16:0800
SON DAKİKA DOĞUBEYAZIT HABERLERİ

Son Dakika Doğubeyazıt Haberleri

  Doğubayazıt'ta Gerginlik

  Doğubayazıt'ta Gerginlik

  Diyarbakır'ın Lice ilçesinde çıkan olaylarda 2 kişinin hayatını kaybetmesi nedeniyle Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde esnaf kepenk açmazken, bir grup ise Doğubayazıt-Iğdır karayolunu trafiğe kapattı. (12 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Ağrı Dağı Eteklerinde Eylem Yürüyüşü Var (2)

  Yağmur ALTINDA YOL KESTİLER Doğubayazıt'tan yürüyerek 30 kilometre uzaklıktaki İpek Geçidine varan BDP ve HDP'li grup, Doğubayazıt- Iğdır karayoluna çıkarak dolu ve yağmur altında oturma eylemi yaptı. (11 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Lice'de Yaşanan Gelişmeler

  Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde karayolunu trafiğe kapatmak isteyen gruba güvenlik güçleri izin vermedi. (11 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Çaldıran'da İzinsiz Gösteri

  Van'ın Çaldıran ilçesinde, Lice'deki olayları bahane ederek yolu trafiğe kapatan gruba polis tazyikli su ve biber gazıyla müdahale etti. (11 Haziran 2014 Çarşamba )

   

 

  Ağrı Dağı Eteklerinde Eylem Yürüyüşü Var

  Diyarbakır'ın Lice İlçesi'nde 2 kişinin yaşamını yitirmesini protesto etmek için Doğubayazıt'ta toplanan yaklaşık 200 kişi Ağrı Dağı eteklerinden Iğdır'a yönüne doğru yürüdü. (11 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Doğubayazıt'ta Esnaf Kepenk Açmadı

  Doğubayazıt'ta Esnaf Kepenk Açmadı

  Diyarbakır'ın Lice ilçesinde çıkan olaylarda 2 kişinin hayatını kaybetmesi nedeniyle Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde esnaf bugün de kepenk açmadı. (11 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Doğubayazıt'ta Lice Protestosu: 7 Gözaltı

  Ağrı'nın Doğubayazıt İlçesinde toplanan yaklaşık 200 kişilik grup, Diyarbakır'ın Lice İlçesi'nde 2 kişinin ölümü ile sonuçlanan olayları protesto etmek istedi. (09 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Doğubayazıt'ta Esnaf Kepenk Açmadı

  Doğubayazıt'ta Esnaf Kepenk Açmadı

  Diyarbakır’ın Lice ilçesinde çıkan olaylarda 2 kişinin hayatını kaybetmesi nedeniyle Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesinde esnaf kepenk açmadı. (09 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Doğubayazıt'taki Şüpheli Ölüm

  İlçedeki bir apartmanın ikinci katından düşerek hayatını kaybeden 24 yaşındaki Gönül Aras'ın, erkek arkadaşı tarafından balkondan itildiği belirlendi. (08 Haziran 2014 Pazar )

   

  Balkondan Düşen Kadın Memur Toprağa Verildi

  Ağrı'nın doğubayazıt ilçesinde bir apartmanın ikinci kat balkonundan düşerek ölen Iğdır Milli Eğitim Müdürlüğünde memur olan 24 yaşındaki Gönül Filiz Aras, toprağa verildi. (07 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Doğubayazıt'ta Facia Şans Eseri Önlendi

  Doğubayazıt'ta Facia Şans Eseri Önlendi

  Ağrı'da lokantada alev alan piknik tüpünü söndürmek için seferber olunurken caddeye atılan tüpü, bir vatandaş vanasını kapatarak söndürdü. (06 Haziran 2014 Cuma )

   

  PKK'ya Götürülürken Kurtarılan 3 Kızın İfadeleri

  PKK'ya Götürülürken Kurtarılan 3 Kızın İfadeleri

  Yüksekova'da PKK'ya katılmadan yakalanan 17 yaşındaki Z.T., ifadesinde 12 yaşından beri örgütün dağ kadrosuna katılma hayalinin olduğunu söyledi. (06 Haziran 2014 Cuma )

   

  Vatbo Yönetim Kuru Başkanı Toprak'tan Teşekkür Mesajı

  Vatbo Yönetim Kuru Başkanı Toprak'tan Teşekkür Mesajı

  Van Ticaret Borsası (VATBO) Yönetim Kurulu Başkanı Selman Toprak, geçtiğimiz pazar günü kırılan Guinness Rekoru ile ilgili bir açıklama yaptı. (06 Haziran 2014 Cuma )

   

  Doğubayazıt'ta Son Kullanma Tarihi Geçmiş Tavuklar İmha Edildi

  Doğubayazıt ilçesinde son kullanma tarihi geçmiş 175 tavuk, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nce imha edildi. (05 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Dağa Kaçırılmak İstenen 3 Kızın Kurtarılması

  Diyarbakır Emniyet Müdürü Halis Böğürcü: "Hakkari Emniyet Müdürlüğü'nde işlemleri süren çocuklar ailelerine teslim edilmek üzere buraya getirilecek. (05 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Balık Gölü'ndeki Adalar Keşfedilmeyi Bekliyor

