SON DAKİKA DOĞANŞEHİR HABERLERİ

Son Dakika Doğanşehir Haberleri

 • 16:56Şehit Polis, Törenle Memleketi Malatya'ya Uğurlandı (3)Şehit Polis, Törenle Memleketi Malatya'ya Uğurlandı (3)Şehidin CENAZESİ, DOĞANŞEHİR'DE TOPRAĞA VERİLDİ Şanlıurfa'nın Siverek İlçesi'nde teröristler tarafından düzenlenen silahlı saldırıda şehit olan polis memuru Serdal Toprak'ın cenazesi, Malatya'nın Doğanşehir İlçesi Karşıyaka Mahallesi'ndeki baba evinin önüne getirildi.
 • 13:15Şehit Polis, Törenle Memleketi Malatya'ya Uğurlandı (2)Şehit Polis, Törenle Memleketi Malatya'ya Uğurlandı (2)Doğanşehir'de YAS Şanlıurfa'nın Siverek İlçesi'nde dün gece polis aracına düzenlenen silahlı saldırıda ağır yaralanan, kaldırıldığı hastanede şehit olan polis memuru Serdal Toprak'ın memleketi Malatya'nın Doğanşehir İlçesi'ne ateş düştü.
 • 12:54Şehidin Evinde Yas VarŞehidin Evinde Yas VarŞanlıurfa’nın Siverek ilçesinde, teröristlerin silahlı saldırısı sonucu şehit olan polis memuru Serdal Toprak’ın Malatya’nın Doğanşehir ilçesindeki evinde yas var. Siverek Sanayi Sitesi çevresinde devriye görevi yapan araca uzun namlulu silahlarla saldırıya uğrayan polislerden Serdal Toprak’ın (31) şehit olduğu haberi memleketi Doğanşehir ilçesini yasa boğdu.
 • 11:39Şehit Polis, Törenle Memleketi Malatya'ya UğurlandıŞehit Polis, Törenle Memleketi Malatya'ya UğurlandıŞanlıurfa'nın Siverek İlçesi'nde dün gece polis aracına düzenlenen silahlı saldırıda ağır yaralanan, kaldırıldığı hastanede şehit olan polis memuru Serdar Toprak için Emniyet Müdürlüğü'nde tören düzenlendi.
 • 01:05Şanlıurfa'daki Polis Aracına Yapılan Silahlı Saldırı - Şehit Polis Toprak'ın Baba Evinde Yas VarŞanlıurfa'daki Polis Aracına Yapılan Silahlı Saldırı - Şehit Polis Toprak'ın Baba Evinde Yas VarGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Şehit Serdal Toprak'ın baba evine Türk bayrağının asılması - Şehit Toprak'ın baba evi önünde bekleyen ambulans Şanlıurfa'daki polis aracına yapılan silahlı saldırı- Siverek ilçesinde polis aracına yapılan silahlı saldırıda yaralanan ve kaldırıldığı hastanede şehit olan polis memuru Serdal Toprak'ın babaevinde yas var Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde polis aracına yapılan silahlı saldırıda yaralanan ve kaldırıldığı hastanede şehit olan polis memuru Serdal Toprak'ın babaevinde büyük üzüntü yaşanıyor.
 • 00:32Şanlıurfa'daki Polis Aracına Yapılan Silahlı SaldırıŞanlıurfa'nın Siverek ilçesinde polis aracına yapılan silahlı saldırıda yaralanan ve kaldırıldığı hastanede şehit olan polis memuru Serdal Toprak'ın babaevinde büyük üzüntü yaşanıyor.
 • 22:58Siverek Kaymakamına Suikast Girişimi: 1 Polis Şehit, 1 Polis YaralıSiverek Kaymakamına Suikast Girişimi: 1 Polis Şehit, 1 Polis YaralıPKK'lıların Siverek Kaymakamı Vural Karagül'e düzenlediği silahlı saldırıda şehit olan polis memuru Serdal Toprak'ın Malatya Doğanşehir'deki baba ocağına ateş düştü.
 • 16:56Turgut Özal Kütüphanesi, Düzenlenen Törenle Hizmete GirdiTurgut Özal Kütüphanesi, Düzenlenen Törenle Hizmete GirdiMalatya Valiliği koordinatörlüğünde, Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından Malatya genelinde yaptırılan 17 SODES destekli Turgut Özal Kütüphaneleri için, Doğanşehir ilçe merkezinde bulunan Turgut Özal Kütüphanesi önünde toplu açılış töreni düzenlendi.
