SON DAKİKA DOĞANHİSAR HABERLERİ

Son Dakika Doğanhisar Haberleri

 • 12:54Doğanhisar ve Ilgın'ın Su Şebekesi YenilendiDoğanhisar ve Ilgın'ın Su Şebekesi YenilendiKonya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü, Doğanhisar ve Ilgın ilçelerinde işletim ömrü dolan boruları, uzun ömürlü, sağlıklı ve yüksek basınca dayanıklı borularla değiştirdi.
 • 09:23Doğanhisar ve Ilgın'ın Su Şebekesi YenilendiKonya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü, uzun zamandır kullanılan fakat toplum sağlığını tehdit ettiği için yenilenmesi gereken su hatlarında ıslah çalışmaları yapıyor.
 • 16:05Konya Üzerine Tank Devrilen Şehit Uzman Çavuş Toprağa VerildiKonya Üzerine Tank Devrilen Şehit Uzman Çavuş Toprağa VerildiDiyarbakır'da 16'ncı Mekanize Piyade Tugay Komutanlığında bakım kademesine sevk edilen tankın kazayla üzerinde devrilmesi sonucu şehit olan Uzman Çavuş Bahri Çarman, memleketi Konya'nın Doğanhisar İlçesi'ne bağlı eskiden belde statüsünde olan Deştiğin Mahallesi, son yolculuğuna uğurlandı.
 • 15:27Tankın Altında Kalarak Yaşamını Yitiren Asker Toprağa VerildiTankın Altında Kalarak Yaşamını Yitiren Asker Toprağa VerildiDiyarbakır'da manevra yapan tankın altında kalarak hayatını kaybeden Uzman Çavuş Bahri Çarman'ın cenazesi, memleketi Konya'nın Doğanhisar ilçesinde toprağa verildi.
 • 15:12Üzerine Tank Devrilen Şehit Uzman Çavuş, Toprağa VerildiÜzerine Tank Devrilen Şehit Uzman Çavuş, Toprağa VerildiDiyarbakır'da bakım kademesine sevk edilen tankın kazayla üzerinde devrilmesi sonucu şehit olan Uzman Çavuş Bahri Çarman memleketi Konya'da toprağa verildi.
 • 13:11Tankın Altında Kalarak Yaşamını Yitiren AskerTankın Altında Kalarak Yaşamını Yitiren AskerDiyarbakır'da manevra yapan tankın altında kalarak hayatını kaybeden Uzman Çavuş Bahri Çarman'ın cenazesi, memleketi Konya'nın Doğanhisar ilçesinde toprağa verildi.
 • 14:09Genç Komek Güz Okulu Yoğun İlgi GörüyorGenç Komek Güz Okulu Yoğun İlgi GörüyorKonya Büyükşehir Belediyesi’nin Genç KOMEK bünyesinde gençlere hafta sonları Kur’an-ı Kerim, değerler eğitimi, Arapça, İngilizce ve yüzme eğitimleri veren Güz Okulu’na yoğun ilgi üzerine 16 Kasım’a kadar ek kayıt imkanı tanındı.
 • 12:54Konya'nın 31 İlçesinde Bakımsız Mezarlık KalmadıKonya'nın 31 İlçesinde Bakımsız Mezarlık KalmadıKonya Büyükşehir Belediyesi, 31 ilçe ve 752 yeni mahallede bulunan bin 614 mezarlıkta temizlik, bakım ve çevre düzenlemesi yaparken bazı ilçelerde yeni mezarlıklar da oluşturuyor.
 • 16:49Özdemir ve Akyürek Doğanhisarlılarla BuluştuÖzdemir ve Akyürek Doğanhisarlılarla BuluştuAK Parti Konya Milletvekili Hacı Ahmet Özdemir ile Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Doğanhisar’da vatandaşlarla buluştu.
 • 11:41Terörle Geçen 100 Günde 120 Şehit Çocuğu Yetim KaldıTerörle Geçen 100 Günde 120 Şehit Çocuğu Yetim Kaldı20 Temmuz-27 Ekim tarihleri arasında geçen 100 günde terörle mücadelede asker, polis, korucu olmak üzere 155 güvenlik görevlisi şehit oldu.
