SON DAKİKA DOĞANHİSAR HABERLERİ

Son Dakika Doğanhisar Haberleri

14:41
Kop İdaresi Yerel Yönetimleri Destekliyor Konya Ovası Projesi (KOP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı tarafından düzenlenen "Yerel Yönetimlerin Güçlendirilmesi" KOP yerel toplantıları devam ediyor.
Kop İdaresi Yerel Yönetimleri Destekliyor
14:28
Beyşehir'de Kop Yerel Yönetimler Toplantısı Konya Ovası Projesi (KOP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı tarafından düzenlenen Yerel Yönetimlerin Güçlendirilmesi KOP Yerel Toplantıları devam ediyor.
12:29
Av Turizmine Yabancı İlgisi Konya Bozdağ ve Toroslar bölgesindeki Giden Gelmez başta olmak üzere dağlık alanlardaki yaban domuzu, keçisi ve koyunu av organizasyonları yabancı avcıların büyük ilgisini çekiyor Son av sezonunda elde edilen 776 bin liranın 261 bin lirası bölgedeki köylerin ihtiyaçlarının giderilmesi için tüzel kişiliklere bırakıldı.
13:45
Komek'te Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (KOMEK), Hanım Lokalleri ve Spor Merkezlerinde yeni dönem kayıtlarının 19 30 Ocak tarihleri arasında yapılacağı bildirildi.
17:18
Türkiye "Kar"ın Esiri Oldu, Yolları Kapandı Yoğun kar ve tipini nedeniyle Konya'yı Ankara, Antalya, Afyonkarahisar, Isparta ve Aksaray'a bağlayan yollar kapandı.
Türkiye 'Kar'ın Esiri Oldu, Yolları Kapandı
14:24
Kar Yağışı ve Tipi Yurtta kış- Yoğun kar ve tipini nedeniyle Konya'yı Ankara, Antalya, Afyonkarahisar, Isparta ve Aksaray'a bağlayan yollar kapandı- Yolların yeniden trafiğe açılabilmesi için çalışmalar yoğun şekilde sürüyor Yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle Konya'nın Ankara, Antalya, Afyonkarahisar, Isparta ve Aksaray ile karayolu ulaşımı kesildi.
Kar Yağışı ve Tipi
13:01
Konya'da Ulaşıma Kar ve Fırtına Engeli Konya’da, kar yağışı nedeniyle birçok yol ulaşıma kapanırken okullar 8 ocak perşembe günü de tatil edildi.
Konya'da Ulaşıma Kar ve Fırtına Engeli
12:42
Yurtta Kış Yoğun kar ve tipini nedeniyle Konya'yı Ankara, Antalya, Afyonkarahisar, Isparta ve Aksaray'a bağlayan yollar kapandı Yolların yeniden trafiğe açılabilmesi için çalışmalar yoğun şekilde sürüyor.
Yurtta Kış
11:50
Konya Beyaza Büründü Konya'da yoğun kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi.
Konya Beyaza Büründü
11:15
Konya Beyaza Büründü Konya'da yoğun kar yağışı yaşamı olumsuz etkiledi.
Konya Beyaza Büründü
07:52
Konya Merkez ve 27 İlçede Okullara Kar Tatili Konya'da etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle il merkezi ve 27 ilçede okullar 1 gün süreyle tatil edildi.
Konya Merkez ve 27 İlçede Okullara Kar Tatili
07:47
Konya Merkez ve 27 İlçede Okullara Kar Tatili Konya'da etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle il merkezi ve 27 ilçede okullar 1 gün süreyle tatil edildi.
Konya Merkez ve 27 İlçede Okullara Kar Tatili
15:31
KOMEK İlçelerde de Hizmet Verecek Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları, Yeni Büyükşehir Yasası kapsamında ilçelerde de kurs merkezleri açıyor.
14:25
KOMEK, Yeni Dönemde İlçelerimizde Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları, Yeni Büyükşehir Yasası kapsamında ilçelerde kurs merkezleri ve Hanım Lokalleri açıyor.
