SON DAKİKA DOĞUBAYAZIT EĞİTİM SEVENLER DERNEĞİ HABERLERİ

Son Dakika Doğubayazıt Eğitim Sevenler Derneği Haberleri

18:40
Doğubayazıt'ta Umre Hediyeli Yarışma Doğubayazıt'a umre, cumhuriyet altını ve bilgisayar ödüllü 'Sonsuz Nur' sınavının iki kategorisini yapıldı.
Doğubayazıt'ta Umre Hediyeli Yarışma
12:52
'Tuna Boyu' Doğubayazıt'ta Büyük İlgi Gördü 'Tuna Boyu Şehitleri' isimli tiyatro oyunu, Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde sahnelendi.
'Tuna Boyu' Doğubayazıt'ta Büyük İlgi Gördü
14:45
Doğubayazıt'ta İhtiyaç Sahibi Çocuklar Yararına Kermes Düzenlendi Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde ihtiyaç sahibi çocuklar yararına kermes düzenlendi.
Doğubayazıt'ta İhtiyaç Sahibi Çocuklar Yararına Kermes Düzenlendi
16:30
DESDER'den Ödüllü Yemek Yarışması Doğubayazıt'ta DESDER'in hazırladığı proje çerçevesinde kurumlar, öğrenciler ve halk arası futbol maçları, satranç, masa tenisi, bilardo, bisiklet yanı sıra kadınlar arası yemek yarışması düzenlendi
DESDER'den Ödüllü Yemek Yarışması
15:47
Doğubayazıt Vefa Okuma Salonu Öğrencileri, Sbs Öncesi Moral Depoladı Ağrı Doğubayazıt Eğitim Sevenler Derneği (Desder)'ne Bağlı Vefa Okuma Salonu Öğrencileri Başarılı Bir Eğitim Sezonundan Sonra Sbs Öncesi Düzenledikleri Yıl Sonu Etkinliğiyle Stres Attı. Programda, Öğrenciler Tarafından Hazırlanan Skeç, Türkü ve Şiirler Büyük Beğeni Toplarken, Vatandaşlar Yer Yer Gözyaşlarını Tutamadı.
Doğubayazıt Vefa Okuma Salonu Öğrencileri, Sbs Öncesi Moral Depoladı
14:37
Doğubayazıt'ta Öğrenciler Artık Kaynak Eksiği Yaşamayacak Ağrı Doğubayazıt Eğitim Sevenler Derneği, Vefa Okuma Salonu'nda 'Al Götür, Oku Getir' Sistemiyle Kütüphane Açtı.
Doğubayazıt'ta Öğrenciler Artık Kaynak Eksiği Yaşamayacak
02:35
İkinci Film Müziği Rap Müziğin İzmirli Genç Şarkıcılarından Yener Çevik, 23 Ekim'de Vizyona Girecek Ertekin Akpınar'ın Yönetmenliğini Üstlendiği Adapazarı Depremini Konu Alan "Melekler ve Şeytanlar" Filminin Açılış Şarkısını Seslendirdi.
İkinci Film Müziği
17:25
İstanbul'dan Gelen Hayırseverler, Doğubayazıt'ta 65 Aileye Yardım Dağıttı İstanbul'dan Ağrı'nın Doğubayazıt İlçesine Gelen Bir Grup Hayırsever, İhtiyaç Sahibi 65 Aileye Ramazan Kumanyası Dağıttı.
İstanbul'dan Gelen Hayırseverler, Doğubayazıt'ta 65 Aileye Yardım Dağıttı
16:16
Kimse Yok mu Derneği, Doğubayazıt'ta 15 Aileye Yardım Dağıttı Kimse Yok mu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Hayırsever Vatandaşların Ayni ve Nakdi Yardımını İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırmaya Devam Ediyor. Ağrı Doğubayazıt Eğitim Sevenler Derneği (Desder) Tarafından Tespit Edilen 15 Aileye Kimse Yok mu Derneği'nce Makarna, Salça, Çay, Sıvı Yağ, Nohut ve Bulgurdan Oluşan Gıda Yardım Paketi Dağıtıldı.
Kimse Yok mu Derneği, Doğubayazıt'ta 15 Aileye Yardım Dağıttı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 19:39:51. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA DOĞUBAYAZIT EĞİTİM SEVENLER DERNEĞİ HABERLERİ
[Hata Bildir]