SON DAKİKA DSİ HABERLERİ

Son Dakika DSI Haberleri

20:53
Osmancık'tan Müsteşar Akça'ya Teşekkür Ziyareti AK Parti ilçe yönetimi ve Muhtar, Müsteşar Lütfü Akça'yı makamında ziyaret ederek yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti.
Osmancık'tan Müsteşar Akça'ya Teşekkür Ziyareti
19:13
Büyükşehir Belediye Başkanı Türel'den Alanya Yatırımları Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Alanya’da ASAT hizmet binasını açılışının ardından basın mensuplarıyla bir araya geldi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Türel'den Alanya Yatırımları
16:22
Tunca Nehri'nin Debisinin Artması Taşkın nedeniyle adada mahsur kalan köpekler kurtarılmayı bekliyor.
14:45
Ak Partili Milletvekillerinden Besni'ye Ziyaret AK Parti Grup Başkan Vekili Ahmet Aydın ve AK Parti Adıyaman milletvekillerinden Mehmet Erdoğan ile Salih Fırat, Adıyaman’ın Besni ilçesinde çeşitli ziyaretlerde bulundu.
Ak Partili Milletvekillerinden Besni'ye Ziyaret
11:48
Gediz'de Söğüt Tartışması Ege Bölgesi'nin en önemli akarsuyu Gediz'in Manisa'daki yatağının iyileştirilmesi kapsamında söğüt ve ılgın ağaçlarının kesilmesi çevrecilerin tepkisine neden oldu.
Gediz'de Söğüt Tartışması
10:55
Türel'den Manavgat'a Yatırım Müjdeleri Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Manavgat’ta alt yapıya 2 yılda 161 milyon liralık yatırım yapacaklarını açıkladı, ilçenin yeni yaşam alanı olacak Türkbeleni Projesi’ni tanıttı.
Türel'den Manavgat'a Yatırım Müjdeleri
04:48
Sağanak Nedeniyle Bazı Ev ve İş Yerlerini Su Bastı - Lüleburgaz ve Babaeski ilçelerinde etkili olan sağanak nedeniyle bazı ev ve iş yerlerini su bastı- Evlerinde mahsur kalan vatandaşları AFAD ekipleri kurtardı Kırklareli'nin Lüleburgaz ve Babaeski ilçelerinde sağanak etkili oldu.
Sağanak Nedeniyle Bazı Ev ve İş Yerlerini Su Bastı
03:11
Kırklareli'nde Sağanak Etkili Oldu Lüleburgaz ve Babaeski ilçelerinde etkili olan sağanak nedeniyle bazı ev ve iş yerlerini su bastı Evlerinde mahsur kalan vatandaşları AFAD ekipleri kurtardı.
10:47
Orkide Gediz Basketbolda İyi Başladı Orkide Gediz Üniversitesi Basketbol Takımı, antrenör değişikliği ve oyuncu takviyesiyle girdiği ligin ikinci yarısına galibiyetle başladı.
Orkide Gediz Basketbolda İyi Başladı
19:14
Türkiye Basketbol 2. Ligi Pertevniyal: 78 İstanbul DSİ: 73.
19:13
Artvin'de "Tabutlu" Protesto Artvin'in Yusufeli ilçesindeki vatandaşlar, Yusufeli Barajı nedeniyle yapılması planlanan yeni yerleşim yerlerinin inşaatının henüz başlamadığını belirterek, durumu taşıdıkları tabutlarla protesto etti.
18:43
Umman Sarayı Dağ Yamacında, Kaçak Saray Birinci Sınıf Tarım Alanında' CHP Burdur Milletvekili Ramazan Kerim Özkan, "Umman'ın sarayı dağ yamacında, kaçak saray ise birinci sınıf tarım arazisine yapıldı" diyerek Cumhurbaşkanlığı Sarayının yeri ile ilgili eleştiride bulundu.
Umman Sarayı Dağ Yamacında, Kaçak Saray Birinci Sınıf Tarım Alanında'
18:12
Yusufeliler'den Cenaze Namazlı, Tabutlu Eylem Artvin’in Yusufeli ilçesinde Yusufeli Barajı’nın yapımına başlamasıyla sular altında kalacak ilçede sorunlara dikkat çekmek amacıyla Yusufeli Sivil Toplum Platformu tarafından bugün bir miting düzenlendi.
Yusufeliler'den Cenaze Namazlı, Tabutlu Eylem
18:06
Sular Altında Kalacak Yusufeli'nde Tepki Mitingi Artvin'de Çoruh Nehri üzerine yapılacak Yusufeli Barajı'nın tamamlanmasıyla sular altında kalacak olan Yusufeli İlçesi'nde miting düzenlendi.
Sular Altında Kalacak Yusufeli'nde Tepki Mitingi
14:11
Ilısu Baraj İnşaatı Yılsonunda Bitiyor Hasankeyf'i su altında bırakacak olan Ilısu Barajı inşaatının yıl sonunda bitecek.
Ilısu Baraj İnşaatı Yılsonunda Bitiyor
12:42
Nurhak Kullar Göleti ve Sulaması Projesi Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun talimatlarıyla Nurhak Kullar Göleti ve Sulaması Projesinin kamulaştırma işlemlerine başlandığı söyledi.
10:32
Basketbol: Haftanın Programı Türkiye Basketbol Ligi'nde 17. hafta maçları yapılacak TKBL'de ikinci yarı 14. hafta maçlarıyla başlayacak.
