SON DAKİKA DİYARBAKİR BELEDİYE BASKANİ/BİYOGRAFİSİ HABERLERİ

Son Dakika Diyarbakir Belediye Baskani/biyografisi Haberleri

 • 00:42 İso Başkanı Bahçıvan, Tahran'da İso Başkanı Bahçıvan, Tahran'da GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Resepsiyona katılanlar Türkiye'nin Tahran Büyükelçisi Rıza Hakan Tekin'in konuşma yapması Türkiye'nin Tahran Büyükelçisi Rıza Hakan Tekin, Türkiye ile İran arasındaki yakınlık avantajının ekonomik ve ticari olarak değerlendirilmesi gerektiğini söyledi.
 • 23:24 Bartın Belediye Başkanı'nın 1 TL'lik Tazminat Davasına 1 Kuruşlu Protesto Bartın Belediye Başkanı'nın 1 TL'lik Tazminat Davasına 1 Kuruşlu Protesto Belediye Başkanı'nın 1 TL'lik tazminat davasına 1 kuruşlu protestoBartın Belediye Başkanı MHP'li Cemal Akın, görevi kötüye kullandığı iddiasıyla hakkında suç duyurusunda bulunan Tüketici Sorunları Derneği Genel Başkanı Avukat Rıdvan Yıldız'a, savcılığın takipsizlik kararının ardından 1 TL'lik manevi tazminat davası açtı.
 • 22:50 TBMM Başkanı Kahraman, Kut'ül Amâre Zaferi'nin 100. Yıl Kutlamasında Konuştu TBMM Başkanı Kahraman, Kut'ül Amâre Zaferi'nin 100. Yıl Kutlamasında Konuştu Dha İSTANBUL - TBMM BAŞKANI KAHRAMAN, KUT'ÜL AMARE ZAFERİ'NİN 100. YIL KUTLAMASINDA KONUŞTU-KAHRAMAN: "KITALARA YAYILDIK.
 • 21:58 Türkiye Halter Federasyonu Başkanı Taşpınar Türkiye Halter Federasyonu Başkanı Taşpınar GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Türkiye Halter Federasyonu Başkanı Tamer Taşpınar'ın konuşması Sporculardan görüntüler Ağırlıklardan görüntüler Sporcuların Gençler Kulüpler Türkiye Halter Şampiyonası öncesinde antrenman yapması Sporculara madalya töreni Türkiye Halter Federasyonu Başkanı Taşpınar: "Bizim federasyonumuzda sporcularımızın örnek alacağı idoller var. Birçok branşta bırakın olimpiyat şampiyonları, dünya şampiyonu bile yok" Türkiye Halter Federasyonu Başkanı Tamer Taşpınar, halter yapan sporcuların örnek alacağı idollerin olduğunu belirterek, "Birçok branşta bırakın olimpiyat şampiyonları, dünya şampiyonu bile yok." dedi.
 • 21:42 Müsiad Genel Başkanı Olpak: Müsiad Genel Başkanı Olpak: "65 Ülkede 169 Noktaya Ulaşmış Bir Ağımız Var" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : MÜSİAD Elazığ Şubesi'nin yeni hizmet açılış töreninden detaylar MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak'ın konuşması Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz'ın konuşması MÜSİAD Elazığ Şubesi'nin hizmete açılması MÜSİAD Genel Başkanı Olpak: "Hamdolsun, yurdun hemen hemen her noktasında ve yurt dışında 65 ülkede 169 noktaya ulaşmış bir ağımız var" Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Nail Olpak, "Hamdolsun, yurdun hemen hemen her noktasında ve yurt dışında 65 ülkede 169 noktaya ulaşmış bir ağımız var" dedi.
 • 20:44 Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Salondan detaylar Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak'ın konuşması Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak: "Terör hiç şüphesiz ki Türkiye'nin gerçek gündemini oluşturmaktadır.
 • 19:52 CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun konuşması CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Dokunulmazlık konusunda alınan kararların ya da yapılacak olan görüşmelerin Meclisin saygınlığına uygun bir çerçevede gerçekleşmesi bizim de en büyük arzumuzdur.
 • 19:51 Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak Açıklaması Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, "Terör hiç şüphesiz ki Türkiye'nin gerçek gündemini oluşturmaktadır.
