SON DAKİKA DOĞAN ÜRGÜP HABERLERİ

Son Dakika Doğan Ürgüp Haberleri


DOĞAN ÜRGÜP

ADAY - BBP - SİVAS - MERKEZ

1956'da Ahmet Bey ve Sabiha hanımın oğulları olarak Sivas'ın Uluanak Mahallesinde Ulu Camii karşısında bir evde doğdu.

İlk, Orta ve Lise tahsilini Sivas'ta Yüksek öğrenimine ise Ankara başlayarak şartlar gereği Erzurum'da tamamladı. 1986 yılında... Devamı

19:16
Sivas'ta 'Bayrağa Saygı' Yürüyüşü Sivas'ta Alperen Ocakları tarafından 'Bayrağa Saygı' yürüyüşü' düzenlendi.
Sivas'ta 'Bayrağa Saygı' Yürüyüşü
23:13
Gazeteci İsmail Güneş'in Çocukları İçin Sünnet Şöleni Büyük Birlik Partisi'nin (BBP) merhum Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'yla birlikte bindiği helikopterin Kahramanmaraş'ta düşmesi sonucu hayatını kaybeden gazeteci İsmail Güneş'in 10 ve 8 yaşındaki çocukları Tuluğhan ve Çağan için sünnet töreni yapıldı.
Gazeteci İsmail Güneş'in Çocukları İçin Sünnet Şöleni
22:56
Gazeteci İsmail Güneş'in Çocukları İçin Sünnet Şöleni Kahramanmaraş'ta hayatını kaybeden gazeteci İsmail Güneş'in 10 ve 8 yaşındaki çocukları Tuluğhan ve Çağan için sünnet töreni yapıldı.
Gazeteci İsmail Güneş'in Çocukları İçin Sünnet Şöleni
22:48
Gazeteci İsmail Güneş'in Çocuklarının Sünnet Heyecanı Kahramanmaraş'ta, beş yıl önce helikopterin düşmesi sonucu hayatını kaybeden İHA Sivas Muhabiri İsmail Güneş'in oğulları Tuluğhan ve Çağan Güneş sünnet oldu.
Gazeteci İsmail Güneş'in Çocuklarının Sünnet Heyecanı
22:07
Sivas'ta Binlerce İnsan Tek Bir Sofrada Buluştu Sivas'ta 'Binlerce İnsan Tek Bir Sofra' sloganıyla bu yıl 2’incisi düzenlenen iftara yaklaşık 20 bin kişi katıldı.
Sivas'ta Binlerce İnsan Tek Bir Sofrada Buluştu
16:03
Sivas Belediyesi'nde Dinleme İddiası Sivas'ta Büyük Birlik Partisi'nden (BBP), AK Parti'ye geçen belediyede önceki dönemde dinlemesi yapıldığı iddiası ortaya atıldı.
08:58
Mimar Sami Aydın, Resmen Göreve Başladı Yerel seçimlerinde galip çıkan Mimar Sami Aydın, devir teslim töreniyle 2009 yılında Doğan Ürgüp'e devrettiği emaneti geri aldı.
20:32
Sivas Belediye Başkanı Aydın, görevine başladı AK Parti'den Sivas Belediye Başkanı seçilen Sami Aydın, görevi Doğan Ürgüp'ten devraldı.
Sivas Belediye Başkanı Aydın, görevine başladı
17:13
Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, Görevine Başladı Sivas Belediye Başkanlığını kazanan Sami Aydın, 5 yıl aradan sonra görevi devraldı.
Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, Görevine Başladı
17:09
Sivas Belediyesinde Devir Teslim Töreni 30 Mart'ta yapılan yerel seçimlerde AK Parti'den Sivas Belediye Başkanı seçilen Sami Aydın, Büyük Birlik Partili Doğan Ürgüp'ten koltuğu devraldı.
Sivas Belediyesinde Devir Teslim Töreni
16:53
Sivas Belediye Başkanı Aydın, Görevine Başladı AK Parti'den Sivas Belediye Başkanı seçilen Sami Aydın, görevi Doğan Ürgüp'ten devraldı.
Sivas Belediye Başkanı Aydın, Görevine Başladı
16:04
Sivas Belediye Başkanı Aydın, Görevine Başladı 30 Mart'ta yapılan yerel seçimlerde Ak Parti'den belediye başkanı seçilen Sami Aydın, Ak Parti İl Başkanı Ziya Şahin, Merkez İlçe Başkanı İsmail Çapraz ve kalabalık bir partili topluluğu ile Merkez İlçe Seçim Kurulu'na geldi.
Sivas Belediye Başkanı Aydın, Görevine Başladı
15:37
Sivas Belediye Başkanı Aydın, Görevine Başladı Sivas Belediye Başkanlığını kazanan AK Partili Sami Aydın, bugün mazbatasını aldıktan sonra, yapılan devir teslimle görevine başladı.
09:05
2009 Seçimlerini Kaybeden 4 Adaydan 3'ü Bu Sefer Kazandı 2009 seçimlerinde kaybetmesine rağmen bu seçimlerde tekrar AK Parti'den aday gösterilen 4 kişiden 3'ü belediye başkanlığını kazandı.
