SON DAKİKA DİLOVASI HABERLERİ

Son Dakika Dilovası Haberleri

10:06
Milletvekili Okur'dan Başkan Toltar'a Ziyaret AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Ali Okur, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ı ziyaret etti.
Milletvekili Okur'dan Başkan Toltar'a Ziyaret
11:28
Dilovası'na Modern Kültür Merkezi Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Dilovası’na modern bir kültür merkezi kazandırıyor.
Dilovası'na Modern Kültür Merkezi
10:31
Dilovası'na Modern Kültür Merkezi Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Dilovası'na modern bir kültür merkezi kazandırıyor
Dilovası'na Modern Kültür Merkezi
13:42
U17'Ler Türkiye Şampiyonasına Bir Adım Daha Yaklaştı U17 Liğinde mücadele eden ve harikalar yaratan Dilovası belediyespor Türkiye şampiyonasına katılmak için önündeki engelleri tek tek aşıyor.
11:31
Gebze ve Dilovası Köy Yollarını Yenilenecek Gebze ve Dilovası köylerinde yapılacak yol bakım ve onarım için ihale yapıldı
Gebze ve Dilovası Köy Yollarını Yenilenecek
16:16
Din Görevlilerinden Başkan Toltar'a Ziyaret Dilovası Din Görevlileri Derneği ve Diyanet-Sen Görevlileri, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ı ziyaret etti.
Din Görevlilerinden Başkan Toltar'a Ziyaret
14:13
Başkan Karaosmanoğlu: "Mazlum Halklar Bize Dua Ediyor" Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nu, AK Parti Dilovası, Gebze, Çayırova ve Darıca ilçe başkanları ziyaret etti.
Başkan Karaosmanoğlu: 'Mazlum Halklar Bize Dua Ediyor'
13:34
Başkan: "Mazlum Halklar Bize Dua Ediyor" Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'nu, AK Parti Dilovası, Gebze, Çayırova ve Darıca ilçe başkanları ziyaret etti.
11:27
Başkan Toltar, Fırıncılar ile Bir Araya Geldi Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar önceki gün Dilovası’nda faaliyet gösteren fırıncılar ile bir araya geldi.
Başkan Toltar, Fırıncılar ile Bir Araya Geldi
19:15
Demirtaş: "İnsan Aklının Yitirildiği Çılgınlık Döneminde Yaşıyoruz" HDP Kocaeli 1. Olağan Kongresi- HDP Eş Genel Başkanı Demirtaş: - "(Paris'teki terör saldırıları) İşte 2 gündür Fransa'da yaşananlara, Suriye'ye bakın, ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız, insan aklının yitirildiği çılgınlık döneminde yaşıyoruz" Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Paris'teki terör saldırılarına ilişkin, "İşte 2 gündür Fransa'da yaşananlara, Suriye'ye bakın, ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız, insan aklının yitirildiği
Demirtaş: 'İnsan Aklının Yitirildiği Çılgınlık Döneminde Yaşıyoruz'
17:10
Hdp Kocaeli 1. Olağan Kongresi HDP Eş Genel Başkanı Demirtaş: "(Paris'teki terör saldırıları) İşte 2 gündür Fransa'da yaşananlara, Suriye'ye bakın, ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız, insan aklının yitirildiği çılgınlık döneminde yaşıyoruz"
14:27
Yollara 5 Bin Ton Tuz Atıldı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı ekipler, bölgemizi etkisi altına alan kar yağışı ve buzlanmaya karşı tuzlama çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
14:15
Dyo Renkleri 60 Yıldır Hayatımızda 1927 yılında İzmir Şeritçiler Çarşısı'nda kurulan Durmuş Yaşar Müessesesi ile temelleri atılan, Türk sanayiinin emekleme dönemini yaşadığı 50'li yıllarda Türkiye'nin ilk yerli boya fabrikası olarak kurulan DYO, 60. yaşını kutladı.