 • 19:46 YÖK Başkanı Saraç Açıklaması Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Yekta Saraç, "Türk yükseköğretim sistemi, Avrupa yükseköğretim alanında öğrenci sayısı açısından ikinci büyük ülke oldu.
 • 19:44 Ladik Belediye Başkanı Özbalcı Açıklaması Ladik Belediye Başkanı Selim Özbalcı, "100 kişilik kız öğrenci yurdunun inşaatına bu yıl başlanacak.
 • 19:11 Tüsoder Genel Başkanı Yıldız'a Bir Liralık Tazminat Davası Tüsoder Genel Başkanı Yıldız'a Bir Liralık Tazminat Davası GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Belediye binasından görüntü TÜSODER Genel Başkanı Yıldız'ın parayı belediye binasındaki korkuluklara asması TÜSODER Genel başkanı ile röpörtaj Detay görüntüler.
 • 17:41 Diyarbakır - Bebek Arabasıyla Mağazaları Soyan Baba Son İşinde Suçüstü Yakalandı Diyarbakır - Bebek Arabasıyla Mağazaları Soyan Baba Son İşinde Suçüstü Yakalandı Bebek arabasıyla mağazaları soyan baba son işinde suçüstü yakalandıDİYARBAKIR'da, 2 yaşındaki oğlunu kullanarak alışveriş merkezlerindeki elektronik mağazalardan cep telefonu, laptopları alarak bebek arabasında saklayan zanlıyı hırsızlık bürosu özel ekibi suç üstü yakaladı.
 • 17:21 YÖK Başkanı Saraç:  Yükseköğretim Sistemi Yeniden Yapılandırılmalı YÖK Başkanı Saraç:  Yükseköğretim Sistemi Yeniden Yapılandırılmalı Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi Konferans Salonu'nda düzenlenen ve Doç. Dr. Yalçın Çetinkaya'nın konuşmacı olduğu, 'Hermes'ten Itri'ye Kainatın Dili: Musiki' adlı söyleşi programının açılışında konuşan Yüksek Öğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Mehmet Ali Yekta Saraç, 2001 ile 2015 yılları arasında Türk Yüksek Öğretim Sisteminde 75 olan yükseköğretim kurumlarının sayısının 193'e, 1 milyon 664 bin olan öğrenci sayısının 6 milyon 785 bin 535'e, 23 bin 975 olan öğretim üyesi sayısının ise 148 bin 903'e çıkarıldığını belirterek Türkiye'nin, Avrupa'da yükseköğretim alanında öğrenci sayıları açısından ikinci büyük ülke olduğunu söyledi.
 • 17:14 Müsiad Genel Başkanı Olpak - Elazığ Müsiad Genel Başkanı Olpak - Elazığ GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Toplantıdan görüntüler MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak'tan görüntüler Olpak'ın konuşmaları Olpak'ın salondan ayrılışı MÜSİAD Genel Başkanı Olpak: "Son çeyrekte büyümeyle bu yıla giren Türkiye'nin ilk çeyrek büyümesinin de iyi olacağını ifade etmek isterim" "Biz 2016 yılının bir altın ve fırsat yılı olabileceği kanaatindeyiz" Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Nail Olpak, Türkiye'nin geçen yılın son çeyreğinde kaydettiği büyüme rakamına işaret ederek, "Bu yılın ilk çeyrek büyümesinin de iyi olacağını ifade etmek isterim." dedi.
 • 16:45 Rize - YÖK Başkanı Saraç: Yükseköğretim Sistemi Yeniden Yapılandırılmalı Rize - YÖK Başkanı Saraç: Yükseköğretim Sistemi Yeniden Yapılandırılmalı YÖK Başkanı Saraç: Yükseköğretim sistemi yeniden yapılandırılmalıYüksek Öğretim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Ali Yekta Saraç, yükseköğretim sisteminin yeniden yapılandırılması gerektiğini söyledi.
 • 15:56 TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Açıklaması İSTANBUL (AA) – Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, "Sigorta acentesinin güçlü olması, kaliteli ve iyi hizmet sunması hem sigorta şirketi için, hem de tüketici için kazanç demektir.
 • 15:54 Hdp Edirne İl Eş Başkanı Köysüren Tutuklandı HDP Edirne İl Eş Başkanı Hazal Köysüren "terör örgütü üyesi olmak" suçundan tutuklandı.
