SON DAKİKA DİVRİĞİ HABERLERİ

Son Dakika Divriği Haberleri

23:33
Sivas'ta Fuhuş Operasyonu Divriği ilçesinde, yapılan operasyonda "fuhuşa aracılık ettiği" iddiasıyla 3 kişi tutuklandı.
Sivas'ta Fuhuş Operasyonu
17:33
Tuncel: Cizre'de Çözüm Süreci Provoke Ediliyor HDK Genel Meclis Toplantısına katılan HDP'li Sebahat Tuncel, Cizre'de yaşanan olayları değerlendirerek, çözüm sürecinin provoke edilmek istendiğini ileri sürdü.
Tuncel: Cizre'de Çözüm Süreci Provoke Ediliyor
16:57
Sebahat Tuncel: Paralel İse Senin Denetiminde. Sen Gönderiyorsun * HDK Eş Sözcüleri Sebahat Tuncel, "(Cizre'deki olaylar) Orada devletin, devlet içerisindeki bir birimin ancak biz bunu bilemiyoruz.
Sebahat Tuncel: Paralel İse Senin Denetiminde. Sen Gönderiyorsun
16:29
Sivas'ta 94 Köy Yolu Ulaşıma Kapalı Sivas’ta kar yağışı nedeniyle yolları kapanan 94 köye ulaşım sağlanamıyor.
Sivas'ta 94 Köy Yolu Ulaşıma Kapalı
14:43
Sivas'ta Kar Köy Yollarını Kapadı Sivas’ta dün akşam saatlerinde başlayan kar yağışı etkili oldu.
Sivas'ta Kar Köy Yollarını Kapadı
13:43
Yurtta Kış Sivas'ta 94, Tunceli'de 4 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
14:21
Yurtta Kış Yurtta kış- Sivas'ta 72 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor Sivas'ta kar yağışı ve tipi nedeniyle ulaşıma kapanan 72 köy yolunun açılması için çalışmalar sürüyor.
Yurtta Kış
10:32
Sivas'ta 72 Köy Yolunda Ulaşım Sağlanamıyor Sivas’ta 72 köy yolunda ulaşım sağlanamadığı bildirildi.
Sivas'ta 72 Köy Yolunda Ulaşım Sağlanamıyor
13:17
Kırıkkale'de Ateşlenen Bebeğin İmdadına UMKE Ekipleri Yetişti Kırıkkale merkeze bağlı Kazmaca köyünde ateşlenen 8 aylık Hira bebek, köy yolunun kapalı olması nedeniyle UMKE ekiplerinin yardımıyla hastaneye kaldırıldı.
Kırıkkale'de Ateşlenen Bebeğin İmdadına UMKE Ekipleri Yetişti
11:41
Sivas'ta 66 Köy Yolunda Ulaşım Sağlanamıyor Sivas’ta 66 köy yolunda ulaşım sağlanamadığı bildirildi.
Sivas'ta 66 Köy Yolunda Ulaşım Sağlanamıyor
15:29
Yurtta Kış Sivas'ta 117, Tunceli'de 38 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
Yurtta Kış
12:45
Yurtta Kış Sivas'ta 154, Tunceli'de 111 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
Yurtta Kış
09:43
Karayollarında Durum Kar ve tipi nedeniyle ülke genelinde bazı yollar ulaşıma kapalı bulunuyor.
15:52
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan, Karabük'te Bakan Elvan: "(Paris'teki silahlı saldırı ve Nijerya'daki Boko Haram katliamı) Lanetliyorum bu insanları, teröristleri. Bunların arkasında kimlerin olduğu mutlaka bulunmalı ve tespit edilmelidir" " D 100 karayolunda çığ düşmesi söz konusuydu.
15:30
Karabük Bakan Elvan, Kardan Kapanan Yolları Açıkladı Bakan Elvan, kardan kapanan yolları açıkladı ULAŞTIRMA, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Pınarbaşı-Şarkışla, Arapgir-Divriği, Eruh-Şırnak, Dereli-Şebinkarahisar, Erzurum-Çat ve Bayburt-Aşkale yollarının şu anda kar nedeniyle kapalı olduğunu söyledi.
Karabük Bakan Elvan, Kardan Kapanan Yolları Açıkladı
15:16
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan Açıklaması Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Ankara İstanbul D-100 karayolunda çığ düşmesi sonrası kapanan yolun ulaşıma açıldığını söyledi.
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan Açıklaması
14:46
Bakan Elvan: Yollarımız Kısa Süre İçinde Açılır Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Pınarbaşı-Şarkışla, Arapgir-Divriği, Eruh-Şırnak, Dereli-Şebinkarahisar, Erzurum-Çat ve Bayburt-Aşkale yollarının şu anda kar nedeniyle kapalı olduğunu söyledi.
