SON DAKİKA DOĞAN HABER AJANSI HABERLERİ

Son Dakika Doğan Haber Ajansı Haberleri

 • 16:26Ülkü Ocakları: Çinli Zannedilen Koreli Turistlerin Dövüldüğü YalanÜlkü Ocakları: Çinli Zannedilen Koreli Turistlerin Dövüldüğü Yalanİstanbul Ülkü Ocakları Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, Çin’de yaşayan Uygurlara yapılan baskıların protestosu sırasında, Çinli zannedilip Koreli turistlerin dövüldüğü iddialarının gerçeği yansıtmadığını söyledi.
 • 13:162015'in 2'inci 3 Ayında 26 Gazeteciye Soruşturma, 19 Gazeteciye Dava Açıldı2015'in 2'inci 3 Ayında 26 Gazeteciye Soruşturma, 19 Gazeteciye Dava AçıldıÇağdaş Gazeteciler Derneği (ÇGD) ‘2015 Nisan-Mayıs-Haziran Medya Raporunu’ açıkladı.
 • 17:37Savcı, Bayram Oteli Davasında Tahliye İstediVan'da 9 Kasım 2011 tarihinde meydana gelen depremde yıkılan ve 24 kişinin yaşamını yitirdiği Bayram Oteli davasında AFAD Müdürü Cafer Giyik tanık olarak dinlendi.
 • 17:18Bayram Oteli Davası ErtelendiVan’da, 9 Kasım 2011 tarihinde meydana gelen ikinci depremde yıkılan 24 kişinin yaşamını yitirdiği Bayram Oteli ile ilgili Van 2’nci Ağır Ceza Mahkemesinde görülen davada mahkeme heyeti sanık Tevfik Bayram’ın tutukluluk halinin devamına karar vererek duruşmayı 6 Ağustos 2015 tarihine erteledi.
 • 01:42Ermeni Siyaset Uzmanı Giragosian: Ermenistan'da Gerilim SürecekErmenistan'da hükümetin elektriğe yüzde 20 zam yapma kararına tepki olarak başlayan protesto gösterilerini değerlendiren Ermenistan'ın önde gelen siyaset uzmanı Richard Giragosian, gösterilerin Ukrayna'dakilerden farklı olduğunu ve çözülmezse Ermenistan'da toplumsal huzursuzlukların devam edeceğini söyledi.
 • 23:04Pyd Lideri Salih Müslim: Sağ Ele Geçirdiğimiz Daeş Militanları, Nereden Kobani'ye Girdiklerini...SURİYE'deki Kürt siyasi hareketi Demokratik Birlik Partisi (PYD) Lideri Salih Müslim, DAEŞ (IŞİD) militanlarının Kobani'ye Türkiye'den sızdığı iddialarına ilişkin yeni bir açıklama yaptı.
 • 17:50MHP'yi Ziyaret Eden Tgc: 10 Yıldır Türk Medyası Çok Büyük Sorunlar Altında -1MHP'yi Ziyaret Eden Tgc: 10 Yıldır Türk Medyası Çok Büyük Sorunlar Altında -1MHP'yi ziyaret eden TGC: 10 yıldır Türk medyası çok büyük sorunlar altında Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Turgay Olcayto ile beraberindeki Yönetim Kurulu üyeleri "Medyanın Sorunları ve Çözüm Önerileri" raporunu MHP'yi ziyaret ederek MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural'a iletti.
 • 17:46Tgc: 10 Yıldır Türk Medyası Çok Büyük Sorunlar AltındaTürkiye Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Turgay Olcayto ile beraberindeki Yönetim Kurulu üyeleri "Medyanın Sorunları ve Çözüm Önerileri" raporunu MHP'yi ziyaret ederek MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural'a iletti.
