00:0400
SON DAKİKA DİLOVASI HABERLERİ

Son Dakika Dilovası Haberleri

   

  Elvan: 'Türkiye'yi Bir Ucundan Bir Ucuna Otoyolla Bağlamayı Hedefliyoruz'

  Elvan: "Türkiye'yi Bir Ucundan Bir Ucuna Otoyolla Bağlamayı Hedefliyoruz"

  Bakan Elvan, AA Editör Masası'na konuk oldu: (4)- "3. havalimanını öyle ya da böyle gerçekleştireceğiz; vatandaşlarımız bundan emin olsun. Bizim için önemli olan milli iradedir, milletimizin talebidir"-"Çukurova Havaalanı'nı çok önemsiyoruz. (Dün 13:57)

   

  Elvan: '3. Havalimanını Öyle ya da Böyle Gerçekleştireceğiz'

  Elvan: "3. Havalimanını Öyle ya da Böyle Gerçekleştireceğiz"

  Bakan Elvan, AA Editör Masası'na konuk oldu: (4)- "3. havalimanını öyle ya da böyle gerçekleştireceğiz; vatandaşlarımız bundan emin olsun. Bizim için önemli olan milli iradedir, milletimizin talebidir"-"Çukurova Havaalanı'nı çok önemsiyoruz. (Dün 13:17)

   

  İsu, Gebze Muallimköy Bölgesinde Arıtma Tesisi Yapıyor

  İsu, Gebze Muallimköy Bölgesinde Arıtma Tesisi Yapıyor

  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü, Gebze ilçesine bağlı Muallimköy bölgesindeki yerleşim alanları ile YURTKUR öğrenci yurtlarının atıksularını arıtmak için 2 milyon 760 bin TL yatırım bedeli ile modüler atıksu arıtma tesisi inşa ediyor. (Dün 10:00)

   

  Yeni Müdürler Başkan Toltar'ı Ziyaret Etti

  Yeni Müdürler Başkan Toltar'ı Ziyaret Etti

  2014-2015 eğitim öğretim yılında Dilovası’na atanan yeni okul müdürleri Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ı makamında ziyaret etti. (11 Aralık 2014 Perşembe )

   

  İnşaat Meslek Komitesi Toplandı

  Gebze Ticaret Odası İnşaat ve Yapım İşleri Meslek Komitesi üyeleri Dilovası Demirciler köyünde faaliyet gösteren Güllüova Restaurant'ta bir araya geldiler. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Sağlıkta Yeni Dönem Başladı

  Gebze sağlık sektörüne yeni bir marka geldi. Uzman kadrosu ve deneyimli ekibiyle Medcity Cerrahi Tıp Merkezi Gebze'de hizmet vermeye başladı. (09 Aralık 2014 Salı )

   

  Kart: Nisan 2013'te MİT Başbakanı Uyarırken 11. Cumhurbaşkanı Ne Yapıyordu?

  Kart: Nisan 2013'te MİT Başbakanı Uyarırken 11. Cumhurbaşkanı Ne Yapıyordu?

  CHP Konya Milletvekili Atilla Kart, 17-25 Aralık'ın hesabını vermeyen birilerinin kaçak saraylar üzerinden itibar üzerine hassasiyet gösterdiğini, duyarlılık gösterdiğini söyledi. (08 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  CHP'li Kart Açıklaması

  "İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, somut suçlamalar ve resmi belgeler söz konusu olmasına rağmen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Topbaş, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek ve diğer kişiler hakkındaki soruşturmayı sümenaltı etmiş, kadük hale getirmiştir" (08 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Başkan Toltar, Belediye Arazilerinin Satışa Onay Vermedi

  Başkan Toltar, Belediye Arazilerinin Satışa Onay Vermedi

  Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Aralık ayı meclis toplantısında Çerkeşli bölgesinde belediyeye ait 30 parselin satışına onay vermedi. (08 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  AK Parti Dilovası İlçe Kongresinde Gerginlik

  AK Parti Dilovası İlçe Kongresinde Gerginlik

  AK Parti Dilova İlçe Teşkilatı Olağan Kongresi'nde gerginlik yaşandı. (08 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Karaosmanoğlu, Dilovası Esnafını Ziyareti

  Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Dilovası ilçesinde esnaf ziyaretinde bulundu. (05 Aralık 2014 Cuma )

   

  Dilovası Belediyesi Meclis Toplantısı Gerçekleşti

  Dilovası Belediyesi Meclis Toplantısı Gerçekleşti

  Dilovası Belediyesi Aralık Ayı meclis toplantısı, 8 gündem maddesi ile gerçekleşti. (04 Aralık 2014 Perşembe )

   

  2015 Sonunda 4G Geliyor

  2015 Sonunda 4G Geliyor

  Ulaştırma, Bakanı Lütfi Elvan, 2015 yılının sonlarına doğru 4G'ye geçileceğini, iletişim hızının 10 kat artacağını söyledi. (04 Aralık 2014 Perşembe )

   

  CHP'li Kaplan Derince Limanı'nda Denizin Doldurulmasını Eleştirdi

  CHP'li Kaplan Derince Limanı'nda Denizin Doldurulmasını Eleştirdi

  CHP Kocaeli Milletvekili Mehmet Hilal Kaplan Derince Limanı'nda denizin doldurulmasını eleştirerek, "Bakanlık, denizdeki canlılarının yok olmasını seyrediyor" dedi. (03 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Kaçak Yapıya Göz Açtırılmıyor

  Kaçak Yapıya Göz Açtırılmıyor

  İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı İmar İşleri Şube Müdürlüğü Yapı Kontrol Şefliği ekipleri tarafından Dilovası ve Başiskele'deki kaçak yapılar yıkıldı (03 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Bizim Sokağın Çocukları Projesi

  Bizim Sokağın Çocukları Projesi

  Organize Sanayi Bölgelerinde sahipsiz, kontrolsüz, evcil sokak hayvanlarının OSB’ler tarafından koruma altına alınarak, sahipli kontrollü, evcil hayvanlar haline getirilmesi. İnsanlar için güvenli çevrenin ve birlikte yaşama şartlarının sağlanması ve uygulamayı sürdürerek, tüm OSB’ler için model oluşturup yaygınlaştırılması amacıyla Friterm tarafından başlatılan Bizim Sokağın Çocukları projesi’nin ilk ayağı 2009 yılında İstanbul Deri Organize Sanayi bölgesinde uygulanmaya başladı. (02 Aralık 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.12.2014 00:04:48. #1.12#