 • 16:56Doğanşehir'e AB Standartlarında MezbahaneDoğanşehir'e AB Standartlarında MezbahaneMalatya Büyükşehir Belediyesi tarafından Doğanşehir ilçesine Avrupa Birliği (AB) standartlarında yapılacak olan mezbahanenin temeli, düzenlenen törenle atıldı.
 • 16:48Doğanşehir'de Mezbahane Yapımına BaşlandıDoğanşehir'de Mezbahane Yapımına BaşlandıMalatya Büyükşehir Belediyesi tarafından Doğanşehir ilçesine yapılacak mezbahanenin temeli atıldı.
 • 15:481. Amatör Küme Büyükler Futbol Ligi Pazar Günü Başlıyor1. Amatör Küme Büyükler Futbol Ligi Pazar Günü BaşlıyorMalatya’daki yerel liglerin en üst seviyesi olan 1. Amatör Küme Büyükler Futbol Ligi Pazar günü oynanacak müsabakalarla start alacak.
 • 17:40Satranç Malzemesi Yardımı YapılacakSatranç Malzemesi Yardımı YapılacakMalatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı ile Satranç Federasyonu Başkanı Gülkız Tulay’ın ortak kararıyla belirlenen okullara satranç malzemesi dağıtımı yapılacağı belirtildi.
 • 11:39Başkan Vahap Küçük, 5 Bin Çocuğu SevindirdiBaşkan Vahap Küçük, 5 Bin Çocuğu SevindirdiDoğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük, yardıma muhtaç 5 bin 27 çocuğu sevindirdi.
 • 11:06Doğanşehir'de Sürü Yönetimi Kursu VerildiDoğanşehir'de Sürü Yönetimi Kursu VerildiMalatya’nın Doğanşehir ilçesinde çiftçilere yönelik düzenlenen ’Sürü Yönetimi’ kursunun ikincisi, yapıldı.
 • 11:31Erhaç Havaalanı'na Ulaşım KolaylaşıyorErhaç Havaalanı'na Ulaşım KolaylaşıyorMalatya Büyükşehir Belediyesi, Erhaç Havaalanı ve Kağıt Fabrikası arasındaki yolda, genişletme ve asfaltlama çalışmalarına devam ediyor.
 • 10:13Kliksa.com, Malatya'nın Kliksa.com, Malatya'nın "Alışveriş Haritasını" ÇıkardıSabancı Topluluğu'nun online alışveriş platformu kliksa.com, Malatyalıların online alışveriş alışkanlıklarını açıkladı.
 • 14:27AK Parti Heyeti Akçadağ ve Doğanşehir'de Vatandaşlarla BuluştuAK Parti Malatya Milletvekilleri Öznur Çalık, Mustafa Şahin ve Bülent Tüfenkci ile İl Başkanı Hakan Kahtalı ve Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Akçadağ ve Doğanşehir ilçelerinde vatandaşlarla bir araya geldi.
 • 13:44AK Parti'den Akçadağ ve Doğanşehir'e ZiyaretAK Parti'den Akçadağ ve Doğanşehir'e ZiyaretAK Parti Malatya milletvekilleri Öznur Çalık, Mustafa Şahin ve Bülent Tüfenkci ile AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı ve Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Akçadağ ile Doğanşehir ilçelerine teşekkür ziyaretinde bulundu.
 • 16:10Aa GününGünün öne çıkan gelişmeleri saat 16.00 itibarıyla şöyle: 1- AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, 1 Kasım'da yapılan seçimin ardından ilk kez geldiği İstanbul'da vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılandı.
 • 11:03CHP'den Malatya'da 5 Sandığa İtirazCHP, Malatya'nın merkez ilçelerinden Battalgazi'de 3, Yeşilyurt ve Doğanşehir'de de birer sandıkta sonuçlara itirazda bulundu.
 • 11:35Hdp'den Doğanşehir'e ZiyaretHdp'den Doğanşehir'e ZiyaretHDP Malatya Milletvekili adayları, il ve ilçe örgütleri Doğanşehir ilçesi ve mahallelerini etti.
 • 11:41Terörle Geçen 100 Günde 120 Şehit Çocuğu Yetim KaldıTerörle Geçen 100 Günde 120 Şehit Çocuğu Yetim Kaldı20 Temmuz-27 Ekim tarihleri arasında geçen 100 günde terörle mücadelede asker, polis, korucu olmak üzere 155 güvenlik görevlisi şehit oldu.
