05:2500
SON DAKİKA DÖŞEMEALTI HABERLERİ

Son Dakika Döşemealtı Haberleri

  Bakan Çavuşoğlu: Hastane, Adliye Yaptık, Saray Yapmayalım Mı?

  Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, yeni Cumhurbaşkanlığı Sarayı’yla ilgili eleştiriler için "Adliye sarayları, birinci sınıf hastaneler, yollar yapıyoruz. (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  Çavuşoğlu: 'Çözüm Sürecini Baltalamak İçin Her Fırsatı Kullananlar Var'

  Çavuşoğlu: "Çözüm Sürecini Baltalamak İçin Her Fırsatı Kullananlar Var"

  ANTALYA (AA) - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, AK Parti Döşemealtı İlçe Olağan Genel Kurulu'nda konuşma yaptı. (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Antalya'da Açıklaması

  "Amerika ile bazı konularda görüş ayrılığına düşebiliriz, onların her istediğine evet demeyebiliriz. Çünkü kendi çıkarlarımız var, kendi önceliklerimiz var ama genel anlamda düşüncelerimiz, politikalarımız örtüşür çünkü müttefikiz, ve model ortağıyız" "Çözüm sürecini baltalamak için her fırsatı kullananlar var, ana muhalefette var, yavru muhalefette var, onun yavrusu muhalefette de öyle. Kobani olaylarını bahane ederek insanları sokağa döktüler. (23 Kasım 2014 Pazar )

   

 

  Aysu Baceoğlu ve Fulden Uras Börek Açtı

  Aysu Baceoğlu ve Fulden Uras Börek Açtı

  Bu yıl 5'incisi düzenlenen Yöresel Ürünler Fuarı'nı (YÖREX) gezen eski manken ve şarkıcı Aysu Baceoğlu ile Fulden Uras, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) standında serpme börek açtı. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Kalkınma Bakanı Yılmaz, Antalya Valisi Türker'i Ziyaret Etti

  Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Akdeniz Üniversitesinde akademik yıl açılış töreninde verdiği ilk dersin ardından Antalya Valisi Muammer Türker'i makamında ziyaret etti. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Kalkınma Bakanı Yılmaz: Yapacak Çok İş Var

  Kalkınma Bakanı Yılmaz: Yapacak Çok İş Var

  Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Antalya'nın Türkiye'nin 2023 hedeflerine ciddi katkı veren bir il olacağını söyledi. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Başkan Sözen, Başarılı Sporcuları Ödüllendirdi

  Antalya Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, başarılı sporcuları cumhuriyet altını ile ödüllendirdi. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Başkan Sözen'den Başarılı Sporculara Altın

  Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, ilçede spor branşlarında dereceye giren sporcuları cumhuriyet altını ile ödüllendirdi. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Yerlikaya: 'Yeni Nesil Güreşçilerimiz Hem Eğitimli Hem de Başarılı'

  Yerlikaya: "Yeni Nesil Güreşçilerimiz Hem Eğitimli Hem de Başarılı"

  Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Yerlikaya: - "Belki gözden kaçmış olabilir ama yeni nesil güreşçilerimizin tamamı hem eğitimli hem kaliteli hem de ciddi başarılıdır"ANTALYA (AA) - Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Hamza Yerlikaya, "Belki gözden kaçmış olabilir ama yeni nesil güreşçilerimizin tamamı üniversite eğitimi açısından hem eğitimli, hem kaliteli hem de ciddi başarılı sporcularımızdır" dedi. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Atık Pil Toplayıp Laboratuvar Seti Kazandılar

  Atık Pil Toplayıp Laboratuvar Seti Kazandılar

  Döşemealtı Belediyesi tarafından düzenlenen "Atık Pilleri Toplayalım Hep Beraber Kazanalım" kampanyasında en fazla pil toplayan Kömürcüler İlköğretim Okuluna, fen bilgisi derslerinde kullanılmak üzere laboratuvar seti hediye edildi. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Yerlikaya Açıklaması

  Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Yerlikaya Açıklaması

  "Belki gözden kaçmış olabilir ama yeni nesil güreşçilerimizin tamamı hem eğitimli hem kaliteli hem de ciddi başarılıdır" (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Büyükşehir Bilgi Eğitim Merkezleri Ders Başı Yaptı

  Antalya Büyükşehir Belediyesi bilgi eğitim merkezlerinde yeni eğitim öğretim dönemi başladı. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Döşemealtı Pazaryeri Esnafına Tek Tip Kıyafet ve Yaka Kartı

  Döşemealtı Pazaryeri Esnafına Tek Tip Kıyafet ve Yaka Kartı

  Döşemealtı Belediyesi, 5957 Sayılı Hal Yasası’nın 13. Maddesi (I) fıkrasına göre bölgenin en büyük kapalı pazar yerinde hizmet veren pazarcı esnafına yönelik yaka kartı ve tek tip kıyafet uygulamasını başlattı. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Demre'de Camiler ve Din Görevlileri Haftası Kutlandı

  Demre'de Camiler ve Din Görevlileri Haftası Kutlandı

  Demre Müftülüğü ve Diyanet Sen Demre Şubesi, Camiler ve Din Görevlileri Haftası kapsamında Demre'de görev yapan din görevlilerine yemek verdi. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Antalya'da Engelli Sporcular Şenliği

  Antalya'da Engelli Sporcular Şenliği

  Antalya'da hizmet veren engelli derneklerinin de katıldığı şenlik büyük bir coşkuya sahne oldu. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Antalya'da 3,4 Büyüklüğünde Deprem

  Antalya'da 3,4 Büyüklüğünde Deprem

  Antalya'nın Döşemealtı ilçesinde 3,4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Engelli Sporcular Şenliği'nde Büyük Coşku

