SON DAKİKA DÖŞEMEALTI HABERLERİ

Son Dakika Döşemealtı Haberleri

13:32
Döşemealtı Belediyesi Yörex'e Halısı, Narı ve Zeytiniyle Katıldı Döşemealtı Belediyesi, Anadolu kültürünü, gelenek ve göreneklerini bir çatı altında toplayan 5. Yöresel Ürünler Fuarı'na (YÖREX) halısı, narı ve zeytiniyle katılıyor.
13:27
Yörex'te 1 Tonun Üzerinde Nar Suyu İkram Edildi Antalya Ticaret Borsası önderliğinde düzenlenen Anadolu Kültürünü, gelenek ve göreneklerini bir çatı altında toplayan 5. Yöresel Ürünler Fuarı YÖREX’e, Döşemealtı Halısı, Narı ve Zeytiniyle katılan Döşemealtı Belediyesi kusursuz sunumu, çok özel standı ve misafirperverliğiyle her kesimden tam not aldı.
Yörex'te 1 Tonun Üzerinde Nar Suyu İkram Edildi
19:46
Kılıçdaroğlu: Böyle Bir Tablo Türkiye'ye Yakışmıyor Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 3 askerin şehit olduğu saldırıya ilişkin, "Son derece üzüntülüyüm. Böyle bir tablo Türkiye'ye yakışmıyor.
Kılıçdaroğlu: Böyle Bir Tablo Türkiye'ye Yakışmıyor
19:42
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Antalya'da Kılıçdaroğlu: "(Hakkari'deki silahlı saldırı ve Afyonkarahisar'daki kaza) Bugün iki üzücü olay, gerçekten bizi yürekten sarstı" "Böyle bir tablo, Türkiye’ye yakışmıyor.
19:01
Dösiad Oloğanüstü Genel Kurulu... Döşemealtı Sanayici ve İşadamları Derneği (DÖSİAD) olağanüstü genel kurul toplantısı yapıldı.
Dösiad Oloğanüstü Genel Kurulu...
14:41
Kültür ve Turizm Bakanı Çelik, Antalya'da Bakan Çelik, Vali Türker'i ziyaret etti.
18:29
Aysu Baceoğlu ve Fulden Uras Börek Açtı Bu yıl 5'incisi düzenlenen Yöresel Ürünler Fuarı'nı (YÖREX) gezen eski manken ve şarkıcı Aysu Baceoğlu ile Fulden Uras, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) standında serpme börek açtı.
Aysu Baceoğlu ve Fulden Uras Börek Açtı
17:22
Kalkınma Bakanı Yılmaz, Antalya Valisi Türker'i Ziyaret Etti Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Akdeniz Üniversitesinde akademik yıl açılış töreninde verdiği ilk dersin ardından Antalya Valisi Muammer Türker'i makamında ziyaret etti.
15:48
Kalkınma Bakanı Yılmaz: Yapacak Çok İş Var Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Antalya'nın Türkiye'nin 2023 hedeflerine ciddi katkı veren bir il olacağını söyledi.
Kalkınma Bakanı Yılmaz: Yapacak Çok İş Var
18:40
Başkan Sözen, Başarılı Sporcuları Ödüllendirdi Antalya Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, başarılı sporcuları cumhuriyet altını ile ödüllendirdi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 00:39:08. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA DÖŞEMEALTI HABERLERİ
[Hata Bildir]