11:5900
SON DAKİKA DIZI HABERLERİ

Son Dakika Dızı Haberleri

   

  Dmd'nin Erken Teşhisinde 'Genetik' Müdahale

  Dmd'nin Erken Teşhisinde "Genetik" Müdahale

  DMD'nin erken teşhisinde "genetik" müdahale- Kasların giderek güçsüzleşmesine ve çoğunlukla 20'li yaşlarda ölüme neden olan kas erimesi hastalığı DMD'nin erken teşhisi için DEÜ Tıp Fakültesi Hastanesi nörolog ve genetik uzmanları işbirliğiyle yapılan çalışmalarda ilerleme sağlandı- Prof. Dr. Erçal: "DMD, bildiğimiz en büyük genlerden biri ve 79 ayrı bölümü var. Gen üzerindeki kopmalar ve ikizlenmeleri tespit ederek hastaların yüzde 80'inine genetik kesin tanı koyabiliyoruz"- "Son yıllarda (Bugün 11:35)

   

  Salı Günleri 'FİLİNTA' İle Sallanacak!

  Salı Günleri 'FİLİNTA' İle Sallanacak!

  Gerek içeriği gerekse görüntü kalitesiyle dünya yapımlarıyla yarışan, raiting sıralamasını değiştiren TRT yapımlarına eklenen ve ekrana bomba gibi gelecek olan FİLİNTA dizisi Salı akşamı başlıyor! (Bugün 11:25)

   

  Google+ Videolarınızı Daha Kaliteli Yapıyor

  Google+ Videolarınızı Daha Kaliteli Yapıyor

  Artık Google+'a kötü kaliteli bir video yüklerseniz, gözünüz arkada kalmayacak. (Bugün 11:14)

   

  Dmd'nin Erken Teşhisinde "Genetik" Müdahale

  Kasların giderek güçsüzleşmesine ve çoğunlukla 20'li yaşlarda ölüme neden olan kas erimesi hastalığı DMD'nin erken teşhisi için DEÜ Tıp Fakültesi Hastanesi nörolog ve genetik uzmanları işbirliğiyle yapılan çalışmalarda ilerleme sağlandı Prof. Dr. Erçal: "DMD, bildiğimiz en büyük genlerden biri ve 79. (Bugün 11:11)

   

  Ge Sağlık, Gama Holding ve Türkerler Holding Arasında İş Birliği

  General Electric (GE) Sağlık, GAMA Holding AŞ ve Türkerler Holding arasında, Kocaeli Sağlık Kampüsü Projesi ve İzmir Bayraklı Sağlık Kampüsü Projesi'nin geliştirilmesi için iş birliği anlaşması imzalandı. (Bugün 11:05)

   

  Gizem Karaca'nın Dizi Aşkı Çabuk Bitti

  Gizem Karaca'nın Dizi Aşkı Çabuk Bitti

  Aynı dizide başrolleri paylaşan ve birbirine aşık iki genci canlandıran Gizem Karaca ve Berk Cankat'ın dizi aşkı gerçek oldu. Ama çift, kısa sürede yollarını ayırdı. (Bugün 10:54)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.12.2014 11:59:42. #1.13#