SON DAKİKA DOMANİÇ HABERLERİ

Son Dakika Domaniç Haberleri

 • 11:48Kafdağı'nın Ardında Nalçik Fotoğraf Sergisi Büyük İlgi GördüKafdağı'nın Ardında Nalçik Fotoğraf Sergisi Büyük İlgi GördüNevşehir’de bulunan Mustafa Paşa Bebek Müzesi’nde açılan Kafdağı’nın Ardında Fotoğraf Sergisi büyük ilgi gördü.
 • 10:32Kredi ve Yurtlar Kurumu Yeni Bir Rekora Daha İmza AttıKredi ve Yurtlar Kurumu Yeni Bir Rekora Daha İmza AttıYüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) tarafından açılan kurs, konferans ve atölye çalışmalarına 1 milyon 69 bin 657 öğrenci katıldı.
 • 12:37Kütahya'da Asfalt Kaplama Sezonu AçıldıKütahya'da Asfalt Kaplama Sezonu AçıldıKütahya İl Özel İdaresi, 2016 yılı sathi kaplama asfalt sezonunu açtı.
 • 23:20Sıcaktan Bunalan Vatandaş, İftarını Dağda YaptıAşırı sıcak hava yüzünden bunalan vatandaşlar, iftarlarını Domaniç Dağı'nda yaptı.
 • 15:13Ercan Kuru Gürağaçspor'daErcan Kuru Gürağaçspor'daKütahya’nın Tavşanlı 1. Amatör Küme takımlarından Gürağaçspor, teknik direktör olarak ’Jose Mourinho’ lakaplı Ercan Kuru ile anlaştı.
 • 00:48Domaniç'te Toplu İftar GeleneğiDomaniç'te Toplu İftar GeleneğiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Ezan ve Minareden Görüntü İftar Yemeği Çamlıca Köyü Muhtarı Numan Yaşar'ın açıklamaları Hacivat ve Karagöz oyunu Domaniç'te toplu iftar geleneği Domaniç'e bağlı Çamlıca Köyü'nde toplu iftar programı düzenlendida vatandaşlar bir araya geldi Domaniç ilçesine bağlı Çamlıca Köyü'nde düzenlenen geleneksel iftar programında, ilçeden ve komşu köylerden yüzlerce vatandaş bir araya geldi.
 • 21:43Domaniç'te Toplu İftar GeleneğiDomaniç ilçesine bağlı Çamlıca Köyü'nde düzenlenen geleneksel iftar programında, ilçeden ve komşu köylerden yüzlerce vatandaş bir araya geldi.
 • 13:11Orman Bölge Müdürlüğü'nün Ağaçlandırma ÇalışmalarıOrman Bölge Müdürlüğü'nün Ağaçlandırma ÇalışmalarıKütahya Orman Bölge Müdürlüğü tarafından başlatılan ağaçlandırma çalışmaları devam ediyor.
 • 14:3485 Üreticiye 1 Milyon 38 Bin Çilek Fidesi85 Üreticiye 1 Milyon 38 Bin Çilek FidesiKütahya İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından 85 çiftçiye 1 milyon 38 bin adet frigo çilek fidesi dağıtıldı.
 • 17:09Vali Yılmaz'dan Domaniç'e Veda ZiyaretiValiler Kararnamesi ile Kütahya'dan Burdur'a atanan Vali Şerif Yılmaz, Domaniç ilçesine veda ziyaretinde bulundu.
 • 13:14Başkan Musa Yılmaz: Domaniç'teki Başarılı Proje ve Uygulamalar Örnek OlsunBaşkan Musa Yılmaz: Domaniç'teki Başarılı Proje ve Uygulamalar Örnek OlsunKütahya İl Özel İdaresi tarafından son yıllarda tarıma ayrılan hibe ödenekleri çerçevesinde Domaniç bölgesinde yapılan proje ve uygulamalardan büyük başarı elde edildi.
 • 10:59Üniversite Öğrencisinden Haber AlınamıyorÜniversite Öğrencisinden Haber AlınamıyorAntalya Manavgat Yüksek Okulu İşletme Yönetimi 2. sınıf öğrencisi Kütahyalı olan Burak Küçük'ten 4 gündür haber alınamıyor.
 • 21:47Kütahyalı Üniversite Öğrencisinden 4 Gündür Haber AlınamıyorKütahyalı Üniversite Öğrencisinden 4 Gündür Haber AlınamıyorAntalya’nın Manavgat ilçesinde, Akdeniz Üniversitesi Manavgat Meslek Yüksekokulu 2. öğrencisi Kütahyalı Burak Küçük’den 4 gündür haber alınamıyor.