 • 15:49 Belediye, Kırmızı Işıkta Geçen Aracına Ceza Kesti Eşme Belediyesi, kırmızı ışıkta geçen belediyeye ait araca 110 liralık ceza kesti.
 • 15:34 Belediye Başkanı Tahsin Babaş'tan Ahşap Fuarı çağrısı Belediye Başkanı Tahsin Babaş'tan Ahşap Fuarı çağrısı Ahşabın korunmasına yönelik Hemel firmasının düzenlediği eğitim seminerine katılan Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Kastamonu'nun bir ahşap kenti olduğunu ve ahşabı korumayı öğrenmesi gerektiğinin altını çizdi.
 • 15:22 Başkale Belediye Başkanı Güler, Muhtarla Toplantı Yaptı Başkale Belediye Başkanı İhsan Güler, ilçedeki muhtarla bir araya geldi.
 • 15:17 Müsiad Genel Başkanı Olpak Açıklaması Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Nail Olpak, Türkiye'nin geçen yılın son çeyreğinde kaydettiği büyüme rakamına işaret ederek, "Bu yılın ilk çeyrek büyümesinin de iyi olacağını ifade etmek isterim." dedi.
 • 14:49 Uluslararası Arabuluculuk Sempozyumu - Yargıtay Başkanı Cirit Uluslararası Arabuluculuk Sempozyumu - Yargıtay Başkanı Cirit GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Sempozyumdan detaylar Yargıtay Başkanı Cirit konusması Uluslararası Arabuluculuk Sempozyumu Yargıtay Başkanı Cirit: "Her yıl bir milyon dosyanın Yargıtay'a geldiği bir sistemde adaletin sağlıklı işlemesinin çok zor olduğunu ve bu iş yükünün de hakim ve savcı sayısını artırarak ya da yeni adliyeler veya Yargıtay'a daireler kurularak halledilemeyeceğini çok iyi anlamamız gerekmektedir" "Yargı kararlarının kaliteli olması ve bütçe kaynaklarının doğru kullanılması, yargının hesap verebilirliği ve saydamlığı ile doğrudan bağlantılı olup, yargıya güvenin sağlanması bakımından da önem taşımaktadır" "Adalet ve yargının yapısı ve işleyişi, ülke ekonomisinin etkinliğini de doğrudan etkilemektedir.
 • 14:29 AİHM'in Cemevleri Kararı - Diyanet İşleri Başkanı Görmez AİHM'in Cemevleri Kararı - Diyanet İşleri Başkanı Görmez GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez'in karşılanması Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez'in Valilik ziyareti Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez'in konuşması Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez'e hediye verilmesi - "Bizim millet olarak birbirimizin hakkına ve hukukuna saygı konusunda vereceğimiz ortak kararın bütün mahkemelerin kararlarından çok daha yüksek ve yüce olduğuna inanırım" Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesinin (AİHM), cemevleri kararına ilişkin, "Bizim millet olarak birbirimizin hakkına ve hukukuna saygı konusunda vereceğimiz ortak kararın bütün mahkemelerin kararlarından çok daha yüksek ve yüce olduğuna inanırım." dedi.
 • 12:47 İskenderun TBMM Başkanı Kahraman'a 'İstifa Et' Faksı İskenderun TBMM Başkanı Kahraman'a 'İstifa Et' Faksı TBMM Başkanı Kahraman'a 'İstifa et' faksıHATAY'ın İskenderun İlçesi'nde Eğitim-İş Sendikası üyeleri laiklik açıklamasıyla tepki çeken TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ı çektikleri faks ile istifaya davet etti.
 • 04:28 ABD Başkanı Obama Açıklaması ABD Başkanı Barack Obama, gazetecilik okuyan öğrencilere lisedeyken "haylaz" bir öğrenci olduğunu anlattı.
 • 00:41 CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: (2) CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin Antalya Milletvekili Deniz Baykal'a yönelik kaset komplosuna ilişkin, "Ben bunu yapanın, kaseti Erdoğan'a izletenlerin Paralel Yapı olduğuna inanmıyorum.
 • 23:51 CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: (1) CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Devlet içinde paralel yapı olmaz. Devletin bir yapısı vardır, anayasa çerçevesinde.
 • 22:24 Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Zorlu Açıklaması Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu, "Biz Vestel olarak insansız hava aracı yaptık. İnşallah silahlısını da mayıs ayının sonunda uçuracağız" dedi.
