SON DAKİKA DOĞUBEYAZIT HABERLERİ

Son Dakika Doğubeyazıt Haberleri

 • 22:14 Allgaeu-Orient Dostluk ve Barış Rallisi Avrupa Birliği Bakanlığının himayesinde, Türkiye'nin Berlin Büyükelçiliğinin desteğiyle bu yıl 11'incisi düzenlenen Allgaue-Orient Dostluk ve Barış Rallisi kapsamında Bosna Hersek'e gelen Türk ekibi, tarihi ve turistik Mostar şehrini ziyaret etti.
 • 18:03 Ağrı Doğubeyazıt - Yağmur Altında 1 Mayıs Kutlaması Ağrı Doğubeyazıt - Yağmur Altında 1 Mayıs Kutlaması Yağmur altında 1 Mayıs kutlamasıAğrı'nın Doğubayazıt İlçesi'nde 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü, yoğun yağmur altında halaylarla kutlandı.
 • 09:52 Allgau-Orient Rallisi Yarın Start Alacak Allgau-Orient Rallisi Yarın Start Alacak Allgau-Orient Rallisi yarın start alacakAlmanya'dan başlayacak rallinin üçte ikilik kısmı Edirne, İstanbul, Ankara, Amasya, Ardahan, Doğubayazıt, Uşak ve Muğla güzergahında geçecekAlmanya'daki Allgau-Orient Rallye International Derneği tarafından 2005 yılından bu yana düzenlenen Allgau-Orient Rallisi yarın başlıyor.
 • 09:39 Allgau-Orient Rallisi Yarın Start Alacak Allgau-Orient Rallisi Yarın Start Alacak Hakan AYTAŞ - KÖLN DHAAlmanya'daki Allgau-Orient Rallye International Derneği tarafından 2005 yılından bu yana düzenlenen Allgau-Orient Rallisi yarın başlıyor.
 • 10:59 Doğubeyazıt - İştar'ın Parasıyla Birlikte Hayallerini de Çarptılar Doğubeyazıt - İştar'ın Parasıyla Birlikte Hayallerini de Çarptılar İştar'ın parasıyla birlikte hayallerini de çarptılarAğrı'nın Doğubayazıt ilçesinde Annesiyle birlikte yaşayan 10 yaşındaki İştar Keskin'in 3 yıldır kumbarasında biriktirerek bankaya yatırdığı 2 bin liranın 1800 lirasını dolandırıcılar internet üzerinden çarptılar.
 • 10:14 İştar'ın Parasıyla Birlikte Hayallerini de Çarptılar İştar'ın Parasıyla Birlikte Hayallerini de Çarptılar Ağrı'nın Doğubayazıt İlçesi'nde annesiyle birlikte yaşayan 10 yaşındaki İştar Keskin'in 3 yıldır kumbarasında biriktirerek bankaya yatırdığı 2 bin liranın bin 800 lirası, dolandırıcılar tarafından İnternet üzerinden alındı.
 • 06:43 Doktor Olmak İçin Biriktirdi, İnternette Kaptırdı Doktor Olmak İçin Biriktirdi, İnternette Kaptırdı Ağrı'da 10 yaşındaki çocuğun doktor olmak için kumbarasında biriktirdiği parasını internet üzerinden çarptılar.
 • 17:41 Ağrı Dağı'nda Hava Destekli Operasyon Ağrı Dağı'nda Hava Destekli Operasyon Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde konuşlu Mekanize Piyade Tugay Komutanlığı'na bağlı birlikler, Ağrı Dağı'na hava destekli operasyon başlattı.
 • 14:18 Ağrı'da Terör Operasyonu: 5 Tutuklama Ağrı merkezi ve Doğubayazıt ilçelerinde Jandarma Özel Harekat birlikleri tarafından düzenlenen operasyonlarda 5 kişi gözaltına alınarak tutuklandı.
 • 17:41 Doğubayazıt'ta Örgüte Yardım Eden Bir Köylü Tutuklandı Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde terör örgüt PKK'ya yardım ve yataklık ettiği iddiasıyla yakalanan Nadir A. adlı köylü tutuklandı.
 • 22:13 Doğubayazıt'ta 3 Kişi Üyeliğinden Tutuklandı Doğubayazıt'ta 3 Kişi Üyeliğinden Tutuklandı Doğubayazıt'ta 3 kişi üyeliğinden tutuklandıAğrı'nın Doğubayazıt ilçesinde gözaltına alınan 3 kişi terör örgütü üyesi oldukları gerekçesiyle tutuklandı.
