SON DAKİKA DOĞANŞEHİR HABERLERİ

Son Dakika Doğanşehir Haberleri

14:36
Organik Meyve Üretim Desteğinde Son Başvuru Tarihi 27 Mart 2015 Malatya Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ali Selvi, 12 Ocak’ta başlayan organik meyve üretim desteğinde son müracaatların 27 Mart 2015 tarihinde sona ereceğini söyledi.
18:10
Doğanşehir Okulları Tatile Girdi Tüm Türkiye’de olduğu gibi Malatya’nın Doğanşehir ilçesinde de ilk ve orta dereceli okullar tatile girdi.
Doğanşehir Okulları Tatile Girdi
10:31
Malatya Büyükşehir Belediyesi, Yaptığı Yatırımlarla Örnek Oluyor Malatya’nın Büyükşehir olmasıyla birlikte hızlı, kaliteli ve ekonomik hizmetler üreten Malatya Büyükşehir Belediyesi, kırsala yapacağı yatırım ve hizmetler için yeni tesisler kurmaya devam ediyor.
Malatya Büyükşehir Belediyesi, Yaptığı Yatırımlarla Örnek Oluyor
14:29
Zirve Yayınevi'ndeki Cinayetlere İlişkin Dava Malatya 1. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davanın 101. duruşmasında, tutuklu sanıklar Ülger ve Yeşil'in talepleri dinlendi.
Zirve Yayınevi'ndeki Cinayetlere İlişkin Dava
14:14
Doğanşehir Bir Proje Daha Kazandı Doğanşehir’de yeni kurulan İlim Yayma Cemiyeti Doğanşehir Şubesi’nin Gençlik ve Spor Bakanlığı’na yazmış olduğu ‘Elimden Tutan Yok Mu? Projesi kabul edildi.
Doğanşehir Bir Proje Daha Kazandı
10:09
Doğanşehir'de MHP Kongresi Yapıldı. Malatya’nın Doğanşehir ilçesinde MHP İlçe kongresi sonunda, Muzaffer Çelebi 124 oyla yeniden ilçe başkanlığına seçildl.Kongre İstiklal Marşı ve saygı duruşu ile başladı.
Doğanşehir'de MHP Kongresi Yapıldı.
18:06
İş Adamı Bahri Zelyurt Gazeteciler ile Bir Araya Geldi Doğanşehir’de inşaat sektörünün ünlü isimlerinden Zelyut İnşaat sahibi Bahri Zelyurt ilçede çalışan gazetecilerle yemekte bir araya geldi.
İş Adamı Bahri Zelyurt Gazeteciler ile Bir Araya Geldi
15:31
Malatya'da 11 Yargı Mensubunun Görev Yeri Değişti HSYK 1. Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi kapsamında 11 yargı mensubunun görev yeri değişti.
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
13:02
Yurtta Kış Sivas'ta 555, Kayseri'de 40, Malatya'da 102, Tunceli'de 270, Tokat'ta 44, Elazığ'da 222 yerleşim birimine ulaşım sağlanamıyor Ekipler, kapalı yolları açmak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
10:35
Yurtta Kış Malatya'da, 102 yerleşim biriminine ulaşım sağlanamıyor.
12:21
Yurtta Kış Malatya'da kırsal kesimdeki 171 mahallenin yolunda ulaşım sağlanamıyor.
10:31
Malatya'da 171 Köy Yolu Kapandı Malatya’da etkili olan kar yağışı nedeniyle 171 köye ulaşım sağlanamıyor.
Malatya'da 171 Köy Yolu Kapandı
17:28
Doğanşehir'de 3 İşçi Donmak Üzereyken Kurtarıldı Malatya'nın Doğanşehir ilçesinde AFAD ekipleri, kar nedeniyle mahsur kalan 3 işçiyi, donmak üzereyken kurtardı.
16:24
Kızını Kazada Kaybeden Baba, Yetkililere Seslendi Malatya’da, üç ay önce trafik kazasında kaybettiği kızı için yola karanfil bırakan baba, yetkililere seslendi.
15:58
Malatya Mahsur Kalan İşçileri Afad Kurtardı Malatya'nın Doğanşehir ilçesinde aşırı kar yağışı sonrası mahsur kalan 3 işçi, AFAD ekiplerince tarafından kurtarıldı.
Malatya Mahsur Kalan İşçileri Afad Kurtardı
14:18
Mahsur Kalan Baz İstasyonu Çalışanlarını Afad Kurtardı Malatya'nın Doğanşehir İlçesinde aşırı kar yağışı sonrası bir GSM baz istasyonunda mahsur kalan 3 işçi, AFAD ekiplerince kurtarıldı.
12:56
Mahsur Kalan İşçileri Afad Ekipleri Kurtardı Malatya'nın Doğanşehir ilçesinde kar yağışı ve tipi nedeniyle mahsur kalan 3 işçi, AFAD ekiplerince kurtarıldı.