 • 22:18 Kardemir Karabükspor Başkanı Tankut Açıklaması PTT 1. Lig'de şampiyonluk mücadelesi veren Kardemir Karabükspor'un kulüp başkanı Hikmet Ferudun Tankut, Tahkim Kurulu'nun bir maç seyircisiz oynama cezasını kaldırdığını belirterek, "Çıkan karar bizi sevindirdi ve adalet yerini buldu.
 • 21:58 TBMM Başkanı Kahraman'ın Laiklikle İlgili Sözleri Ödemiş'te bazı sivil toplum kuruluşları, TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın laiklikle ilgili sözlerini protesto etti.
 • 21:48 TBMM Başkanı Kahraman'ın Laiklikle İlgili Sözlerine Destek Adıyaman'da Milli Türk Talebe Birliği (MTTB) üyeleri, TBMM Başkanı Kahraman'ın laiklikle ilgili sözlerine destek verdi.
 • 21:21 Sakarya TBMM Başkanı Kahraman İçin Zühtü Türküsünü Tekrar Yazdılar Sakarya TBMM Başkanı Kahraman İçin Zühtü Türküsünü Tekrar Yazdılar TBMM Başkanı Kahraman için Zühtü türküsünü tekrar yazdılarAdapazarı'nda, Türkiye Gençlik Birliği üyeleri, TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ı protesto ederek Zühtü türküsünün sözlerini değiştirip hep bir ağızdan söylediler.
 • 21:20 Kütahya Mttb'den TBMM Başkanı Kahraman'a Destek Kütahya Mttb'den TBMM Başkanı Kahraman'a Destek Milli Türk Talebe Birliği Kütahya Şube Başkanlığı, "Laiklik yeni anayasada olmamalıdır" diyen TBMM Başkanı İsmail Kahraman'a destek açıklaması yaptı.
 • 19:44 Türkiye Barolar Birliği Başkanı Feyzioğlu Açıklaması Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, Nusaybin'de avukat bürolarının kapılarının kırıldığı iddiasına ilişkin, "Şunu tüm meslektaşlarımız bilsinler ki hem Türkiye Barolar Birliği hem Mardin Barosu hem de Türkiye'nin bütün baroları bu hukuksuzluğu takip edecektir.
 • 19:25 TBB Başkanı Metin Feyzioğlu Mardin'de Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, Nusaybin’de avukat bürolarının kapılarının kırıldığı iddialarına ilişkin yaptığı açıklamada, doğrudan hukuksuzlukla karşı karşıya olunduğunu söyledi.
 • 19:23 Mess Yönetim Kurulu Başkanı Kudret Önen Oldu Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası (MESS) Yönetim Kurulu Başkanı Kudret Önen oldu.
 • 18:43 Yasad Başkanı Güneş Açıklaması Yazılım Sanayicileri Derneği (YASAD) Başkanı Doğan Ufuk Güneş, "Korkarım yazılım konusundaki dönüşümü hızla yapamazsak bizim çocuklarımız gelecekte Antalya'ya gelen turistlere hizmet etmenin ötesine geçemeyecek.
 • 18:23 AK Parti Mudanya'nın Yeni Başkanı Dr. Murat Ünal AK Parti Mudanya'nın Yeni Başkanı Dr. Murat Ünal Erdal Kaya’nın istifası üzerine AK Parti Mudanya İlçe Başkanlığı’na eski Bursa Tabip Odası Başkanı Dr. Murat Ünal getirildi.
 • 17:45 Öztürk Yılmaz - TBMM Başkanı Kahraman'ın Laiklikle İlgili Sözleri Öztürk Yılmaz - TBMM Başkanı Kahraman'ın Laiklikle İlgili Sözleri GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz'ın partisinin İl Başkanlığını ziyareti Öztürk Yılmaz'ın CHP İl Başkanlığında konuşması Öztürk Yılmaz'ın partililerle sohbet etmesi CHP Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz: "(TBMM Başkanı Kahraman'ın laiklikle ilgili sözleri) Türkiye'yi geren, toplumda hassasiyet yaratan ifadelerde, sorumlu insanların bu ifadeleri kullanırken, boğazın kırk düğümü var, o kırkını da kullanmasını istiyoruz" CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz, TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın laiklikle ilgili sözlerine ilişkin, "Türkiye'yi geren, toplumda hassasiyet yaratan ifadelerde, sorumlu insanların bu ifadeleri kullanırken, boğazın kırk düğümü var, o kırkını da kullanmasını istiyoruz.