 • 15:22Pyd Lideri Salih Müslim: "Kobani Halen Kürtlerin Kontrolünde.Esma Çakır - Roma/ DHA - TERÖR örgütü PKK ile bağlantılı olan Suriye'deki Kürt siyasi hareketi Demokratik Birlik Partisi (PYD) Lideri Salih Müslim, DAEŞ (IŞİD) terör örgütü militanlarının Kobani'ye saldırmasına ilişkin açıklamalarda bulundu.
 • 10:18Voleybolda Tek Hedef MadalyaVoleybolda Tek Hedef Madalya(özel) Voleybolda tek hedef madalya Büşra Cansu Rusya galibiyeti bizi altın madalya hedefimize yaklaştırdı Bakü'de devam eden 1'inci Avrupa Oyunları'nda yarı finale yükselme başarısını gösterip madalyaya bir adım daha yaklaşan Türkiye Kadın Voleybol Takımı oyuncusu Büşra Cansu, Doğan Haber Ajansı'na (DHA) yaptığı özel açıklamada başarılı geçen Avrupa Oyunları'nı ve madalya hedeflerini anlattı.
 • 10:33Meclis'e Giren Dilek Öcalan İngiliz BasınındaMeclis'e Giren Dilek Öcalan İngiliz BasınındaGuardian, Abdullah Öcalan'ın yeğeni HDP Şanlıurfa Milletvekili Dilek Öcalan'la ilgili, "Kürt isyanının lideri olarak lanetlenen adamla bağlantılı" dedi.
 • 17:54Haber İptaliSayın Yazıişleri müdürlerine Bugün DENİZE DÜŞEN YILDIRIM KORKUTTU başlığı ve 'Yaşar ANTER/BODRUM' imzasıyla saat 12.49'da geçtiğimiz haber ve fotoğrafları, kaynağından yapılan yanlışlık nedeniyle iptal ediyoruz.
 • 17:09Kemer - Tek Nefeste 120 Metreye DalacakKemer - Tek Nefeste 120 Metreye DalacakTek nefeste 120 metreye dalacak Dünya serbest dalış rekortmeni milli sporcu Cenk Devrim Ulusoy, Antalya'nın Kemer İlçesi'nde yarın 120 metre derinliğe dalarak daha önce kendisine ait 81 metrelik dünya rekorunu geçmeyi deneyecek.
 • 11:35Öib: Cumhurbaşkanı'nın, Medya ile Tartışmaların Tarafı Olması, Kaygı VericiÖzgürlük için Basın (ÖiB) Mayıs ayı raporunda, tarafsız olması gereken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, basın ile siyasi otoriteler arasındaki tartışmaların, doğrudan tarafı ve baş aktörü olmasının kaygı verici olduğu vurgulandı.
 • 09:40Güney Kore'de Yapılacak Olan "Universiade" Öncesi "Mers" Paniği YaşanıyorErcan ATA, ANKARA-DHA Güney Kore'nin Gwangju şehrinde 3-14 Temmuz 2015 tarihleri arasında düzenlenecek olan, 28'inci Üniversiteler Yaz Oyunları öncesi katılımcı ülkelerde "MERS" virüsü paniği yaşanıyor.
 • 21:01Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması'nda 1'incilik Ödülü Arnavut Karikatüriste - YenidenAydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması'nda 1'incilik Ödülü Arnavut Karikatüriste - YenidenSayın yazı işleri müdürlerinin dikkatine 'Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması'nda 1'incilik ödülü Arnavut karikatüriste' başlığıyla geçtiğimiz haberi kaynağından yapılan düzeltme ile yeniden yayımlıyoruz.
 • 10:11Rıza Kayaalp'e Çürük Şoku!.Rıza Kayaalp'e Çürük Şoku!.Rıza Kayaalp'e çürük şoku!. Milli güreşçi Kayaalp 10 askere bedelim "Ne olursa olsun 'çürük' olayını kabul etmiyorum "Askerliğimi kesinlikle yapacağım" Son Avrupa şampiyonasında 5. defa Avrupanın zirvesine çıkan Milli güreşçi Rıza Kayaalp'e askerliği ile ilgili çürük raporu verileceği sözleri şampiyonu şok etti.