 • 15:33 Gülben Ergen'in 33. Okul Heyecanına Babanın Gözyaşları Damga Vurdu Gülben Ergen'in 33. Okul Heyecanına Babanın Gözyaşları Damga Vurdu İzmir'de açılan Çocuklar Gülsün Diye Derneği'nin 33'üncü okuluna trafik kazasında hayatını kaybeden Engin Deniz Sert'in adı verildi. Sert'in babası gözyaşlarına hakim olamadı.
 • 14:09 Çocuklar Gülsün Diye Derneği'nin 33'üncü Okulu İzmir'de Açıldı Çocuklar Gülsün Diye Derneği'nin 33'üncü Okulu İzmir'de Açıldı Çocuklar Gülsün Diye Derneği'nin 33'üncü okulu, Engin Deniz Sert Anaokulu adıyla, İzmir'in Karabağlar İlçesi'nde açıldı.
 • 16:40 Tursab Heyetinden Kahramanmaraş'a Gezi Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TURSAB) Adana ve GAP Bölgesel Yürütme Kurulları, Turizm Haftası kapsamında, Kahramanmaraş'ın tarihi ve turistik yerlerini gezdi.
 • 14:29 Çocuklar Gülsün Diye Derneği'nin hediyelik ürünleri online satışta Gülben Ergen'in kurucusu ve başkanı olduğu Çocuklar Gülsün Diye Derneği, Türkiye'nin dört bir yanında açtığı anaokullarının yapımına kaynak sağlamak için özel ürünler tasarlıyor.
 • 16:56 Ayşenur Öğretmenin Futbol Tutkusu Ayşenur Öğretmenin Futbol Tutkusu Doğubayazıt Savcı Hakan Kılıç Ortaokulu'nda Fen Bilgisi öğretmeni olarak görev yapan Kılıç, ön yargılı şekilde geldiği ilçede şimdi bir yandan öğrencilerini geleceğe hazırlıyor, bir yandan da kaptanlığını yaptığı futbol takımının başarısı için gösterdiği gayretten dolayı ilçe halkının takdirini topluyor.
 • 15:09 Ayşenur Öğretmenin Futbol Tutkusu Ayşenur Öğretmenin Futbol Tutkusu GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Öğretmen Ayşenur Kılıç'ın sınıfta ders vermesi Kılıç'ın sahada antreman yapması Kılıç ile röportaj ORHAN GÜNGÖR - Ağrı'nın İran sınırına yakın ilçesi Doğubayazıt'a 2 yıl önce atanan 26 yaşındaki Kırşehirli Ayşenur Kılıç, hafta içi okulda öğretmenlik yaparak, hafta sonları da yeşil sahalarda top koşturarak hemcinslerine örnek oluyor.
 • 12:03 Ayşenur Öğretmenin Futbol Tutkusu Ağrı'nın İran sınırına yakın ilçesi Doğubayazıt'a 2 yıl önce atanan 26 yaşındaki Kırşehirli Ayşenur Kılıç, hafta içi okulda öğretmenlik yaparak, hafta sonları da yeşil sahalarda top koşturarak hemcinslerine örnek oluyor.
 • 13:09 Tarihi Diziye 7 Yüzyıllık Kervansarayda Ev Sahipliği Teklifi Iğdır'daki Selçuklu döneminin en önemli eserleri arasında yer alan Ejder Kervansarayı'nın tanıtımında, tarihi dizi ve filmlerden yararlanılabileceği düşünülüyor.
 • 19:37 11. Dostluk ve Barış Rallisi Berlin'den Start Aldı Bu yıl 11. kez düzenlenen Allgaue-Orient Dostluk ve Barış Rallisi Almanya'nın başkenti Berlin'den start aldı.
 • 18:20 Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi' İçin Başvuru Bekleniyor Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi' İçin Başvuru Bekleniyor Serhat Kalkınma Ajansı (SERKA) Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi için Ağrı, Ardahan, Iğdır ve Kars'ta başvuru bekliyor.
 • 14:08 KPSS Sorularının Sızdırılması Davası KPSS sorularının sızdırılmasına ilişkin 230 kişinin "Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) kurucusu, yöneticisi ve üyesi olmak, resmi belgede sahtecilik, kamu kurum ve kuruluşlarının zararına dolandırıcılık" suçlarından yargılandığı davada tutuksuz 6 sanığın savunması alındı.
