SON DAKİKA DİZİ HABERLERİ

Son Dakika Dizi Haberleri

12:36
Perinçek'e Destek İçin Strasbourg'a Gidecekler Almanya'nın Duisburg kentinde bir araya gelerek 'Vatan için el ele Platformu'nu oluşturan Türk dernekleri, 28 Ocak 2015 tarihinde Fransa'nın Strasbourg kentinde davası görülecek Doğu Perinçek'e destek vermek için bu kente çıkatma yapmaya hazırlanıyor.
Perinçek'e Destek İçin Strasbourg'a Gidecekler
12:03
Alldesıgn 2015 Bu Yıl Da Çok Konuşulacak... Ford ana sponsorluğunda bu sene dördüncü kez gerçekleştirilecek olan etkinliğin biletleri Tixbox'ta satışta...
11:56
İzmir Kemeraltı'nın İhtişamı Takılarda Hayat Buldu Kemeraltı'nın ihtişamı takılarda hayat buldu İZMİR'in simgeleri arasında yeralan tarihi Kemeraltı Çarşısı'nın gizemi JEWEX 2015 6'ncı Alyans, Altın, Mücevher, Gumuş Takı ve Saat Fuarı'nde podyumda takılarında hayat buldu.
İzmir Kemeraltı'nın İhtişamı Takılarda Hayat Buldu
11:49
İstanbul'da Kazakistan Rüzgârı Esti Kazakistan Karagandi Tattimbet Kazak Halk Müziği Orkestrası İstanbul'da TDBBB, TURKSOY ve Zeytinburnu Belediyesi işbirliği ile düzenlenen bir dostluk konseri verdi.
11:44
BUDO İkinci Yaşına 2 Milyonu Aşkın Yolcuyla Girdi Bursa'yla İstanbul arasında deniz ulaşımını sağlamak maksadıyla kurulan BUDO, ikinci yaş gününde 2 milyonu aşkın yolcu sayısına ulaştı.
BUDO İkinci Yaşına 2 Milyonu Aşkın Yolcuyla Girdi
11:39
Kemeraltı'nın İhtişamı Takılarda İzmir'in simgeleri arasında yeralan tarihi Kemeraltı Çarşısı'nda 'JEWEX 2015 6'ncı Alyans, Altın, Mücevher, Gumuş Takı ve Saat Fuarı'ndaki podyumda sergilenen takılar beğenildi.
Kemeraltı'nın İhtişamı Takılarda
11:02
BUDO 2 Yaşında Büyükşehir Belediyesi'nin Bursa'yla İstanbul arasındaki ulaşımı rahatlatmak amacıyla hizmete aldığı BUDO, aylık yaklaşık 100 bin kişiye eşdeğer müşteri oranıyla pazardaki yerini sağlamlaştırdı.
BUDO 2 Yaşında
11:02
Perinçek'e Destek İçin Strasburg?a Gidecekler Perinçek'e destek için Strasburg'a gidecekler Almanya'nın Duisburg kentinde bir araya gelerek 'Vatan için el ele Platformu' oluşturan Türk dernekleri, 28 Ocak 2015 tarihinde Fransa'nın Strasburg kentinde davası görülecek olan Doğu Perinçek'e destek vermek için bu kente çıkartma yapmaya hazırlanıyor.
Perinçek'e Destek İçin Strasburg?a Gidecekler
10:28
Belçim Bilgin Öpüşme Sahnesine Gelen Tepkiler İçin Konuştu Güzel oyuncu, 'Çalsın Sazlar' filmindeki öpüşme sahnesine gelen tepkileri eleştirerek "Öpüşme sahnesi, konuştuğumuz, güldüğümüz bir sahneden farksız" dedi.
Belçim Bilgin Öpüşme Sahnesine Gelen Tepkiler İçin Konuştu
09:33
AK Parti Grup Başkan Vekili, Kuzuluk Kaplıcalarını Ziyaret Etti AK Parti Grup Başkan Vekili Mihrimah Belma Satır İhlas Kuzuluk Kaplıca evlerini ziyaret etti.
AK Parti Grup Başkan Vekili, Kuzuluk Kaplıcalarını Ziyaret Etti
09:23
Adana Optimum'a Yine "Yıldız" Yağacak Leyla ile Mecnun dizisinin senaristi Burak Aksak’ın yazıp yönettiği, sezonun bol kahkahalı filmi “Bana Masal Anlatma”nın Adana’daki özel gösterimi 25 Ocak Pazar günü, Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi’ndeki Avşar Sineması’nda yapılacak.
Adana Optimum'a Yine 'Yıldız' Yağacak
09:11
Ünlü İsimlerin Oyuncu Koçu "TUNAY" Hayaline Kavuştu Burak Kut, Ali Ersan Duru, Can Güreler başta olmak üzere birçok ünlü ismin oyuncu koçluğunu yapan 'Tunay', uzun zamandır hayalini kurduğu 'Haramlardan Helala' adlı ilk albümünü tamamladı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 23:01:33. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA DİZİ HABERLERİ
[Hata Bildir]