05:3200
SON DAKİKA DİYARBAKIR HABERLERİ

Son Dakika Diyarbakır Haberleri

  Diyarbakır'daki Cinayet Zanlısı Durmayınca Vuruldu

  Diyarbakır'ın Ergani ilçesinde babasını bıçakla öldürdüğu iddia edilen zanlı, teslim ol çağrılarına uymayınca ayağından vurularak yakalandı. (Dün 19:02)

   

  Alaton'dan Erdoğan'a: Taziye Mesajı Umudumuzu Artırdı

  Alaton'dan Erdoğan'a: Taziye Mesajı Umudumuzu Artırdı

  Açık Toplum Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Alaton, Erdoğan'ın mesajıyla ilgili, "Resmi taziye mesajı umudumuzu arttırdı" başlıklı yazı yayınladı. (Dün 18:52)

   

  Haftalık Maç Programı (Atılmasın)

  25 NİSAN CUMA 2014 ******************* 20.00 GENÇLERBİRLİĞİ-BURSASPOR ******************************** 26 NİSAN CUMRTESİ 2014 *********************** 19.00 TRABZONSPOR-GAZİANTEPSPOR *********************************** 27 NİSAN PAZAR 2014 *********************** 19.00 KAYSERİSPOR-KARDEMİR KARABÜKSPOR. (Dün 18:37)

   

  Adana Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Hamza Celepoğlu, Osmaniye'de

  Adana Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Hamza Celepoğlu, Osmaniye İl Jandarma Komutanlığı ve bağlı birimlerini ziyaret ederek denetlemelerde bulundu. (Dün 17:55)

   

  Spor Toto 3. Lig

  Spor Toto 3. Lig 3. Grup’ta mücadele eden Diyarbakırspor, Türkiye liglerinde mücadele eden Doğu ve Güneydoğu bölgesindeki takımların üst liglere çıkma mücadelesine destek verdi. (Dün 17:54)

   

  Spor Toto 3. Lig

  Spor Toto 3. Lig

  Spor Toto 3. Lig 3. Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren Diyarbakırspor’da teknik heyet, ligdeki son 2 maça tam kadro çıkmanın hesaplarını yapıyor. (Dün 17:53)

   

  Sözde 'Ermeni Soykırımı' İddiaları

  Sözde "Ermeni Soykırımı" İddiaları

  Diyarbakır Barosu Başkanı Elçi: "Bir bütün olarak sayın başbakanın açıklamasını pozitif bir adım olarak gördüğümü ifade etmek isterim" Gomidas Enstitüsü Başkanı Sarafian: "Türkiye'de ilerleyen bir hareket bulunmakta. (Dün 16:27)

   

  Barışcan, Köy Çocukları İçin Şenlik Düzenlemek İstiyor

  Barışcan, Köy Çocukları İçin Şenlik Düzenlemek İstiyor

  90'lı yılların ünlü pop sanatçısı Barışcan, Diyarbakır'ın köylerinde çocuklara yönelik şenlik düzenlemek için desteğe ihtiyacı olduğunu söyledi. (Dün 16:24)

   

  Ermeniler Diyarbakır'da Anıldı

  Diyarbakır Baro Başkanı Tahir Elçi "Soykırım kurbanlarını saygıyla anıyoruz" diyerek 1915'te Ermenilerin yaşadıklarını soykırım olarak değerlendirdi. (Dün 16:23)

   

  Kara Perşembe'de 213'ncü hafta

  Kara Perşembe'de 213'ncü hafta

  Diyarbakır Kayapınar İlçe Belediye çalışanları tutuklu başkanları için her hafta gerçekleştirdikleri eylemlerini bu haftada sürdürdü. (Dün 16:19)

   

 

Manşet Haberleri