13:2100
SON DAKİKA DİYARBAKIR VALİLİĞİ HABERLERİ

Son Dakika Diyarbakır Valiliği Haberleri

   

  Bakan Eker Diyarbakır'da Halkla Bayramlaşma Törenine Katıldı

  Bakan Eker Diyarbakır'da Halkla Bayramlaşma Törenine Katıldı

  Diyarbakır Valiliği’nin düzenlediği halkla bayramlaşma törenine katılan Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Ortadoğu’nun birçok ülkesinde yaşanan savaşlardan dolayı bu bayramı buruk bir ruh haliyle karşıladıklarını söyledi. (Bugün 12:19)

   

  İhsanoğlu'nu Diyarbakır'da Yuhaladılar

  İhsanoğlu'nu Diyarbakır'da Yuhaladılar

  Seçim çalışmaları kapsamında Diyarbakır'a gelen Cumhurbaşkanı adayı İhsanoğlu, cuma namazı çıkışında bir grubun yuhalamasıyla karşılaştı. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Tanker Faciasında 1 Ölü, 66 Yaralı Var

  Lice'de LPG yüklü tankerin dün gece devrilip infilak ettiği, 2 yolcu otobüsü ve 1 aracın da alevlerin arasında kaldığı kazada, ağır yaralanan Fikri Tertip öldü. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Lice'de Korkunç Patlama: 66 Yaralı

  Lice'de Korkunç Patlama: 66 Yaralı

  Diyarbakır'ın Lice ilçesinde LPG yüklü tankerin patlaması sonucu olay yerinden geçen 2 yolcu otobüsü ile bazı araçlarda yaralanan 66 kişi yaralandı. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Silah ve Pala Ele Geçirildi

  Diyarbakır Valiliği, önceki gece kentte meydana gelen olaylara ilişkin yaptığı açıklamada, karşıt gruplar arasında çıkan kavgada silah, pala ve sopaların ele geçirildiğini bildirdi. (19 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Vali Kıraç'tan İftar

  Vali Kıraç'tan İftar

  Diyarbakır Valiliği tarafından kentte faaliyet yürüten STK, Kanaat önderleri, vakıf ve cemaat temsilcileri ile basın mensuplarına iftar verildi. (19 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Diyarbakır Valiliği: Polise Silahlı Saldırı Yapıldı

  Diyarbakır Valiliği, dün gece karşıt gruplar arasında meydana gelen çatışmada polise silahlı saldırıda bulunulduğunu açıkladı. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Diyarbakır'da Tehlikeli Gerginlik

  Diyarbakır'da Tehlikeli Gerginlik

  Diyarbakır'ın merkez Yenişehir İlçesi Şehitlik Semti'nde bulunan İlim Hizmet Yardımlaşma ve Araştırma Derneği (İHYA-DER) şubesinin bulunduğu sokağa kimliği belirsiz kişiler tarafından el yapımı parça ve basınç tesirli bomba atıldı. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Diyarbakır'daki Gerginlik

  Diyarbakır'daki Gerginlik

  Valilik, Diyarbakır'da yaşanan olaylarda 4 kişinin yaralandığını, 8 kişinin gözaltına alındığını bildirdi. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Diyarbakır Valiliği'nden Kentteki Olaylara İlişkin Açıklama

  Diyarbakır Valiliği, dün gece kentte meydana gelen olaylara ilişkin yaptığı açıklamada, karşıt gruplar arasında çıkan kavgada silah, pala ve sopaların ele geçirildiğini bildirdi. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Anayasa Mahkemesine Bireysel Başvuru

  Anayasa Mahkemesine Bireysel Başvuru

  Anayasa Mahkemesi, terör nedeniyle 1992'de köyünü terk etmek zorunda kaldığını ve mağdur olduğunu belirterek başvuran iki kişiden birisinin tazminat talebini kabul edilemez bulurken, diğer başvurucuya uzun yargılama nedeniyle 3 bin 500 lira tazminat ödenmesine hükmetti. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Diyarbakır'da Tehlikeli Gerginlik

  Diyarbakır'da Tehlikeli Gerginlik

  Diyarbakır'da dün gece İHYA-DER'e el yapımı patlayıcı ile saldırı düzenlenmesinin ardından dernek üyeleri, taş ve sopalarla bu olaydan sorumlu tuttukları Eşit Özgür Yurttaş Derneği'ne saldırdı. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
28.07.2014 13:21:23. #1.13#