13:37
DYO AR-GE Merkezi 'Türkiye'nin En İyileri' arasında ilk 10'da Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından açıklanan performans değerlendirme sonuçlarına göre Kimya Sektörünün En Başarılı Ar-Ge Merkezi ödülünü yine DYO kazandı.
12:53
Dilovası'nda Yağmur Suları İçin Mazgallar Yapılıyor Dilovası Belediyesi, Cumhuriyet mahallesi genelinde yağmur suyu hattı yapımı ile başlayan çalışmalar, mazgal yapım çalışmaları ile devam ediyor.
Dilovası'nda Yağmur Suları İçin Mazgallar Yapılıyor
09:37
Kocaeli İtfaiyesi'nden Kaliteli Hizmet Atağı Kocaeli İtfaiyesi eğitici personelin eğitim düzeyini yükseltmeye yönelik çalışmalar kapsamında çalışmalar yapılıyor.
Kocaeli İtfaiyesi'nden Kaliteli Hizmet Atağı
08:42
Kocaeli İtfaiyesi'nden Kaliteli Hizmet Atağı Kocaeli İtfaiyesi eğitici personelin eğitim düzeyini yükseltmeye yönelik çalışmalar kapsamında çalışmalar yapılıyor
11:37
Dilovası'nda Ekipler Çalışmalarını Hızlandırdı Kar yağışının özellikle köylerde etkisini arttırması ile birlikte Dilovası Belediyesi ekipleri köylerde çalışmalarını hızlandırdı.
Dilovası'nda Ekipler Çalışmalarını Hızlandırdı
11:35
Dilovası'nda Kar Timleri Görev Başında Dilovası Belediyesi’ne bağlı kar timleri kar yağışının meydana getirebileceği olumsuzlukları ortadan kaldırmak amacıyla görev başında bekliyor.
Dilovası'nda Kar Timleri Görev Başında
16:47
43 Kilo 85 Gram Eroin Ele Geçirildi Kocaeli'nde uyuşturucu operasyonu- Kısa süren kovalamacanın ardından durdurulan otomobilde yapılan aramada 43 kilo 85 gram eroin ele geçirildi Kocaeli'nde düzenlenen operasyonda 43 kilo 85 gram eroin ele geçirildi.
43 Kilo 85 Gram Eroin Ele Geçirildi
12:47
Milletvekili Aygün'den Başkan Toltar'a Ziyaret AK Parti Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ı makamında ziyaret etti.
Milletvekili Aygün'den Başkan Toltar'a Ziyaret
10:34
Kocaeli'nde Uyuşturucu Operasyonu Kısa süren kovalamacanın ardından durdurulan otomobilde yapılan aramada 43 kilo 85 gram eroin ele geçirildi.
Kocaeli'nde Uyuşturucu Operasyonu
13:58
CHP'li Kaleli, Bursa'da Hava Kirliliğini Meclis'e Taşıdı Chp Bursa Milletvekili ve Parti Meclis üyesi Sena Kaleli, 22- 24 Aralık tarihlerinde yapılan ölçümler doğrultusunda, Bursa'daki hava kirliliği oranının, Dünya Sağlık Örgütü'nün önerdiği günlük sınırın 17 katına kadar çıkarak, insan sağlığını tehdit ederek boyuta ulaşmasını soru önergesiyle TBMM gündemine taşıdı.
CHP'li Kaleli, Bursa'da Hava Kirliliğini Meclis'e Taşıdı
22:32
Kocaeli'ndeki Fabrika Yangını Korkuttu Kocaeli'nin Gebze İlçesi'nde bulunan ve ahşap ürünlerin üretildiği Kastamonu Entegre adlı fabrikanın üretim bölümünde meydana gelen patlamanın ardından yangın çıktı.
22:14
Ağaç Entegre Fabrikasında Yangın Kocaeli'nin Gebze ilçesindeki Tavşanlı Köyünde bir ağaç entegre fabrikasında yangın çıktı.
04:08
Sahte Mühürlü Tır'da 313 Bin Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi Kocaeli'nin Dilovası ilçesinde sahte gümrük mührü bulunan bir tırın dorsesinde yapılan aramada 313 bin paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi.