 • 10:02Şampiyon Güreşçi Rıza Kayaalp'e Şampiyon Güreşçi Rıza Kayaalp'e "Çürük" ŞokuMilli güreşçi Rıza Kayaalp'e askerliği ile ilgili çürük raporu verilecek olması şampiyonu şok etti.
 • 13:20Tgc ve Tgs'den, Dha Muhabiri Altıntaş'a Geçmiş Olsun ZiyaretiTgc ve Tgs'den, Dha Muhabiri Altıntaş'a Geçmiş Olsun ZiyaretiTürkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) ve Türkiye Gazeteciler Sendikası (TGS) temsilcileri, Diyarbakır'da Yeni İhya-Der Başkanı Aytaç Baran'nın öldürülmesinden sonra çıkan olaylarda bir grubun saldırısında yaralanan Doğan Haber Ajansı muhabiri Canan Altıntaş'ı evinde ziyaret etti.
 • 10:45Ekonomi Tarihinin Arka Sokaklarında Gezinti: ParahistoriaEkonomi Tarihinin Arka Sokaklarında Gezinti: ParahistoriaDoğan Haber Ajansı Ekonomi Müdürü Osman Şenkul'un "Parahistoria" adlı kitabı yayımlandı.
 • 10:296 Yıldır Üst Üste Final Gören Milli Güreşçi Rıza Kayaalp Hiçbir Avrupa Şampiyonası'nı Boş Geçmedim6 Yıldır Üst Üste Final Gören Milli Güreşçi Rıza Kayaalp Hiçbir Avrupa Şampiyonası'nı Boş Geçmedim(özel) 6 yıldır üst üste final gören Milli Güreşçi Rıza Kayaalp Hiçbir Avrupa Şampiyonası'nı boş geçmedim Büyüklerde ilk altın madalyamı Azerbaycan'da almıştım Türkiye'de bile bu kadar seyirciyi bir arada görmedim, o yüzden yine onlara bir jest yapmak istedim ve mindere iki ülkenin bayraklarıyla çıktım Hedefler hiç bitmez. Dünya Şampiyonası'nda bayrağımızı göklere çekmek, İstiklal Marşı'mızı söyletmek istiyorum 130 kg değilim. 122-123 kiloyum. Bu benim için daha iyi çünkü seri olabiliyorum Bakü2015'te altın madalyaya ulaşan +130 kilo güreşçimiz Rıza Kayaalp, Avrupa'da üst üste 6. kez final başarısı gösterdi.
 • 10:21Türk Sporunun Avrupa Oyunları'ndaki Gururu KarateTürk Sporunun Avrupa Oyunları'ndaki Gururu Karate(özel) Türk sporunun Avrupa Oyunları'ndaki gururu karate Esat Delihasan Burada gelen başarı tesadüf değil Büyürken, küçülmeyi de öğrenin 26 Haziran'da Olimpiyatlar ile alakalı yeni bir gelişme olabilir Karate Federasyonu Başkanı Esat Delihasan, Bakü'de düzenlenen 1. Avrupa Oyunları'na 11 sporcu ile katılan ve bu 11 sporcunun 9'unun madalya kazanma başarısıyla ilgili Doğan Haber Ajansı'na (DHA) açıklamalarda bulundu.
 • 20:32Altın Çocuk Enes'den Dha'ya Özel AçıklamalarAltın Çocuk Enes'den Dha'ya Özel AçıklamalarAltın çocuk Enes'den DHA'ya özel açıklamalar Enes Erkan Tüm Türkiye'ye armağan olsun Bakü'de düzenlenen 1. Avrupa Oyunlarında karate ferdi +84 kiloda Alman rakibi Jonathan Horne 2-1 yenerek altın madalyanın sahibi olan Enes Erkan, madalya seromonasi sonrası Doğan Haber Ajansı'na özel açıklamalarda bulundu.
