SON DAKİKA DÖŞEMEALTI HABERLERİ

Son Dakika Döşemealtı Haberleri

 • 11:21Başpehlivan Okulu'ya Dostoyevski HediyesiBaşpehlivan Okulu'ya Dostoyevski Hediyesi654. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivan olup altın kemeri takan Muratpaşa Belediyesi Güreşçisi Orhan Okulu, Antalya’da coşkuyla karşılandı.
 • 18:55Kırkpınar Başpehlivanı Okulu Şehir Turu AttıKırkpınar Başpehlivanı Okulu Şehir Turu Attı654. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nin başpehlivanı Orhan Okulu, memleketinde şehir turu attı.
 • 17:54Kırkpınar Şampiyonu Okulu'ya Coşkulu KarşılamaKırkpınar Şampiyonu Okulu'ya Coşkulu Karşılama654. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nin başpehlivanı Orhan Okulu, memleketi Antalya’da coşkuyla karşılandı.
 • 15:41Muhtarlar Rehabilitasyon Merkezine Hayran KaldıAvrupa'nın en kapsamlısı olan Döşemealtı'ndaki Büyükşehir Belediyesi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde bir araya geldi.
 • 14:56Türel Muhtarlara Engelli Rehabilitasyon Merkezi'ni TanıttıTürel Muhtarlara Engelli Rehabilitasyon Merkezi'ni TanıttıAntalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, merkez ilçelerdeki muhtarlara Engelli Rehabilitasyon Merkezi’ndeki faaliyetleri tanıttı.
 • 10:55Döşemealtı Belediyesi'nin Yol Çalışmaları Devam EdiyorDöşemealtı Belediyesi'nin Yol Çalışmaları Devam EdiyorAntalya’nın Döşemealtı ilçesinde yol çalışmaları devam ediyor.
 • 15:10Başpehlivan Okulu Yarın Antalya'da OlacakEdirne'de yapılan 654. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde başpehlivan olan Muratpaşa Belediyesi güreşçisi Orhan Okulu, yarın Antalya'da olacak.
 • 14:42Antalya'nın Gurur GünüAntalya'nın Gurur Günü654. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde başpehlivan olan Orhan Okulu, 28 Temmuz’da Antalya’da olacak.
 • 13:05Döşemealtı Döşemealtı "Halı Tarlası"Na DönüştüGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Halı tarlalarından genel görüntü - Tarladaki serili halı ve kilimlerden detaylar - Halı tarlası çalışanlarından detaylar- Tarlada oynayan çocuklar detay - Tarla sahibi Halil Börekçi ile röportaj - Selçuk Üniversitesi öğrencisi Kezban Aydemir ile röportaj- Küçük çocukla röportaj Döşemealtı "halı tarlası"na dönüştü- Antalya'nın Döşemealtı ilçesinde bir kısmı hijyenik nedenlerle, bir kısmı da renklerinin pastelleşmesi için tarlalara serilen el dokuması halı ve kilimler, ilginç görüntüler oluşturuyor- Türkiye'nin çeşitli illerinden Döşemealtı'na getirilen el halıları ve kilimlerin güneşlenme süresi, 10 gün ile 2 yıl arasında değişiyor HÜSEYİN KANBER - Hem renklerinin pastelleşmesi hem de hijyenik olması amacıyla Türkiye'nin çeşitli bölgelerinden getirilen kilim ve halıların tarlalara serildiği Antalya'nın Döşemealtı ilçesi, adeta "halı tarlasına" dönüştü.
 • 12:21Döşemealtı "Halı Tarlası"Na DönüştüHem renklerinin pastelleşmesi hem de hijyenik olması amacıyla Türkiye'nin çeşitli bölgelerinden getirilen kilim ve halıların tarlalara serildiği Antalya'nın Döşemealtı ilçesi, adeta "halı tarlasına" dönüştü.
 • 17:24Denizin Altındaki Manzara Akademisyenleri ŞaşırttıDenizin Altındaki Manzara Akademisyenleri ŞaşırttıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Akdeniz Üniversitesi Sualtı Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Mehmet Gökoğlu'nun açıklaması- Denizaltı görüntüleri Denizin altındaki manzara akademisyenleri şaşırttı- Antalya'da Kaleiçi Yat Limanı'nda yapılan deniz dibi temizliğinde, teknelerin su depoları, tabaklar, içecek kutuları ve lastikler çıkarıldı- Akdeniz Üniversitesi Sualtı Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Gökoğlu: - "Sadece küçük bir alandan bir kamyon malzeme çıktı, tırlar dolusu çıkarılması gereken malzeme var" "Turizmin başkenti" Antalya'da Kaleiçi Yat Limanı'nda yapılan sualtı temizliğinde, bir kamyon dolusu çöp çıkarıldı.