Sahte Mühürlü Tır'da 313 Bin Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi
18:24
Dilovası'nda Sahte Gümrük Mührüyle Kaçakçılık Kocaeli'nin Dilovası ilçesinde sahte gümrük mührü bulunan bir tırın dorsesinde 313 bin paket kaçak sigara ele geçirildi.
Dilovası'nda Sahte Gümrük Mührüyle Kaçakçılık
16:52
Kocaeli'nde Sahte Gümrük Mührüyle Kaçakçılık İddiası TEM otoyolunda durdurulan tırın sahte gümrük mührü bulunan dorsesinde 313 bin paket kaçak sigara ele geçirildi.
09:47
Seçim Yaklaştı, CHP'de 22 İl Başkanı İstifa Etti CHP'de 22 il başkanı milletvekili adayı olabilmek için görevini bıraktı. İstanbul'da 11, İzmir'de 5, Ankara'da 4 olmak üzere onlarca ilçe başkanı da vekillik için sırada.
Seçim Yaklaştı, CHP'de 22 İl Başkanı İstifa Etti
12:32
Dilovası'nda Ağaçlandırma Çalışmaları Devam Ediyor Dilovası Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçede ağaçlandırma çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
Dilovası'nda Ağaçlandırma Çalışmaları Devam Ediyor
01:45
Şişli'deki Asansör Kazası Davası Asansör kazasında 10 işçinin yaşamını yitirmesiyle ilgili davanın duruşmasında, "taksirle ölüme sebebiyet vermek suçundan" tutuklu yargılanan 4 sanıktan birinin tahliyesine karar verildi.
01:07
Asansör Faciası" Davasında Bir Tahliye ... Mecidiyeköy'de 10 kişinin öldüğü asansör faciasına ilişkin 4'ü tutuklu 25 sanığın yargılandığı davada 4 tutuklu sanığın savunması alındı.
14:05
Dilovası'nda Çifte Açılış Tavşancıl'da hizmete giren Altunlu Ev Yemekleri ve Akarel Emlak geçtiğimiz gün düzenlenen açılış töreniyle hizmete girdi.
12:00
Kitap Okuyan Bilir" Yarışmasının Gebze Şampiyonları Fatih Koleji'nden Türkiye genelinde yapılan “Kitap Okuyan Bilir” yarışmasında Çayırova Fatih Koleji 10. sınıf öğrencileri Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası ilçeleri genelinde ilk 3 derecenin yanı sıra 15 derecenin yarısını de alarak hem bireysel, hem de okul olarak yarışmanın galibi oldu.
Kitap Okuyan Bilir' Yarışmasının Gebze Şampiyonları Fatih Koleji'nden
13:37
Dilovası'nda Ağaçlandırma Çalışması Dilovası Belediyesi ve ÇEVKOR Çevre Koruma Dergisi işbirliğiyle 4 bin fidan dikildi.
Dilovası'nda Ağaçlandırma Çalışması
13:08
Asfalt Yama İhalesi Yapıldı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası ilçelerinde asfalt yama yapılması ihalesi yapıldı.
Asfalt Yama İhalesi Yapıldı
09:49
Asfalt Yama İhalesi Yapıldı Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası ilçelerinde asfalt yama yapılması için ihale yapıldı
13:57
Elvan: "Türkiye'yi Bir Ucundan Bir Ucuna Otoyolla Bağlamayı Hedefliyoruz" Bakan Elvan, AA Editör Masası'na konuk oldu: (4)- "3. havalimanını öyle ya da böyle gerçekleştireceğiz; vatandaşlarımız bundan emin olsun. Bizim için önemli olan milli iradedir, milletimizin talebidir"-"Çukurova Havaalanı'nı çok önemsiyoruz.
