17:0800
SON DAKİKA DİYARBAKIR HABERLERİ

Son Dakika Diyarbakır Haberleri

  Diyarbakır Dbp Eş Genel Başkanı Yüksek Özgürlüğümüz Kendimiz Kuracağız

  Diyarbakır Dbp Eş Genel Başkanı Yüksek Özgürlüğümüz Kendimiz Kuracağız

  Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) Eş Genel Başkanı Kamuran Yüksek, partisinin Diyarbakır İl Kongresi'nde yaptığı konuşmada, Kendi özgürlüğümüzü kendimiz kuracağız. Devlet gelip vermeyecek, başkası gelip yapmayacak bunu. Ancak biz yapabiliriz, biz inşa edebiliriz. Bir kurabiliriz ve biz genişletebiliriz dedi. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Hdp'li Yüksekdağ Kobani Eylemlerini Savundu: 'Pişman Değiliz'

  Hdp'li Yüksekdağ Kobani Eylemlerini Savundu: "Pişman Değiliz"

  HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, “Biz pişman değiliz. Biz yanlış yaptığımızı düşünmüyoruz. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Çankırı Şehit ve Gazi Aileleri Derneği Başkanı: İnsanlar Uyutuluyor

  Çankırı Şehit ve Gazi Aileleri Derneği Başkanı Yüksel Teke, "Bugün bölücü başı Apo’nun cezaevi şartlarını iyileştirelim. Aman yorulmasın, kafası karışmasın, kızar filan diye ayağına gönderilenlerle ilgili görüşmeleri kayıt altına almak için sekretarya tutalım. Canı sıkılmasın diye 12 Kanal izleyeceği bir TV de var zaten. Basında bile İmralı aşağı, İmralı yukarı. İnsanlar uyutuluyor. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Sıva Ustasının Tek İsteği Birlik ve Beraberlik

  Sıva Ustasının Tek İsteği Birlik ve Beraberlik

  Diyarbakır’da silahlı saldırı sonucu şehit olan Astsubay Nejdet Aydoğdu’nun ailesine Eskişehir’de evini bağışlayan gurbetçi Ali Dal’a bir tebrik de Eskişehir Emekli Komando Astsubaylar Derneği’nden geldi. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.11.2014 17:08:20. #1.13#