 • 12:16 Van Gölü'nde Av Yasağı Başladı Van Gölü'nde Av Yasağı Başladı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Tekne ve ağ atanlardan detay Ağ toplanması ve balıklardan detay YYÜ Su Ürünleri Fakültesi Avlama ve İşleme Teknolojisi Bölümü araştırma görevlisi Mustafa Akkuş ile röportaj Adır iskelesinden detay Balıkçılardan detay Balıkçılık yapan Hakan Çikla ile röportaj Van Gölü'nde av yasağı başladı Dünyada sadece Van Gölü'nde yaşayan inci kefalinin neslinin korunması amacıyla, üreme dönemi 15 Nisan-15 Temmuz'da av yapılamayacak Dün son kez ava çıkan 165 balıkçı, yasağın başlamasıyla teknelerini kıyıya demirledi YYÜ araştırma görevlisi Akkuş: "Bu sene geçen yıllara göre yol kontrolleri çok daha sıkı şekilde yapılacak ve artık balığın il dışına çıkarılması engellenmeye çalışılacak" Van Gölü'nde yaşayan tek balık türü inci kefalinin neslinin devamı için üreme dönemi 15 Nisan-15 Temmuz'da uygulanan av yasağı başladı.
 • 11:14 Van Gölü'nde Av Yasağı Başladı Van Gölü'nde yaşayan tek balık türü inci kefalinin neslinin devamı için üreme dönemi 15 Nisan-15 Temmuz'da uygulanan av yasağı başladı.
 • 18:51 Aiçü'de İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Kuruldu Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesinde (AİÇÜ), İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi kuruldu.
 • 18:08 Ağrı Gençlerbirliğispor - Patnos Gücüspor Maçına Doğru Ağrı Gençlerbirliğispor ile Patnos Gücüspor arasında oynanacak Bölgesel Amatör Ligi (BAL) baraj müsabakasının 23 Nisan Cumartesi günü yapılacağı bildirildi.
 • 17:09 Bal Liginde Ağrı'yı Temsil Edecek Takım 23 Nisan'da Belirlenecek Bal Liginde Ağrı'yı Temsil Edecek Takım 23 Nisan'da Belirlenecek Ağrı Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Kösedağ, Ağrı Gençlerbirliği Spor ile Patnos Gücü arasında oynanacak olan BAL ligi baraj müsabakasının 23 Nisan Cumartesi günü oynanacağını açıkladı.
 • 17:06 Yol Kenarında Bulunan Yaralı Kadın Ağrı'da yol kenarında yaralı halde bulunan kadının kimliği belli oldu.
 • 16:15 Doğubayazıt'ta Yol Kenarında Yaralı Olarak Bulunan Kadın, Stajyer Öğretmen Çıktı (Yeniden) Doğubayazıt'ta Yol Kenarında Yaralı Olarak Bulunan Kadın, Stajyer Öğretmen Çıktı (Yeniden) Ağrı'nın Doğubayazıt İlçesi'nde otomobilden atılan ve yolun kenarında ağır yaralı bulunan kadının 21 yaşındaki stajyer öğretmen Z.K. olduğu ortaya çıktı.
 • 16:11 Fotoğraf İptali Fotoğraf İptali Yazıişleri müdürleri ve fotoğraf servisi editörlerinin dikkatine;Bugün servise aldığımız "Doğubayazıt'ta yol kenarında yaralı olarak bulunan kadın, stajyer öğretmen çıktı" başlıklı haberdeki iki fotoğraf, kaynağından iptal edilmiştir.
 • 15:48 İstanbul'da Kaçakçılık Operasyonları Açıklaması İstanbul'da Kaçakçılık Operasyonları Açıklaması Haber: Çağatay KENARLI / İSTANBUL DHAİstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri gelen ihbarları değerlendirerek iki ayrı operasyon 3 ilçede 2 farklı operasyon yaptı.
 • 15:46 İstanbul'da Kaçakçılığa Yönelik Operasyon İstanbul Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen operasyonlarda farklı gün ve adreslerde yapılan baskınlar sonucu değeri 1 milyon avroyu bulan 68 adet kol saati ile nargile tütünü, alkol ve sahte gözlüğe el konuldu.
 • 14:43 İstanbul'da Kaçakçılık Operasyonları İstanbul'da Kaçakçılık Operasyonları Çağatay KENARLI / İSTANBUL, ( DHA) İSTANBUL Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri gelen ihbarları değerlendirerek 3 ilçede 2 farklı operasyon yaptı.
 • 13:21 Yol Kenarında Yaralı Olarak Bulunan Kadın, Stajyer Öğretmen Çıktı Yol Kenarında Yaralı Olarak Bulunan Kadın, Stajyer Öğretmen Çıktı Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde otomobilden atılan ve yolun kenarında ağır yaralı bulunan kadının 21 yaşındaki stajyer öğretmen Z.K. olduğu ortaya çıktı.
 • 20:16 Yol Kenarında Bulunan Yaralı Kadın Ağrı'da yol kenarında ağır yaralı bulunan kadın, Doğubayazıt Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı.
 • 17:05 Araçtan Atılan Kadın Ağır Yaralandı AĞRI (İHA) – Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesinde hareket halindeki bir arabadan yola atılan kadın ağır yaralandı.
