SON DAKİKA DOMANİÇ HABERLERİ

Son Dakika Domaniç Haberleri

18:21
Osmanlı Devleti'nin Kuruluşunun 716. Yıl Dönümü Domaniç ilçesinde, Osmanlı Devleti'nin 716. kuruluş yıl dönümü nedeniyle mevlit okutuldu.
14:47
Kütahya'da İşçi Servisi Devrildi: 20 Yaralı Kütahya’nın Domaniç ilçesinde, işçi taşıyan midibüsün devrilmesi sonucu 3’ü ağır 20 kişi yaralandı.
Kütahya'da İşçi Servisi Devrildi: 20 Yaralı
13:21
Kütahya'da İşçileri Taşıyan Midibüs Devrildi: 20 Yaralı Kütahya'nın Domaniç ilçesinde, bir tekstil firmasının işçilerini taşıyan midibüsün devrilmesi sonucu 4'ü ağır 20 kişi yaralandı.
Kütahya'da İşçileri Taşıyan Midibüs Devrildi: 20 Yaralı
12:42
Kütahya'da İşçileri Taşıyan Midibüs Devrildi: 20 Yaralı Kütahya'nın Domaniç ilçesinde, bir tekstil firmasının işçilerini taşıyan midibüsün devrilmesi sonucu 4'ü ağır 20 kişi yaralandı.
15:21
AK Parti'nin İlçelerdeki Kadın Kolları Kongreleri AK Parti İl kadın Kolları Başkanı Ceyda Çetin Erenler, AK Parti'nin ilçe kadın kolları kongrelerinin başarılı bir şekilde devam ettiğini bildirdi.
12:26
Ertuğrul Gazi'nin Gerçek Hikayesi Ertuğrul Gazi; destansı hikayesi, boyun eğmeyen karakteri, büyüleyici aşkı ve tüm insanlığa yetecek adalet duygusuyla adını tarihe altın harflerle yazdırdı.
Ertuğrul Gazi'nin Gerçek Hikayesi
11:55
Moda ve Perakende Dünyası Bir Araya Geldi Markafoni Grup, önceki gece düzenlediği özel bir etkinlikle moda, perakende ve iş dünyasının zirvesindeki isimleri bir araya getirdi.
Moda ve Perakende Dünyası  Bir Araya Geldi
15:13
Yurtta Kış Kar kalınlığının 2 metrenin üzerine çıktığı Domaniç'e bağlı Safa köyündeki bazı evler ve araçların üzeri karla kaplandı Köy muhtarı Bayram: "Araçlarımız ve evlerimiz kar altında, böyle bir kar görmedik"
Yurtta Kış
22:58
Kütahya'da Etkili Kar Kütahya'da, akşam üzeri başlayan kar yağışı kent merkezi ve şehirlerarası ulaşımda aksamalara sebep oluyor.
Kütahya'da Etkili Kar
21:58
Yurtta Kış Kütahya'da, akşam üzeri başlayan kar yağışı kent merkezi ve şehirler arası ulaşımda aksamalara sebep oluyor.
Yurtta Kış
20:49
Kar, İnegöl'de Hayatı Felç Etti Yoğun kar yağışı Bursa'nın İnegöl ilçesinde hayatı ve kara ulaşımını olumsuz yönde etkiliyor.
Kar, İnegöl'de Hayatı Felç Etti
20:07
Kar İnegöl'de Hayatı Felç Etti Yoğun kar yağışı Bursa’nın İnegöl ilçesinde hayatı ve kara ulaşımını olumsuz yönde etkiliyor.
Kar İnegöl'de Hayatı Felç Etti
11:27
Soğuk Havada "Osmanlı Atları"da Unutulmadı Tavşanlı'da, ilk kez geçen yıl görüntülenen atların kar yağışı ve soğuk hava nedeniyle aç kalmamaları için yaşam alanlarına yem bırakıldı.
09:43
Karayollarında Durum Kar ve tipi nedeniyle ülke genelinde bazı yollar ulaşıma kapalı bulunuyor.
14:50
Topladığı Bayat Ekmeklerle Hayvanları Besliyor Bursa’nın İnegöl ilçesinde, çevre gönüllüsü Bekir Hamlakay, topladığı bayat ekmekler ve yemek artıklarıyla kış günü yiyecek bulamayan yaban hayvanlarını besliyor.
Topladığı Bayat Ekmeklerle Hayvanları Besliyor
13:24
Kütahya'da Ulaşıma Kapanan 350 Köy Yolu Açıldı Kütahya'da, kar yağışı nedeniyle kapanan 350 köy yolu, ulaşıma açıldı.
08:58
Karayollarında Durum Kar ve tipi nedeniyle ülke genelinde bazı yollar ulaşıma kapalı bulunuyor.
Karayollarında Durum
00:32
Kütahya'da Eğitime Kar Engeli Kütahya merkez ve bazı ilçelerde taşımalı eğitim veren ilk ve orta dereceli okullar ile birleştirilmiş sınıflı köy okullarında eğitime bir gün ara verildi.
