SON DAKİKA DOĞU PERİNÇEK HABERLERİ

Son Dakika Doğu Perinçek Haberleri


DOĞU PERİNÇEK

17 Haziran 1942 : Babasının yedeksubaylık görevi yaptığı sırada Gaziantep'te doğdu. Babası Erzincan ili Kemaliye ilçesi Apçağa köyünden Sadık Perinçek, eski Yargıtay Başsavcı Yardımcısı, dört dönem milletvekili. Annesi Malatya Darende ilçesi, Balaban (Gerimter) köyünden, Hacıoğulları ailesinden... Devamı

18:32
Perinçek: Bu Erdoğan'ın Falan Operasyonu Değil, Tarafı Biziz Cem ULUCAN/AYDIN, ( DHA ) - İŞÇİ Partisi (İP) Genel Başkanı Doğu Perinçek, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın 'paralel yapı' iddialarına yönelik soruşturmasıyla ilgili, "Bu Erdoğan'ın falan operasyonu değil, tarafı biziz. Bu kesinlikle Tayyip Erdoğan ile Fetullah Gülen arasındaki bir çatışma değil Türk milleti ile onlar arasındaki çatışmadır" dedi.
Perinçek: Bu Erdoğan'ın Falan Operasyonu Değil, Tarafı Biziz
16:40
Perinçek, Gazete Sattı İşçi Partisi (İP) Genel Başkanı Doğu Perinçek, bir dizi etkinliğe katılmak için Aydın’a geldi.
Perinçek, Gazete Sattı
15:37
İp Genel Başkanı Doğu Perinçek Açıklaması İşçi Partisi (İP) Genel Başkanı Doğu Perinçek, “Soruşturmalar Erdoğan’ın falan operasyonu değil, tarafı biziz” dedi.
İp Genel Başkanı Doğu Perinçek Açıklaması
10:01
Fikret Otyam'a "Doğum Günü" Sürprizi Maltepe Belediyesi, ünlü ressam Fikret Otyam'ın 89. yaş gününü bir etkinlikte kutlayacak.
20:58
Yargıtay, Veli Küçük'ün Avukat Kızının Cezasını Onadı Ergenekon Davasının sanığı emekli Tuğgeneral Veli Küçük'ün kızı ve aynı zamanda avukatı Zeynep Küçük'e hakimlere hakaretten verilen 1 yıl 15 günlük hapis cezası onandı.
Yargıtay, Veli Küçük'ün Avukat Kızının Cezasını Onadı
19:44
Yargıtay, Veli Küçük'ün Avukat Kızının Cezasını Onadı Ergenekon davası'ndan 2 kez ağırlaştırılmış müebbet ve 99 yıl hapis cezasına çarptırılan emekli Tuğgeneral Veli Küçük'ün kızı ve aynı zamanda avukatı Zeynep Küçük'e Yargıtay 4. Ceza Dairesi'nden kötü haber geldi.
15:07
Veli Küçük'ün Kızının Hapis Cezasının Yargıtay Tarafından Onanması İşçi Partisi (İP) Genel Başkanı Doğu Perinçek, "F tipi çete yargıdan ve bütün devlet kurumlarından temizlenmedikçe ülkemizde hukuktan söz etmek mümkün olmayacaktır" dedi.
Veli Küçük'ün Kızının Hapis Cezasının Yargıtay Tarafından Onanması
17:51
Perinçek: Gülen'in Üzerine Giden Uygulama En Sonunda Erdoğan'ın Yakasına Yapışacak İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, '14 Aralık Operasyonu' ile ilgili "Şimdi Fethullah Gülen'in üzerine giden bu uygulama, en sonunda Tayyip Erdoğan'ın yakasına yapışacak, tutarlı devam ederse. Bu uygulamanın önüne geçerseniz, Tayyip Erdoğanları korumuş olacaksınız" dedi.