 • 15:24Denizin Altındaki Manzara Akademisyenleri Şaşırttı"Turizmin başkenti" Antalya'da Kaleiçi Yat Limanı'nda yapılan sualtı temizliğinde, bir kamyon dolusu çöp çıkarıldı.
 • 14:31Antalya - Kaleiçi Yat Limanı'nda Deniz Dibi TemizliğiAntalya - Kaleiçi Yat Limanı'nda Deniz Dibi TemizliğiKaleiçi Yat Limanı'nda deniz dibi temizliği ANTALYA Büyükşehir Belediyesi, Akdeniz Üniversitesi Sualtı Uygulama ve Araştırma Merkezi öğrencileri, Deniz Polisi, Döşemealtı Doğa Sporları Kulübü ve Kaleiçi Rainbow Dalgıçlık Okulu dalgıçları, yat limanında su altı temizliği yaptı.
 • 12:12Kaleiçi Yat Limanı'nda Deniz Dibi TemizliğiKaleiçi Yat Limanı'nda Deniz Dibi TemizliğiAntalya Büyükşehir Belediyesi, Akdeniz Üniversitesi Sualtı Uygulama ve Araştırma Merkezi öğrencileri, Deniz Polisi, Döşemealtı Doğa Sporları Kulübü ve Kaleiçi Rainbow Dalgıçlık Okulu dalgıçları, yat limanında su altı temizliği yaptı.
 • 14:30Bayramda Döşemealtı İlçe Jandarma Uyardı, Kazalar AzaldıBayramda Döşemealtı İlçe Jandarma Uyardı, Kazalar AzaldıAntalya İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı Döşemealtı İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri bayram tatili süresine Burdur-Antalya karayolunda 6 bin 500 araçta uygulama yaparken, uyarıları nedeniyle sorumluluk sahalarında kazaların yüzde 70 oranında azaldığını bildirdi.
 • 14:29Döşemealtı İlçesi'nde BayramlaşmaDöşemealtı İlçesi'nde BayramlaşmaAntalya’nın Döşemealtı İlçesi’nde Ramazan Bayramı dolayısıyla protokol ve vatandaş bayramlaştı.
 • 13:16Jandarmadan Tatile Gelen Sürücülere Bayram ÇikolatasıJandarmadan Tatile Gelen Sürücülere Bayram ÇikolatasıAntalya'da tatile ve akraba ziyaretine gelen sürücülere jandarma tarafından çikolata ve şekerleme ikram edildi.
 • 21:13Antalya Büyükşehir Belediyesi Meclis ToplantısıAntalya Büyükşehir Belediye Meclisi devam toplantısı, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel başkanlığında gerçekleştirildi.
 • 12:39Döşemealtı Belediyesinin İftar Sofralarına Rekor KatılımDöşemealtı Belediyesinin İftar Sofralarına Rekor KatılımAntalya Döşemealtı Belediyesi, bu yıl kurduğu iftar sofralarıyla hem Döşemealtı halkını buluşturdu hem de katılımcı rekoru kırdı.
 • 17:54Dösiad'tan Antalyaspor Yöneticilerini İftarDösiad'tan Antalyaspor Yöneticilerini İftarDöşemealtı Sanayici ve İşadamları Derneği (DÖSİAD) Antalyaspor yöneticilerine iftar yemeği verdi.
 • 12:57Akbem, Çocukları Geleceğe TaşıyorAntalya Büyükşehir Belediyesi Atatürk Kültür ve Bilgi Eğitim Merkezi (AKBEM) yaz kurslarında 3 bin 48 çocuk, 24 branşta eğitim alıyor.
 • 10:58AKBEM Yaz Kurslarıyla ÖğretiyorAKBEM Yaz Kurslarıyla ÖğretiyorAntalya Büyükşehir Belediyesi Atatürk Kültür ve Bilgi Eğitim Merkezi, yaz kurslarında 3 bin 48 çocuğa 24 farklı branşta eğitim veriyor.
 • 16:30Antalya'da Elektrik KesintileriAntalya’nın Serik ilçesi’nde cumartesi ve pazar günü sabah saat 06.00-17.59 saatleri arası olmak üzere 12’şer saat elektrik kesintisi yaşanacakAntalya’nın farklı ilçelerinde uygulanan planlı elektrik kesintileri devam ediyor.
 • 16:44Gazetecilere 'Vatan Haini' İftirasında Bulunan Ali Ergin Hakkında Suç DuyurusuGazetecilere 'Vatan Haini' İftirasında Bulunan Ali Ergin Hakkında Suç DuyurusuKatıldıkları programda Cihan Haber Ajansı ve Zaman gazetesine 'vatan haini' iftirasında bulunan Antalya Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Ali Ergin hakkında 5 ayrı maddeden suç duyurusunda bulunuldu.