Kütahya'da Eğitime Kar Engeli
20:10
Yurtta Kış Karayolları Genel Müdürlüğü, kar ve tipi nedeniyle kapanan yolları açıkladı.
Yurtta Kış
20:39
Yurta Kış Domaniç İnegöl dağ yolu, yoğun kar yağışı nedeniyle ulaşıma kapandı.
13:18
Yollar Kapanmadan Hastalar Şehre Taşındı Tavşanlı'ya bağlı köylerdeki diyaliz tedavisi gören hastalar, kar yağışı nedeniyle yolların ulaşıma kapanma olasılığı nedeniyle kentteki kurum misafirhanelerinde konuk ediliyor Kaymakam Hatipoğlu: "Hastalarımızı köylerden alıp, kentimizde bulunan bazı kurumların misafirhanelerinde konaklatacağız"
10:58
Yurtta Kış Kütahya'da 163 köy yolu kar nedeniyle ulaşıma kapandı Kütahya Bursa karayolunda tırların kayması nedeniyle ulaşım sağlanamıyor.
Yurtta Kış
09:56
Sibirya Soğuklarıyla Türkiye Donacak, Türkiye'de Hava Durumu Türkiye'de hava durumu. İstanbul'da bugün karla karışık yağmur bekleniyor. Uzmanlar, önümüzdeki 3 gün boyunca yaşanacak soğuk havaya karşı uyarıyor.
Sibirya Soğuklarıyla Türkiye Donacak, Türkiye'de Hava Durumu
00:34
Kütahya'da Eğitime Kar Engeli İl merkezi ile Tavşanlı ve Domaniç ilçelerinde eğitime 1 gün ara verildi.
Kütahya'da Eğitime Kar Engeli
12:13
Kar Kütahya'da Etkisini Gösterdi Yurdun büyük bölümünü etkisi altına alan soğuk ve yağışlı hava, Kütahya'da da etkisini gösterdi.
Kar Kütahya'da Etkisini Gösterdi
11:13
Bursa'da Kar Yağışı Bursa'da, il merkezi ve yüksek kesimlerdeki ilçelere mevsimin ilk kar yağışı düştü.
Bursa'da Kar Yağışı
10:16
Mevsimin İlk Kar Yağışı Bursa'da mevsimin ilk kar yağışı- Kent merkezinde gece başlayan mevsimin ilk kar yağışı aralıklarla sürüyor- Bursa-Ankara karayolu Mezitler mevkisinde yoğun kar yağışı etkili oluyor Bursa'da, il merkezi ve yüksek kesimlerdeki ilçelere mevsimin ilk kar yağışı düştü.
Mevsimin İlk Kar Yağışı
08:58
Bursa'da Mevsimin İlk Kar Yağışı Kent merkezinde gece başlayan mevsimin ilk kar yağışı aralıklarla sürüyor Bursa Ankara karayolu Mezitler mevkisinde yoğun kar yağışı etkili oluyor.
12:31
Eskişehir Hayme Ana Kadın Derneği'de 'Arapaşı Eğlence Gecesi' Eskişehir Hayme Ana Kadın Derneği yöneticileri, Odunpazarı Türkdem Evi’nde konuklarına arapaşı, mercimekli bulgur pilavı ve un helvası ikram etti.
Eskişehir Hayme Ana Kadın Derneği'de 'Arapaşı Eğlence Gecesi'
21:48
Midibüs Devrildi: 13 Yaralı Bursa'da midibüs devrildi: 13 yaralı Bursa'nın İnegöl ilçesinde midibüsünün devrilmesi sonucu 13 kişi yaralandı.
Midibüs Devrildi: 13 Yaralı
20:39
İnegöl'de Otobüs Devrildi: 16 Yaralı Bursa’nın İnegöl ilçesinde, kaplıcadan dönen yolcuları taşıyan otobüsün devrilmesi sonucu 16 kişi yaralandı.
İnegöl'de Otobüs Devrildi: 16 Yaralı
19:12
Bursa'da Midibüs Devrildi: 13 Yaralı Bursa'nın İnegöl ilçesinde midibüsünün devrilmesi sonucu 13 kişi yaralandı.
13:01
Kütahya'da Kar Kütahya'da kar- Kütahya'nın yüksek kesimlerine kar yağdı Kütahya'da, mevsimin ilk karı kentin yüksek kesimlerine yağdı.
Kütahya'da Kar
17:46
Tavşanlı'ya Yılın İlk Karı Yağdı Tavşanlı’ya yılın ilk karı Pazar akşamı yağdı.
Tavşanlı'ya Yılın İlk Karı Yağdı
18:39
Türkiye'de İlk Olan Mobilya Müzesini Bakan Eroğlu Açtı Türkiye’de ilk olma özelliğini taşıyan İnegöl Mobilya Ağaç Sanayii Müzesi, Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu tarafından açıldı.
