SON DAKİKA DÖVİZ KURU HABERLERİ

Son Dakika Döviz Kuru Haberleri

 • 26 Eylül 2016 15:47Kurtulmuş Darbe Teşebbüsüne Kalkanlar 'Yenildik' Diyerek Kenara Çekilecek DeğilKurtulmuş Darbe Teşebbüsüne Kalkanlar 'Yenildik' Diyerek Kenara Çekilecek DeğilDha Ankara - Kurtulmuş Darbe teşebbüsüne kalkanlar 'Yenildik' diyerek kenara çekilecek değil (2)MOODY'S'İN YAPTIĞI DEĞERLENDİRME TAMAMİYLE SİYASİTÜRKİYE EKONOMİSİNİN NOTUNU DÜŞÜRMESİNİ HAYATIN SONU TELAKKİ ETMEYİZBAŞBAKAN Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, Moody's'in, Türkiye'nin kredi notuna ilişkin kararıyla ilgili Moody's'in yaptığı değerlendirme tamamıyla siyasi bir değerlendirmedir.
 • 26 Eylül 2016 15:29Kurtulmuş Darbe Teşebbüsüne Kalkanlar 'Yenildik' Diyerek Kenara Çekilecek DeğilKurtulmuş Darbe Teşebbüsüne Kalkanlar 'Yenildik' Diyerek Kenara Çekilecek DeğilDha Ankara - Kurtulmuş Darbe teşebbüsüne kalkanlar 'Yenildik' diyerek kenara çekilecek değil (2)MOODY'S'İN YAPTIĞI DEĞERLENDİRME TAMAMİYLE SİYASİTÜRKİYE EKONOMİSİNİN NOTUNU DÜŞÜRMESİNİ HAYATIN SONU TELAKKİ ETMEYİZBAŞBAKAN Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, Moody's'in, Türkiye'nin kredi notuna ilişkin kararıyla ilgili Moody's'in yaptığı değerlendirme tamamıyla siyasi bir değerlendirmedir.
 • 26 Eylül 2016 14:51Kurtulmuş: Darbe Teşebbüsüne Kalkanlar 'Yenildik' Diyerek Kenara Çekilecek Değil (2)Kurtulmuş: Darbe Teşebbüsüne Kalkanlar 'Yenildik' Diyerek Kenara Çekilecek Değil (2)"MOODY'S'İN YAPTIĞI DEĞERLENDİRME TAMAMİYLE SİYASİ"BAŞBAKAN Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, Moody's'in, Türkiye'nin kredi notuna ilişkin kararıyla ilgili "Moody's'in yaptığı değerlendirme tamamıyla siyasi bir değerlendirmedir.
 • 26 Eylül 2016 13:25Numan Kurtulmuş'tan Moody's'e Sert Tepki: İki Günde Ne DeğiştiNuman Kurtulmuş'tan Moody's'e Sert Tepki: İki Günde Ne DeğiştiBakanlar Kurulu sonrası açıklamalarda bulunan Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Moody's'in not indirmesiyle ilgili olarak "İki günde ne değişti. Bu bir algı operasyonudur." dedi.
 • 26 Eylül 2016 13:12Borsa Günün İlk Yarısında Yüzde 4,1 DüştüBorsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günün ilk yarısında yüzde 4,12 değer kaybederek sürekli müzayede işlemlerine verilen araya 76.471,27 puandan girdi.
 • 24 Eylül 2016 13:20Moody's'in Türkiye KararıMoody's'in Türkiye KararıKocaeli Üniversitesi (KOÜ) İktisat Bölümü Öğretim Üyesi ve Uluslararası Ekonomi Uzmanı Prof. Dr. Yusuf Bayraktutan, uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Moody's'in, Türkiye'nin kredi notunu "Baa3"ten "Ba1"e çekmesi ve not görünümünü "durağan" olarak nitelendirmesinin politik bir karar olduğunu söyledi.
 • 23 Eylül 2016 19:56Samsunspor Kulübü Başkanı Erkut Tutu: Transfer Yasağımız 5 Milyon Lira CivarındaSamsunspor Kulübü Başkanı Erkut Tutu: Transfer Yasağımız 5 Milyon Lira CivarındaSAMSUNSPOR Kulübü Başkanı Erkut Tutu, "Transfer yasağımız yaklaşık 5 milyon lira civarında.
 • 22 Eylül 2016 14:22Büyükyalı İstanbul, Basına TanıtıldıBüyükyalı İstanbul, Basına TanıtıldıEmlak Konut GYO güvencesiyle Özak GYO, Ziylan Grup ve Yenigün İnşaat’ın, İstanbul Kazlıçeşme’de hayata geçirdiği, ’Yeni şehircilik’ projesi Büyükyalı İstanbul, satış ofisinde gerçekleştirilen lansmanla tanıtıldı.
 • 22 Eylül 2016 10:26Türkiye'nin Yurt Dışı Varlıkları ArttıTürkiye'nin yurt dışı varlıkları temmuzda geçen yıl sonuna göre yüzde 7,1 artışla 224,9 milyar dolara ulaştı.
 • 20 Eylül 2016 15:36Merkez Bankası Beklenti Anketini AçıkladıMerkez Bankası Beklenti Anketini AçıkladıMerkez Bankası’nın Eylül ayı beklenti anketine göre doların TL karşısındaki yılsonu tahmini bir önceki anket dönemine göre değişmedi.
 • 20 Eylül 2016 15:29Merkez Bankası Eylül Ayı Beklenti AnketiMerkez Bankası Eylül Ayı Beklenti AnketiTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Beklenti Anketine göre, eylül ayına ilişkin cari ay sonu enflasyon beklentisi yüzde 0,71'den yüzde 0,72'ye yükseldi.
