05:5000
SON DAKİKA DIZI HABERLERİ

Son Dakika Dızı Haberleri

   

  Samsung, 5g ile 7,5 Gbps'lik Rekor Hıza Ulaştı

  Samsung, 5g ile 7,5 Gbps'lik Rekor Hıza Ulaştı

  Samsung, 5G’nin gelişimine yönelik yeni bir adım atarak, gerçekleştirdiği mobil ortam testiyle, sektördeki 7,5 Gbps’lik hız rekorunu kırdı. (Dün 19:44)

   

  HDP ile HÜDA-PAR İçin Arabuluculuk

  HDP ile HÜDA-PAR arasında yaşanan gerginliğin sona ermesi için sivil toplum kuruluşları ve siyasi partilerin arabuluculuk girişimi devam ediyor. (Dün 17:33)

   

  İlesam'ın Çınaraltı Sohbeti 25 Ekim'de Başlıyor

  İLESAM (Türkiye İlim ve Edebiyat Eseri Sahipleri Meslek Birliği) İstanbul Şubesi tarafından düzenlenen Çınaraltı Sohbetleri’nin elli ikincisi 25 Ekim 2014 Cumartesi günü gerçekleşecek. (Dün 17:32)

   

  Çok Neşelisin' Diye Yapılan Uyuşturucu Testi Meclis Gündeminde

  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından yazılı olarak cevaplandırılması istemiyle Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı'na soru önergesi verdi. (Dün 16:12)

   

  3 Büyükelçi Diyarbakır'ı Ziyaret Etti

  3 Büyükelçi Diyarbakır'ı Ziyaret Etti

  Finlandiya Büyükelçisi Nina Vaskunlahti, Lüksemburg Büyükelçisi Arlette Conzemius ve İrlanda Büyülelçisi Kenneth Thompson, GÜNGİAD'ın davetlisi olarak Diyarbakır'a geldi. (Dün 15:28)

   

  Arabulucu Stk'lardan Karlıova'daki Saldırı ile İlgili Açıklama

  DBP ve HÜDA-PAR arasındaki gerilimi sonlandırmak için temaslarına devam eden sivil toplum kuruluşu ve siyasi parti temsilcileri, görüşmelere devam ederken, Bingöl’ün Karlıova ilçesinde gerçekleştirilen saldırıyı provokasyon olarak değerlendirdiklerini açıkladı. (Dün 15:28)

   

  "Savunma Sanayiinde Yerlilik %50 Oranında"

  Savunma Sanayi Müsteşarı Prof. Dr. İsmail Demir, savunma sanayiindeki yerlilik oranının %50-60 olduğunu söyledi. (Dün 15:08)

   

  Kiraz Mevsimi'nin "Gizem"i Açelya Özcan

  "Elindeki köstekli saate telaşla bakıp 'Geç kaldım, geç kaldım' diye koşturan bir beyaz tavşanın peşine takıldı…" (Dün 15:02)

   

  Sürdürülebilir Kalkınma İçin Girişimcilik ve İnovasyonda Kadın' Konferansı

  Sürdürülebilir Kalkınma İçin Girişimcilik ve İnovasyonda Kadın" Konferansı

  "Sürdürülebilir Kalkınma İçin Girişimcilik ve İnovasyonda Kadın" konferansı- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam: "Kadın girişimcilerin hem kendileri hem de istihdam ettikleri kişiler için iş yaratmaları ve çalışma yaşamında daha etkin ve aktif olmaları; kadınların toplumdaki konumlarını güçlendirmesine, toplumların gelişmişlik düzeyinin yükselmesine ve gelir dağılımındaki adaletsizliği önlemeye önemli katkılar sağlamaktadır"-Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Atabek: -"Biz (Dün 14:02)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.10.2014 05:50:18. #1.11#