 • 12:06Gönen, Doğanhisar'da Seçmenle BuluştuGönen, Doğanhisar'da Seçmenle BuluştuMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Konya Milletvekili Sait Gönen, Konya’nın Doğanhisar ilçesinde seçim çalışmalarında bulundu.
 • 19:59Bakan Eroğlu Toplu Açılış ve Temel Atma Törenine KatıldıBakan Eroğlu Toplu Açılış ve Temel Atma Törenine KatıldıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Şu anda bir seçim hükümeti var ama sayın Başbakanımız seçim hükümeti gibi düşünmüyor.
 • 19:48Hsyk: 137 Adli, 19 İdari Hakim ve Savcının Görev Yerleri DeğiştiHakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Birinci Dairesi'nin adli ve idari yargı kararnameleri kapsamında yapılan açıklamaya göre, 137 adli, 19'u idari hakim ve savcının görev yerleri değişti.
 • 18:58Hysk 137 Hakim ve Savcının Görev Yerini DeğiştirdiHakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK), 137 hakim ve savcının görev yerini değiştirdi.
 • 18:35HSYK 156 Hakim ve Savcının Görev Yerini DeğiştirdiHSYK 156 Hakim ve Savcının Görev Yerini DeğiştirdiHakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu, adli yargı kararnamesiyle 137, idari yargı kararnamesiyle 19 hakim ve savcının görev yerlerini değiştirdi.
 • 11:35Konya'nın Topyekün Yükselişi Devam EdecekKonya'nın Topyekün Yükselişi Devam EdecekKonya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, ilçelerdeki yatırım hamlesi programlarına AK Parti Konya Milletvekilleri Mehmet Babaoğlu ve Leyla Şahin Usta ile Beyşehir, Hüyük ve Derbent’te devam etti.
 • 12:42Öğrenciler Hafta Sonu Genç Komek'teÖğrenciler Hafta Sonu Genç Komek'teKonya Büyükşehir Belediyesi, Genç KOMEK bünyesinde 8-16 yaş grubundaki öğrencilere yönelik Güz Okulları açıyor.
 • 11:57Öğrenciler Hafta Sonu Genç KOMEK'teÖğrenciler Hafta Sonu Genç KOMEK'teKonya Büyükşehir Belediyesi, Genç KOMEK bünyesinde 8-16 yaş grubundaki öğrencilere yönelik Güz Okulları açıyor.
 • 10:30Genel Seçime DoğruAK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu, Beyşehir ilçesinde seçim çalışmaları kapsamında sanayi esnafı ile bir araya geldi.
 • 15:16Komek Yeni Eğitim Yılına BaşladıKonya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kurslarının (KOMEK) yeni eğitim yılı açılışı gerçekleştirildi.
 • 16:03Konya'da İlçelerin Geleceği PlanlanıyorKonya Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığı, ilçelerin geleceğinin planlandığı Nazım İmar Planı'nı hazırlamaya başladı.
 • 15:15Konya'da İlçelerin Geleceği PlanlanıyorKonya'da İlçelerin Geleceği PlanlanıyorKonya Büyükşehir Belediyesi, Konya’nın tüm ilçeleriyle birlikte planlandığı Çevre Düzeni Planı’nın ardından ilçelerin geleceğinin planlanacağı Nazım İmar Planı’nı hazırlıyor.
 • 14:43İlçelerin Geleceği PlanlanıyorKonya Çevre Düzeni Planı çalışmasının devamı niteliğinde olacak 1/25.000 ölçekli Nazım İmar Planı çalışması, ilçelerin 30 yıllık geleceğini etkileyecek.
 • 14:20Osmaneli Tapu Müdürü Rahim Ökten Görevine BaşladıOsmaneli Tapu Müdürü Rahim Ökten Görevine BaşladıBilecik’ in Osmaneli İlçesi Tapu Müdürlüğüne atanan Rahim Ökten görevine başladı.
