22:2500
SON DAKİKA DOĞAN HABER AJANSI HABERLERİ

Son Dakika Doğan Haber Ajansı Haberleri

  Arkadaşı; Papa Türkiye'ye Gideceği İçin Çok Heyecanlı

  Arkadaşı; Papa Türkiye'ye Gideceği İçin Çok Heyecanlı

  Türkiye ziyaretine yarın başlayacak Papa Francesco'nun en yakın arkadaşlarından, Arjantinli Müslüman diyalog adamı Omar Abboud, Papa ile kısa süre önce buluştuğunu belirterek, ruhani liderin bu önemli seyahat için heyecanlı olduğunu söylediğini aktardı. (Dün 13:29)

   

  Erciyesspor'dan Dha'ya: 'Teknik Direktör Konusu Gelecek Hafta'

  Erciyesspor'dan Dha'ya: "Teknik Direktör Konusu Gelecek Hafta"

  Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor Kulübü Başkanı Ziya Eren, "Teknik direktör konusunu Balıkesirspor maçının sonuna bıraktık. Şu ana kadar ortaya atılan isimlerin hiç biriyle görüşmedik" dedi. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Albay Muharrem Köse'nin Avukatından Açıklama

  Sayın yazı işleri müdürlerinin dikkatine 'GENELKURMAY BAŞKANLIĞI'NDAN 'GİZLİ TANIK' AÇIKLAMASI' başlıklı haberi yapılan yanlışlık nedeniyle iptal ediyoruz. (25 Kasım 2014 Salı )

   

  Fatih Kolejinin 'Medya' Konferansına Gazeteciler Renk Kattı

  Zonguldak Fatih Kolejinin düzenlediği Medya konulu konferansta gazetecilerle ortaokulu öğrencileri bir araya geldi. (25 Kasım 2014 Salı )

   

  Papaların Türkiye Ziyaretleri

  Papaların Türkiye Ziyaretleri

  Katolik Hıristiyanlar'ın ruhani lideri ve Vatikan Devleti Başkanı Papa Francesco, Cuma günü geleceği Türkiye'yi ziyaret eden 4'üncü papa olacak. (25 Kasım 2014 Salı )

   

  Mehmet Topal Taburcu Edildi

  Mehmet Topal Taburcu Edildi

  Bursaspor-fenerbahçe karşılaşmasında girdiği mücadelede düşen sarı lacivertli futbolcu Mehmet Topal Medicalpark Hastanesi'ne kaldırıldı. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Hediye 'Munzur' Muydu?

  Hediye 'Munzur' Muydu?

  Başbakan Davutoğlu’nun “Tuncelilere bir hediyem olacak” diyerek çıktığı ziyaret tamamlandı. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Kars Emniyet Müdürü Başarılı Gazetecileri Plaketle Ödüllendirdi

  Kars Emniyet Müdürü Başarılı Gazetecileri Plaketle Ödüllendirdi

  Doğu Anadolu Gazeteciler Cemiyeti (DAGC)’nin Erzurum, Erzincan, Kars, Ardahan, Ağrı ve Iğdır’da basın kuruluşlarında çalışan gazetecileri teşvik etmek amacıyla düzenlediği ‘Gazetecilik Başarı Ödülü’ yarışmada Kars’tan ödül alan gazetecileri İl Emniyet Müdürü Ercan Çakmak, makamında kabul etti. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Adana'da Yerel Yönetimler' Panelde Masaya Yatırıldı

  Adana'da Yerel Yönetimler' Panelde Masaya Yatırıldı

  Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Adana’nın gelişmesi için herkesin ortak bir zeminde buluşması ve ortak hareket etmesi gerektiğini vurgulayarak, “Ancak yerel yönetimdeki aktörlerin birlik, beraberlik ve uyum içerisinde çalışması o kenti yükseğe taşıyabilir” dedi. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
28.11.2014 22:25:04. #1.12#