 • 13 Eylül 2016 16:34Poroşenko Tanrının İzniyle IMF Bize Kredi VerecekPoroşenko Tanrının İzniyle IMF Bize Kredi VerecekPoroşenko Tanrının izniyle IMF bize kredi verecekSonat KEREM KİEV, (DHA) -Ukrayna Devlet Başkanı Petro Poroşenko, ülkesinin ekonomik gidişatı için büyük umut bağlanan IMF kredisinin önemini vurgulamak için kameraların önünde istavroz çıkardı.
 • 09 Eylül 2016 17:05Avm'lerde Bazı Markaların Kepenk Kapattığı Haberleri Gerçek Değil"Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD) Yönetim Kurulu Başkanı Hulusi Belgü, bazı markaların alışveriş merkezlerinde kepenk kapattığına dair haberlerin gerçeği yansıtmadığını bildirdi.
 • 09 Eylül 2016 11:52Mmo: Sanayinin Borç Yükü AğırlaşıyorMmo: Sanayinin Borç Yükü AğırlaşıyorMAKİNA Mühendisleri Odası (MMO), her ay düzenli olarak hazırladıkları sanayinin sorunları raporunda sanayinin borç yükünün arttığını, firmaların aşırı ölçüde kredi-borç kullandıklarını ve döviz kurunun etkisiyle sanayide kırılganlıkların, kepenk kapatmaların yaşandığını belirtti.
 • 07 Eylül 2016 14:44Tekin, 15 Temmuz Öncesi ve Sonrasını DeğerlendirdiTekin, 15 Temmuz Öncesi ve Sonrasını DeğerlendirdiManisalı İşadamı Yüksek İnşaat Mühendisi, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Manisa Şubesi Kurucu Başkanı Abdullah Tekin, 15 Temmuz öncesi ve sonrasıyla ilgili olarak açıklamalarda bulundu.
 • 06 Eylül 2016 10:31Haziran ayında Nijerya para birimindeki değer kaybı%-40 olduEuler Hermes, Almanya, Nijerya, Filipinler ve Meksika'yı manşetine taşırken, ABD, Euro Bölgesi, Güney Afrika ve Tayvan'ı mercek altına aldığı Haftalık İhracat Risk Görünümü raporunu yayınladı.
 • 06 Eylül 2016 10:27Dolar/tl 2,94 Sınırına GerilediDolar/tl 2,94 Sınırına GerilediDolar/TL, küresel piyasalarda artan risk iştahı ile 2,9408'e geriledi Küresel piyasalarda petrol fiyatlarındaki yükselişle artan risk iştahı dolar talebini azaltırken, dolar/TL'nin de 2,9408'e kadar gerilemesini sağladı.
 • 06 Eylül 2016 09:23Viop'ta Endeks Kontratı Güne Yükselişle BaşladıViop'ta Endeks Kontratı Güne Yükselişle BaşladıBorsa İstanbul Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasasında (VİOP) ekim vadeli BIST 30 endeksine dayalı kontrat, güne yaklaşık yüzde 0,2 yükselişle başladı.
 • 06 Eylül 2016 09:11Küresel Piyasalar Yön ArayışındaKüresel Piyasalar Yön ArayışındaKüresel piyasalar perşembe günü açıklanacak Avrupa Merkez Bankası (ECB) kararları öncesinde karışık bir görünüm ortaya koyarken, bugün ve yarın veri odaklı bir seyir izleneceği belirtiliyor.
 • 05 Eylül 2016 16:47Ağustos Ayı Enflasyon RakamlarıAğustos Ayı Enflasyon RakamlarıBursa Sanayici ve İşadamları Derneği (BUSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Günal Baylan, ağustos ayı enflasyon rakamlarına ilişkin, "Temmuz ayı içinde gerçekleşen darbe girişimi sonrasında TCMB'nin almış olduğu tedbirlerin piyasa dalgalanmalarının sınırlanmasında rol oynadığı görülmüştür.
 • 05 Eylül 2016 14:12Ağustos Ayı Enflasyon RakamlarıKalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Tüketici Fiyat Endeksi'nin (TÜFE) üç aylık artışın ardından tekrar azalma eğilimine girmesinin, darbe girişimi sonrası ekonominin hızla normalleşme sürecine girdiğinin önemli bir göstergesi olduğunu bildirdi.
 • 05 Eylül 2016 13:36Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan: Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan: "Ekonomimiz Sağlam Temeller Üzerinde Yürümeye Devam Etmektedir"Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, “Hain darbe girişimine, ülkemize yönelik terör tehditlerine, küresel ekonomik durgunluğa ve FED’in uluslararası finans piyasalarında yarattığı belirsizliklere rağmen ekonomimiz sağlam temeller üzerinde yürümeye devam etmektedir” dedi.
 • 31 Ağustos 2016 15:02Merkez Bankası Ppk Toplantı Özeti: (2)Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Para Politikası Kurulunun (PPK) marjinal fonlama faizini düşürmek yoluyla sadeleşme yönünde ölçülü bir adım daha atılmasına karar verdiği bildirildi.
 • 31 Ağustos 2016 14:26Para Politikası Kurulu Toplantı Özeti AçıklandıTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) 23 Ağustos’ta yapılan Para Politikası Kurulu (PPK) Toplantı özetini açıkladı.
 • 27 Ağustos 2016 09:02Rusya Zor DurumdaRusya Zor DurumdaYılın başından bu yana yükselen petrol fiyatları yaklaşık 3 yıldır resesyonla boğuşan Rusya için olumlu olsa da, ülke ekonomisindeki toparlanmaya yönelik sinyaller zayıf kalmaya devam ediyor.