 • 19:20Bakan Yılmaz'dan, Dha Muhabiri Canan Altıntaş'a Geçmiş Olsun ZiyaretiBakan Yılmaz'dan, Dha Muhabiri Canan Altıntaş'a Geçmiş Olsun ZiyaretiKalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Diyarbakır'da geçen salı günü Yeni İhya-Der Başkanı Aytaç Baran'nın öldürülmesinden sonra çıkan olaylarda bir grup tarafından saldırıya uğrayan Doğan Haber Ajansı muhabiri Canan Altıntaş'ı evinde ziyaret Kalkınma Bakanı ve 7 Haziran seçiminde Ak Parti'nin Diyarbakır'den seçilen tek milletvekili olan Cevdet Yılmaz, Canan Altıntaş'ı ziyarete geldi.
 • 18:40Tanap Projesi'nde İlk Boru Ağustos Ayında BağlanıyorTanap Projesi'nde İlk Boru Ağustos Ayında BağlanıyorTanap Projesi'nde ilk boru Ağustos ayında bağlanıyor Azerbaycan'da 2015 Avrupa Oyunları'nın açılış törenin gerçekleştiği olimpiyat stadını en kısa zamanda inşa eden Tekfen inşaat şimdi de TANAP Projesi'nde boruları bağlamaya başlayacak.
 • 18:37Enes Erkan: "Tüm Türkiye'ye Armağan Olsun"Sercan SAPANATAN - Ali KAN, Bakü-DHA Bakü'de düzenlenen 1. Avrupa Oyunlarında karate ferdi +84 kiloda Alman rakibi Jonathan Horne 2-1 yenerek altın madalyanın sahibi olan Enes Erkan, madalya seremonisi sonrası Doğan Haber Ajansı'na özel açıklamalarda bulundu.
 • 18:32Tanap'ta İlk Boru Ağustos Ayında BağlanıyorTanap'ta İlk Boru Ağustos Ayında BağlanıyorAzerbaycan'da 2015 Avrupa Oyunları'nın muhteşem açılış törenin gerçekleştirildiği Olimpiyat Stadı'nı çok kısa zamanda inşa eden Tekfen İnşaat, şimdi de Trans Anadolu Doğal Gaz Boru Hattı Projesi'nin (TANAP) borularını bağlamaya başlayacak.
 • 18:14Meltem Hocaoğlu: Meltem Hocaoğlu: "Taktiksel Hata Yaptım ve Gümüş Madalyada Kaldım"Uğur Demirkırdı-Ali Kan, Bakü-DHA Bakü'de düzenlenen 1. Avrupa Oyunları'nda karatede kadınlar kumite +68 kiloda mücadele eden Meltem Hocaoğlu, finalde karşılaştığı Hırvat rakibi Masa Martinovic'e 5-0 mağlup olarak gümüş madalya kazandı.
 • 18:12Meltem Hocaoğlu Taktiksel Hata Yaptım ve Gümüş Madalyada KaldımMeltem Hocaoğlu Taktiksel Hata Yaptım ve Gümüş Madalyada Kaldım(özel) Meltem Hocaoğlu Taktiksel hata yaptım ve gümüş madalyada kaldım Üniversite Oyunları'nda altın kazanmak istiyorum Bakü'de düzenlenen 1. Avrupa Oyunları'nda karatede kadınlar kumite +68 kiloda mücadele eden Meltem Hocaoğlu, finalde karşılaştığı Hırvat rakibi Masa Martinovic'e 5-0 mağlup olarak gümüş madalya kazandı.
 • 13:23Demirtaş, Dha Muhabiri Altıntaş'ı Ziyaret EttiDemirtaş, Dha Muhabiri Altıntaş'ı Ziyaret EttiHdp Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, 9 Haziran'da Yeni İhya-Der Başkanı Aytaç Baran'nın öldürülmesinden sonra çıkan olaylarda bir grup tarafından saldırıya uğrayan Doğan Haber Ajansı muhabiri Canan Altıntaş'ı hastanede ziyaret etti.