15:08
Öğrenciler Kar Tatilini Fırsata Çevirdi Konya'da, iki gündür etkili olan kar yağışının ardından eğitim öğretime verilen kar tatilini fırsata çeviren öğrenciler, kar topu oynadı, gezerek stres attı.
Öğrenciler Kar Tatilini Fırsata Çevirdi
12:24
Konya'da Kar Hayatı Felç Etti Konya'dan dün sabah saatlerinde başlayan ve aralıklarla devam eden kar yağışı hayatı felç etti.
Konya'da Kar Hayatı Felç Etti
12:08
Konya'da Kar Hayatı Felç Etti, Yüzlerce Araç Mahsur Kaldı Afyon-Konya karayolunda yoğun kar yağışı nedeniyle yüzlerce araç mahsur kaldı. Okullar tatil edildi.
Konya'da Kar Hayatı Felç Etti, Yüzlerce Araç Mahsur Kaldı
10:03
Meteoroloji'den 5 İle Şiddet Kar Yağışı Uyarısı (Hava Durumu Tahminleri) Konya ve Karaman'da okullar tatil edilirken Meteoroloji; Tunceli, Bingöl, Bitlis, Malatya ve Elazığ'ı da şiddetli kar yağışı konusunda uyardı.
Meteoroloji'den 5 İle Şiddet Kar Yağışı Uyarısı (Hava Durumu Tahminleri)
09:08
Meteoroloji'den 5 İle Şiddet Kar Yağışı Uyarısı Konya ve Karaman'da okullar tatil edilirken Meteoroloji; Tunceli, Bingöl, Bitlis, Malatya ve Elazığ'ı da şiddetli kar yağışı konusunda uyardı.
Meteoroloji'den 5 İle Şiddet Kar Yağışı Uyarısı
21:04
Konya'da Okullar Kardan Dolayı Tatil Konya'da etkili olan kar yağışı ve buzlanma nedeniyle il merkezi ile birçok ilçede okullar yarın tatil edildi.
20:52
Konya'da Eğitime Kar Engeli: Okullar 1 Gün Tatil Konya'da kar yağışı ve elverişsiz hava şartlarından dolayı ilk ve orta dereceli okullarda eğitime 1 gün ara verildi.
Konya'da Eğitime Kar Engeli: Okullar 1 Gün Tatil
20:13
Konya'da Eğitime Kar Engeli Konya'da, kar yağışı nedeniyle 18 ilçede eğitime bir gün ara verildi.
19:55
Konya'da Okullarda Kar Tatili Konya'da yoğun kar yağışı nedeniyle il merkezindeki 3 ilçe ile birlikte 18 ilçede eğitime bir gün ara verildi.
16:09
Bakşan Akyürek Muhtarlarla Buluştu Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, “Muhtarlarla Buluşuyoruz, Mahallelerimizi Konuşuyoruz” programında Konya’nın 31 ilçesinden gelen muhtarlarla bir araya geldi.
Bakşan Akyürek Muhtarlarla Buluştu
15:54
Başkan Akyürek 31 İlçeden Muhtarlarla Buluştu Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, "Muhtarlarla Buluşuyoruz, Mahallelerimizi Konuşuyoruz" programında Konya'nın 31 ilçesinden gelen muhtarlarla buluştu.
16:26
Ceviz Yüzünden Komşu Kadını Öldürdü Konya'nın Doğanhisar İlçesi'nde 61 yaşındaki evli Ali Akoğlu, iddiaya göre, ceviz yüzünden tartıştığı meyve bahçesi komşusu 71 yaşındaki Huriye Kan'ı tokat atıp kadının başına yere çarpması sonucu öldürdü.
13:12
Komşusunu Öldürdü, Cinayeti Kıskandığı Adamın Üstüne Attı Konya'nın Doğanhisar İlçesi'nde 61 yaşındaki Ali Akoğlu, bir torba ceviz yüzünden tartıştığı komşusu 71 yaşındaki Huriye Kan'ı öldürdüğü iddiasıyla gözaltına aldı.