Elvan: 'Türkiye'yi Bir Ucundan Bir Ucuna Otoyolla Bağlamayı Hedefliyoruz'
13:17
Elvan: "3. Havalimanını Öyle ya da Böyle Gerçekleştireceğiz" Bakan Elvan, AA Editör Masası'na konuk oldu: (4)- "3. havalimanını öyle ya da böyle gerçekleştireceğiz; vatandaşlarımız bundan emin olsun. Bizim için önemli olan milli iradedir, milletimizin talebidir"-"Çukurova Havaalanı'nı çok önemsiyoruz.
Elvan: '3. Havalimanını Öyle ya da Böyle Gerçekleştireceğiz'
10:00
İsu, Gebze Muallimköy Bölgesinde Arıtma Tesisi Yapıyor Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü, Gebze ilçesine bağlı Muallimköy bölgesindeki yerleşim alanları ile YURTKUR öğrenci yurtlarının atıksularını arıtmak için 2 milyon 760 bin TL yatırım bedeli ile modüler atıksu arıtma tesisi inşa ediyor.
İsu, Gebze Muallimköy Bölgesinde Arıtma Tesisi Yapıyor
14:01
Kocaeli'nde Kaçakçılık Operasyonu Dilovası ilçesindeki limanda yapılan aramada hurda taşındığını beyan eden şirkete ait iki konteynerde gümrük kaçağı sac ele geçirildi.
10:59
153 Bin TL'lik Sac Levhaya El Konuldu Kocaeli Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğü ekipleri, Yılport Limanı'nda bulunan iki adet konteynerdeki 153 bin TL'lik sac levhaya el koydu.
153 Bin TL'lik Sac Levhaya El Konuldu
23:59
Müezzinoğlu: Hastane Randevularında 0,85 - 1,5 TL Ücret Alınıyor Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, mobil randevu taleplerinden ortalama 0,85 kuruş ila 1,5 lira ücret alındığını söyledi.
15:24
Fırıncılar Odası'ndan Başkan Toltar'a Ziyaret Kocaeli Fırıncılar Odası Başkanı Ali Sarı ve oda üyeleri, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ı makamında ziyaret ettiler.
Fırıncılar Odası'ndan Başkan Toltar'a Ziyaret
13:10
Çed Yönetmeliği Çevreyi Korumaya Değil, Yeni Rant Kapıları Açmaya Yönelik' CHP Kocaeli Milletvekili Mehmet Hilal Kaplan, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın 1 yıl aradan sonra ÇED Yönetmeliği'ni yeniden değiştirmesini eleştirdi.
12:09
Osb'ler Sokak Hayvanlarına Sahip Çıkıyor Tuzla ve Dilovası'ndaki sanayiciler, 2014 Etkililik Ödülü'nü de kazanan "Bizim Sokağın Çocukları" projesiyle bu bölgedeki sokak hayvanlarının koruma altına alınmasını sağladı.
09:56
Ödüllü Projeyle Türkiye'de Bir İlk Proje, aynı zamanda Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu'nun AB finansman desteğiyle yürüttüğü Herkes İçin Kurumsal Sosyal Sorumluluk projesi kapsamında 2014 Etkililik Ödülü'nün de sahibi.
17:39
Dilovası İyc'den Engelliler Meclisine Ziyaret Dilovası İlim Yayma Cemiyeti Başkanı Cemil Memiş ve yönetimi önceki gün Dilovası Kent Konseyi Engelliler Meclis Başkanı Salih Özer ve yönetimini ziyaret ettiler.
15:21
Diliskelesi'nde Doğalgaz Çalışmaları Devam Ediyor Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ın girişimleriyle, Diliskelesi mahallesi tamamında başlatılan doğalgaz hattı çalışmaları devam ediyor.
Diliskelesi'nde Doğalgaz Çalışmaları Devam Ediyor
13:43
Yeni Müdürler Başkan Toltar'ı Ziyaret Etti 2014-2015 eğitim öğretim yılında Dilovası’na atanan yeni okul müdürleri Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ı makamında ziyaret etti.
Yeni Müdürler Başkan Toltar'ı Ziyaret Etti
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 12:24:09. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA DİLOVASI HABERLERİ
[Hata Bildir]