Mahsur Kalan İşçileri Afad Ekipleri Kurtardı
12:28
Yurtta Kış Sivas'ta 921, Tunceli'de 251, Tokat'ta 233, Kırıkkale'de 163, Malatya'da 136, Elazığ'da 110, Kırşehir'de 77 ve Yozgat'ta 65 yerleşim birimine ulaşım sağlanamıyor Ekipler, kapalı yolları açmak için yoğun çaba sarf ediyor.
Yurtta Kış
13:45
Doğanşehir'de de Açık Lise Sınavı Yapıldı Açık lise sınavı Malatya’nın Doğanşehir ilçesinde de yapıldı.
Doğanşehir'de de Açık Lise Sınavı Yapıldı
10:04
Malatya'da Deprem Malatya’nın Doğanşehir ilçesinde 3.4 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Malatya'da Deprem
11:13
Organik Meyve Üreticileri Birliği'nden Ziyaretler Malatya’da organik meyve üretimini arttırmak için çalışmalar sürdürülüyor.
Organik Meyve Üreticileri Birliği'nden Ziyaretler
15:40
MASKİ Gezici Vezneyle Hizmet Veriyor Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi, abone ve vezne işlemleri için uygulamaya koyduğu gezici vezneyle hizmet veriyor.
15:11
Doğanşehir'de Küçükbaş Hayvancılğın Sorunları Toplantısı Yapıldı Malatya’nın Doğanşehir İlçesi’nde küçük baş hayvancılığın sorunlarıyla ilgili toplantı yapıldı.
Doğanşehir'de Küçükbaş Hayvancılğın Sorunları Toplantısı Yapıldı
17:34
Malatya Valisi Kamçı'ya Ziyaretler Malatya İl Müftüsü Ümit Çimen ile ilçe müftüleri ve İl İnsan Hakları Kurulu üyeleri Vali Kamçı'yı makamında ziyaret etti.
17:24
Doğanşehir'de 26 Fakire 2 Öğün Yemek Verilmeye Başlandı Malatya'nın Doğanşehir İlçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, vakıfta dosyası bulunan muhtaç durumdaki 26 vatandaşa günde 2 öğün yemek dağıtmaya başladı.
Doğanşehir'de 26 Fakire 2 Öğün Yemek Verilmeye Başlandı
10:48
İhtiyaç Sahibi Asker Ailelerine Nakdi Yardım Doğanşehir Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, ihtiyaç sahibi 20 asker ailesine nakdi yardımda bulundu.
İhtiyaç Sahibi Asker Ailelerine Nakdi Yardım
10:20
Doğanşehir'de 20 Aile Askerlik Yardımı Alıyor Malatya’nın Doğanşehir İlçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından, Muhtaç Asker Ailelerine Yönelik Yardım Programı kapsamında zorunlu askerlik hizmetini yerine getiren 20 muhtaç er ve erbaş ailesine düzenli nakdi sosyal yardımda bulunduğu bilirildi.
Doğanşehir'de 20 Aile Askerlik Yardımı Alıyor
20:04
Amatör Küme Futbol Ligi Malatya 1. Amatör Küme Büyükler Futbol Ligi’nde 2. hafta karşılaşmaları oynandı.
13:58
Su Bedeli Halkımıza Hizmet Olarak Geri Dönüyor Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Dr. Özgür Özdemir, MASKİ Genel Müdürlüğü'nün yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
22:29
Malatya'da Trafik Kazası: 3 Ölü, 2 Yaralı Malatya’da gizli buzlanmadan dolayı şarampole yuvarlanan otomobildeki 3 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.
Malatya'da Trafik Kazası: 3 Ölü, 2 Yaralı
16:25
Doğanşehir' de Teog Sınavı Yapıldı Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sistemi kapsamında, 8. sınıf öğrencilerine yönelik düzenlenen birinci dönem ortak sınavları Doğanşehir’de sorunsuz olarak sona erdi.
Doğanşehir' de Teog Sınavı Yapıldı
16:20
Yılın İlk Karına Esnaf ve Öğrenci Sevinci Doğanşehir’de etkili olan yılın ilk kar yağışı sonrasında esnaflar ve öğrenciler kar topu oynadılar.
Yılın İlk Karına Esnaf ve Öğrenci Sevinci
10:26
Malatya Amatör Küme Futbol Ligi Malatya Amatör Küme’de U-15 Ligi’nde 11. hafta karşılaşmaları oynanırken, 1. Amatör Küme Büyükler Futbol Ligi de start alacak.
Malatya Amatör Küme Futbol Ligi
12:47
Satılık Köy Malatya’nın Doğanşehir ilçesinde, Doğanşehir Belediyesi tarafından köyün ortak kullanım alanı olan köy tüzel kişiliğine ait yaklaşık 30 dönümlük arazinin satılmasına köylüler tepki gösterdi.