 • 17:06Konya'da Jeolojik-Jeoteknik Etüt ÇalışmasıKonya Büyükşehir Belediyesi, Yeni Büyükşehir Yasası ile hizmet alanına giren ilçelerin imar planlarında yeniliğe gidiyor.
 • 15:14İlçelerin Jeolojik-jeoteknik Etüt Çalışması Başladıİlçelerin Jeolojik-jeoteknik Etüt Çalışması BaşladıŞehir merkezindeki imar planlarını tamamlayan Konya Büyükşehir Belediyesi, Yeni Büyükşehir Yasası ile birlikte 19 ilçede jeolojik ve jeoteknik etüt çalışması yapıyor.
 • 16:24Komek Kayıtları Devam EdiyorKomek Kayıtları Devam EdiyorKonya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları ile Hanım Lokalleri ve Spor Merkezleri’nin 2015-2016 eğitim yılı kayıtları devam ediyor.
 • 15:58Komek Kayıtları Devam EdiyorKonya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları ile Hanım Lokalleri ve Spor Merkezleri'nin 2015-2016 eğitim yılı kayıtları devam ediyor.
 • 15:27Konya'da Şehit Polis Memuru, Çeyiziyle UğurlandıKonya'da Şehit Polis Memuru, Çeyiziyle UğurlandıMardin'de PKK'lı teröristlerin hain saldırısında şehit düşen 22 yaşındaki Ahmet Akalın, memleketi Konya'da çeyizleri tabutuna konularak uğurlandı.
 • 16:14Şehidin Cebinden Vasiyetnamesi ÇıktıŞehidin Cebinden Vasiyetnamesi ÇıktıMardin'in Dargeçit ilçesinde düzenlenen bombalı saldırıda şehit olan 4 polisten Adanalı Akif Hatunoğlu'nun cebinden zehir zemberek sözlerle dolu vasiyetnamesi çıktı. Kuzeni ise "Öyle bir şey yok" dedi.
 • 12:26Konya'ya Şehit Ateşi DüştüKonya'ya Şehit Ateşi DüştüMardin'in Dargeçit İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin yola döşedikleri patlayıcıyı zırhlı polis aracı geçerken infilak ettirmesi sonucu şehit olan 4 polis memurundan Ahmet Akalın'ın memleketi Konya'nın Doğanhisar İlçesi'ne bağlı geçmişte belde statüsündeki Deştiğin Mahallesi'ndeki baba evine ateş düştü.
 • 11:38Şehit Polisin Nişanlısının Sosyal Medya Paylaşımları Yürekleri DağladıŞehit Polisin Nişanlısının Sosyal Medya Paylaşımları Yürekleri DağladıMardin'in Dargeçit ilçesinde PKK'lıların şehit ettiği Ahmet Akalın'ın nişanlısı Kübra Eski'nin sosyal medyadan paylaştıkları yürek yaktı.
 • 15:22Doğanhisar'da Kalp Krizi Geçiren Kişi ÖldüDoğanhisar ilçesinde kalp krizi geçiren kişi öldü.
 • 17:09Komek'te Kayıt Dönemi BaşlıyorKomek'te Kayıt Dönemi BaşlıyorKonya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları’na (KOMEK), Hanım Lokallerine ve Spor Merkezlerine kayıtların 1-18 Eylül tarihleri arasında internet üzerinden yapılacağı açıklandı.
 • 16:42Akşehir'de Batı Konya Planlama Alt Bölgesi ÇalıştayıAkşehir'de Batı Konya Planlama Alt Bölgesi ÇalıştayıKonya Büyükşehir Belediyesi tarafından Akşehir ilçesinde Konya Çevre Düzeni Planı Batı Konya Planlama Alt Bölgesi Çalıştayı yapılıyor.
