SON DAKİKA DOMANİÇ HABERLERİ

Son Dakika Domaniç Haberleri

 • 16:11Domaniç'te Öğrenci ve Öğretmenlere Toplamda 91 Tablet DağıtıldıKütahya'nın Domaniç ilçesinde öğrenci ve öğretmenlere FATİH projesi kapsamında 91 adet tablet dağıtıldı.
 • 16:04Domaniç'te Öğrenci ve Öğretmenlere Toplamda 91 Tablet DağıtıldıKütahya'nın Domaniç ilçesinde öğrenci ve öğretmenlere FATİH projesi kapsamında 91 adet tablet dağıtıldı.
 • 18:45Ahıdağı Yolu Hayaldi Gerçek OlduAhıdağı Yolu Hayaldi Gerçek OlduBilecik’in Pazaryeri ilçesini Bursa’ya bağlayan Ahıdağı yolunun 1’inci etap Gümüşdere-Bahçesultan arası hizmete girerek açılışı gerçekleştirildi.
 • 18:39Domaniç'te Öğrencilere Hayme Ana Ders Olarak AnlatıldıKütahya'nın Domaniç ilçesinde öğrencilere yönelik "İlk Dersimizi Hayme Ana'da İşliyoruz" etkinliği düzenlendi.
 • 16:53Elazığ'da Ak Ocakları AçıldıElazığ'da Ak Ocakları AçıldıGenel başkanlığını Hakan Yiğit’in yaptığı ve tüm Türkiye’de örgütlenme çalışmalarını sürdüren Ak Ocaklar Elazığ Şubesi düzenlenen törenle açıldı.
 • 20:03Elektrik Akımına Kapılan Kamyon Sürücüsü Ağır Yaralandıİnegöl'de yol yapım çalışmasında görevli bir kamyon sürücüsü, aracının açık kalan kasası yüzünden yüksek gerilim hattına kapılması sonucu ağır yaralandı.
 • 18:40Bursa'da Trafik Kazası: 5 YaralıBursa'da meydana gelen trafik kazasında 5 kişi yaralandı.
 • 18:11Domaniç'te Motosiklet Sürücülerine Kask DağıtıldıDomaniç'te Motosiklet Sürücülerine Kask DağıtıldıKütahya'nın Domaniç ilçesinde, motosiklet sürücülerine ücretsiz kask dağıtıldı.
 • 16:05Domaniç'te Motosiklet Sürücülerine Kask DağıtıldıKütahya'nın Domaniç ilçesinde, motosiklet sürücülerine ücretsiz kask dağıtıldı.
 • 19:06734. Ertuğrul Gazi'yi Anma ve Yörük Şenlikleri734. Ertuğrul Gazi'yi Anma ve Yörük Şenlikleri" BaşladıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - 16 Türk büyükleri anıtından genel görüntü- 16 Türk büyüğünün büstlerinin bulunduğu alana çelenk sunulması - Yörük çadırlarının ziyaret edilmesi - Geleneksel "Şifalı pilav" için kurban kesimi- Ertuğrul Gazi Türbesi'nin ziyaret edilmesi - Bilecik Valisi Ahmet Hamdi Nayir'in açıklaması "734. Ertuğrul Gazi'yi Anma ve Yörük Şenlikleri" başladı- Bilecik'in Söğüt ilçesinde, 16 Türk büyüğünün büstlerinin bulunduğu alanda tören yapıldı Bilecik'in Söğüt ilçesinde düzenlenen "734. Ertuğrul Gazi'yi Anma ve Yörük Şenlikleri", 16 Türk büyüğünün büstlerinin bulunduğu alandaki törenle başladı.
 • 17:25Karaman'da Bisikletçiler "Kuruluştan Kurtuluşa Bisiklet Turu" İçin Pedal Çevirecek13-17 Eylül 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilecek “Kuruluştan Kurtuluşa Bisiklet Turu” için Karaman’dan 12 sporcu pedal çevirecek.