 • 13:238. Sınıf Öğrencisinin Başarısı8. Sınıf Öğrencisinin BaşarısıAntalya’nın Döşemealtı İlçesi Dağ Ortaokulu 8’inci sınıf öğrencisi Hatice Yetiz, Hava Kuvvetleri Komutanlığı’nın düzenlediği resim yarışmasında Sabiha Gökçen Özel Ödülü’ne layık görüldü.
 • 15:55Başkan Turgay Genç, 1 Yıllık Çalışmalarını AnlattıBaşkan Turgay Genç, 1 Yıllık Çalışmalarını AnlattıDöşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, CHP İlçe Başkanlığı'nın düzenlediği Danışma Kurulu Toplantısında, belediyenin 1 yıllık icraatlarını anlattı.
 • 22:042018 Dünya Kupası Ön Eleme Maçları Kura Çekimini Eto'o Yapacak2018 Dünya Kupası Ön Eleme Maçları Kura Çekimini Eto'o YapacakAntalyaspor Kulübü Başkanı Gencer, Samuel Eto'o'nun, 2018 Dünya Kupası grup eleme maçları kura çekimini gerçekleştirecek futbolcu seçildiğini söyledi.
 • 14:29Döşemealtı Yaz Kursları'na Rekor KatılımDöşemealtı Yaz Kursları'na Rekor KatılımAntalya’nın Döşemealtı ilçesinde Yaz Kursları, düzenlenen törenle başladı.
 • 15:13Büyükşehir'den Engellilere Ücretsiz Yaz OkuluAntalya Büyükşehir Belediyesi’nin Döşemealtı Özel Büyükşehir Özel Eğitim Okulu ve Rehabilitasyon Merkezi engellilere yönelik ücretsiz yaz okulu açıyor.
 • 14:53Alanya'da Yol Çalışmaları Devam EdiyorAlanya'da Yol Çalışmaları Devam EdiyorAntalya Büyükşehir Belediyesi, ilçeler ve kırsal bölgelerdeki asfalt çalışmalarını sürdürüyor.
 • 11:11ATSO'dan "Kırsal Turizm Rehberi"ATSO, turizm faaliyetlerinin sahilden uzak iç kesimlere de taşınması amacıyla ilçeleri tek tek taradı ve kırsal turizmin gelişebileceği 105 kırsal alanı tespit etti.
 • 15:21Orköy Orman Köylülerini KalkındırıyorOrköy Orman Köylülerini KalkındırıyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kültür mantarı yetiştirme deposundan görüntü- Kültür mantarı toplayanlar- Kültür mantarı temizleyenler- Antalya Orman Bölge Müdürü Mustafa Türk'ün açıklamaları- Çiftçi Muhammet Kaplan'ın konuşması, ORKÖY orman köylülerini kalkındırıyor- Antalya'da 10 yılda bin 775 orman köylüsüne yaklaşık 14 milyon lira kredi desteğinde bulunuldu- Bu yıl da Antalyalı orman köylüleri için 2 milyon 187 bin 500 lira ödenek ayrıldı Antalya'da bin 775 orman köylüsü, Orman ve Köy İşleri (ORKÖY) Genel Müdürlüğünce sağlanan desteklerle alternatif geçim kaynaklarına kavuştu.
 • 13:53Orköy Orman Köylülerini KalkındırıyorAntalya'da bin 775 orman köylüsü, Orman ve Köy İşleri (ORKÖY) Genel Müdürlüğünce sağlanan desteklerle alternatif geçim kaynaklarına kavuştu.
 • 13:41Döşemealtı Killik-ahırtaş Yolu AsfaltlandıDöşemealtı Killik-ahırtaş Yolu AsfaltlandıAntalya Büyükşehir Belediyesi, Döşemealtı ilçesi Killik-Ahırtaş mahallelerinin 13 kilometrelik grup yolunu asfaltladı.
 • 13:07Döşemealtı'nda Mescit ve Camilere Ramazan TemizliğiDöşemealtı Belediyesi, ilçe genelindeki 59 cami ve bir mescidin temizliğini düzenli olarak yapmak üzere 5 kişilik ekip kurdu.
 • 11:42Döşemealtı Belediyesi Mescit ve Cami Temizleme Ekibi KurduDöşemealtı Belediyesi Mescit ve Cami Temizleme Ekibi KurduDöşemealtı Belediyesi, ilçe genelindeki 59 cami ile 1 mescitin temizliğini düzenli olarak yapmak üzere 2’si kadın toplam 5 kişiden oluşan özel bir ekip kurdu.