Komşusunu Öldürdü, Cinayeti Kıskandığı Adamın Üstüne Attı
14:53
Konya'da Organik Tarım Ürünleri Sergilendi Konya’da Organik Tarımın Yaygınlaştırılması ve Kontrolü Projesi kapsamında, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ile Konya Organik Tarım Derneği tarafından organik tarım ürünleri sergilendi.
Konya'da Organik Tarım Ürünleri Sergilendi
12:06
Yağışlar Fidan Dikimine Yaradı Yağışların devam etmesi ve serin hava nedeniyle Konya'nın bozkırlarına fidan dikiminin bir ay erken başlaması planlanıyor Konya Orman Bölge Müdürü Karacabey: "Dikim bir aya kadar başlayacak.
12:23
Kurak Alanlar "Tuz" ve "Ebucehil" Çalılarıyla Canlanacak Aşırı otlatma ve rüzgarın etkisiyle erozyona maruz kalan, Konya'nın Karapınar ile Kulu ilçelerindeki kurak alanlara "tuz" ve "ebucehil" çalıları dikilecek.
Kurak Alanlar 'Tuz' ve 'Ebucehil' Çalılarıyla Canlanacak
15:15
Meteorolojiden Su Baskını Uyarısı Konya, Aksaray, Karaman ve Niğde'de etkili olması beklenen gök gürültülü sağanak yağışa yönelik yıldırım ve su baskını uyarısı yapıldı.
11:37
Tuz Gölünün Kıyısındaki Saklı Hazine: Ulu Camii Tuz Gölünün güneyinde yer alan Eskil ilçesindeki Ulu Camii, gözalıcı ahşap işçiliği ve süslemesiyle Beyşehir'deki dünyaca ünlü Eşrefoğlu Camiini anımsatıyor
Tuz Gölünün Kıyısındaki Saklı Hazine: Ulu Camii
13:38
Konya'nın Kültürel Envanteri Günyüzüne Çıkarılıyor SÜ, Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Büyükşehir Belediyesi iş birliğinde başlatılan yüzey araştırması ile Konya ve ilçelerindeki mimari eserler tespit edilecek.
Konya'nın Kültürel Envanteri Günyüzüne Çıkarılıyor
16:14
AK Parti Konya Milletvekili Yerlikaya, Ilgın ve Doğanhisar'da Yerlikaya: "Bu seçimlerde, halk vesayetçilerin adamına değil, milletin adamına oy verecektir"
AK Parti Konya Milletvekili Yerlikaya, Ilgın ve Doğanhisar'da
11:55
Konya'da Yangın: 1 Ölü Konya’nın Doğanhisar ilçesinde bir evde çıkan yangında bir kişi yanarak hayatını kaybetti.
Konya'da Yangın: 1 Ölü
11:14
Konya'da Yangın: 1 Ölü Konya'nın Doğanhisar ilçesinde bahçedeki kuru otları yakmaya çalışan kişi, odunluğa sıçrayan alevlerin arasında kalarak yaşamını yitirdi.
Konya'da Yangın: 1 Ölü
18:14
Isparta'daki Kazada Ölen Baba ile Almanya'dan Gelen Kızı ve Torunu Yan Yana Toprağa Verildi Kaza, Isparta'nın Yalvaç İlçesi Bahtiyar Köyü yakınlarında geçtiğimiz cumartesi gecesi meydana geldi.
Isparta'daki Kazada Ölen Baba ile Almanya'dan Gelen Kızı ve Torunu Yan Yana Toprağa Verildi
18:13
Isparta'daki Kazada Ölen Baba, Kız ve Torun Yan Yana Toprağa Verildi Isparta'da geçen cumartesi gecesi panelvan tipi araç ile kamyonetin çarpışması sonucu meydana gelen kazada yaşamını yitiren 5 kişiden 79 yaşındaki Ethem Ali Kuzucuk ile Almanya'dan gelen kızı 43 yaşındaki Fadime ve torunu 11 yaşındaki Tolga Demiralay memleketleri Konya'nın Doğanhisar İlçesi'nde yan yana toprağa verildi.