 • 15:25734. Ertuğrul Gazi'yi Anma ve Yörük Şenlikleri" BaşladıBilecik'in Söğüt ilçesinde düzenlenen "734. Ertuğrul Gazi'yi Anma ve Yörük Şenlikleri", 16 Türk büyüğünün büstlerinin bulunduğu alandaki törenle başladı.
 • 11:26Öğrencilere Dost EliÖğrencilere Dost EliDomaniç İlçe Emniyet Amirliği, Domaniç MYO öğrencilerine dost eli uzattı.
 • 20:26Terör Saldırılarına Tepkiler - Kütahya - EdirneTerör Saldırılarına Tepkiler - Kütahya - EdirneGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Yürüyüşten görüntüler- Belediye Başkanı Sahvet Ertürk'ün açıklamaları- Atlıların Cumhuriyet Caddesinden Atatürk Bulvarına ilerlemesi- Kütahya Rahvan Atlı Spor Kulübü Başkanı Birol Babanoğlu'nun açıklaması - Konvoy'dan görüntüler- Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Erbey Kılıç'ın açıklaması- Kamu-sen üyelerinin sloganlar eşliğinde yürüyüşü Domaniç'te terör saldırılarına tepki Kütahya'nın Domaniç ilçesinde siyasi partiler ve sivil toplum örgütleri tarafından düzenlenen yürüyüşte, Hakkari ve Iğdır'daki terör saldırıları kınandı.
 • 16:00Domaniç'te Terör Saldırılarına TepkiKütahya'nın Domaniç ilçesinde siyasi partiler ve sivil toplum örgütleri tarafından düzenlenen yürüyüşte, Hakkari ve Iğdır'daki terör saldırıları kınandı.
 • 12:39Domaniç'te Patates ÜretimiDomaniç'te Patates ÜretimiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Tarlada patates hasadından görüntüler- Mehmet Ali Varol ile röportaj - Genel detaylar Domaniç'te patates üretimi Kütahya'nın Domaniç ilçesinde, pazarlanmaya yönelik ilk kez patates üretimi yapıldı.
 • 11:05Domaniç'te Patates ÜretimiKütahya'nın Domaniç ilçesinde, pazarlanmaya yönelik ilk kez patates üretimi yapıldı.
 • 11:15Hayme Ana'nın Kabri Sönmez Ailesine EmanetKütahya'nın Domaniç ilçesinde yaşayan Sönmez ailesi, 4 kuşaktır, Osmanlı Devleti'nin kurucusu Osman Gazi'nin babaannesi olan Hayme Ana'nın kabrinin bakımını yapıyor.
 • 22:43734'üncü Hayme Ana'yı Anma ve Göç Şenlikleri (2)734'üncü Hayme Ana'yı Anma ve Göç Şenlikleri (2)Söğüte temsili göç yürüyüşü- Vali Şerif Yılmazın Ata binmesi - Kütahya Valisi Şerif Yılmaz'ın türbe ziyareti - Vali Yöresel Çadırları selamlaması - Valinin Halkı selamlaması - Mehter takımı - Kılıç - Kalkan gösterisi - Atlı okçuluk gösterisi Hayme Ana şenlikleri Osmanlı Devleti'nin kurucusu Osman Gazi'nin babaannesi, Ertuğrul Gazi'nin annesi olan ve "devlet ana" diye tanınan "Hayme Ana" için Kütahya'nın Domaniç ilçesine bağlı Çarşamba köyündeki kabri başında bu yıl 734'üncü kez anma töreni düzenlendi.
 • 21:19Hayme Ana Yad EdildiHayme Ana Yad EdildiKütahya’nın Domaniç ilçesine bağlı Çarşamba köyünde Osmanlı Devleti’nin kurucusu Osman Gazi’nin babaannesi, Ertuğrul Gazi’nin annesi olan "Hayme Ana" için kabri başında bu yıl 734’üncü kez anma töreni düzenlendi.