 • 15:33 Hareket Halindeki Otomobilden Atılan Kadın Ağır Yaralı Hareket Halindeki Otomobilden Atılan Kadın Ağır Yaralı Ağrı'nın Doğubayazıt İlçesi'nde hareket halindeki otomobilden atılan 25-30 yaşlarındaki kadın, ağır yaralandı.
 • 11:13 AK Parti Doğubayazıt İlçe Danışma Kurulu Toplantısı Doğubayazıt ilçesinde AK Parti İlçe Danışma Kurulu toplantısı yapıldı.
 • 14:16 Türkiye-iran İş Formu İmzalandı Türkiye-iran İş Formu İmzalandı Türkiye-İran Karma Ekonomik Komisyon 25. Dönem Toplantısı Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz ve İran Telekomünikasyon ve Bilişim Teknolojileri Bakanı Mahmoud Vaizi’nin katılımıyla Konya’da gerçekleştirildi.
 • 09:24 Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Sertçelik: Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Sertçelik: "Rusya ve Ermenistan Yeni Bir Oyunun Peşinde" Merkezi Ankara’da bulunan Bürokrat Ankaralılar Derneği’in (BADER) geleneksel hale getirdiği Hamamönü söyleşilerinin bu ayki konuğu Tarih Profesörü Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Prof. Dr. Seyit Sertçelik oldu.
 • 15:04 Tendürek Dağında Helikopter Hareketliliği Tendürek Dağında Helikopter Hareketliliği Ağrı'nın Doğubayazıt İlçesinden havalanan askeri helikopterler, Tendürek Dağını ablukaya aldı.
 • 13:07 Diyarbakır'da Şehit Savcı ve Hakimler İçin Lokma Dağıtıldı Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığınca, Şehit Cumhuriyet Savcıları Yılmaz Acar, Murat Uzun, Hakan Kılıç, Mehmet Selim Kiraz ve Şehit Hakim Özkan Şahin için lokma dağıtıldı.
 • 01:04 Polis Memuru İntihar Girişiminde Bulundu Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesinde bir polis memurunun, silahıyla intihar girişiminde bulunduğu iddia edildi.
 • 23:55 Ağrı Polis Silahıyla Kendisini Vurdu Ağrı Polis Silahıyla Kendisini Vurdu Polis silahıyla kendisini vurduAğrı'nın Doğubayazıt ilçesindeki Emniyet müdürülüğünde görevli polis memuru tabancasıyle kendini vurdu.
 • 22:08 Polis Silahıyla Kendisini Vurdu Polis Silahıyla Kendisini Vurdu Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde Emniyet Müdürülüğü'nde görevli polis memuru silahıyla kendini vurdu.
 • 15:49 Nisan Karı İshak Paşa Sarayı'nı Beyaza Bürüdü Nisan Karı İshak Paşa Sarayı'nı Beyaza Bürüdü Ağrı'nın Doğubayazıt İlçesi'nde yüksek kesimlerde etkili olan kar yağışı tarihi İshak Paşa Sarayı'nı beyaza bürüdü.
 • 14:54 İshakpaşa Sarayı Gelinliğini Giydi İshakpaşa Sarayı Gelinliğini Giydi AĞRI (İHA) – Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesinde etkili olan kar yağışı nedeniyle tarihi İshak Paşa Sarayı da beyaza büründü.
 • 15:04 Antalyalı İşadamı Bisikletle Taç Mahal'e Gidiyor Antalyalı İşadamı Bisikletle Taç Mahal'e Gidiyor Antalya'nın Manavgat İlçesi'nde oturan işadamı 45 yaşındaki Ali Açıkgöz, Hindistan'daki Taç Mahal'e gitmek için bisikletiyle yola çıktı.
 • 11:14 Antalyalı İşadamı Barış İçin 3 Bin Kilometre Pedal Çevirecek Antalyalı İşadamı Barış İçin 3 Bin Kilometre Pedal Çevirecek Antalya’nın Manavgat ilçesinde yaşayan işadamı Ali Açıkgöz, Hindistan’da bulunan Taç Mahal’a gitmek üzere yola çıktı.
 • 20:10 Ak Ocaklar Derneği Genel Başkanı Hakan Hakan Yiğit Erciş'te Ak Ocaklar Derneği Genel Başkanı Hakan Hakan Yiğit Erciş'te Ak Ocaklar Derneği Genel Başkanın Hakan Yiğit beraberinde dernek genel başkan yardımcıları, il ve ilçe şube başkanları ile birlikte Van’ın Erciş ilçesinde okul ziyaretinde bulunarak öğrencilere muhtelif kırtasiye ve giyim malzemesi yardımında bulundu.