Perinçek: Gülen'in Üzerine Giden Uygulama En Sonunda Erdoğan'ın Yakasına Yapışacak
18:05
Mersin Perinçek; Erdoğan Yönetimi, Terör İhracatçısıdır Mersin'de, Türkiye'nin Çıkış Yolu konferansına katılan İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Ak Parti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı sert bir dille eleştirerek, Tayyip Erdoğan yönetimi dünyanın en büyük terör ihracatçısı. Amerika'dan sonra ikinci, Amerika taşeronu olarak dedi.
Mersin Perinçek; Erdoğan Yönetimi, Terör İhracatçısıdır
17:39
İp Genel Başkanı Perinçek Mersin'de Perinçek: "Türkiye, İran ile işbirliği yaptığı zaman Kandil 15 gün demez teslim bayrağını çeker ve silahlarını atar. PKK'yı bitirmenin birinci maddesi dışarıda komşularımızla teröre karşı beraberlik"
17:35
Perinçek: Erdoğan Yönetimi, En Büyük Terör İhracatçısı Mersin'de, Türkiye'nin Çıkış Yolu konferansına katılan İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Ak Parti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı sert bir dille eleştirerek, "Tayyip Erdoğan yönetimi dünyanın en büyük terör ihracatçısı. Amerika'dan sonra ikinci, Amerika taşeronu olarak" dedi.
Perinçek: Erdoğan Yönetimi, En Büyük Terör İhracatçısı
18:45
Perinçek: Bütçe, İktidarın Yıkılışının Habercisidir İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Türkiye'nin gündemindeki bütçe görüşmelerini değerlendirerek, "Bu bütçe, AKP iktidarının yıkılışının habercisidir" dedi.
Perinçek: Bütçe, İktidarın Yıkılışının Habercisidir
17:39
Perinçek: "Türkiye Yeniden Atatürk'ün Karma Ekonomisini, Devletçilik ve Halkçılığını Keşfetmek... İP Genel Başkanı Perinçek Mersin'de- Perinçek: "Türkiye yeniden Atatürk'ün karma ekonomisini, devletçilik ve halkçılığını keşfetmek durumunda" İşçi Partisi (İP) Genel Başkanı Doğu Perinçek, "Türkiye yeniden Atatürk'ün karma ekonomisini, devletçilik ve halkçılığını keşfetmek durumunda" dedi.
Perinçek: 'Türkiye Yeniden Atatürk'ün Karma Ekonomisini, Devletçilik ve Halkçılığını Keşfetmek...
17:19
İp Genel Başkanı Perinçek Mersin'de Perinçek: "Türkiye yeniden Atatürk’ün karma ekonomisini, devletçilik ve halkçılığını keşfetmek durumunda"
17:06
Perinçek: Bu Bütçe AKP İktidarının Yıkılışının Habercisi İşçi Partisi (İP) Genel Başkanı Doğu Perinçek, "Türkiye'nin gündemi bütçe. Bütçeyi ilan ettiler, maaş ödeme, borç ödeme, başka bir şey yok. Bu bütçede yatırım, kalkınma, eğitimde ilerleme yok, hiçbir alanda bir umut, beklenti yok. Türkiye gündeminin en önemli meselesi bu bütçenin doğru değerlendirilmesidir.
Perinçek: Bu Bütçe AKP İktidarının Yıkılışının Habercisi
22:36
Perinçek: "O Partide Süheyl Batumlardan Önce Atatürk İhraç Edildi" İP Genel Başkanı Perinçek, Adana'da- "(Eskişehir Milletvekili Batum'un CHP'den ihracı) O partide Süheyl Batumlardan önce Atatürk ihraç edildi.
Perinçek: 'O Partide Süheyl Batumlardan Önce Atatürk İhraç Edildi'
21:40
İp Genel Başkanı Perinçek, Adana'da "(Eskişehir Milletvekili Batum'un CHP'den ihracı) O partide Süheyl Batumlardan önce Atatürk ihraç edildi.
İp Genel Başkanı Perinçek, Adana'da
20:14
Doğu Perinçek: Seçim Barajının Kalkması Anayasa'nın Gereği (2) Partililerine KONFERANS VERDİ İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek partilileriyle, 'Türkiye'nin Çıkış Yolu' adlı konferansta buluştu.