 • 15:48AK Parti Konya'da 46. İlçe Danışma Meclisleri SürüyorAK Parti Konya'da 46. İlçe Danışma Meclisleri SürüyorAdalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Konya İl Teşkilatı’nın, ilçe ve mahalle teşkilatlarının son çalışmaları ile belediyelerin projeleri ve devam eden hizmetlerin geldiği son noktaların ele alınması ile ülke gündeminin ele alınması amacıyla yaptığı İlçe Danışma Meclisleri’nin 46’ncısı sürüyor.
 • 17:10İbrahim Köksal Sungurlu Müftülüğü'ne Atandıİbrahim Köksal Sungurlu Müftülüğü'ne AtandıSungurlu ilçe Müftüsü İdris Özarslan’ın Tokat’ın Zile İlçesi’ne atanmasının ardından Sungurlu Müftülüğü’ne Mersin’in Mut İlçe Müftüsü İbrahim Köksal atandı.
 • 18:57Şehit Jandarma Astsubay Taştiken, Son Yolculuğuna Uğurlandı (2)Şehit Jandarma Astsubay Taştiken, Son Yolculuğuna Uğurlandı (2)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Şehit'in cenaze namazının kılınması, - Şehit'in naaşının götürülmesi, Şehitlerimizi uğurluyoruz- Yüksekova'daki çatışmada şehit edilen Jandarma Astsubay Üstçavuş Taştiken'in cenazesi, memleketi Konya'nın Doğanhisar ilçesinde gözyaşları arasında toprağa verildi- Şehidin yaklaşık 1 hafta sonra doğum yapacağı öğrenilen eşi Ayşe Taştiken, Türk bayrağına sarılı tabutun başında, "Dursun'um sensiz doğacak yavrumuzu nasıl yetiştireceğim" diyerek, uzun süre gözyaşı döktü- Şehidin babası Ahmet Taştiken: - "Oğlum ben seni izne bekliyordum" Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde teröristlerle güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada şehit edilen Jandarma Astsubay Üstçavuş Dursun Taştiken (27), memleketi Konya'nın Doğanhisar ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.
 • 18:44Şehit Jandarma Astsubay Taştiken Gözyaşlarıyla Ebediyete UğurlandıŞehit Jandarma Astsubay Taştiken Gözyaşlarıyla Ebediyete UğurlandıHakkari’nin Yüksekova ilçesi Dağlıca bölgesinde PKK'l teröristler ile güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada şehit düşen 27 yaşındaki Jandarma Astsubay Üstçavuş Dursun Taştiken’in cenazesi Konya’nın Doğanhisar ilçesinde toprağa verildi.
 • 18:37Şehit Jandarma Astsubay Taştekin, Son Yolculuğuna Uğurlandı (1)Şehit Jandarma Astsubay Taştekin, Son Yolculuğuna Uğurlandı (1)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un şehit yakınlarının yanına gelmesi, - Şehit babasının fotoğrafı öpmesi, - Şehit eşinin tabuta sarılması, - Şehit'in cenaze namazının kılınması, - Şehit'in naaşının götürülmesi, Şehitlerimizi uğurluyoruz- Yüksekova'daki çatışmada şehit edilen Jandarma Astsubay Üstçavuş Taştiken'in cenazesi, memleketi Konya'nın Doğanhisar ilçesinde gözyaşları arasında toprağa verildi- Şehidin yaklaşık 1 hafta sonra doğum yapacağı öğrenilen eşi Ayşe Taştiken, Türk bayrağına sarılı tabutun başında, "Dursun'um sensiz doğacak yavrumuzu nasıl yetiştireceğim" diyerek, uzun süre gözyaşı döktü- Şehidin babası Ahmet Taştiken: - "Oğlum ben seni izne bekliyordum" Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde teröristlerle güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada şehit edilen Jandarma Astsubay Üstçavuş Dursun Taştiken (27), memleketi Konya'nın Doğanhisar ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.
 • 18:21Şehitlerimizi UğurluyoruzHakkari'nin Yüksekova ilçesinde teröristlerle güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada şehit edilen Jandarma Astsubay Üstçavuş Dursun Taştiken (27), memleketi Konya'nın Doğanhisar ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.
