı yaptığı belirtilen Suudi Arabistanlı işadamı Sulaiman Al Muhaidib, Erzurum’a hayvancılık alanında yatırım yapmak için geldi.
Milyar Dolarlık Suudi, Yatırım İçin Türkiye'de
18:13
Suudi Arabistanlı İşadamı Sulaiman Al Muhaidib, Erzurum'da Türkiye’ye yaklaşık 1 milyar dolarlık gayrimenkul ve enerji yatırımı yaptığı belirtilen Suudi Arabistanlı işadamı Sulaiman Al Muhaidib, Erzurum’a hayvancılık alanında yatırım yapmak için geldi.
Suudi Arabistanlı İşadamı Sulaiman Al Muhaidib, Erzurum'da
13:39
Unıma'dan Başkan Demircan'a "Türk Tiyatrosuna Hizmet Ödülü" Uluslararası Kukla ve Gölge Oyunları Birliği (UNIMA) Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’a “Türk Tiyatrosuna Hizmet Ödülü” verildi.
10:10
Suudi İş Adamı Erzurum'a Hayvancılık Yatırımı İçin Araştırma Yaptı Türkiye'de 1 milyar dolarlık gayrimenkul ve enerji yatırımı olan iş adamı Sulaiman Al Muhaidib Erzurum'a hayvancılık alanında yatırım yapmak inceleme yaptı.
Suudi İş Adamı Erzurum'a Hayvancılık Yatırımı İçin Araştırma Yaptı
10:00
Engelli Vatandaş Devlete Borcunu Ödemek İçin Arabasını Satışa Çıkardı Hesabına fazla yatırılan bakıcı aylığını yanlışlıkla çeken engelli vatandaş, devletin faiziyle geri istediği borcunu ödemek için engelli aracını satışa çıkardı.
Engelli Vatandaş Devlete Borcunu Ödemek İçin Arabasını Satışa Çıkardı
07:39
Kayan Otomobil 6 Araca Zarar Verdi, 3 Kişi Yaralandı Ankara’da, gizli buzlanma sebebiyle sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil ortalığı birbirine kattı.
Kayan Otomobil 6 Araca Zarar Verdi, 3 Kişi Yaralandı
20:10
Çankırı Demirspor Era 2. Turda Çankırı Demirspor ERA, TBF As Başkanı, Uluslararası Basketbol Federasyonu (FIBA) Yönetim Kurulu Üyesi Harun Erdenay, TBF Yönetim Kurulu üyesi, Çankırı Demirspor ERA sponsoru Çankırılı iş adamı Alpay Ünal ile İTÜ-ERA Spor Kulübü İcra Kurulu Üyesi Turan Mutlu'yu konuk etti.
Çankırı Demirspor Era 2. Turda
20:01
Erzurum - Suudi İşadamı Erzurum'a Hayvancılık Yatırımı İçin Araştırma Yaptı Suudi işadamı Erzurum'a hayvancılık yatırımı için araştırma yaptı TÜRKİYE'ye yaklaşık 1 milyar dolarlık gayrimenkul ve enerji yatırımı yaptığı belirtilen Suudi Arabistanlı işadamı Sulaiman Al Muhaidib, Erzurum'a hayvancılık alanında yatırım yapmak için geldi.
Erzurum - Suudi İşadamı Erzurum'a Hayvancılık Yatırımı İçin Araştırma Yaptı
19:32
Suudi İşadamı Erzurum'a Hayvancılık Yatırımı İçin Araştırma Yaptı Türkiye'ye yaklaşık 1 milyar dolarlık gayrimenkul ve enerji yatırımı yaptığı belirtilen Suudi Arabistanlı işadamı Sulaiman Al Muhaidib, Erzurum'a hayvancılık alanında yatırım yapmak için geldi.
Suudi İşadamı Erzurum'a Hayvancılık Yatırımı İçin Araştırma Yaptı
15:19
Dikmen'deki Bir Depoda Yangın Güçlükle Söndürüldü Dikmen'deki bir depoda yangın güçlükle söndürüldü Ankara'da bir apartmanın giriş katında bulunan depoda çıkan yangın güçlükle söndürüldü.
Dikmen'deki Bir Depoda Yangın Güçlükle Söndürüldü
15:13
Dikmen'deki Bdepoda Yangın Güçlükle Söndürüldü Ankara'da bir apartmanın giriş katında bulunan depoda çıkan yangın güçlükle söndürüldü.
Dikmen'deki Bdepoda Yangın Güçlükle Söndürüldü
15:29
Başkan Gökçek'ten Önemli Açıklamalar ANKARA (İHA) – Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, 30 Mart yerel seçimleriyle birlikte sorumluluk alanlarına dahil olan 9 ilçeye 300 trilyon liraya yakın yatırım yaptıklarını söyledi.
08:51
Memur Maaşlarında Büyük Kayıp KAMUSEN kamu emekçilerinin geçtiğimiz yıl eriyen zammını telafi etmeye yanaşmayan hükümeti ve Memur Sendikaları Konfederasyonu'nu (MEMUR-SEN) topa tuttu.
Memur Maaşlarında Büyük Kayıp
17:51
Türkiye Kamu-Sen Üyelerinden Bordro Yakma Eylemi Konfederasyon Genel Başkanı Koncuk: "Memur ve emeklilerin kayıplarının telafisi hayati derecede önemlidir.
15:11
PTT'nin Uyanık Memuru Dolandırıcıyı Yakalattı Bilecik’in Osmaneli ilçesindeki PTT Şubesi’nde sahte kimlikle kredi çekmek isteyen dolandırıcı, şüphelenen uyanık gişe memurunun polisi araması sonucu yakalandı.
PTT'nin Uyanık Memuru Dolandırıcıyı Yakalattı
12:37
Trabzon'da Kültür Sanat Trabzon Devlet Tiyatrosu, Ölüm Öpücüğü ve Gogo adlı oyunları sahneleyecek.
Trabzon'da Kültür Sanat
11:15
İşyerinde Çalınan Müziğe Telif Cezası Manisa Çarşısı'nda, işyerinde müzik çalınan esnafa ceza yağdı.
İşyerinde Çalınan Müziğe Telif Cezası
11:10
İzmir'de Kültür Sanat İzmir Devlet Opera ve Balesi, bu hafta sanatseverlerin karşısına Sylvia ve Balenin Büyülü Dünyası eserlerinin yanı sıra iki konser programıyla çıkacak.
İzmir'de Kültür Sanat
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 11:26:23. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA DİKMEN HABERLERİ
[Hata Bildir]