 • 13:08Gazeteciler Yaralı Meslektaşları İçin Kameralarını BıraktıGazeteciler Yaralı Meslektaşları İçin Kameralarını BıraktıDiyarbakır’da Yeni İhya-Der Başkanı Aytaç Baran’ın öldürülmesinden sonra haber takibi için bölgeye ve bir grubun saldırısına uğrayarak yaralanan gazeteciler için meslektaşları kameralarını bıraktı.
 • 11:36Akut'tan Spora Destek Veren Yeni Bir Sosyal Sorumluluk ProjesiAkut'tan Spora Destek Veren Yeni Bir Sosyal Sorumluluk ProjesiAkut'tan spora destek veren yeni bir sosyal sorumluluk projesi (2) AKUT Yönetim Kurulu Başkanı Nasuh Mahruki "Spor bizim için çok önemli. Şu an bile AKUT'un Yönetim Kurulu'nda 3 tane sporcu var" "Çok nitelikli ve başarılı kardeşlerimizi de AKUT'un takımlarına dahil edip sporda kaliteyi yükseltiyoruz" "Türkiye'deki kayak ve snowboard'un kalitesi AKUT Spor Kulübü'nün Kar Sporları Branşı kurulduktan sonra değişti" "AKUT'taki çocuklar kışın Avusturya'ya, yazın ise çim kayağı kampına gidip özel eğitimler alarak kaliteyi bir anda yükselttiler" "AKUT'un ortaya çıkan sinerji Türkiye'deki motosiklet branşındaki kaliteyi de yükseltecek" "Türkiye'de sponsorluk kavramı olması gereken yerde değil" AKUT Spor Kulübü Motosiklet Şube Sorumlusu Tayfun Akın "Öncü birlik olarak Motosiklet kullanmayı amaçlıyoruz" Can ve Deniz Öncü kardeşler, Kenan Sofuoğlu gibi dünya şampiyonu olmak istiyorlar Türkiye'nin en yaygın sivil arama kurtarma örgütü olan AKUT, spora da tam destek veriyor.
 • 11:30Akut'tan Spora Destek Veren Yeni Bir Sosyal Sorumluluk ProjesiAkut'tan Spora Destek Veren Yeni Bir Sosyal Sorumluluk ProjesiAkut'tan spora destek veren yeni bir sosyal sorumluluk projesi AKUT Yönetim Kurulu Başkanı Nasuh Mahruki "Spor bizim için çok önemli. Şu an bile AKUT'un Yönetim Kurulu'nda 3 tane sporcu var" "Çok nitelikli ve başarılı kardeşlerimizi de AKUT'un takımlarına dahil edip sporda kaliteyi yükseltiyoruz" "Türkiye'deki kayak ve snowboard'un kalitesi AKUT Spor Kulübü'nün Kar Sporları Branşı kurulduktan sonra değişti" "AKUT'taki çocuklar kışın Avusturya'ya, yazın ise çim kayağı kampına gidip özel eğitimler alarak kaliteyi bir anda yükselttiler" "AKUT'un ortaya çıkan sinerji Türkiye'deki motosiklet branşındaki kaliteyi de yükseltecek" "Türkiye'de sponsorluk kavramı olması gereken yerde değil" AKUT Spor Kulübü Motosiklet Şube Sorumlusu Tayfun Akın "Öncü birlik olarak Motosiklet kullanmayı amaçlıyoruz" Can ve Deniz Öncü kardeşler, Kenan Sofuoğlu gibi dünya şampiyonu olmak istiyorlar Türkiye'nin en yaygın sivil arama kurtarma örgütü olan AKUT, spora da tam destek veriyor.
 • 11:17Akut'tan Spora Destek Veren Yeni Bir Sosyal Sorumluluk ProjesiAkut'tan Spora Destek Veren Yeni Bir Sosyal Sorumluluk ProjesiTürkiye'nin en yaygın sivil arama kurtarma örgütü olan AKUT, spora da tam destek veriyor.