2009 Seçimlerini Kaybeden 4 Adaydan 3'ü Bu Sefer Kazandı
09:25
Sivas Belediye Başkanı AK Partili Sami Aydın Oldu Sivas Belediye Başkanlığını, AK Parti Adayı Sami Aydın kazandı.
Sivas Belediye Başkanı AK Partili Sami Aydın Oldu
04:20
AK Parti'nin 2009 Seçimlerini Kaybeden 4 Adayından 1'i Yine Kaybetti 1'i Belli Değil AK Parti'nin 2009 yerel seçimlerini kaybetmesine rağmen tekrar aday gösterilen Sivas, Sinop, Antalya ve Gümüşhane'deki adayından 1'i tekrar kaybederken 2'si bu sefer belediye başkanı olabildi.
02:08
Seçimi Kaybeden BBP'li Ürgüp Allah'ın Takdiri Büyük Birlik Partisi (BBP) Merhum Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun memleketi Sivas'ta resmi olmayan sonuçlara göre seçimi Ak Parti'nin kazanması üzerine mevcut belediye başkanı BBP'li Doğan Ürgüp, Bu tamamıyla Allahu tealanın takdiriyle ilgili bir hadisedir.
Seçimi Kaybeden BBP'li Ürgüp Allah'ın Takdiri
00:38
Seçimi Kaybeden BBP'li Ürgüp: Allah'ın Takdiri Sivas'ta seçimi Ak Parti adayının kazanması üzerine mevcut belediye başkanı BBP'li Doğan Ürgüp, "Bu tamamıyla Allahu tealanın takdiriyle ilgili bir hadisedir" dedi.
23:44
Muhsin Yazıcıoğlu'nun Memleketi Sivas'ta AK Parti Önde Türkiye genelinde yerel seçimlerin oy sayımı devam ederken Sivas'ta AK Parti'nin adayı Sami Evren yüzde 58 oy aldı.
22:00
Sivas'ta AK Parti Adayı Sami Aydın Kazandı Sivas'ta Belediye Başkanlığı seçimini resmi olmayan sonuçlara göre AK Parti Adayı Sami Aydın kazandı.
13:27
Sivas'ta Başkan Adayları Oy Kullandı Sivas Belediye Başkanı ve Büyük Birlik Partisi (BBP) Belediye Başkanı Adayı Doğan Ürgüp ile Ak Parti Sivas Belediye Başkanı Adayı Sami Aydın, sabah saatlerinde sandık başına giderek oy kullandı.
09:28
Başkan Ürgüp, Projelerini Oda Başkanlarıyla Paylaştı Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, siyasi partilerin belediye başkan adayları ile bir araya geldi.
Başkan Ürgüp, Projelerini Oda Başkanlarıyla Paylaştı
15:33
Yerel Seçimlere Doğru Sivas Belediye Başkanı ve Büyük Birlik Partisi (BBP) Sivas Belediye Başkan adayı Doğan Ürgüp, seçim çalışmalarına devam ediyor.
09:04
Başkan Ürgüp, Toptancılar Sitesini Ziyaret Etti Sivas Belediye Başkanı ve Büyük Birlik Partisi Belediye Başkan adayı Doğan Ürgüp, seçim çalışmaları kapsamında Toptancılar Sitesi’ni ziyaret etti.
Başkan Ürgüp, Toptancılar Sitesini Ziyaret Etti
17:22
Destici Helikopter Kazası Dosyasını Kapatmaya Kimsenin Gücü Yetmez Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, 5 yıl önceki helikopter kazası davasının peşini bırakmayacaklarını belirterek, Biz hakkımızı arıyoruz.
Destici Helikopter Kazası Dosyasını Kapatmaya Kimsenin Gücü Yetmez
16:30
Destici: Helikopter Kazası Dosyasını Kapatmaya Kimsenin Gücü Yetmez Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, 5 yıl önceki helikopter kazası davasının peşini bırakmayacaklarını belirterek, "Biz hakkımızı arıyoruz.
Destici: Helikopter Kazası Dosyasını Kapatmaya Kimsenin Gücü Yetmez
14:31
Sivas Belediye Başkanı Ürgüp'ten Nevruz Bayramı Mesajı Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp, Nevruz Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
Sivas Belediye Başkanı Ürgüp'ten Nevruz Bayramı Mesajı
13:24
Nevruz Kutlaması Sivas Belediye Başkanı Ürgüp, mesaj yayımladı.
18:46
Aşık Veysel'in Ölümünün 41. Yılı Sivas Belediye Başkanı Ürgüp: "Aşık Veysel, hayatı, sözleri ve mesajlarıyla Türk İslam medeniyetinin ve halk kültürünün son yüzyıldaki en mütevazi ve en samimi sembol isimlerinden biri olmuştur"
Aşık Veysel'in Ölümünün 41. Yılı
15:51
Başkan Ürgüp Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor Sivas Belediye Başkanı ve Büyük Birlik Partisi Başkan Adayı Doğan Ürgüp'ün 4 Eylül Sanayi Sitesini ziyaret etti.