 • 19:55Hayme Ana'yı Anma ve Göç Şenlikleri DüzenlendiHayme Ana'yı Anma ve Göç Şenlikleri DüzenlendiOsmanlı Devleti'nin kurucusu Osman Gazi'nin babaannesi, Ertuğrul Gazi'nin annesi Hayme Ana için Kütahya'nın Domaniç ilçesine bağlı Çarşamba köyündeki kabri başında bu yıl 734'üncü kez anma töreni düzenlendi.
 • 19:23734'üncü Hayme Ana'yı Anma ve Göç Şenlikleri734'üncü Hayme Ana'yı Anma ve Göç ŞenlikleriEtkinliklerden görüntüler- Vali Şerif Yılmaz'ın konuşması - Osmanlı Devleti'nin kurucusu Osman Gazi'nin babaannesi, Ertuğrul Gazi'nin annesi olan ve "devlet ana" diye tanınan "Hayme Ana", Kütahya'nın Domaniç ilçesine bağlı Çarşamba köyündeki kabri başında, bu yıl 734'üncü kez anıldı- Kütahya Valisi Yılmaz: "Son zamanlarda özellikle büyük devlet olma yolunda ilerleyen Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin bu yükselişini hazmedemeyen bu hainler daha önce oynadıkları oyunları tekrar oynuyor" Osmanlı Devleti'nin kurucusu Osman Gazi'nin babaannesi, Ertuğrul Gazi'nin annesi olan ve "devlet ana" diye tanınan "Hayme Ana" için Kütahya'nın Domaniç ilçesine bağlı Çarşamba köyündeki kabri başında bu yıl 734'üncü kez anma töreni düzenlendi.
 • 18:03734'üncü Hayme Ana'yı Anma ve Göç ŞenlikleriOsmanlı Devleti'nin kurucusu Osman Gazi'nin babaannesi, Ertuğrul Gazi'nin annesi olan ve "devlet ana" diye tanınan "Hayme Ana" için Kütahya'nın Domaniç ilçesine bağlı Çarşamba köyündeki kabri başında bu yıl 734'üncü kez anma töreni düzenlendi.
 • 14:01Domaniç'te Halka Kur'an-ı Kerim ZiyafetiDomaniç'te Halka Kur'an-ı Kerim ZiyafetiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Domaniç Kaymakamı Bünyamin Karaloğlu'nun Konuşması - Semazen Gösterisi ve Tasavvuf Sanatçısı Serhat Balantekin - Süleymaniye Camii İmam Hatibi Ekrem Nalbant, - Eyüp Sultan Camii İmam Hatibi Erhan Mete,- Dünya Kur'an-ı Kerim okuma birincisi Abdurrahman Sadien kuran okuması - Plaket Töreni Domaniç'te halka Kur'an-ı Kerim ziyafeti Dünyaca ünlü Güney Afrikalı Hafız Abdurrahman Sadien, Hayme Ana'yı Anma ve Göç Şenlikleri kapsamında Domaniç'te halka Kur'an-ı Kerim ziyafeti verdi.
 • 13:05Domaniç'te Halka Kur'an-ı Kerim ZiyafetiDünyaca ünlü Güney Afrikalı Hafız Abdurrahman Sadien, Hayme Ana'yı Anma ve Göç Şenlikleri kapsamında Domaniç'te halka Kur'an-ı Kerim ziyafeti verdi.
 • 16:59Domaniç'e Sanayi Sitesi İnşa EdiliyorKütahya'nın Domaniç ilçesine ilk kez yaptırılacak olan sanayi sitesinin temeli atıldı.
 • 18:04734. Hayme Ana'yı Anma ve Göç Şenliği734. Hayme Ana'yı Anma ve Göç ŞenliğiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Mevlit görüntüsü -Yemek ikramı Görüntüsü-Mevlitin yapıldığı camiden genel görüntü 734. Hayme Ana'yı Anma ve Göç Şenliği Ertuğrul Gazi'nin annesi,Osmanlı İmparatorluğu'nun kurucusu Osman Gazi'nin de büyükannesi olan Hayme Ana'yı Anma ve Göç Şenlikleri kapsamında mevlit okutuldu.