 • 14:54Egemen Bağış?ın?mülakatım Çarpıtıldı?Egemen Bağış?ın?mülakatım Çarpıtıldı?Dha DIŞ HABER ' Egemen Bağış'ın 'Mülakatım çarpıtıldı' iddiasına İtalyan gazeteciden açıklama: 'Bağış Gezi'yi değil, Ortadoğu'daki ayaklanmaları kastetmiş' AVRUPA BİRLİĞİ (AB) eski Bakanı Egemen Bağış, İtalyan La Repubblica gazetesine Gezi Parkı eylemlerine ilişkin verdiği röportajın çarpıtıldığını açıkladı.
 • 11:05Egeli İş Dünyasından Koalisyona Yeşil IşıkEgeli İş Dünyasından Koalisyona Yeşil IşıkDoğan HABER AJANSI- EGE Bölgesi'nde faaliyet gösteren sanayici ve işadamları, halkın tercihinin dört partiyi meclise taşıdığını ve bu karara saygı duyulması gerektiğini vurguladı.
 • 17:22Ak Parti, Chp, MHP ve Hdp İçin Karşılaştırmalı Seçim TablosuDoğan HABER AJANSI - 7 HAZİRAN Genel seçimlerinin sonuçlarının, önceki seçimlerle yapılan karşılaştırması, oylardaki değişimi ortaya çıkardı.
 • 15:23Seçimde Partilerin Kazanç ve Kayıp TablosuSeçimde Partilerin Kazanç ve Kayıp TablosuMilletvekili genel seçiminde resmi olmayan kesin sonuçlara göre partilerin bir önceki seçime göre kaybı ve kazancı ortaya çıktı.
 • 18:18Bilici: Cihan Sitesine Siber Saldırı Var Ancak Sonuçlar Abonelere UlaşıyorBilici: Cihan Sitesine Siber Saldırı Var Ancak Sonuçlar Abonelere UlaşıyorCihan Haber Ajansı (Cihan) Genel Müdürü Abdülhamit Bilici, ajansın sitesine siber saldırılar olduğunu ancak sonuçların abonelere sorunsuz iletildiğini belirtti.
 • 15:07Tayyar'ın Cihan ve Dha İddiasına Yanıt: Usulsüzlük Bunların Damarına İşlemişTayyar'ın Cihan ve Dha İddiasına Yanıt: Usulsüzlük Bunların Damarına İşlemişAK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar'ın Cihan Haber Ajansı (CİHAN) ve Doğan Haber Ajansı (DHA)'nın saat 17.00'den sonra hacklenebileceğine yönelik attığı şok tweete Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gaziantep İl Başkanı Muhittin Sait Köse tepki gösterdi.
 • 12:05Şamil Tayyar: Cihan ve Dha, 17.00'dan Sonra Hacklenebilir!AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Cihan Haber Ajansı (Cihan) ve Doğan Haber Ajansı’nın (DHA) 17.00’dan sonra hacklenebileceğini yazdı.
 • 10:24Çukurova Giad'dan Bir Kültür Hizmeti DahaÇukurova Giad'dan Bir Kültür Hizmeti DahaBirçok ilke imza atan, Adana için çalışan, organizasyonları, etkinlikleri yankı uyandıran Çukurova Genç İşadamları Derneği (Çukurova GİAD), bu kez dergi çıkardı.
 • 10:06Potanın Perileri Avrupa Şampiyonası'na HazırlanıyorPotanın Perileri Avrupa Şampiyonası'na Hazırlanıyor(ÖZEL) Potanın Perileri Avrupa Şampiyonası'na hazırlanıyor Işıl Alben İnşallah tüm Türk halkının güzel enerjisi ve dualarıyla Avrupa şampiyonu olacağız Şaziye İvegin Gümüş ve bronz madalyamız var ama altın eksik. Ülkemize altın madalyayı da getirmek istiyoruz Tuğçe Canıtez Bu sene şampiyonaya çok iyi hazırlanıyoruz A Milli Takım, 2015 FIBA Avrupa Şampiyonası perdesini Romanya'da açacak B Grubu'nda yer alan Türkiye, Yunanistan, Polonya, Belarus ve İtalya ile mücadele edecek Potanın Perileri ilk maçını 11 Haziran'da Polonya'ya karşı oynayacak A Milli Kadın Basketbol Takımı, 2015 FIBA Kadınlar Avrupa Basketbol Şampiyonası hazırlıklarını sürdürdü.