Doğu Perinçek: Seçim Barajının Kalkması Anayasa'nın Gereği (2)
17:06
"Liselerde Osmanlıca Dersleri Konulması Yararlıdır" İP Genel Başkanı Doğu Perinçek, "Tarihimizle bağlarımızı daha kuvvetli hale getirmek için liselerde seçmeli olarak Osmanlıca dersleri konulması yararlıdır." dedi.
15:29
İp Genel Başkanı Perinçek, Adana'da İP Genel Başkanı Perinçek, Adana'da- Perinçek: "Gençlerimizi geleceğin tarihçilerini tarih, edebiyat incelemelerine yöneltmek, bizim tarihimizle bağlarımızı daha kuvvetli hale getirmek için liselerde seçmeli olarak Osmanlıca dersleri konulması yararlıdır"- "Kadınlar da askerlik yapmalı. Bakın kadın subay oluyor.
14:38
İşçi Partisi Lideri Doğu Perinçek Seçim Barajının Kalkması Anayasa'nın Gereği İşçi Partisi (İP) Genel Başkanı Doğu Perinçek, yüzde 10'luk seçim barajının kalkmasının demokrasi için çok önemli ve anayasanın gereği olduğunu söyledi.
İşçi Partisi Lideri Doğu Perinçek Seçim Barajının Kalkması Anayasa'nın Gereği
14:19
İp Genel Başkanı Perinçek, Adana'da Perinçek: "Gençlerimizi geleceğin tarihçilerini tarih, edebiyat incelemelerine yöneltmek, bizim tarihimizle bağlarımızı daha kuvvetli hale getirmek için liselerde seçmeli olarak Osmanlıca dersleri konulması yararlıdır" "Kadınlar da askerlik yapmalı. Bakın kadın subay oluyor.
İp Genel Başkanı Perinçek, Adana'da
13:45
Doğu Perinçek: Seçim Barajının Kalkması Anayasa'nın Gereği İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, yüzde 10'luk seçim barajının kalkmasının demokrasi için çok önemli ve anayasanın gereği olduğunu söyledi.
Doğu Perinçek: Seçim Barajının Kalkması Anayasa'nın Gereği
21:38
Anayasa Mahkemesi Önünde Eylem - Vardiya Bizde Platformu Üyeleri Anayasa Mahkemesi önünde eylem Vardiya Bizde Platformu üyeleri, "askeri casusluk" davasıyla ilgili yapılan bireysel başvurunun hala karara bağlanmadığını ileri sürerek, Anayasa Mahkemesi önünde "adalet nöbeti" eylemi başlattı.
Anayasa Mahkemesi Önünde Eylem - Vardiya Bizde Platformu Üyeleri
15:28
Anayasa Mahkemesi Önünde Eylem Vardiya Bizde Platformu üyeleri, "askeri casusluk" davasıyla ilgili yapılan bireysel başvurunun hala karara bağlanmadığını ileri sürerek, Anayasa Mahkemesi önünde "adalet nöbeti" eylemi başlattı.
15:43
Tgb Genel Başkanı Cengiz 'Çuval Geçirme' Olayını Anlattı Türkiye gençlik Birliği Genel Başkanı Çağdaş Cengiz, Münih'te 'Atatürk ve Gençlik' konulu bir konferans verdi.
Tgb Genel Başkanı Cengiz 'Çuval Geçirme' Olayını Anlattı
10:39
Tgb Genel Başkanı Çağdaş Cengiz Çuval Geçirme Olayını Anlattı Türkiye Gençlik Birliği Genel Başkanı Çağdaş Cengiz Münih'te 'Atatürk ve Gençlik' konulu bir konferans verdi.
Tgb Genel Başkanı Çağdaş Cengiz Çuval Geçirme Olayını Anlattı
23:25
Perinçek Saray Yapan Yıkılır İP Genel Başkanı Doğu Perinçek, 'Cumhurbaşkanlığı Sarayı' ile ilgili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı eleştirerek, 1 milyar 300 milyon liraya saray yapıyor.
