SON DAKİKA DÖŞEMEALTI HABERLERİ

Son Dakika Döşemealtı Haberleri

17:05
Tonbul, Kent Sorunlarını Muhtarlarla Görüştü Antalya Emniyet Müdürü Cemil Tonbul, ilçe mahalle muhtarları ile "Muhtarlarla Çözüm Topluluğu Projesi" kapsamında bir araya geldi.
16:02
Geri Dönüşüm Kampanyası ile Engelli Tuvaleti Malzemeleri Alındı Burdur’un Bucak ilçesinde bulunan MAKÜ Hikmet Tolunay Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Kahraman Köktürk tarafından başlatılan "Geri Dönüşüm Malzemesi İle Okullara Engelli WC Malzeme Bağışı Kampanyası" kapsamında Bucak Hikmet Tolunay Meslek Yüksekokulu’na 10 tane engelli tuvaleti malzemesi alındı.
Geri Dönüşüm Kampanyası ile Engelli Tuvaleti Malzemeleri Alındı
12:15
Kocaeli Eskişehir Depremini Nasa'dan Önce Tahmin Etti İzmit'te bir mühendislik firmasında elektronik teknisyeni olarak çalışan Ahmet Yakut, uydu fotoğraflarına bakarak ne zaman deprem olacağını tahmin edebildiğini öne sürdü.
Kocaeli Eskişehir Depremini Nasa'dan Önce Tahmin Etti
11:23
Eskişehir Depremini Nasa'dan Önce Tahmin Etti İzmit'te bir mühendislik firmasında elektronik teknisyeni olarak çalışan Ahmet Yakut, uydu fotoğraflarına bakarak ne zaman deprem olacağını tahmin edebildiğini öne sürdü.
Eskişehir Depremini Nasa'dan Önce Tahmin Etti
10:51
Liseler Arası Genç Erkek ve Kız Basketbol Grup Maçları Türkiye basketbol liseler arası genç erkek ve kız grup maçları sona erdi.
Liseler Arası Genç Erkek ve Kız Basketbol Grup Maçları
16:52
Ansiad Ödülleri Sahiplerini Buldu Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği'nin geleneksel ödülleri törenle sahiplerine verildi.
Ansiad Ödülleri Sahiplerini Buldu
12:11
Liselerarası Genç Erkek ve Kız Basketbol Müsabakalarının Kuraları Çekildi Bilecik’te yapılacak olan Liselerarası Genç Erkek ve Genç Kızlar Basketbol Müsabakaları’nın kura çekimi gerçekleştirildi.
Liselerarası Genç Erkek ve Kız Basketbol Müsabakalarının Kuraları Çekildi
11:31
1. Sınıf Örencilerine Göz Muayenesi Döşemealtı Çığlık mahallesindeki Hilmi Caner Saraçoğlu ilkögretim Okulu 1. sınıf öğrencilerine Uncalı Meydan Hastanesi tarafından göz muayenesi yapıldı.
1. Sınıf Örencilerine Göz Muayenesi
18:35
Antalya'da Kuvvetli Fırtınanın Ardından Temizlik ve Onarım Çalışmaları Antalya'da önceki akşamdan dün öğle saatlerine kadar etkili olan fırtına ve kuvvetli yağışın ardından kent genelinde temizlik ve onarım çalışmalarına başlandı.
Antalya'da Kuvvetli Fırtınanın Ardından Temizlik ve Onarım Çalışmaları
16:31
Antalya'daki Kuvvetli Yağış ve Fırtına Fırtına ve kuvvetli yağışın etkisinin azalmasıyla Antalya'da temizlik ve onarım çalışmalarına başlandı Meteoroloji verilerine göre dün saat 08.00 ile bugün saat 08.00 arasında en çok yağışı Kaş ilçesi aldı Kaş ilçesinde selin etkisiyle Çerçiler Mahallesi'nde yolun bir bölümünün çökmesi sonucu hasar oluştu Kumluca'daki Alakır Çayı üzerinde bulunan Alakır Barajı'nda doluluk oranı yüzde 98,8'e ulaştı, baraj suları bentlerin üzerinden taşmaya başladı.
10:38
Minderde Muratpaşa Rüzgarı Muratpaşa Belediyespor Güreş Takımı, Ümitler İl Şampiyonasında iki birincilik, birer ikincilik ve üçüncülük kazanarak göz doldurdu.