  Balık Gölü'ndeki Adalar Keşfedilmeyi Bekliyor

  Ağrı'nın Taşlıçay ilçesinde, denizden yüksekliği 2 bin 241 metreyi bulan, kırmızı benekli alabalıkları ve eşsiz doğa manzarasıyla dikkati çeken Balık Gölü'ndeki iki ada keşfedilmeyi bekliyor. (05 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Ağrı'da 2. Kattan Düşen Kadın Hayatını Kaybetti

  Ağrı'da 2. Kattan Düşen Kadın Hayatını Kaybetti

  Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde bir apartmanın 2'nci katından düşen genç kadın hayatını kaybetti. (04 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  2'nci Kattan Düşen Kadın Öldü

  Ağrı'nın Doğubayazıt İlçesi'ne arkadaşları ile birlikte giden 24 yaşındaki Gönül Aras Filiz, bir apartmanın ikinci katından düşerek öldü. (04 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Ağrı'da Kaçırılan 6 İşçinin Serbest Bırakılması

  Ağrı'da Kaçırılan 6 İşçinin Serbest Bırakılması

  Doğubayazıt'ta silahlı bir grup tarafından kaçırıldıktan sonra serbest bırakılan işçiler, aileleriyle bir araya geldi Kaçırılan işçi Kara: "Ailelerimiz bizi Doğubayazıt'ta teslim aldılar ve evimize geldik. (03 Haziran 2014 Salı )

   

  PKK'nın Kaçırdığı İşçiler: İşimiz Sizinle Değil Dediler

  PKK'nın Kaçırdığı İşçiler: İşimiz Sizinle Değil Dediler

  PKK tarafından kaçırılarak Ağrı Dağı'na götürülen ve dün akşam saatlerinde serbest bırakılan elektrik işçileri yaşadıklarını anlattı. (03 Haziran 2014 Salı )

   

  Muhafazakar, Laik ve Demokrat'

  Muhafazakar, Laik ve Demokrat"

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, cumhurbaşkanlığı seçimleriyle ilgili ‘çatı aday’ temaslarına ilişkin, “Türk milletinin üzerinde ittifak edeceği, mazisinde hiçbir şaibe bulunmayan; milliyetçi, muhafazakar, manevi değerlere haiz, laik ve demokrat özellikleriyle tanınmış değerli bir isim konusunda mutabakat sağlanacağına yürekten inanıyorum” dedi. (03 Haziran 2014 Salı )

   

  MHP Grup Toplantısı

  MHP Grup Toplantısı

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, cumhurbaşkanlığı seçimleriyle ilgili ‘çatı aday’ temaslarına ilişkin, “Türk milletinin üzerinde ittifak edeceği, mazisinde hiçbir şaibe bulunmayan; milliyetçi, muhafazakar, manevi değerlere haiz, laik ve demokrat özellikleriyle tanınmış değerli bir isim konusunda mutabakat sağlanacağına yürekten inanıyorum” dedi. (03 Haziran 2014 Salı )

   

  Devlet Bahçeli : Başkanlık Çeyizi Karşılığında Özerkliği Vermeye Karar Vermiştir

  Mhp Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuştu. (03 Haziran 2014 Salı )

   

  Pkk, Kaçırdığı Elektrikçiler Serbest Bırakıldı

  Pkk, Kaçırdığı Elektrikçiler Serbest Bırakıldı

  Ağrı'nın Doğubayazıt İlçesi'nde arızayı gidermek ve elektrik sayaçlarını evlerden dışarıya almak için gittikleri Çiftlik Köyü'nde bir grup silahlı PKK'lı tarafından kaçırılan Aras Edaş Elektrik Dağıtım A.Ş.'de görevli 6 işçi, 6 gün sonra serbest bırakıldı. (02 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  PKK'nın Kaçırdığı 6 İşçi Serbest

  PKK'nın Kaçırdığı 6 İşçi Serbest

  PKK, Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde kaçırdığı 6 işçiyi serbest bıraktı. (02 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Ağrı'da Teröristlerce Kaçırılan 6 İşçi Serbest Bırakıldı

  Ağrı'da Teröristlerce Kaçırılan 6 İşçi Serbest Bırakıldı

  İşçiler, Doğubeyazıt Jandarma Komutanlığında ifade veriyor. (02 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Ağrı'da Trafik Kazaları: 1 Ölü, 8 Yaralı

  Ağrı'da Trafik Kazaları: 1 Ölü, 8 Yaralı

  Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesinde meydana gelen üç ayrı trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybederken, 8 kişi yaralandı. (02 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Meteoroji'den Yağmur Uyarısı

  Meteoroloji 12. Bölge Müdürlüğü, sağanak yağmur uyarısı yaptı. (02 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Bazı Yerlerde Yenilenen Seçimler

  Bazı Yerlerde Yenilenen Seçimler

  Ağrı'da resmi olmayan sonuçlara göre BDP adayı Sırrı Sakık'ın kazanmasının ardından Doğubayazıt ilçesinde partililerin kutlama yaptığı sırada gerginlik yaşandı. (01 Haziran 2014 Pazar )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
30.07.2014 16:08:03. #1.13#