07:2000
SON DAKİKA DIZI HABERLERİ

Son Dakika Dızı Haberleri

  İŞİD'de O İsim Öldürüldü!

  Diyale Polis Müdürlüğü IŞİD'e karşı düzenlediği operasyonlarda aralarında örgütün 'Şeriat yargıcı' Ebu Aişe'nin de bulunduğu 30 militanı öldürdüğünü bildirdi. (Dün 15:59)

   

  Eserç 'Başbakanımız Darende'ye Gelecek'

  Eserç "Başbakanımız Darende'ye Gelecek"

  Darende Belediye Başkanı Dr. Süleyman Eser, Malatya’da toplu açılışlar, ziyaretler ve bir dizi temaslarda bulunan Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Darende’ye geleceği söyledi. (Dün 15:24)

   

  IŞİD'in 'Kafa Kestiren' Yargıcı Öldürüldü

  IŞİD'in 'Kafa Kestiren' Yargıcı Öldürüldü

  Irak'ın Selahaddin ilindeki geniş çaplı operasyonda çok sayıda IŞİD üyesi öldürüldü. Ölenler arasında örgütün sivillere ölüm cezasını veren 'şeriat yargıcı' da var. (Dün 15:13)

   

  CHP Eskişehir Milletvekili Süheyl Batum Edremit'te

  CHP Eskişehir Milletvekili Süheyl Batum Edremit'te

  CHP Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Süheyl Batum, bir dizi program için geldiği geldiği Edremit’te CHP İlçe Başkanlığını ziyaret etti. (Dün 15:08)

   

  Bahçeli, Belediye Başkanları ile Toplantı Yaptı

  Bahçeli, Belediye Başkanları ile Toplantı Yaptı

  Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli, Belediye Başkanları Toplantısı için geldiği Antalya'nın Manavgat ilçesinde ikinci gün belediye başkanlarıyla 2 saat süren basına kapalı toplantı yaptı. (Dün 14:40)

   

  'Ankara Kazan Biz Kepçe" Dizisi Sinema Filmi Oluyor

  Sosyal medyada yayınlanan, Ankaralı sanatçıların rol aldığı, yapım ve yönetmenliğini Sefa Özçelik’in yaptığı, ''Ankara Kazan Biz Kepçe'' dizisi sinema filmi olma yolunda ilerliyor. (Dün 14:16)

   

  Amerikalılar Ezan Sesinde Gözyaşlarına Boğuldu

  Amerikalılar Ezan Sesinde Gözyaşlarına Boğuldu

  Balıkesir'e gelen içlerinde ABD'lilerin de bulunduğu dans ekibi ezan sesini duyunca duygusal anlar yaşandı. (Dün 13:28)

   

  Çiftçi, "Anıza Doğrudan Ekim Yöntemi"Yle Daha Çok Kazanacak

  Toprağa verilen zararı engelleyen ve Türkiye'de son yıllarda yaygınlaşmaya başlayan anıza doğrudan ekim yöntemi, çiftçinin yeni umudu oldu Bayburt Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Karabulut: "Bu tekniğin Bayburt'ta da yaygınlaşması için bir dizi çalışma başlattık. Bakanlığımızın da bu yeni tekniğin. (Dün 12:13)

   

  Eliz, Dizide Oynayacak

  Eliz, Dizide Oynayacak

  Murat Boz ile yaşadığı uzun beraberliğin bitmesinin ardından magazin gündeminde sıkça yer alan Eliz Sakuçoğlu oyuncu oluyor. (Dün 11:36)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
20.10.2014 07:20:54. #1.11#