Satılık Köy
12:41
Doğanşehir'de Satılık Köy Malatya’nın Doğanşehir ilçesinde, Doğanşehir Belediyesi tarafından köyün ortak kullanım alanı olan köy tüzel kişiliğine ait yaklaşık 30 dönümlük arazinin satılmasına köylüler tepki gösterdi.
Doğanşehir'de Satılık Köy
14:59
Dobkad'dan Kitap Yardımı Malatya’nın Doğanşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün açtığı takviye kurslarına, Doğanşehir ile Belde Ve Köylerini Kalkındırma Derneği (DOBKAD) tarafından kitap yardımı yapıldı.
Dobkad'dan Kitap Yardımı
09:37
Malatya'da Pancar Alım Kampanyası Malatya Şeker Fabrikası’nda pancar alımının devam ettiği ve muhtemelen Aralık ayının ilk yarısında kampanyanın bitmesinin planlandığı bildirildi.
Malatya'da Pancar Alım Kampanyası
15:02
Doğanşehir'de Açık Cezaevi Açılacak Malatya'nın Doğanşehir ilçesinde açık cezaevi açılacağı belirtildi.
15:29
Malatya'da Trafik Faciası: 3 Ölü, 6 Yaralı Malatya'nın Doğanşehir İlçesi'nde minibüsle kamyon çarpıştı, 3 kişi öldü, 6 kişi yaralandı.
Malatya'da Trafik Faciası: 3 Ölü, 6 Yaralı
12:47
Malatya'daki Kazada Ölen 2 Kişi Çelikhan'da Toprağa Verildi Malatya'nın Doğanşehir İlçesi'nde minibüsle kamyonun çarpışması sonucu meydana gelen kazada ölen 3 kişiden 2'si Adıyaman'ın Çelikhan İlçesi'nde toprağa verildi.
Malatya'daki Kazada Ölen 2 Kişi Çelikhan'da Toprağa Verildi
18:44
Doğanşehir'de Minibüs Kamyonla Çarpıştı: 3 Ölü, 6 Yaralı Malatya'nın Doğanşehir ilçesinde minibüsle kamyonun çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında, 3 kişi öldü, 6 kişi yaralandı.
Doğanşehir'de Minibüs Kamyonla Çarpıştı: 3 Ölü, 6 Yaralı
19:27
Sabah Ticari Taksi Çaldı, Akşam Cezaevine Girdi Malatya’da müşteri olarak bindiği ticari taksiyi çalan hırsızlık şüphelisi yakalandıktan sonra tutuklandı.
15:49
MHP'li Yıldız, Doğanşehir İlçe Teşkilatını Ziyaret Etti Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanlığı görevinden ayrılarak MHP Malatya Milletvekili aday adayı olan Arif Yıldız, hem Doğanşehir’in hem Malatya’nın hem de Türkiye’nin Milliyetçi Hareket iktidarına ihtiyacı olduğunu belirterek, “Ülkenin karanlık gidişine MHP çare olacaktır” dedi.
MHP'li Yıldız, Doğanşehir İlçe Teşkilatını Ziyaret Etti
14:43
Lise Öğrencileri Arasında Kız Meselesinden Bıçaklı Kavga Malatya’da bir lise öğrencisi, kız meselesi nedeniyle tartıştığı iki öğrenciyi bıçakla yaraladı.
14:15
Malatya Valisi Kamçı, Erkenek Tünelini İnceledi Malatya Valisi Süleyman Kamçı, Erkenek Tünelinde incelemelerde bulundu.
Malatya Valisi Kamçı, Erkenek Tünelini İnceledi
13:32
Milletvekili Mustafa Şahin, Doğanşehir'de İstişare Toplantısına Katıldı AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, "Kandan nemalanan insanlar barış sürecinin olumlu sonuçlanmasını istemiyorlar” dedi.
Milletvekili Mustafa Şahin, Doğanşehir'de İstişare Toplantısına Katıldı
13:05
Vali Süleyman Kamçı Erkenek Tüneli'nde İncelemelerde Bulundu Doğanşehir Erkenek Tüneli’nin 2015 yılı sonunda tünelin ulaşıma açılacağı belirtildi.
Vali Süleyman Kamçı Erkenek Tüneli'nde İncelemelerde Bulundu
14:53
Başkan Çakır, Doğanşehir'de İncelemelerde Bulundu Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Doğanşehir ilçesinde incelemelerde bulundu.
15:48
AK Parti'li Çalık, Basın Mensupları ile Kahvaltıda Bir Araya Geldi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, tekrar milletvekili adaylığı konusunda, "Zamanı gelince değerlendirilecektir." dedi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 02.02.2015 00:44:10. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA DOĞANŞEHİR HABERLERİ
[Hata Bildir]