19:00
Döşemealtı İlçesinde Metrekareye 342,5 Kilogram Yağış Düştü Antalya'daki kuvvetli yağış ve fırtına- Antalya'da kuvvetli yağış ve fırtına, kent merkezi kadar ilçelerde de hayatı olumsuz etkiledi- Kuvvetli yağışın en çok etkili olduğu Döşemealtı ilçesinde metrekareye 342,5 kilogram yağış düştü- İstanbul'dan gelen ve Gazipaşa Havalimanı'na inmesi gereken bir yolcu uçağı, kuvvetli rüzgar nedeniyle Antalya'ya iniş yaptı- Döşemealtı ilçesindeki bir camide yıldırım düşmesi sonucu çıkan yangın söndürüldü Kuvvetli yağış ve fırtınanın etkili olduğu Antalya'da
Döşemealtı İlçesinde Metrekareye 342,5 Kilogram Yağış Düştü
17:48
Döşemealtı'nda Camiye Yıldırım Düştü - Döşemealtı'nda camiye yıldırım düştüDöşemealtı ilçesinde Çığlık, Çıplaklı, Yağca, Karaveliler mahallelerinde çok sayıda ekili alan kuvvetli yağışın ardından sular altında kaldı.
Döşemealtı'nda Camiye Yıldırım Düştü
17:05
Kumluca'da Bazı Seraları Su Bastı Antalya'daki kuvvetli yağış ve fırtına Kuvvetli yağış ve fırtınanın etkili olduğu Antalya'da kent merkezine 99,4 kilogram yağış düştü.
Kumluca'da Bazı Seraları Su Bastı
15:01
Antalya'da Fırtına ve Yağmur Yaşamı Felç Etti, Okullar Tatil Edildi (8) Tatil KARARINA FIRTINA NEDEN OLDU Antalya'da okulların tatil edilmlesine, ağaçların devrilmesine, çatıların uçmasına, yolların göle dönmesine, ev ve işyerlerini su basmasına yol açan şiddetli yağış ve fırtınanın akşam saatlerinden itibaren etkisini kaybedeceği açıklandı.
Antalya'da Fırtına ve Yağmur Yaşamı Felç Etti, Okullar Tatil Edildi (8)
14:16
Antalya'daki Kuvvetli Yağış ve Fırtına Antalya'da kuvvetli yağış ve fırtına, kent merkezi kadar ilçelerde de hayatı olumsuz etkiledi.
Antalya'daki Kuvvetli Yağış ve Fırtına
13:55
Antalya'da Sinekle Mücadele İçin Bin Kişilik Ekip Antalya Büyükşehir Belediyesi, 988 personel ve 129 araçla sivrisinek mücadelesi yapacak.
Antalya'da Sinekle Mücadele İçin Bin Kişilik Ekip
12:25
Antalya'da Fırtına ve Yağmur Yaşamı Felç Edince Okullar Tatil Edildi Antalya'da fırtına ve şiddetli yağış yaşamı felç edince 9 ilçede ilk ve orta dereceli okullar bugün tatil edildi.
Antalya'da Fırtına ve Yağmur Yaşamı Felç Edince Okullar Tatil Edildi
11:37
9 İlde Okullar Tatil Edildi, Türkiye'de Hangi İllerde Okullar Tatil Hangi illerde okullar tatil. Etkili kar yağışı nedeniyle Bolu, Karabük, Bilecik, Balıkesir, Afyonkarahisar, Eskişehir, Uşak, Kütahya ve Antalya'da bazı okullar 13 Ocak Salı günü tatil edildi.
9 İlde Okullar Tatil Edildi, Türkiye'de Hangi İllerde Okullar Tatil
11:35
Antalya'da Okullar Tatil Edildi Antalya'da fırtına ve şiddetli yağış yaşamı felç edince 9 ilçede ilk ve orta dereceli okullar bugün tatil edildi.
Antalya'da Okullar Tatil Edildi
10:58
Fırtına ve Yağış Antalya'yı Vurdu: Yollar Kapandı, Okullar Tatil Antalya'da, saatteki hızı 145 kilometreye ulaşan fırtına ve sağanak yağış hayatı felç etti. Yolları su bastı, okullar tatil edildi, pek çok noktaya elektrik verilemiyor.
Fırtına ve Yağış Antalya'yı Vurdu: Yollar Kapandı, Okullar Tatil
10:57
Antalya'da Kuvvetli Yağış ve Fırtına Antalya'da geceden bu yana devam eden kuvvetli yağış ve fırtına hayatı olumsuz etkiledi.
Antalya'da Kuvvetli Yağış ve Fırtına
10:46
Antalya'da Fırtına ve Yağmur Yaşamı Felç Etti, Okullar Tatil Edildi Antalya'da fırtına ve şiddetli yağış yaşamı felç edince 9 ilçede ilk ve orta dereceli okullar bugün tatil edildi.
Antalya'da Fırtına ve Yağmur Yaşamı Felç Etti, Okullar Tatil Edildi
09:06
Antalya'da Fırtına Okulları Tatil Etti, Antalya Hava Durumu Antalya hava durumu. Antalya'da hızı saatte 107 kilometreye kadar çıkan fırtına hayatı olumsuz etkiliyor. Şiddetli rüzgar ne kadar sürecek ? Detaylar haberimzde..