 • 13:03Domaniç'te "Tübitak 4006 Bilim Fuarı"Domaniç'e bağlı Saruhanlar Köyü Vakıfbank 50. Yıl Orta Okulunda "TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı" açıldı.
 • 10:15Ormanda Çapa ve Ot Alma TatbikatıOrmanda Çapa ve Ot Alma TatbikatıDomaniç Orman İşletme Müdürlüğü tarafından ot alma ve çapa yapma tatbikatı yapıldı.
 • 16:17Tavşanlı'da 9. Bakla ve Kültür ŞenliğiKütahya'nın Tavşanlı ilçesinde 9. Bakla ve Kültür Şenliği düzenlendi.
 • 11:56Koyun Baba Hazretleri AnıldıKoyun Baba Hazretleri AnıldıKütahya’nın Domaniç ilçesine bağlı Karaköy’de Horasan Erenlerinden aynı zamanda Ertuğrul Gazi’nin yol arkadaşlarından olan Koyun Baba Hazretleri, düzenlenen bir törenlerle yad edildi.
 • 11:05Domaniç Myo'da Mezuniyet CoşkusuDomaniç Myo'da Mezuniyet CoşkusuKütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Domaniç Meslek Yüksekokulu’nda 2015-2016 Eğitim Öğretim yılı mezuniyet töreni yapıldı.
 • 14:47Kütahyalılardan Coşku Dolu FestivalKütahyalılardan Coşku Dolu Festivalİnegöl Kütahyalılar ve Domaniçliler Derneği tarafından bu yıl 9’uncusu düzenlenen Kütahya Festivali coşku dolu anlara sahne oldu.
 • 11:56Myo Öğrencilerinden Uygulamalı DersMyo Öğrencilerinden Uygulamalı DersKütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Domaniç Meslek Yüksekokulu (MYO) Lojistik ve İşletme Bölümü öğrencileri, Lojistik ve Üretim Yönetimi Dersleri’ni, Kütahya Seramik’te uygulamalı olarak tamamladılar.
 • 19:45Kazada Ölen Öğrencinin Mezuniyet Diplomasını Annesi AldıForkliftin çarpması sonucu hayatını kaybeden 19 yaşındaki Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Domaniç Meslek Yüksekokulu öğrencisi Yunus Emre Şimşek'in mezuniyet diplomasını annesi aldı.
 • 11:58Öğrencilere Domaniç GezisiÖğrencilere Domaniç GezisiDumlupınar Ünivresitesi (DPÜ) Tavşanlı Meslek Yüksekokulu Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı 2. sınıf öğrencilerine yönelik, Kütahya’nın Domaniç ilçesine gezisi düzenlendi.
 • 15:19Domaniç'te Gurbetçiler Köylerini TemizliyorDomaniç'te Gurbetçiler Köylerini TemizliyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Köyde yapılan temizlik Ahmet Çetin'in açıklamaları Detaylar Domaniç ilçesine bağlı Berçin köyü, köy dışında yaşayan gurbetçilerce doğayı korumak amacıyla temizleniyor.
 • 14:46Domaniç'te Gurbetçiler Köylerini TemizliyorDomaniç ilçesine bağlı Berçin köyü, köy dışında yaşayan gurbetçilerce doğayı korumak amacıyla temizleniyor.
 • 13:231. Uluslararası Tavşanlı Ticaret ve Yatırım Forumu"Ülkeler arası ticari işbirliği ve fırsatları değerlendirmek için Tavşanlı'da buluşan İslam dünyasından 15 ülkeye mensup 60 iş adamı, Osmanlı Devleti'nin kurucusu Osman Bey'in büyük annesi Hayme Ana'nın kabrini ziyaret etti.
 • 13:39Terör Saldırısında Hayatını Kaybeden Kütahyalı Genç İçin Hatıra Ormanı OluşturulduTerör Saldırısında Hayatını Kaybeden Kütahyalı Genç İçin Hatıra Ormanı OluşturulduKütahya Orman Bölge Müdürlüğü, Ankara Kızılay’daki bombalı terör saldırısında hayatını kaybeden Mehmet Emre Çakar için hatıra ormanı oluşturdu.
 • 15:3219 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Simav ve Domaniç ilçelerinde tören düzenlendi.