 • 18:13Konya - Şehit Astsubay 10 Gün Sonra İkinci Kez Baba OlacaktıKonya - Şehit Astsubay 10 Gün Sonra İkinci Kez Baba OlacaktıŞehit Astsubay 10 gün sonra ikinci kez baba olacaktı HAKKARİ'nin Yüksekova ilçesi Dağlıca bölgesinde arazi arama tarama faaliyeti yürüten güvenlik güçleri ile terör örgütü PKK mensupları arasında çıkan çatışmada şehit olan 27 yaşındaki Jandarma Astsubay Üstçavuş Dursun Taştiken'ın cenazesi memleketi Konya'nın Doğanhisar ilçesi Deştiğin Mahallesi'nde düzenlenen törenin ardından toprağa verildi.
 • 17:49Şehit Astsubay 10 Gün Sonra İkinci Kez Baba OlacaktıŞehit Astsubay 10 Gün Sonra İkinci Kez Baba OlacaktıHakkari'de şehit düşen Jandarma Astsubay Üstçavuş Dursun Taştiken'ın eşi Ayşe Taştiken'in hamile olduğu ve yaklaşık 10 gün sonra da doğum yapacağı öğrenildi.
 • 13:19İkinci Çocuğunun Doğumuna Bir Hafta Kala Şehit Olduİkinci Çocuğunun Doğumuna Bir Hafta Kala Şehit OlduHakkari'nin Yüksekova ilçesinde çıkan çatışmada şehit olan iki çocuk babası Jandarma Astsubay Üstçavuş Durmuş Taştiken'in baba ocağına ateş düştü.
 • 10:44Yüksekova'da Şehit Düşen 3 Askere Hüzünlü VedaYüksekova'da Şehit Düşen 3 Askere Hüzünlü VedaHakkari'nin Yüksekova ilçesinde teröristler tarafından pusuya düşürülerek şehit olan 3 asker için Van'da tören düzenlendi.
 • 04:00Hakkari'de Şehit Olan Astsubay Taştiken'in Baba Ocağına Ateş DüştüHakkari'de Şehit Olan Astsubay Taştiken'in Baba Ocağına Ateş DüştüHakkari'nin Yüksekova ilçesi Dağlıca bölgesinde düzenlenen silahlı saldırıda şehit olan Astsubay Üstçavuş Dursun Taştiken'in acı haberi Konya'daki ailesini yasa boğdu.
 • 03:45Jandarma Astsubay Durmuş Taştiken'in Baba Ocağında YasJandarma Astsubay Durmuş Taştiken'in Baba Ocağında YasHakkari'nin Yüksekova ilçesindeki çatışmada şehit olan Jandarma Astsubay Taştiken'in, Konya'nın Doğanhisar ilçesindeki baba ocağında yas var.
 • 01:46Hakkari'de Şehit Olan Astsubay Taştiken'in Baba Ocağında YasHakkari'de Şehit Olan Astsubay Taştiken'in Baba Ocağında YasHakkari'nin Yüksekova ilçesinde çıkan çatışmada, şehit düşen Astsubay Üst Çavuş Dursun Taştiken'in, Doğanhisar'daki baba evine ateş düştü.
 • 01:31Yüksekova'daki ÇatışmaYüksekova'daki ÇatışmaHakkari'nin Yüksekova ilçesinde teröristlerle güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Astsubay Üstçavuş Durmuş Taştiken'in (27) Konya'nın Doğanhisar ilçesindeki baba ocağına ateş düştü.
 • 15:08Konyalı'nın Sağlıklı Suya Kavuşması İçin 82 Kuyu AçılacakKonyalı'nın Sağlıklı Suya Kavuşması İçin 82 Kuyu AçılacakKonya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Konya’da bulunan tüm yerleşim birimlerinin suya kavuşması amacıyla, toplam uzunluğu 14 bin 380 metre olan 82 kuyunun açımını gerçekleştirip yerleşim birimlerini standartlara uygun hale getireceklerini söyledi.