Perinçek Saray Yapan Yıkılır
21:55
İşçi Partisi Genel Başkanı Perinçek İşçi Partisi Genel Başkanı Perinçek: - "Güneyüneydoğu Bölgesinde bir uyanış başladı.
İşçi Partisi Genel Başkanı Perinçek
19:59
İşçi Partisi Genel Başkanı Perinçek Açıklaması "Güneyüneydoğu Bölgesinde bir uyanış başladı.
İşçi Partisi Genel Başkanı Perinçek Açıklaması
19:06
Perinçek: Saray Yapan Yıkılır İşçi Partisi (İP) Genel Başkanı Doğu Perinçek, 'Cumhurbaşkanlığı Sarayı' ile ilgili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı eleştirerek, "1 milyar 300 milyon liraya saray yapıyor.
Perinçek: Saray Yapan Yıkılır
18:45
İp Genel Başkanı Perinçek Gmis'te Madencilerle Buluştu İşçi Partisi (İP) Genel Başkanı Doğu Perinçek, yurt içi ziyaretleri kapsamında Zonguldak’a geldi.
İp Genel Başkanı Perinçek Gmis'te Madencilerle Buluştu
17:32
Perinçek: "Kömür Bir İstihdam Kaynağıdır" İşçi Partisi (İP) Genel Başkanı Doğu Perinçek, bir konferans için 30 Kasım 2014 tarihinde geldiği Zonguldak’ta Genel Maden İşçileri Sendikası’nı (GMİS) ziyaret ederek Genel Başkan Eyüp Alabaş ile görüştü.
18:56
Sakarya'da "Büyük Çözüme Doğru Türkiye" Konferansı Sakarya’da Türkiye Gençlik Birliği tarafından “Büyük Çözüme Doğru Türkiye” konferansı düzenlendi.
Sakarya'da 'Büyük Çözüme Doğru Türkiye' Konferansı
15:22
2015 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu ''Türkiye olarak, çözüme yönelik her türlü iyi niyetli yaklaşıma destek vermeyi sürdüreceğiz." dedi.
2015 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
18:32
İşçi Partisi'nin Askerleri Balyoz ve Ergenekon davalarında yargılanan birçok emekli subay İşçi Partisi'ne katıldı.
İşçi Partisi'nin Askerleri
19:03
Kim Bu Tgb'liler? Birçok gösteride yer alıyorlar, üniversitelerdeki öğrenci olaylarında adları duyuluyor.
Kim Bu Tgb'liler?
15:52
İp Genel Başkanı Perinçek Antalya'da (2) 'o TOPLANTI İFLASIN İTİRAFIYDI' İP Genel Başkanı Doğu Perinçek Antalya'daki 3 günlük programı kapsamında, Alanya Teşkilatı tarafından organize edilen 'Büyük Çözümün Eşiğinde Çıkış Yolu' konulu konferansa konuşmacı olarak katıldı.
İp Genel Başkanı Perinçek Antalya'da (2)
13:26
İşçi Partisi Lideri Perinçek'ten Atso'ya Ziyaret İşçi Partisi Genel Başkanı Perinçek: "Sanayinin gelişmesini, üretimin gelişmesini istiyoruz.
16:32
CHP'li Koç'un Bedelli Askerlik Açıklaması CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, “Bedelli askerlik konusunda tabi Türkiye’nin içinden geçtiği süreç sadece Türkiye içi değil, güvenlik değil, Türkiye’nin dışındaki uluslararası sorunların Türkiye’ye yüklediği yükümlülükler çerçevesinde tabi ki Türk Silahlı Kuvvetleri’nin bu konu üzerindeki görüşü önemlidir” dedi.
CHP'li Koç'un Bedelli Askerlik Açıklaması
16:11
CHP Myk Toplantısı Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Koç: (1) "(Dersim olayları) Bunlar acı olaylardır hiç şüphesiz. Bu işin temel sorumlularının yanında çok sayıda masum insan da acı çekmiştir, ıstırap çekmiştir bu gerçeği görüyoruz.