  Engelli Sporcular Şenliği'nde Büyük Coşku

  Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Döşemealtı Çıplaklı’da hizmet veren Büyükşehir Özel Eğitim Okulu ve Rehabitasyon Merkezi’nde “Engelli Sporcular Şenliği” düzenlendi. (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Döşemealtı'nda Kadın Personele Meme Kanseri Semineri

  Döşemealtı'nda Kadın Personele Meme Kanseri Semineri

  Antalya Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen kamu kurumlarındaki kadın çalışanlara yönelik meme kanseri bilgilendirme toplantısı Döşemealtı Belediyesi’nde yapıldı. (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Döşemealtı'nda 2 Günde 19 Deprem Meydana Geldi

  Döşemealtı'nda 2 Günde 19 Deprem Meydana Geldi

  Antalya’nın Döşemealtı ilçesinde 2 gün içerisinde 19 deprem meydana geldi. (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Döşemealtı Halkı Güreşlere Doydu

  Döşemealtı Halkı Güreşlere Doydu

  Döşemealtı Belediyesi tarafından bu yıl 9’uncusu düzenlenen "Nar Festivali" kapsamındaki Yağlı Pehlivan Güreşleri’ne vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Lara Birlik Projesi Meclisi Gerdi

  Antalya Büyükşehir Belediyesi Meclisi, eskiden Lara Birlik’e ait olan plaj alanının yeniden düzenlenerek 20 yıl süreyle işletilmesi veya işlettirilmesi konusunda ihale yapılabilmesi için Belediye Encümeni'ne yetki verdi. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  'Siz Halkçılık Söylemi Yaparsınız, Biz Halk İçin Çalışırız'

  "Siz Halkçılık Söylemi Yaparsınız, Biz Halk İçin Çalışırız"

  Antalya Belediye Başkanı Menderes Türel, Lara Plajlarının tartışıldığı Meclis toplantısında CHP grubuna, "Siz halkçılık söylemi yaparsınız biz halk için çalışırız." dedi. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  9. Döşemealtı Nar Festivali Yağlı Güreşleri

  9. Döşemealtı Nar Festivali Yağlı Güreşleri

  9. Döşemealtı Nar Festivali Yağlı Güreşleri- Finalde Hasan Cengiz'i yenen İsmail Balaban başpehlivan olduANTALYA (AA) - Bu yıl dokuzuncusu düzenlenen Döşemealtı Nar Festivali Yağlı Güreşlerinde İsmail Balaban, finalde Hasan Cengiz'i yenerek başpehlivanlığı kazandı. (12 Ekim 2014 Pazar )

   

  9. Döşemealtı Nar Festivali Yağlı Güreşleri

  Finalde Hasan Cengiz'i yenen İsmail Balaban başpehlivan oldu. (12 Ekim 2014 Pazar )

   

  Başpehlivan İsmail Balaban Oldu

  Başpehlivan İsmail Balaban Oldu

  Antalya’nın Döşemealtı Belediyesi tarafından 9’uncusu düzenlenen Nar Festivali yağlı pehlivan güreşlerinde başpehlivan İsmail Balaban oldu. (12 Ekim 2014 Pazar )

   

  Döşemealtı'nda Konser Ertelendi

  Döşemealtı'nda Konser Ertelendi

  Antalya’nın Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, 11-12 Ekim 2014 tarihleri arasında gerçekleştirecek olan 9.Geleneksel Döşemealtı Nar Festivali ve Yağlı Pehlivan Güreşleri’nin konser bölümünün 31 Ekim Cuma gününe ertelendiğini bildirdi. (10 Ekim 2014 Cuma )

   

  9. Döşemealtı Nar Festivali Yağlı Pehlivan Güreşleri

  9. Döşemealtı Nar Festivali Yağlı Pehlivan Güreşleri

  9. Döşemealtı Nar Festivali Yağlı Pehlivan Güreşleri- Döşemealtı Belediyesi tarafından düzenlenecek güreşlere 51 başpehlivan katılacak- Döşemealtı Belediye Başkanı Genç: - "Festivali, bölgemizin ve narımızın tanıtımı amacıyla düzenliyoruz"ANTALYA (AA) - 9. Döşemealtı Nar Festivali Yağlı Pehlivan Güreşleri, 12 Ekim Pazar günü yapılacak. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Nar Festivali'nde 500 Güreşçi Er Meydanına Çıkacak

  Nar Festivali'nde 500 Güreşçi Er Meydanına Çıkacak

  Antalya Döşemealtı Belediyesi tarafından düzenlenen 9. Nar Festivali Güreşleri’ne 51’i başpehlivan olmak üzere yaklaşık 500 güreşçinin katılacağı açıklandı. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

Manşet Haberleri

 • Ankara'da Taksi Ücretlerine Zam

  Ankara'da Taksi Ücretlerine Zam Ankara'da taksilerin taksimetre açılış ücreti 2,70 liradan 3,10 liraya, kilometre başına ücret de 2,40 liradan 2,70 liraya çıktı.

 • IŞİD, Kaçıracak Gazeteci Arıyor

  IŞİD, Kaçıracak Gazeteci Arıyor Taraf gazetesi yazarı Amberin Zaman, IŞİD terör örgütünün Türkiye sınırına yakın bölgede kaçıracak batılı gazeteci aradığını yazdı.

 • Kürşat Yılmaz Hastaneye Kaldırıldı

  Kürşat Yılmaz Hastaneye Kaldırıldı Tekirdağ Yüksek Güvenlikli F Tipi Cezaevi'nde bulunan yeraltı dünyasının ünlü isimlerinden Kürşat Yılmaz, yüksek tansiyon şikayetiyle hastaneye kaldırıldı.

[Hata Bildir]
29.11.2014 05:25:04. #1.12#