06:3400
SON DAKİKA DÖRTYOL HABERLERİ

Son Dakika Dörtyol Haberleri

  Gazze'ye yürüyüş başlatan Tokluman ailesi Hatay'a ulaştı

  Gazze'ye yürüyüş başlatan Tokluman ailesi Hatay'a ulaştı

  İsrail'in Gazze saldırılarını protesto etmek amacıyla Kayseri'den Gazze'ye yürüyüş başlatan Tokluman ailesi Hatay'a ulaştı. (29 Temmuz 2014 Salı )

   

  İsrail'in Gazze Saldırılarının Protesto Edilmesi

  İsrail'in Gazze Saldırılarının Protesto Edilmesi

  Saldırıları protesto etmek için Kayseri'den Gazze'ye yürüyüş başlatan Tokluman ailesi Hatay'a ulaştı. (29 Temmuz 2014 Salı )

   

  Dörtyol Kaymakamı Soytürk'ten Bayram Ziyareti

  Dörtyol Kaymakamı Recep Soytürk Ramazan Bayramı nedeniyle ilçede kendi imkanlarıyla kiraladıkları evlerde kalan Suriyeli aileleri ziyaret ederek bayramlaştı. (29 Temmuz 2014 Salı )

   

  Ormanın 'hazır kıta' ekipleri -

  Ormanın "hazır kıta" ekipleri -

  Sıcakların etkisiyle yangın riski artan ormanlarda "hazır kıta" bekleyen ekipler yükselen her dumana anında müdahale ediyor. (29 Temmuz 2014 Salı )

   

  Ormanın "Hazır Kıta" Ekipleri

  Sıcakların etkisiyle yangın riski artan ormanlık alanlarda yükselen her dumana, farklı mevkilerdeki merkezlerde "hazır kıta" bekleyen ekipler anında müdahale ediyor Hatay Orman İşletme Müdürlüğünce oluşturulan ekipler orman yangınlarına karşı 24 saat gözetleme yapıyor. (29 Temmuz 2014 Salı )

   

  Hatay Dörtyol Bayramlaştı

  Hatay Dörtyol Bayramlaştı

  Hatay'ın Dörtyol ilçesinde bayramlaşma töreni düzenlendi. (28 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Dörtyol'da Yağmur Yayla Yolunu Kapattı

  Dörtyol'da Yağmur Yayla Yolunu Kapattı

  Hatay’ın Dörtyol ilçesinde 19 Temmuz 2013 günü sel felaketi ile 5 kişinin hayatını kaybettiği Çökek Yaylası'nda sağanak şeklinde yayan yağmur sonrası kayan topraklar yayla yolunu kapattı. (27 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Hatay'da Elektrik Kesintisi

  Samandağ ve Dörtyol ilçelerinde, enerji nakil hatlarındaki bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 31 Temmuz ile 1 3 Ağustos günleri arasında bazı mahallelere elektrik verilemeyeceği bildirildi. (27 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Hatay'da Kuvvetli Sağanak Uyarısı

  Meteoroloji 6. Bölge Müdürlüğü, Hatay'ın Erzin ve Dörtyol ilçelerinde kuvvetli ve gök gürültülü sağanak uyarısında bulundu. (27 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Yurtta Hava Durumu

  Yapılan son değerlendirmelere göre, Ülkemizin kuzey kesimleri ile Akdeniz bölgesinin parçalı yer yer çok bulutlu, Doğu Akdeniz, Batı Karadeniz'in iç kesimleri, Orta ve Doğu Karadeniz’le Antalya'nın doğusunun yüksekleri, Çankırı, Sivas, Kars, Ardahan ve Erzurum'un kuzey kesimlerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. (27 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Meteoroloji'den 6 İle Kuvvetli Yağış Uyarısı

  Meteoroloji'den 6 İle Kuvvetli Yağış Uyarısı

  Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Osmaniye, Hatay, Artvin, Kars, Ardahan ve Erzurum'da yaşayanları kuvvetli yağışa karşı uyardı. (27 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Dörtyol'da Ölü Deniz Kaplumbağası Bulundu

  Dörtyol'da Ölü Deniz Kaplumbağası Bulundu

  Hatay'ın Dörtyol ilçesi sahilinde bir deniz kaplumbağası ölü halde bulundu. (26 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Dörtyol'da Bayram Öncesi Gıda Denetimi

  Dörtyol'da Bayram Öncesi Gıda Denetimi

  Dörtyol Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ekipleri, Ramazan pastahane ve şeker imalathanelerinde denetimlerde bulundu. (26 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  İsrail'in Gazze saldırılarının protesto edilmesi - HAKKARİ/BİTLİS/

  İsrail'in Gazze saldırılarının protesto edilmesi - HAKKARİ/BİTLİS/

  Şemdinli Sevgi Derneği (Şems-Der) öncülüğünde toplanan sendika ve siyasi parti başkanları ile vatandaşlar, cuma namazı çıkış İsrail'in Gazze saldırılarını protesto etti. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Irak'ta Bombalı Saldırılar: 2 Ölü, 6 Yaralı

  Irak'ın Kerkük kentinde gerçekleştirilen üç bombalı saldırı sonucunda 2 kişi öldü, 6 kişi yaralandı. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.08.2014 06:34:24. #1.12#