 • 17:41 AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Akar: Hain Saldırıyı Kınıyorum AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammed Dara Akar, Bursa'da düzenlenen terör saldırısının ülkenin geleceğine yönelik bir saldırı olduğunu belirtti.
 • 17:39 İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Yeneroğlu Açıklaması TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, "AİHM kararlarını her daim üstün tutan ve gözeten ülkemiz, Alevi vatandaşlarımızın yaşadıkları sıkıntıları ortadan kaldırmak için gerekli adımları atmakta tereddüt etmemektedir.
 • 17:28 Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Albayrak'tan Hayrabolu'ya Ziyaret Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Hayrabolu ilçesine bağlı Subaşı ve Umurça Mahallesini ziyaret etti.
 • 17:27 Mess Yönetim Kurulu Başkanı Kudret Önen Oldu Mess Yönetim Kurulu Başkanı Kudret Önen Oldu Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası'nın (MESS) 16 – 17 Nisan'da gerçekleştirilen Olağan 45. Genel Kurulu'nda seçilen yeni Yönetim, Denetleme ve Disiplin Kurulları çalışmalarına başladı.
 • 17:26 Fıba Avrupa Başkanı Demirel, Galatasaray Odeabank'ı Kutladı FIBA Avrupa Başkanı ve Türkiye Basketbol Federasyonu Onursal Başkanı Turgay Demirel, Galatasaray Odeabank'ın Eurocup şampiyonluğuna ulaşması nedeniyle Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek'e bir mektup göndererek, bu zaferi kutladı.
 • 17:01 Trabzon Belediye Başkanı: Hakem ve Kamuoyundan Özür Diliyoruz Trabzon Belediye Başkanı: Hakem ve Kamuoyundan Özür Diliyoruz Trabzon Belediye Başkanı: Hakem ve kamuoyundan özür diliyoruzTRABZONSPOR- Fenerbahçe maçındaki olayların ardından, yerel yönetimler, siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşları, Hüseyin Avni Aker Stadı'nda bir araya gelerek bildiri yayınladı.
 • 16:47 DSP Genel Başkanı Aksakal'dan Kılıçdaroğlu'na Ziyaret DSP Genel Başkanı Aksakal'dan Kılıçdaroğlu'na Ziyaret GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : DSP Genel Başkanı Önder Aksakal'ın, CHP merkezine gelişi CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun Aksakal'ı karşılaması, selamlaşması Görüşmenin ardından Aksakal'ın açıklaması DSP Genel Başkanı Aksakal'dan Kılıçdaroğlu'na ziyaret Aksakal başkanlığındaki heyet, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti.
 • 16:46 Gaziantep - Tübitak Başkanı: Ar-Ge'ye Ayrılan Kaynağı Yüzde 3'e Çıkarma Hedefindeyiz Gaziantep - Tübitak Başkanı: Ar-Ge'ye Ayrılan Kaynağı Yüzde 3'e Çıkarma Hedefindeyiz Tübitak Başkanı: AR-GE'ye ayrılan kaynağı yüzde 3'e çıkarma hedefindeyizTÜRKİYE'nin önde gelen teknoparklarında yer alan firmalar Gaziantep'te sanayicilerle buluştu.
 • 16:46 Diyarbakır Kışanak Sur'u Mülkiyet Hakkını Almadan da Ayağı Kaldırabiliriz-2 Diyarbakır Kışanak Sur'u Mülkiyet Hakkını Almadan da Ayağı Kaldırabiliriz-2 Diyarbakır Kışanak Sur'u mülkiyet hakkını almadan da ayağı kaldırabiliriz-2(Tür: Yurt)
 • 16:39 Kılıçdaroğlu, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nu Kabul Etti Kılıçdaroğlu, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nu Kabul Etti Kılıçdaroğlu, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nu kabul etti (Ekiyle birlikte yeniden)CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, parti genel merkezinde, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nu kabul etti.
 • 16:39 Barzani, Kanada Genelkurmay Başkanı ile Görüştü Barzani, Kanada Genelkurmay Başkanı ile Görüştü Irak Bölgesel Kürt Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, Kanada Genelkurmay Başkanı General Jonathan Vance ve beraberindeki askeri heyeti Erbil'de kabul etti.