Isparta'daki Kazada Ölen Baba, Kız ve Torun Yan Yana Toprağa Verildi
18:26
Isparta'da Kaza: 6 Ölü (3) Öldüğü AÇIKLANAN ÇOCUK YOĞUN BAKIMDA Isparta- Konya karayolunun 105'inci kilometresinde dün gece meydana gelen trafik kazasında yaşamını yitirdiği açıklanan 11 yaşındaki Betül Demiralay'ın, yoğun bakımda tedaviye alındığı kaydedildi.
Isparta'da Kaza: 6 Ölü (3)
15:03
Betül'ün Yaşam Mücadelesi Sürüyor Isparta'da meydana gelen kazada öldüğü açıklanan bir kişinin ağır yaralı olduğu ve tedavisinin sürdüğü kaydedildi.
11:54
Konya, Karaman Oda ve Borsa Başkanları Konya'da Buluştu Konya, Karaman oda ve borsa başkanları Konya’da buluştu.
Konya, Karaman Oda ve Borsa Başkanları Konya'da Buluştu
11:26
Konya, Karaman Oda ve Borsa Başkanları Konya'da Buluştu Konya-Karaman oda ve borsa başkanları Konya’da bir araya geldi.
Konya, Karaman Oda ve Borsa Başkanları Konya'da Buluştu
12:41
Akşehir'de Tır ile İşçi Servisi Çarpıştı: 14 Yaralı Konya'nın Akşehir ilçesinde tır ile tarım işçilerini taşıyan minibüsün çarpışması sonucu 1'i ağır 14 kişi yaralandı.
13:12
Konya'da Ramazanda "Rahmet Akşamları" Coşkusu Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından hem Tarihi Şehir Meydanı’nda hem de her gün farklı bir ilçede düzenlenen Rahmet Akşamları, kentte ramazan coşkusuna katkı sağlıyor.
Konya'da Ramazanda 'Rahmet Akşamları' Coşkusu
12:10
Konya'da Rahmet Akşamlarıyla Ramazan Coşkusu Yaşanıyor Konya'da düzenlenen Rahmet Akşamları, ilahiler, Kur'an-ı Kerim tilavetleri ve söyleşilerle şehrin tamamında ramazan coşkusu yaşanmasına katkı sağlıyor.
Konya'da Rahmet Akşamlarıyla Ramazan Coşkusu Yaşanıyor
13:41
Göl Kuruyunca, Koyunlar Otlamaya Başladı Konya'nın Ilgın İlçesi'nde 27 kilometrekare yüzölçümüne sahip Çavuşçu Gölü'nün, yağışların yetersiz olması nedeniyle büyük bir bölümü kurudu.
Göl Kuruyunca, Koyunlar Otlamaya Başladı
12:12
Göl Kuruyunca, Koyunlar Otlamaya Başladı Konya Çavuşçu Gölü'nün, yağışların yetersiz olması nedeniyle büyük bir bölümü kuruyunca, arazide koyunlar otlamaya başladı.
Göl Kuruyunca, Koyunlar Otlamaya Başladı
16:11
Konya'da İlçelerin Sorunları Yerinde İncelenerek Çözülüyor Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Altınekin, Sarayönü, Doğanhisar ve Ilgın ilçelerini ziyaret ederek, belediye başkanları, meclis üyeleri ve muhtarlar ile toplantılar yaptı.
Konya'da İlçelerin Sorunları Yerinde İncelenerek Çözülüyor
12:41
Konya Ovası'nda Organik Tarım Yaygınlaşıyor Konya Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Baydar: "İlimizde toplam 1250 üretici, 26 bin dekar alanda organik tarım yapmaktadır.
Konya Ovası'nda Organik Tarım Yaygınlaşıyor
14:35
36. Dönem AK Parti İlçe Danışma Meclisleri Sürüyor Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Konya İl Teşkilatı, ilçe ve belde teşkilatlarının son durumları, il genel meclisi üyelerinin çalışmaları ile belediyelerin projeleri ve devam eden hizmetlerde gelinen son noktaların ele alınması için yaptığı 36. Dönem İlçe Danışma Meclisi Toplantıları’na devam ediyor.
36. Dönem AK Parti İlçe Danışma Meclisleri Sürüyor
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 22:03:59. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA DOĞANHİSAR HABERLERİ
[Hata Bildir]