 • 20:44AK Parti Mkyk Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur ÇalıkAK Parti Mkyk Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur ÇalıkAK Parti Merkez Karar Yürütme Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, “Malatya’nın düğün ve bayram yılları başlamıştır” dedi.
 • 11:34Doğanşehir'de Sokak ve Meydan Düzenleme ÇalışmalarıDoğanşehir'de Sokak ve Meydan Düzenleme ÇalışmalarıMalatya Büyükşehir Belediyesi tarafından, mahalleye dönüşen köylerde geleneksel yapıyı bozmadan, sokak ve meydan düzenleme çalışmalarına başlandı.
 • 12:30Yürüyüş ve Bisiklet Yolu YapılıyorYürüyüş ve Bisiklet Yolu YapılıyorMalatya Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından, Malatya merkez ile ilçelerdeki altyapısı tamamlanan alanlarda kaldırım, bisiklet ve yürüyüş yolları yapıyor.
 • 14:54Milletin Aleyhine Ne Varsa 'Hayır' DiyoruzMilletin Aleyhine Ne Varsa 'Hayır' Diyoruz"1 Kasım seçimlerinde son haftaya girilirken Milliyetçi Hareket Partisi adayları çalışmalarını ilçe gezileri ile sürdürüyor.
 • 17:33Hdp Seçim Bürosunun Camını KırdılarHdp Seçim Bürosunun Camını KırdılarMalatya'da Halkların Demokratik Partisi’ne (HDP) ait seçim bürosuna gece saatlerinde kimliği belirsiz kişiler tarafından düzenlenen saldırıda camları kırıldı.
 • 16:31Kılıçdaroğlu Malatya'daKılıçdaroğlu Malatya'daCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Malatya’da seçmenlerine hitap etti.
 • 16:20Kılıçdaroğlu Sağanak Yağış Altında Halka Hitap EttiKılıçdaroğlu Sağanak Yağış Altında Halka Hitap EttiCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, seçim çalışmaları kapsamında Malatya’da ziyaretlerde bulundu, vatandaşlarla bir araya geldi.
 • 15:15Kılıçdaroğlu: Mutlaka 1 Kasım'da Oyumuzu Kullanmalıyız (2)Kılıçdaroğlu: Mutlaka 1 Kasım'da Oyumuzu Kullanmalıyız (2)"başbakan OLARAK GELECEĞİM" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ilçe binasının açılışı nedeniyle geldiği Doğanşehir'de seçim otobüsü üzerinden partililere hitap etti.
 • 14:45Kılıçdaroğlu: Kılıçdaroğlu: "Terör Belasını Bitireceğim"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kılıçdaroğlu'nun Ören mahallesinde vatandaşlarla sohbeti, - Kılıçdaroğlu'nun Doğanşehir'de vatandaşlara hitap etmesi, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Malatya'da: - "Allah nasip eder bizi iktidara taşırsanız ben bu terör belasını da bitireceğim. Akılla, mantıkla bitireceğim"- "Toplumun huzuru, refahı için her şeyi yapacağız. Benim siyasetten özel bir beklentim yok. Benim derdim bu ülkede huzur, barış, kardeşlik olsun"- "Fakirliği bu topraklarda tarihe gömeceğim. Hiçbir aile 'Ben fakirim' demeyecek" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Allah nasip eder bizi iktidara taşırsanız ben bu terör belasını da bitireceğim. Akılla, mantıkla bitireceğim" dedi.
 • 14:36Kılıçdaroğlu'nun Doğanşehir MitingiKılıçdaroğlu'nun Doğanşehir MitingiCHP Genel Başkanı Kemal kılıçdaroğlu, Doğanşehir ilçesinde vatandaşlara seslendi.
 • 13:41CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Malatya'da AçıklamasıCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Allah nasip eder bizi iktidara taşırsanız ben bu terör belasını da bitireceğim. Akılla, mantıkla bitireceğim" dedi.
 • 12:20Kimliği Belirsiz Kişilerce Hdp Seçim Bürosu'nun Camları KırıldıMalatya’da Halkların Demokratik Partisi’ne (HDP) ait seçim bürosuna gece saatlerinde saldırı düzenlendi.
 • 09:29Cihan Haber Ajansı Gündemi- AK Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, İzmir Ödemiş ve Adana’da vatandaşlara hitap edecek.
 • 09:00Gündem/ 24 Ekim 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hasan Kalyoncu U¨niversitesi Fahri Doktora ve 2015-2016 Akademik Yılı Ac¸ılıs¸ To¨reni ile Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Gençlik Şöleni'ne katılacak.