Başkan Ürgüp Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor
16:58
Yerel Seçimlere Doğru BBP Sivas Belediye Başkan adayı Ürgüp, seçim çalışmalarına devam ediyor.
15:17
Yerel Seçimlere Doğru Sivas Belediye Başkanı ve Büyük Birlik Partisi Başkan adayı Doğan Ürgüp, seçim çalışmalarına devam ediyor.
17:36
Yerel Seçimlere Doğru Sivas Belediye Başkanı ve BBP'nin Belediye Başkan adayı Ürgüp, seçim çalışmalarına devam ediyor.
17:19
Başkan Ürgüp'den, Sekkk Başkanı Demirgil'e Ziyaret Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp ziyaretler kapsamında Sivas Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifini ziyaret etti.
Başkan Ürgüp'den, Sekkk Başkanı Demirgil'e Ziyaret
15:18
14 Mart Tıp Bayramı Sivas Belediye Başkanı Ürgüp, kutlama mesajı yayımladı.
14 Mart Tıp Bayramı
14:36
Ürgüp'ten Sivas Ticaret Borsası'na Ziyaret Sivas Belediye Başkanı ve Büyük Birlik Partisi'nin Belediye Başkan adayı Doğan Ürgüp, Sivas Ticaret Borsası'nı ziyaret etti.
17:34
Başkan Ürgüp İlbeyliler ile Bir Araya Geldi Sivas Belediye Başkanı ve Büyük Birlik Partisi Belediye Başkan adayı Doğan Ürgüp İlbeyliler Derneği’ni ziyaret etti.
Başkan Ürgüp İlbeyliler ile Bir Araya Geldi
15:40
İstiklal Marşı'nın Kabulünün 93. Yılı Sivas Belediye Başkanı Ürgüp, mesaj yayımladı.
İstiklal Marşı'nın Kabulünün 93. Yılı
16:06
Yerel Seçimlere Doğru BBP'nin Belediye Başkan adayı Ürgüp, yerel seçim çalışmaları kapamında mahalle toplantılarına katıldı.
18:34
Yerel Seçimlere Doğru Sivas Belediye Başkanı ve BBP Belediye Başkan adayı Ürgüp seçim bürosu açılışlarına katıldı.
Yerel Seçimlere Doğru
16:48
Sivas Belediye Başkanı Ürgüp Açıklaması Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp, seçim çalışmaları kapsamında çalışmalarını devam ediyor.
Sivas Belediye Başkanı Ürgüp Açıklaması
16:18
Yerel Seçimlere Doğru Sivas Belediye Başkanı ve BBP'nin Belediye Başkan adayı Ürgüp, seçim çalışmalarını sürdürüyor.
Yerel Seçimlere Doğru
12:12
Yerel Seçimlere Doğru Sivas Belediye Başkanı ve BBP'nin Belediye Başkan adayı Ürgüp, projeleri hakkında bilgi verdi.
17:27
Yerel Seçimlere Doğru Sivas Belediye Başkanı ve BBP'nin Belediye Başkan adayı Ürgüp Alibaba Mahallesin'de seçim bürosu açılışına katıldı.
17:01
Yerel Seçime Doğru Sivas Belediye Başkanı Ürgüp, seçim çalışmalarına devam ediyor.
12:30
Başkan Ürgüp Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor Sivas Belediye Başkanı ve Büyük Birlik Partisi Belediye Başkan adayı Doğan Ürgüp seçim çalışmalarına devam ediyor.
Başkan Ürgüp Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor
03:14
Destici: Milleti Soyuyorlar BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "75 milyonun 50 milyonu açlık sınırının altında yaşıyor." dedi.
Destici: Milleti Soyuyorlar
00:59
BBP Genel Başkanı Destici'den AK Parti'ye Cemaat Eleştirisi Sivas Alperen Ocakları 4 Eylül Spor Salonu'nda 'Şahlanış Gecesi' isimli bir konser programı düzenledi.
BBP Genel Başkanı Destici'den AK Parti'ye Cemaat Eleştirisi
00:33
BBP Genel Başkanı Destici'den AK Parti'ye Cemaat Eleştirisi BBP Genel Başkanı Destici, "Bizim milli ve manevi geleneklerimizde dini gruplarla, cemaatlerle, cemiyetlerle çatışma asla yoktur." dedi.
BBP Genel Başkanı Destici'den AK Parti'ye Cemaat Eleştirisi
18:11
Yerel Seçimlere Doğru BBP Sivas Belediye Başkan Adayı Ürgüp, esnafları ziyaret etti.
Yerel Seçimlere Doğru
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 14:22:05. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA DOĞAN ÜRGÜP HABERLERİ
[Hata Bildir]