 • 17:28734. Hayme Ana'yı Anma ve Göç ŞenliğiErtuğrul Gazi'nin annesi,Osmanlı İmparatorluğu'nun kurucusu Osman Gazi'nin de büyükannesi olan Hayme Ana'yı Anma ve Göç Şenlikleri kapsamında mevlit okutuldu.
 • 13:35Tavşanlı'da Takla Atan Otomobil Karşı Şeride GeçtiTavşanlı'da Takla Atan Otomobil Karşı Şeride GeçtiKütahya’nın Tavşanlı ilçesin meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.
 • 11:30728 Yıldır Unutulmadı728 Yıldır UnutulmadıKütahya’nın Domaniç ilçesinde Osman Gazi’nin ağabeyi Savcı Bey törenlerle anıldı.
 • 13:26Bursa'daki Orman Yangını Kontrol Altına Alındı Soğutma Çalışmaları SürüyorBursa'daki Orman Yangını Kontrol Altına Alındı Soğutma Çalışmaları SürüyorBursa Orman Bölge Müdürü Ahmet Köksal Coşkun, Mudanya ilçesindeki orman yangınının poyrazın dinmesiyle yerleşim birimleri için tehdit olmaktan çıktığını söyledi.
 • 20:39Söğüt Şenliklerinin Güvenlik Toplantısı YapıldıSöğüt Şenliklerinin Güvenlik Toplantısı YapıldıBilecik Valisi Ahmet Hamdi Nayir, bu sene 734’üncüsü kutlanacak olan Söğüt Ertuğrul Gazi’yi Anma ve Yörük Şenlikleri’nin tarihi önemini anlattı.
 • 19:23734'üncü Ertuğrulgazi'yi Anma ve Söğüt ŞenlikleriBilecik Valisi Ahmet Hamdi Nayir başkanlığında, bu yıl 734'üncüsü kutlanacak Ertuğrulgazi'yi Anma ve Söğüt Şenlikleri, Koordinasyon toplantısı yapıldı.
 • 12:59Öğretim Görevlisi Salih Aytemur: Dpü'deki Basın Görevim Sona ErdiÖğretim Görevlisi Salih Aytemur: Dpü'deki Basın Görevim Sona ErdiÖğretim Görevlisi Salih Aytemur, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği’ndeki ’basın görevi’nin sona erdiğini kaydetti.
 • 12:50Kuruluştan Kurtuluşa Bisiklet Turu'na DoğruBilecik, Bursa, Balıkesir ve Çanakkale illerini kapsayan, 2011 yılından bu yana düzenlenen ve bu yıl 12-18 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek Kuruluştan Kurtuluşa Bisiklet Turu'nun Bursa etabının hazırlıklarıyla ilgili bilgilendirme toplantısı yapıldı.
 • 11:00Bursa Bisiklet Turuna HazırlanıyorBursa Bisiklet Turuna HazırlanıyorBilecik, Bursa, Balıkesir, Çanakkale illerini kapsayan ve 12-18 Eylül 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilecek ‘Kuruluştan Kurtuluşa Bisiklet Turu’nun Bursa etabı için hazırlıklar sürüyor.
 • 18:40Kütahya Askf 33 YaşındaKütahya Askf 33 YaşındaKütahya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, (ASKF) 33. kuruluş yıl dönümünü kutluyor.
 • 12:5812 Asırlık Tarihi Çam Koruma Altında12 Asırlık Tarihi Çam Koruma AltındaKütahya’nın Domaniç ilçesinde bulunan, Osmanlı Devleti’nin kurucusu Osman Gazi’nin salıncak kurularak sallandığı rivayet edilen ve bin 200 yaşında olduğu sanılan Mızık çamı, koruma altında bulunuyor.