Bakan Elvan: Yollarımız Kısa Süre İçinde Açılır
13:02
Yurtta Kış Sivas'ta 555, Kayseri'de 40, Malatya'da 102, Tunceli'de 270, Tokat'ta 44, Elazığ'da 222 yerleşim birimine ulaşım sağlanamıyor Ekipler, kapalı yolları açmak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
08:41
Ülke Genelinde Bazı Yollar Ulaşıma Kapalı Kar ve tipi nedeniyle ülke genelinde bazı yollar ulaşıma kapalı bulunuyor.
19:33
Eğitime Kar Engeli Sivas, Tokat ve Erzincan'ın bazı ilçelerinde okullar yarın tatil edildi.
Eğitime Kar Engeli
18:31
Yurtta Kış Sivas'ta bazı ilçelerde eğitime bir gün ara verildi.
14:00
Dünya Miras Alanları Adına Unesco ile İmzalar Atıldı Dünya Kültür Mirasını koruma yönünde Türkiye’nin ilk UNESCO Kürsüsü UNESCO (Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Kurumu) Genel Direktörü Irina Bokova ile Kadir Has Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Aydın arasında imzalanan protokol ile kuruldu.
Dünya Miras Alanları Adına Unesco ile İmzalar Atıldı
11:06
Sivas'ta 793 Köy Yolu Ulaşıma Kapalı Bulunuyor Kar yağışı ve tipi nedeniyle Sivas'ta 793 yerleşim birimine ulaşım sağlanamıyor.
08:58
Karayollarında Durum Kar ve tipi nedeniyle ülke genelinde bazı yollar ulaşıma kapalı bulunuyor.
Karayollarında Durum
20:10
Yurtta Kış Karayolları Genel Müdürlüğü, kar ve tipi nedeniyle kapanan yolları açıkladı.
Yurtta Kış
17:07
Sivas'ta 921 Köy Yolu Kapalı Bin 722 köyü bulunan Sivas’ta olumsuz hava koşulları nedeniyle 921 köy yolu ile ulaşım sağlanamıyor.
Sivas'ta 921 Köy Yolu Kapalı
16:49
Unesco ile Kadir Has Üniversitesi Arasında Ortaklık "Dünya Miras Alanlarının Yönetimi ve Tanıtımı: Yeni Medya ve Toplumsal Katılım UNESCO Kürsüsü", tarafların imzasıyla çalışmalarına başladı UNESCO Genel Direktörü Bokova: "Kültürel alanları şiddet ve çatışmaya karşı korumak, iklim değişiminin yarattığı tehlikeleri hafifletmek, sınır ötesi projeleri büyütmek.
Unesco ile Kadir Has Üniversitesi Arasında Ortaklık
14:23
Sivas'ta 921 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı Sivas’ta kar yağışı nedeniyle 921 köy yolunda ulaşım sağlanamadığı bildirildi.
Sivas'ta 921 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı
12:28
Yurtta Kış Sivas'ta 921, Tunceli'de 251, Tokat'ta 233, Kırıkkale'de 163, Malatya'da 136, Elazığ'da 110, Kırşehir'de 77 ve Yozgat'ta 65 yerleşim birimine ulaşım sağlanamıyor Ekipler, kapalı yolları açmak için yoğun çaba sarf ediyor.
Yurtta Kış
12:02
Sivas'ta 921 Köy Yolunda Ulaşım Sağlanamıyor Sivas'ta kar yağışı nedeniyle 921 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
Sivas'ta 921 Köy Yolunda Ulaşım Sağlanamıyor
08:55
Kara Yollarında Durum Kara yollarının bazı kesimlerinde yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
13:52
Sivas Tarihiyle Yaşıyor, Eserleriyle Tanıtılıyor Sivas İl Özel İdaresi, tarihi eserlerinin tanıtılması amacıyla "Sivas Tarihiyle Yaşıyor Projesi" uygulamaya koydu.
Sivas Tarihiyle Yaşıyor, Eserleriyle Tanıtılıyor
17:46
Türkiye Turu Yapan Gezgin Sivas'ta Çevre sorunlarına dikkat çekmek amacıyla bisikletiyle Türkiye turu yapan Akın Hakan Alkan şimdi de Selçuklu eserlerinin bulunduğu şehirleri geziyor.
Türkiye Turu Yapan Gezgin Sivas'ta
12:42
Erzincan'da Yük Trenin İki Vagonu Raydan Çıktı Sivas'ın Divriği İlçesi'nden Erzurum'un Aşkale İlçesi'ne kömür taşıyan yük treninin iki vagonu, raydan çıktı.