 • 11:20Motosikletle Otomobil ÇarpıştıMotosikletle Otomobil ÇarpıştıAntalya’da, motosikletle otomobilin çarpışmasıyla 18 yaşındaki bir genç hayatını kaybetti.
 • 15:00Daha Temiz Bir Döşemealtı İçin Belediye Vatandaş İşbirliğiDaha Temiz Bir Döşemealtı İçin Belediye Vatandaş İşbirliğiDöşemealtı ilçesinde yaşayan yerli ve yabancılardan oluşan bir grup, Döşemealtı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün desteğiyle çevre koruma bilincinin artırılması ve farkındalık oluşturmak için Düzlerçamı Termesos Alanı’ndaki ormanlık bölgede çöp topladı.
 • 16:24Özel Öğrencilerin Karne HeyecanıÖzel Öğrencilerin Karne HeyecanıDöşemealtı İlçesi Çıplaklı Büyükşehir Özel Eğitim Okulu ve Rehabilitasyon Merkezi’nin özel öğrencileri karne sevinci yaşadı.
 • 12:18Antalya Akdeniz Üniversitesi'nde Mezuniyet HeyecanıAntalya Akdeniz Üniversitesi'nde Mezuniyet HeyecanıAkdeniz Üniversitesi'nde mezuniyet heyecanı ANTALYA'da 60 bin öğrencinin eğitim gördüğü Akdeniz Üniversitesi'nden (AÜ) bu yıl toplam 8 bin 173 öğrenci mezun oldu.
 • 18:38Döşemealtı'na Sosyal Alan Yerine Konut YapılacakAntalya Büyükşehir Belediyesi Haziran Ayı Olağan Meclis toplantısı Antalya Su ve Atık Su İdaresi (ASAT) Binası Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.
 • 09:31Döşemealtı Belediyesi'nden Dev YatırımDöşemealtı Belediyesi'nden Dev YatırımDöşemealtı Belediyesi tarafından 1.5 Milyon Lira yatırım yapılarak kurulan Parke fabrikasında deneme üretimine başlandı.
 • 15:29Muratpaşa Belediyesinden Çevre ŞenliğiMuratpaşa Belediyesi Dünya Çevre Günü etkinliği çerçevesinde düzenlenen Çevre Şenliği'nde atık pil toplayan okullara, mavi bayrak almaya hak kazanan otel ve tesislere ödülleri verildi.
 • 15:26Muratpaşa'dan Çevre ŞenliğiMuratpaşa'dan Çevre ŞenliğiMuratpaşa Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü’nce Dünya Çevre Günü nedeniyle Değirmenönü Amfi Tiyatro’da Çevre Şenliği düzenlendi.
 • 12:20Milletvekili Genel Seçiminin ArdındanAntalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, milletvekili genel seçiminde AK Parti olarak üzüntülerinin tek başına iktidar yetkisini halktan alamamaları olduğunu belirterek, "Yine de halkın verdiği mesajları doğru okuyarak yolumuza devam edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın" ifadesini kullandı.
 • 11:55Türel'den Seçim DeğerlendirmesiTürel'den Seçim DeğerlendirmesiAntalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, yaptığı seçim değerlendirmesinde AK Parti’nin Antalya’nın 19 ilçesinden 16’sında birinci parti olarak çıktığını belirterek birinci olamadıkları ilçelerde ise ikinci parti olduklarını, Büyükşehir Belediyesi olarak kendilerine oy versin vermesin bütün vatandaşlara hizmet borçlarını ödemek için gece-gündüz çalışmaya devam edeceklerini söyledi.
 • 10:57Dağda Kaybolan 2 Liseliyi Gazeteciler BulduDağda Kaybolan 2 Liseliyi Gazeteciler BulduAntalya'da dün bisikletle doğa turuna çıkan 2 liseli, havanın kararmasıyla yolu şaşırınca kayboldu.
 • 10:49Döşemealtı Parke Fabrikasında Deneme ÜretimiDöşemealtı Belediyesi tarafından 1,5 milyon lira yatırım yapılarak kurulan parke fabrikasında deneme üretimine başlandı.
 • 10:35Döşemealtı Belediyesi'nden Dev YatırımDöşemealtı Belediyesi'nden Dev YatırımDöşemealtı Belediyesi tarafından 1.5 milyon lira yatırım yapılarak kurulan parke fabrikasında deneme üretimine başlandı.
 • 10:22Dağda Kaybolan 2 Liseliyi Gazeteciler BulduDağda Kaybolan 2 Liseliyi Gazeteciler BulduAntalya'da dün bisikletle doğa turuna çıkan 2 liseli, havanın kararmasıya yolu şaşırınca kayboldu.