 • 00:13A Milli Kadın Basketbol Takımı Avrupa Şampiyonası'na BileniyorA Milli Kadın Basketbol Takımı Avrupa Şampiyonası'na BileniyorA Milli Kadın Basketbol Takımı Avrupa Şampiyonası'na bileniyor A Milli Takım Başantrenörü Memnun Şampiyonaya büyük beklentilerle gidiyoruz Şu an en iyi oyunumuzu oynamıyoruz Milli basketbolcu Tuğçe Canıtez Bu sene şampiyonaya çok iyi hazırlanıyoruz Grupta bizi Belarus zorlar Türkiye A Milli Kadın Basketbol Takımı, 2015 FIBA Kadınlar Avrupa Basketbol Şampiyonası hazırlıklarını sürdürüyor A Milli Takım Başantrenörü Ekrem Memnun, Abdi İpekçi Spor Salonu'nda gerçekleştirilen antrenman sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.
 • 10:13Tgc?den Dha?ya 3 ÖdülTgc?den Dha?ya 3 ÖdülTgc'den DHA'ya 3 ödül Trabzon Gazeteciler Cemiyeti'nce düzenlenen 2014 Yılının Başarılı Gazetecileri Yarışması'nda Spor Fotoğrafı dalında Doğan Haber Ajansı (DHA) Trabzon Bürosu'ndan Osman Şişko, TV Görüntüsü dalında Fatih Turan ve Basın Hizmet Ödülü'ne layık görülen Ömür Avcı, düzenlenen törenle ödüllerini aldı.
 • 19:34Aa'ya Üç ÖdülTrabzon Gazeteciler Cemiyetinin (TGC) "2014'ün Başarılı Gazetecileri Yarışması"nda ödüller sahiplerini buldu.
 • 00:13Yerel ve Bölgesel Televizyonlar Birliği Yılın En İyileri Ödülleri Sahiplerini BulduYerel ve Bölgesel Televizyonlar Birliği Yılın En İyileri Ödülleri Sahiplerini BulduYerel ve Bölgesel Televizyonlar Birliği 2014 Yılın En İyileri Ödülleri", WOW İstanbul Hotel Convention Ceter'da düzenlenen törenle sahiplerini buldu.
 • 12:33Medya Etik Konseyi: Medya Kuruluşları ve Gazetecilere Baskılara Son VerilmeliSon zamanlarda gazete ve medya kuruluşlarına dozu artarak devam eden sansür, akreditasyon ve yayın yasaklarına Medya Etik Konseyi Yüksek Kurulu tepki gösterdi.
 • 18:38Galatasaraylı Eski Yönetici Ali Dürüst, Dha'ya Konuştu - 3Galatasaraylı Eski Yönetici Ali Dürüst, Dha'ya Konuştu - 3(özel) Galatasaraylı eski yönetici Dürüst, DHA'ya özel açıklamalarda bulundu Fenerbahçe ve Beşiktaş da şampiyonluğu hak edecek performans gösterdi.
 • 11:31Vatikan'dan 'Özel Uçak' Açıklaması:?papa'nın Ne Özel Uçağı Ne de Helikopteri Var?Vatikan'dan 'Özel Uçak' Açıklaması:?papa'nın Ne Özel Uçağı Ne de Helikopteri Var?Dha DIŞ HABER ' (Yeniden) Vatikan'dan 'özel uçak' açıklaması: 'Papa'nın ne özel uçağı ne de helikopteri var' Vatikan'dan Türkiye'deki 'Özel uçak' tartışmalarına dair açıklama yapıldı.