 • 00:40Cihan Haber Ajansı Ön GündemiAK Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, İzmir Ödemiş ve Adana’da vatandaşlara hitap edecek.
 • 00:02Gündem Özeti/ 24 Ekim 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Akçadağ, Doğanşehir, Hekimhan ilçelerini ziyaret edecek, Malatya Emeksiz Meydanı'nda halka seslenecek.
 • 14:06Atık Pil Eğitim Semineri DüzenlendiAtık Pil Eğitim Semineri DüzenlendiMalatya Büyükşehir Belediyesi organizesinde, atık pillerin toplanması ve ayrıştırılması ile ilgili olarak eğiticilere yönelik eğitim semineri düzenlendi.
 • 11:42Atık Pil EğitimiAtık Pil EğitimiMalatya Büyükşehir Belediyesi, eğiticilere yönelik seminer düzenledi.
 • 13:08Şehit Yüzbaşı Ali Alkan İçin Mevlid OkutulduŞehit Yüzbaşı Ali Alkan İçin Mevlid OkutulduŞırnak’ın Beytüşşebap ilçesinde Ayvalık Jandarma Karakoluna teröristlerce düzenlenen saldırıda şehit düşen, Doğanşehir nüfusuna kayıtlı Yüzbaşı Ali Alkan için Ankara Hacı Bayram Cami’nde ailesi tarafından Mevlid-i Şerif okutuldu.
 • 16:47CHP Lideri Kılıçdaroğlu Malatya'ya GeliyorCHP Lideri Kılıçdaroğlu Malatya'ya GeliyorCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 24 Ekim Cumartesi günü Malatya’ya gelerek bazı ziyaretlerde bulunacak.
 • 13:53Kılıçdaroğlu 24 Ekim'de Malatya'ya GelecekKılıçdaroğlu 24 Ekim'de Malatya'ya GelecekCHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 24 Ekim Cumartesi günü Malatya’ya geleceğini bildirdi.
 • 12:53Doğanşehir Kapıdere ve Küçüklü Mahallelerinde Yol ÇalışmasıDoğanşehir Kapıdere ve Küçüklü Mahallelerinde Yol ÇalışmasıMalatya’nın Doğanşehir ilçesinde Kapıdere ve Küçüklü Mahallelerinde yol çalışması başladı.
 • 18:10Çalık: Çalık: "Doğanşehir'e 5 Yıldızlı Hastane ve Myo Kazandırılıyor"AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Doğanşehir ilçesine 5 yıldızlı otel konforunda bir hastanenin yanısıra Meslek Yüksekokulu’nun yapımına başladığını söyledi.
 • 17:35Genel Seçime DoğruAK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, seçim çalışmalarını Doğanşehir ilçesinde sürdürdü.
 • 16:41Mezbahaneye Karşı Gelen Mahalle Sakinleri Yol KestiMezbahaneye Karşı Gelen Mahalle Sakinleri Yol KestiMalatya’nın Doğanşehir ilçesinde, Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak olan mezbahanenin yaşam alanına yakın olması nedeniyle vatandaşların tepkisini görüyşor.Doğanşehir ilçesinde, Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılması planlanan ve Doğanşehir’de 41 bin nüfusa hitap edecek olan mezbahane, bölge halkının tepkisine neden oldu.
 • 16:41Hdp'den Doğanşehir'e ZiyaretHdp'den Doğanşehir'e ZiyaretHalkların Demokratik Partisi( HDP) Malatya Milletvekili adayları, il ve ilçe örgütleri ile birlikte Doğanşehir ilçesi ve mahallelerine ziyaret gerçekleştirildi.
 • 17:34Öznur Çalık, Doğanşehir İlçesini Ziyaret EttiÖznur Çalık, Doğanşehir İlçesini Ziyaret EttiAK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Öznur Çalık, "Sıkılan kurşunun, atılan bombanın bizim birliğimize, beraberliğimize, kardeşliğimize sıkıldığını hepimizin bilmesi gerekir. Bu sorun, siyaset üstü bir sorundur.
 • 15:30MHP Malatya Milletvekili Adayı Şinasi Kazancıoğlu;MHP Malatya Milletvekili Adayı Şinasi Kazancıoğlu;1 Kasım seçimlerine doğru partilerde seçim çalışmaları yeniden hız kazanırken, MHP Adayları Doğanşehir İlçesinde incelemelerde bulunup esnafın sorunlarını dinledi.