Türkiye'de İlk Olan Mobilya Müzesini Bakan Eroğlu Açtı
10:30
İlçeler Tamam, Sıra İl De Kütahya AK Parti’de, ilçe teşkilatları kongrelerinin tamamlandığı bildirildi.
İlçeler Tamam, Sıra İl De
18:41
Kütahya'da Öğrencilerin Öğretmeni Darbetmesi Vali Yılmaz ve AK Parti Kütahya Milletvekili Kavuncu, öğrencilerin darbettiği öğretmeni hastanede ziyaret etti.
08:58
GQ "MEN Of The Year" 2014 Ödülleri Muhteşem Bir Törenle Sahiplerini Buldu! "GQ Men of the Year" ödül töreni 12 Kasım Çarşamba akşamı, Four Seasons Hotel Istanbul at the Bosphorous'da gerçekleşti.
18:04
Kütahya Belediyesi 6 Bin Kişiye Aşure Dağıttı Kütahya Belediye Başkanı Saraçoğlu: "Birlik ve beraberlik içerisinde bir araya gelmenin, bizleri toplum yapan önemli ve anlamlı günlerdir."
Kütahya Belediyesi 6 Bin Kişiye Aşure Dağıttı
16:26
Başbakan Davutoğlu, Mahalle Konağının da Aralarında Bulundu 21 Tesisi Açacak Başbakan olduktan sonra ilk kez Bursa’yı cuma günü ziyaret etmesi beklenen Ahmet Davutoğlu, Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan 8 eserin de aralarında bulunduğu toplam 720 milyon TL’lik 21 yatırımı hizmete açacak.
14:19
'Ulu Şehrin' Büyük Yatırımlarını Başbakan Açıyor Başbakan olduktan sonra ilk kez Bursa'yı ziyaret eden Ahmet Davutoğlu, Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan 8 eserin de aralarında bulunduğu toplam 720 milyon TL'lik 21 yatırımı hizmete açacak.
'Ulu Şehrin' Büyük Yatırımlarını Başbakan Açıyor
17:11
Kütahya'da 'Yangınlara İlk Müdahale' Eğitimi Orman ve Kırsal Alan Yangınlarına Müdahale eğitimi, Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü’ne bağlı işletme müdürlüklerinde başladı.
Kütahya'da 'Yangınlara İlk Müdahale' Eğitimi
14:37
Kütahya'da Köylere Oturma Bankı Dağıtıldı Kütahya'da 549 köye, bin 98 adet oturma bankı dağıtıldı.
13:42
Kütahya'da 549 Köye 2'şer Adet Oturma Bankı Kütahya İl Özel İdaresi tarafından köylere oturma bankları dağıtıldı.
Kütahya'da 549 Köye 2'şer Adet Oturma Bankı
16:05
Kütahya Domaniç'te Araç Yangını Kütahya’nın Domaniç ilçesinde bir yolcu minibüsü yanarak kül oldu.
Kütahya Domaniç'te Araç Yangını
11:36
Bu da 'Tahtalı Araba Yarışı' Heyecanı Kütahya’nın Domaniç ilçesine bağlı Muratlı köyünde, bu yıl ilk defa düzenlenen ’Üzüm Festivali ve Tahtalı Araba Yarışı’ ilginç görüntülere sahne oldu.
Bu da 'Tahtalı Araba Yarışı' Heyecanı
18:03
Turan Atlamaz, Samsun İlkadım'daki Yeni Görevine Başladı Ankara Vali Yardımcısı iken son kararname ile İlkadım İlçe Kaymakamlığı görevine atanan Turan Atlamaz, "İlkadım halkına hizmet etmek benim için bir şereftir." dedi.
Turan Atlamaz, Samsun İlkadım'daki Yeni Görevine Başladı
16:04
Başbakan Davutoğlu, Şeyh Edebali Türbesini Ziyaret Etti Bilecik’in Söğüt ilçesinde bu sene 733’üncüsü düzenlenen Söğüt Ertuğrul Gazi’yi Anma ve Yörük Şenlikleri’ne katılan Başbakan Ahmet Davutoğlu, daha sonra Bilecik’e gelerek Şeyh Edebali Türbesini ziyaret etti.
Başbakan Davutoğlu, Şeyh Edebali Türbesini Ziyaret Etti
14:56
Hayme Ana'yı Anma Töreninde Protokol Krizi Osman Gazi'nin babaannesi, Ertuğrul Gazi'nin annesi Hayme Ana'nın Kütahya'nın Domaniç ilçesine bağlı Çarşamba köyündeki anma töreninde protokol krizi yaşandı.
Hayme Ana'yı Anma Töreninde Protokol Krizi
19:58
Hayme Ana Anıldı Osmanlı Devleti’nin kurucusu Osman Gazi’nin babaannesi, Ertuğrul Gazi’nin annesi Hayme Ana, (Devlet Ana) Kütahya’nın Domaniç ilçesine bağlı Çarşamba köyündeki kabri başında törenle anıldı.
Hayme Ana Anıldı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 09:55:38. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA DOMANİÇ HABERLERİ
[Hata Bildir]