 • 18:26Domaniç'te Traktör Devrildi: 1 YaralıDomaniç ilçesinde traktörün devrilmesi sonucu bir kişi yaralandı.
 • 11:58Domaniç Myo Öğrencileri Uluslararası Kongrede Bildiri SunduDomaniç Myo Öğrencileri Uluslararası Kongrede Bildiri SunduKütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Domaniç Meslek Yüksekokulu (MYO) öğrencilerinden Merve Ünal ile Semra Kocadağ, Marmara Üniversitesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası Bilgi ve Belge Yönetimi Kongresi’ne katılarak bildiri sundular.
 • 15:41Domaniç'te "Çanakkale Anaları" Tiyatro GösterisiDomaniç Hisar İlkokulu öğrencileri tarafından, "Çanakkale Anaları" adlı tiyatro gösterisi yapıldı.
 • 13:43Domaniç'te "Başkana Or" EtkinliğiDumlupınar Üniversitesi Domaniç Meslek Yüksekokulu tarafından "Başkana Sor" etkinliği düzenlendi.
 • 12:13Öğrenciler Sorularıyla MHP'li Belediye Başkanı Sahvet Ertürk'ü TerlettiÖğrenciler Sorularıyla MHP'li Belediye Başkanı Sahvet Ertürk'ü TerlettiKütahya Dumlupınar Üniversitesi Domaniç Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen ’Başkan’a Sor’ söyleyişine katılan Domaniç’in MHP’li Belediye Başkanı Sahvet Ertürk, öğrenciler karşılaştıkları sorunları, dileklerini ve önerilerini iletme fırsatı buldular.
 • 11:53Domaniç Myo Öğrencilerinin Ankara GezisiDomaniç Myo Öğrencilerinin Ankara GezisiKütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Domaniç Meslek Yüksekokulu (MYO) Bilgi Yönetimi öğrencileri, derslerinde öğrendikleri teorik bilgilerini pekiştirmek amacıyla Ankara’da Milli Kütüphaneyi ziyaret etti.
 • 14:54Ebe ve Hemşireler HaftasıDomaniç ilçesinde, Ebe ve Hemşireler Haftası dolayısıyla ilkokul öğrencileri, Osmanlı Devleti'nin kurucusu Osman Gazi'nin ebesi olduğu rivayet edilen "Ebe Hatun" kabrini ziyaret etti.
 • 14:58Kyk'lı Gençler, Kuruluştan Kurtuluşa Anadolu'yu GezdiKyk'lı Gençler, Kuruluştan Kurtuluşa Anadolu'yu GezdiGençlik ve Spor Bakanlığı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü, 81 ilden bin 180 KYK’lı gence Bilecik, Söğüt, Bursa ve Çanakkale’yi gezdirdi.
 • 13:34Osmanlı'nın Temelinde Ahilik Var"Ahi Evran Üniversitesi (AEÜ) Ahilik Kültürünü Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü Kazım Ceylan, bir Ahi şeyhi olan Osman Gazi'nin kayınbabası Şeyh Edebali'nin etkisiyle Osmanlı Devleti'nin temelinde Ahilik teşkilatı olduğunu söyledi.
 • 11:37Bugünün Gençlerinden "Devlet Ana"Ya VefaErtuğrul Gazi'nin annesi, Osmanlı Devleti'nin kurucusu Osman Gazi'nin babaannesi, "Devlet Ana" olarak bilinen Hayme Ana'nın Kütahya'nın Domaniç ilçesindeki türbesi, özellikle dünyaya asırlarca hükümranlık kuran büyük medeniyetin doğduğu toprakları gezip görmek isteyen öğrencilerden ilgi görüyor.
 • 22:11Kuruluştan Çanakkale'ye Tarih ve Medeniyet GezisiKuruluştan Çanakkale'ye Tarih ve Medeniyet Gezisi"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Öğrencilerin Osman Gazi ve Orhan Gazi Türbelerini gezmeleri "Kuruluştan Çanakkale'ye Tarih ve Medeniyet Gezisi" Bursa'ya gelen öğrenciler Orhan ve Osmangazi türbeleri, Ulu Cami, Emirsultan Cami ve Yeşil Cami'yi gezdi Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğünün yürüttüğü, 81 ilden öğrencilerin katıldığı "Kuruluştan Çanakkale'ye Tarih ve Medeniyet Gezisi" programı kapsamında Bursa'ya gelen öğrenciler Orhan ve Osmangazi türbeleri ile Ulu Cami, Emirsultan Cami ve Yeşil Cami'yi gezdi.