14:25
Koyulhisar'da Aile ve Dini Rehberlik Bürosu Çalışmalarını Sürdürüyor Koyulhisar İlçe Müftülüğü bünyesinde oluşturulan Aile ve Dini Rehberlik büro tarafından Kur’an ve sünnet perspektifinden aileyi anlatan ve büroları tanıtan seminerler yapılmaya başladı.
Koyulhisar'da Aile ve Dini Rehberlik Bürosu Çalışmalarını Sürdürüyor
12:10
STSO Aralık Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi Sivas Ticaret ve Sanayi Odası, aralık ayı meclis toplantısı, Meclis Başkanı Necati Şahin başkanlığında gerçekleştirildi.
STSO Aralık Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
19:34
Atalay: Sivas Basını Birleşmeden Sonra Çok Yol Kat Etti Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay, "Sivas'ta gazeteler arasında bir birleşme oldu" dedi.
Atalay: Sivas Basını Birleşmeden Sonra Çok Yol Kat Etti
13:08
Afgan Kadın Polis Adayları Divriği'de Sivas PMYO'da eğitim gören polis adayları, Divriği Ulu Camii ve Darüşşifasını gezdi.
Afgan Kadın Polis Adayları Divriği'de
12:21
Cü'de 'Marka Şehir Olma Yolunda Sivas' Konferansı Cumhuriyet Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü tarafından “Marka Şehir Olma Yolunda Sivas” konulu konferans gerçekleştirildi.
Cü'de 'Marka Şehir Olma Yolunda Sivas' Konferansı
18:49
Sivas'ta 3 İşçi Metan Gazından Zehirlendi Sivas'ın Divriği ilçesinde kanalizasyon kuyunda temizlik yapan 3 işçi zehirlendi.
Sivas'ta 3 İşçi Metan Gazından Zehirlendi
18:25
Divriği'de Kanal Temizleyen 3 İşçi Metan Gazından Zehirlendi Sivas'ın Divriği ilçesinde, kanalizasyon temizliği yaparken metan gazından etkilenen 3 işçi hastanede tedaviye alındı.
Divriği'de Kanal Temizleyen 3 İşçi Metan Gazından Zehirlendi
17:32
Kanal Temizleyen İşçiler Metan Gazından Zehirlendi Sivas'ın Divriği ilçesinde, kanalizasyon temizliği yaparken metan gazından etkilenen 3 işçi hastanede tedaviye alındı.
Kanal Temizleyen İşçiler Metan Gazından Zehirlendi
15:48
Divriği'de Hastane Bahçesine Fidan Dikildi Sivas'ın Divriği ilçesinde fidan dikildi.
14:05
Sivas'ta 3 İşçi Metan Gazından Zehirlendi Sivas'ın Divriği ilçesinde kanalizasyon temizliği yapan 3 işçi metan gazından zehirlendi.
11:42
Tuyup Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi Sivas’ta Kültür ve Turizm Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Avrupa Birliği işbirliğinde geliştirilen Turizm Sektöründe İşverenlerin ve Çalışanların Uyum Yeteneklerinin Artırılması için Teknik Yardım Projesi (TUYUP) bilgilendirme toplantısı düzenlendi.
Tuyup Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi
13:37
Tarihi Camide Hırsızlara Karşı İmitasyonlu Çözüm Aksaray'da 800 yıllık geçmişe sahip Ulu Cami'de yaşanan hırsızlık olaylarına karşı minber kapak kanatlarının ardından mumlukları da imitasyonları ile değiştirildi.
Tarihi Camide Hırsızlara Karşı İmitasyonlu Çözüm
12:19
Tarihi Camide Hırsızlara Karşı İmitasyonlu Çözüm Aksaray'da 800 yıllık geçmişe sahip Ulu Cami'de yaşanan hırsızlık olaylarına karşı minber kapak kanatlarının ardından mumlukları da imitasyonları ile değiştirildi Ulu Cami İmamı Akbaş: "Orijinallerinin yerine takılan imitasyon parçalar sayesinde hırsızların bir daha tehdidi olmayacaktır"
15:25
Hdp Milletvekilleri Basın Toplantısı Düzenledi HDP Mersin Milletvekili Kürkçü: "(İmralı'ya) Rutin gidiş gelişler durdu.
Hdp Milletvekilleri Basın Toplantısı Düzenledi
15:01
HDP'li Tuncel ABD Sorusuna Cevap Veremedi Sebahat Tuncel, bir gazetecinin ABD'nin Kürtlere silah yardımıyla ilgili sorduğu soru karşısında zor durumda kaldı.
HDP'li Tuncel ABD Sorusuna Cevap Veremedi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 16:10:12. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA DİVRİĞİ HABERLERİ
[Hata Bildir]