CHP Myk Toplantısı
23:08
İşçi Partisi Genel Başkanı Perinçek, Konferansa Katıldı İşçi Partisi Genel Başkanı Perinçek: -"Türkiye'nin, işçisinin, çiftçisinin, zanaatkarının, esnafının üretim ekonomisine geçmesi gerekir. Önümüzdeki dönemde sıcak para komisyoncularının, faizcilerin, rantçıların, yiyicilerin vay haline. Onlar için deniz bitti.
İşçi Partisi Genel Başkanı Perinçek, Konferansa Katıldı
21:38
"Türkiye'nin, İşçisinin, Esnafının Üretim Ekonomisine Geçmesi Gerekir" İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, "Türkiye'nin, işçisinin, çiftçisinin, zanaatkarının, esnafının üretim ekonomisine geçmesi gerekir." dedi.
'Türkiye'nin, İşçisinin, Esnafının Üretim Ekonomisine Geçmesi Gerekir'
16:32
İşçi Partisi Genel Başkanı Perinçek, Tekirdağ'da Perinçek: "İşçi Partisi'nin programı altı ok programıdır.
İşçi Partisi Genel Başkanı Perinçek, Tekirdağ'da
16:26
İşçi Partisi Genel Başkanı Perinçek, Tekirdağ'da Perinçek: "İşçi Partisi'nin programı altı ok programıdır. Bu programı kim kabul ederse, onunla hiçbir sorunumuz olmaz"
İşçi Partisi Genel Başkanı Perinçek, Tekirdağ'da
15:09
Doğu Perinçek: Atatürk'ün 6 İlkesini Kabul Edenlerle 24 Saat İçinde Birleşiriz İşçi Partisi (İP) Genel Başkanı Doğu Perinçek, "Atatürk'ün 6 ilkesini kim kabul ederse, onlarla 24 saat içinde birleşiriz. Bu birleşme çağrısı değil, aydınlatma cevabıdır" dedi.
Doğu Perinçek: Atatürk'ün 6 İlkesini Kabul Edenlerle 24 Saat İçinde Birleşiriz
08:47
Perinçek, Kılıçdaroğlu'na Birleşme Çağrısında Bulundu Doğu Perinçek'ten CHP lideri Kılıçdaroğlu'na ilginç bir çağrı geldi. Perinçek, Kılıçdaroğlu'nu işaret ederek "Telefonla arayıp ikna edin 'altı ok'ta birleşelim" dedi.
Perinçek, Kılıçdaroğlu'na Birleşme Çağrısında Bulundu
21:36
İşçi Partisi Genel Başkanı Perinçek, Kırklareli'de İşçi Partisi Genel Başkanı Perinçek, Kırklareli'de- Perinçek: "Kılıçdaroğlu'na buradan çağrı yapıyorum.
İşçi Partisi Genel Başkanı Perinçek, Kırklareli'de
20:21
İşçi Partisi Genel Başkanı Perinçek, Kırklareli'de Perinçek: "Kılıçdaroğlu'na buradan çağrı yapıyorum.
İşçi Partisi Genel Başkanı Perinçek, Kırklareli'de
15:10
Doğu Perinçek: Çuval Geçirilmesi Amerika'ya Bir Uyarı İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Türkiye Gençlik Birliği (TGB) üyeleri tarafından Amerikan askerlerinin başına çuval geçirilmesiyle ilgili, "Amerika'nın Türkiye'de içimizi karıştırdığı, bölücü terör örgütünü açıkça desteklediği koşullarda bu çuval geçirilmesi olayını, 2003 yılında Süleymaniye'de askerimizin başına çuval geçirilmesine bir cevap olarak görmeyip, önümüze baktığımız zaman Amerika'ya bir uyarı bu" dedi.
Doğu Perinçek: Çuval Geçirilmesi Amerika'ya Bir Uyarı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 08:34:59. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA DOĞU PERİNÇEK HABERLERİ
[Hata Bildir]