 • 13:27Kütahya'da Elektrik Direğine Çarpan Sürücü YaralandıKütahya'nın Domaniç ilçesinde elektrik direğine çarpan otomobil sürücüsü yaralandı.
 • 16:54Kütahya'da Amatör Futbol 29 Ağustos'ta Atmaya BaşlıyorKütahya’da 2015-2016 futbol sezonu 29 Ağustos tarihinde başlayacak olan U-19 ligi start alıyor.
 • 12:45Tavşanlı-domaniç Karayolu'nda Trafik Kazası: 1 YaralıTavşanlı-domaniç Karayolu'nda Trafik Kazası: 1 YaralıKütahya’nın Domaniç ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.
 • 18:43734. Hayme Ana'yı Anma ve Göç Şenliği Hazırlıkları BaşladıErtuğrul Gazi'nin annesi ve Osmanlı İmparatorluğu'nun kurucusu Osman Gazi'nin de büyükannesi olan Hayme Ana'yı Anma ve Göç Şenlikleri, kabrinin bulunduğu Kütahya'nın Domaniç ilçesine bağlı Çarşamba köyünde 6 Eylül Pazar günü 734. kez yapılacak.
 • 14:06Domaniç'te Trafik Kazası: 1 YaralıDomaniç'te Trafik Kazası: 1 YaralıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Kaza sonrası aracın olay yerinden kaldırılması Domaniç'te trafik kazası: 1 yaralı Kütahya'da meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.
 • 12:54Ağa'nın Oğlu Sünnet OlduAğa'nın Oğlu Sünnet OlduKütahya’nın Domaniç ilçesinde Domaniç 2007 ve 2011 güreş ağası Muazzam Şeker’in oğlunun sünnet töreni büyük davetli katılımı ile gerçekleşti.
 • 12:21Domaniç'te Trafik Kazası: 1 YaralıKütahya'da meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.
 • 18:47Domaniç'te Çörek Otu YetiştiriciliğiDomaniç'te Çörek Otu YetiştiriciliğiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Çiftçi Muhittin Köksal'ın konuşması Domaniç'te çörek otu yetiştiriciliği Domaniç ilçesine bağlı Çamlıca köyünde, yaşayan Muhittin Köksal arpa ve buğdaya alternatif olarak çörek otu yetiştirmeye başladı.
 • 16:22Domaniç'te Çörek Otu YetiştiriciliğiDomaniç ilçesine bağlı Çamlıca köyünde, yaşayan Muhittin Köksal arpa ve buğdaya alternatif olarak çörek otu yetiştirmeye başladı.
 • 22:35Domaniç Yağlı Güreşlerinde Başpehlivanlığı Vedat Ergin KazandıDomaniç Yağlı Güreşlerinde Başpehlivanlığı Vedat Ergin KazandıKütahye'nın Domaniç ilçesinde yapılan 'yağlı görüşlerde başpehlivanlığı Ümit Balta’yı yenen Vedat Ergin kazandı.
 • 22:09656. Tarihi Domaniç Yağlı Pehlivan Güreşleri Yapıldı656. Tarihi Domaniç Yağlı Pehlivan Güreşleri YapıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - GÜREŞ GÖRÜNTÜSÜ - YENİ GÜREŞ AĞASI BEYHAN GÜNDÜZÜN KONUŞMASI - ÖDÜL TÖRENİ - 1. BAŞPEHLİVAN VEDAT ERGİN KONUŞMASI Domaniç Belediyesinin düzenlediği, geleneksel 656. Tarihi Domaniç Yağlı Pehlivan Güreşleri yapıldı.
 • 21:53Son Güreşinde Başpehlivan OlduSon Güreşinde Başpehlivan OlduKütahya’nın Domaniç ilçesinde düzenlenen 656. Tarihi Yağlı Güreşler’inde son kez güreş müsabakalarına katılan Vedat Ergin başpehlivan oldu.