Antalya'da Fırtına Okulları Tatil Etti, Antalya Hava Durumu
09:05
Antalya'da Hava Durumu, Rüzgar Nedeniyle Antalya'da Okullar Tatil Antalya hava durumu. Antalya'da hızı saatte 107 kilometreye kadar çıkan fırtına hayatı olumsuz etkiliyor.
Antalya'da Hava Durumu, Rüzgar Nedeniyle Antalya'da Okullar Tatil
08:27
Antalya'da Fırtına ve Yağmur Yaşamı Felç Etti, Okullar Tatil Edildi (2) Kemer'de DE OKULLAR TATİL Antalya'da dün geceden bu yana etkili olan şiddetli fırtına ve yağmur nedeniyle Muratpaşa, Konyaaltı, Kepez, Döşemealtı ve Aksu ilçelerinden sonra Kemer İlçesi'nde de ilk ve orta dereceli okullar bugün tatil edildi.
Antalya'da Fırtına ve Yağmur Yaşamı Felç Etti, Okullar Tatil Edildi (2)
08:20
Antalya'da Kuvvetli Yağış ve Fırtına Kentte geceden bu yana devam eden kuvvetli yağış ve fırtına, hayatı olumsuz etkiledi.
Antalya'da Kuvvetli Yağış ve Fırtına
07:43
Antalya'da Fırtına ve Yağmur Yaşamı Felç Etti, Okullar Tatil Edildi Antalya'da saatteki hızı 100 kilometreye ulaşan fırtına ve şiddetli yağış yaşamı felç edince 5 ilçede ilk ve orta dereceli okullar bugün tatil edildi.
Antalya'da Fırtına ve Yağmur Yaşamı Felç Etti, Okullar Tatil Edildi
07:09
Antalya'da Eğitime Kuvvetli Yağış ve Fırtına Engeli Etkili olan kuvvetli yağış ve fırtına nedeniyle merkez ilçelerde eğitime bir gün ara verildi.
Antalya'da Eğitime Kuvvetli Yağış ve Fırtına Engeli
06:28
Antalya'da 5 İlçede Okullar 1 Günlüğüne Tatil Edildi Antalya ili merkezindeki 5 ilçede ilkokullar, ortaokullar, liseler ve anaokulları Salı günü (13.01.2015) 1 günlüğüne tatil edildi.
Antalya'da 5 İlçede Okullar 1 Günlüğüne Tatil Edildi
00:22
9 İlde Okullar Tatil Edildi Etkili kar yağışı nedeniyle Bolu, Karabük, Bilecik, Balıkesir, Afyonkarahisar, Eskişehir, Uşak, Kütahya ve Antalya'da bazı okullar 13 Ocak Salı günü tatil edildi.
9 İlde Okullar Tatil Edildi
15:16
AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Özkoç Açıklaması "AK Parti Kadın Kolları Teşkilatımız fedakar, gayretli, istekli ve güler yüzlü çalışmaları ile AK Parti'nin başarısında her daim öncü güç olmuştur"
13:47
Seralara Sıkı Denetim Yapıldı Büyükşehir Belediyesi, hava kirliliğini önleme çalışmaları kapsamında seraları ve kaloriferli yapıları da denetliyor.
12:54
Büyükşehir Belediyesinden Hava Kirliliğiyle Mücadele Antalya Büyükşehir Belediyesi, hava kirliliğini önleme çalışmaları kapsamında geçen yıl 682 sera ve konutta kurallara uymayanlara 86 bin 555 lira idari ceza uyguladı.
12:45
Antalya'da Evden Hırsızlık Olayına Karışan 2 Şüpheli Tutuklandı Antalya Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, Döşemealtı ilçesinde evden iki ayrı hırsızlık olayının şüphelisi 2 kişinin yakalandığı bildirildi.
Antalya'da Evden Hırsızlık Olayına Karışan 2 Şüpheli Tutuklandı
12:15
Antalya'da Evden Hırsızlık Zanlıları Tutuklandı Antalya'da evden hırsızlık olaylarına karıştıkları öne sürülen 2 kişi tutuklandı.
Antalya'da Evden Hırsızlık Zanlıları Tutuklandı
14:44
Köse, "Bizim Yolumuz Barış ve Hizmet Yoludur" AK Parti Antalya İl Başkanlığı’nda 19 ilçe kongresinin tamamlandığını dile getiren AK Parti Antalya İl Başkanı Mustafa Köse, İl Başkanlığı kongresinin 11 Ocak 2015 Pazar günü Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun katılımı ile gerçekleştirileceğini söyledi.