 • 20:59Kuruluştan Çanakkale'ye Tarih ve Medeniyet Gezisi"Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğünün yürüttüğü, 81 ilden öğrencilerin katıldığı "Kuruluştan Çanakkale'ye Tarih ve Medeniyet Gezisi" programı kapsamında Bursa'ya gelen öğrenciler Orhan ve Osmangazi türbeleri ile Ulu Cami, Emirsultan Cami ve Yeşil Cami'yi gezdi.
 • 16:53Kuruluştan Çanakkale'ye Tarih ve Medeniyet GezisiKuruluştan Çanakkale'ye Tarih ve Medeniyet Gezisi"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Türbenin Ziyaret Görüntüsü Tören alanı görüntüsü Yavuz Bahadıroğlu'nun konuşması Kredi ve Yurtlar Kurumu Eğitim Daire Başkanı Oktay Mahşer'in açıklaması "Kuruluştan Çanakkale'ye Tarih ve Medeniyet Gezisi" Proje kapsamında, 81 ilden öğrencilerin katıldığı gezi, Kütahya'nın Domaniç ilçesindeki Hayme Ana Türbesi'nden başladı Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğünün yürüttüğü proje kapsamında, 81 ilden öğrencilerin katıldığı "Kuruluştan Çanakkale'ye Tarih ve Medeniyet Gezisi", Kütahya'nın Domaniç ilçesindeki Hayme Ana Türbesi'nden başladı.
 • 15:27Kuruluştan Çanakkale'ye Tarih ve Medeniyet Gezisi"Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğünün yürüttüğü proje kapsamında, 81 ilden öğrencilerin katıldığı "Kuruluştan Çanakkale'ye Tarih ve Medeniyet Gezisi", Kütahya'nın Domaniç ilçesindeki Hayme Ana Türbesi'nden başladı.
 • 13:55Başköyspor Domaniç'teBaşköyspor Domaniç'teBaşköyspor, Domaniç ilçesinde tarihi mekanları ziyaret etti.
 • 18:43Domaniç'te Bisiklet DağıtımıSağlık Bakanlığı tarafından yürütülen "Türkiye Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Programı" kapsamında, Kütahya'nın Domaniç ilçesinde sekiz öğrenciye bisiklet dağıtıldı.
 • 11:31Domaniç Sultan Alaaddin Camii'ne RestorasyonDomaniç Sultan Alaaddin Camii'ne RestorasyonOsmanlı Devleti’nin kurulduğu Domaniç’de tarihi eserler aslına uygun olarak restore ettirilecek.
 • 11:10Seyir Halinde Alev Alev YandıSeyir Halinde Alev Alev YandıBursa’nın İnegöl ilçesinde seyir halinde olan otomobil alev alev yandı.
 • 13:22Şarampole Uçan Alkollü Sürücü Sızıp KaldıŞarampole Uçan Alkollü Sürücü Sızıp KaldıBursa'nın İnegöl ilçesinde 150 promil alkollü olan sürücü aracıyla şarampole uçtu. Ağaca çarparak durabilen aracının içinde sıkışan sürücü burada sızdı.
 • 12:45Kütahya'da Otomobil YangınıKütahya'nın Domaniç ilçesinde seyir halindeki bir otomobil, yanarak kullanılamaz hale geldi.
 • 15:04Domaniç Myo Öğrencilerine, Osmanlı Devleti AnlatıldıDomaniç Myo Öğrencilerine, Osmanlı Devleti AnlatıldıKütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Domaniç Meslek Yüksekokulu’nda, Eğitimci Araştırmacı Yazar Hasan Efe tarafından, ’Yayladan Cihana Osmanlı Devleti’nin Domaniç’te Kuruluşu’ konulu bir konferans verildi.
 • 14:44Ağaçlara Çarpan Minibüste Sıkışan Sürücü KurtarıldıKütahya'nın Domaniç ilçesinde ağaçlara çarpan minibüste sıkışan sürücü, itfaiye ekiplerince kurtarılarak hastaneye kaldırıldı.
 • 19:11Kütahya Müftülüğü, Hac Hazırlık Kursları DüzenleyecekKütahya Müftülüğü, Hac Hazırlık Kursları DüzenleyecekKütahya Müftülüğü, 2016 hac sezonunda Kütahya'dan kutsal topraklara gidecekler için hac hazırlık kursları düzenleyecek.