Köse, 'Bizim Yolumuz Barış ve Hizmet Yoludur'
11:08
Her Şey Bir 800 Yıl Daha Dokunması İçin Türkiye'ye gelen yabancı misafirlere verilen hediyeler arasında yer alan, kendine has motifleriyle yaklaşık 800 yıldır dokunan dünyaca ünlü "Döşemealtı halısı"nın üretimi durma noktasına geldi Döşemealtı Belediye Başkanı Genç: "2016 yılında Antalya'da düzenlenecek botanik EXPO'da hediyelik eşya olması için uğraşıyoruz.
16:46
Türel, Özel Büyükşehir Özel Eğitim Okulu ve Rehabilitasyon Merkezini Tanıttı Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, mahalle başkanlarına Özel Büyükşehir Özel Eğitim Okulu ve Rehabilitasyon Merkezini tanıttı.
09:47
Seçim Yaklaştı, CHP'de 22 İl Başkanı İstifa Etti CHP'de 22 il başkanı milletvekili adayı olabilmek için görevini bıraktı. İstanbul'da 11, İzmir'de 5, Ankara'da 4 olmak üzere onlarca ilçe başkanı da vekillik için sırada.
Seçim Yaklaştı, CHP'de 22 İl Başkanı İstifa Etti
13:42
Sokaklardan Kurtulup Arama-Kurtarma Köpeği Oldular Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, sokak köpeklerini eğiterek, arama kurtarma çalışmalarında kullanıyor.
Sokaklardan Kurtulup Arama-Kurtarma Köpeği Oldular
18:06
AESOB Oda Başkanları, Döşemealtı Belediye Başkanı ile Bir Araya Geldi Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğinin düzenlediği toplantıda, oda başkanları Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç ile bir araya geldi.
AESOB Oda Başkanları, Döşemealtı Belediye Başkanı ile Bir Araya Geldi
11:29
Toroslu Öğrenciler İki Günlük Kampla Antalya'nın Zirvesine Ulaştı Toroslu öğrenciler, Antalya’nın zirvesi tabir edilen Olympos-Beydağları’nda bulunan Tahtalı Dağı’na yürüdü.
Toroslu Öğrenciler İki Günlük Kampla Antalya'nın Zirvesine Ulaştı
11:18
Kepez'de Şeb-İ Arus'a Büyük İlgi Kepez Belediyesi ile Antalya Konyalılar Derneği tarafından, Mevlana Celaleddin Rumi’nin "düğün günü" dediği ahrete intikalinin 741’inci vuslat yıldönümü dolayısıyla Şeb-İ Arus töreni düzenledi.
Kepez'de Şeb-İ Arus'a Büyük İlgi
09:27
Yöremizin Halk Sanatçıları- Gelenekten Geleceğe" Etkinliği Antalya Büyükşehir Belediyesi Kent Müzesi’nin “Türkü Üçgeni” adlı dinletide İbradı, Kaş, Elmalı ve Döşemealtı’ndan beş otantik sanatçı, Yusuf Gök-Üç Telli, Ali Ulutaş-Dört Telli, Mehmet Yengin-Tırnak Kemane ve Sipsi, Gülay Diri-Tef, Ayşe Dohan-Boğaz Havası ile türkü şöleni sundu.
Yöremizin Halk Sanatçıları- Gelenekten Geleceğe' Etkinliği
17:54
DÖSİAD Üsküp'te İş Forumu Düzenledi Döşemealtı Sanayici ve İş Adamları Derneği, Makedonya'nın başkenti Üsküp'te iş forumu düzenledi.
12:22
Kadınlar "Altın Bileziğini" ASMEK'ten Kazanıyor Bütünşehir Yasası kapsamında ASMEK bünyesinde 14 ilçede de kurs açmayı planlayan Antalya Büyükşehir Belediyesi, 13 bin kadına altın bizelik kazandırmayı hedefliyor.
10:39
Kadınların İlgi Alanları da Zamana Uydu Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından ücretsiz sağlanan ASMEK ve AKBEM kursları bütünşehir yasasının ardından tüm ilçelerde hizmet vermeye hazırlanıyor.
Kadınların İlgi Alanları da Zamana Uydu
20:48
Vasiyeti Üzerine Kabrinin Başucuna Zeytin Fidanı Dikildi Antalya'da yolda yürürken fenalaşarak yaşamını yitiren hayırsever işadamı 81 yaşındaki Halil Akyüz, son yolculuğuna uğurlandı.
Vasiyeti Üzerine Kabrinin Başucuna Zeytin Fidanı Dikildi
15:19
Vasiyeti Üzerine Kabrinin Başucuna Zeytin Fidanı Dikildi Antalya'da yolda yürürken fenalaşarak yaşamını yitiren hayırsever işadamı 81 yaşındaki Halil Akyüz, son yolculuğuna uğurlandı.
Vasiyeti Üzerine Kabrinin Başucuna Zeytin Fidanı Dikildi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 16:24:13. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA DÖŞEMEALTI HABERLERİ
[Hata Bildir]