Basketbol: Haftanın Programı
10:11
Kars-Digor-Tuzluca Bölünmüş Yolu'nun İhalesi Yapıldı AK Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan, Kars-Digor-Tuzluca bölünmüş yolunun ihalesinin yapıldığını belirtti.
Kars-Digor-Tuzluca Bölünmüş Yolu'nun İhalesi Yapıldı
14:40
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Açıklaması "2015 yılını sulama tesislerinde hamle yılı ilan ettik" "Bu yıl 2 milyon dekar münbit zirai araziyi suya kavuşturacağız. Böylece ülkemizde ekonomik olarak sulanabilir 85 milyon dekar zirai alanın 63 milyon dekarı sulamaya açılmış olacak"
14:15
DSİ Genel Müdürü Özkaldı Açıklaması "Hükümetimizin büyük desteğiyle son yıllarda, inşa edilmesi çok zor olan hatta 'yapılması mümkün değil' denilen pek çok projeyi aziz milletimizin hizmetine sunduk"
DSİ Genel Müdürü Özkaldı Açıklaması
13:00
Gürleyikli Çevreciler DSİ'nin Kapalı Boru Sulama Sistemine Karşı Köylerine kurulması planlanan hidroelektrik santraline karşı çıkarak bunu engelleyen ve kendilerine 'Gürleyik Avatarları' adını veren, Eskişehir'in Mihalıççık ilçesine bağlı Gürleyik Köyü'ndeki çevreciler, bu kez Devlet Su İşleri'nin (DSİ) kapalı boru sulama sistemine karşı çıkıyor.
Gürleyikli Çevreciler DSİ'nin Kapalı Boru Sulama Sistemine Karşı
12:23
DSİ Kanalları Tehlike Saçıyor Manisa’nın Şehzadeler ve Yunusemre ilçelerinin içinden geçen Devlet Su İşleri’ne (DSİ) ait sulama kanalları halk sağlığını tehdit ediyor.
DSİ Kanalları Tehlike Saçıyor
12:13
DSİ Kanalları Tehlike Saçıyor Manisa’nın Şehzadeler ve Yunusemre ilçelerinin içinden geçen Devlet Su İşleri’ne (DSİ) ait sulama kanalları halk sağlığını tehdit ediyor.
DSİ Kanalları Tehlike Saçıyor
10:25
Artvin İl Koordinasyon Kurulu Toplandı Artvin İl Koordinasyon Kurulunun 2015 yılı birinci dönem toplantısı Vali Kemal Cirit başkanlığında toplandı.
Artvin İl Koordinasyon Kurulu Toplandı
17:40
Zonguldak Köprü Faciasında Ölen 15 Kişi Anısına Anıt Zonguldak'ın Çaycuma İlçesi'nde, 6 Nisan 2012'deki köprü faciasında hayatını kaybeden 15 kişinin anısına, yıkılan köprünün yanına anıt yapıldı.
Zonguldak Köprü Faciasında Ölen 15 Kişi Anısına Anıt
16:50
Bingöl Belediyesi'nin Borcu 163 Milyon Lira Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, belediyenin 132 milyon 300 bin lira kredi, 9 milyon 950 bin lira üst yapı ve esnaf borcu, 21 milyon 400 bin lira da resmi borç olmak üzere 163 milyon 650 bin lira borcunun bulunduğunu söyledi.
Bingöl Belediyesi'nin Borcu 163 Milyon Lira
16:16
AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Yavuz Açıklaması "Haziran ayında yapılacak olan genel seçimlerde en çok oyu alan ilçe teşkilatı olacağız"
21:27
Diyarbakır'da GAP Toplantısı Düzenlendi Diyarbakır'da Güneydoğu Anadolu Projesi (GAP) Sulama ve Toplulaştırma toplantısı düzenlendi.
Diyarbakır'da GAP Toplantısı Düzenlendi
17:08
Köprü Faciasında Ölen 15 Kişi Anısına Anıt Zonguldak'ın Çaycuma İlçesi'nde, 6 Nisan 2012'deki köprü faciasında hayatını kaybeden 15 kişinin anısına, '6 Nisan Anıtı' yapıldı.
Köprü Faciasında Ölen 15 Kişi Anısına Anıt
16:14
Başkan Gürkan, Bazı Mahalle Muhtarları ile Biraraya Geldi Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, bazı mahalle muhtarları ile bir araya geldi.
Başkan Gürkan, Bazı Mahalle Muhtarları ile Biraraya Geldi
14:14
Diyarbakır U16 Futbol Müsabakaları Diyarbakır Kayapınar Belediyespor U16 futbol takımı, lig ikinci olarak bölge müsabakalarına katılma hakkını elde etti.
14:06
Muski Bodrum'a Kuyulardan Takviye Yapacak Devlet Su İşleri (DSİ) 21. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılacak olan, Geyik Barajı’ndan Bodrum yarımadasını besleyen ana isale hattındaki bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle Bodrum’da yaşanacak olan 15 günlük su kesintisi için Muğla Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon Genel Müdürlüğü (MUSKİ) ekipleri hazırlıklarını tamamladı.
Muski Bodrum'a Kuyulardan Takviye Yapacak
10:43
AK Parti'li Bozkurt: "Pamukluk Barajı'nın Yapımı Devam Ediyor" AK Parti Mersin Milletvekili Nebi Bozkurt, Mersin’in Tarsus ilçesinde yüklenici firmadan kaynaklanan sorunlar nedeniyle yapımına 4-5 ay ara verilen Pamukluk Barajı’nda, yeni yüklenici firma belirlenmesi için ihale sürecinin başladığını, isale hattı ihalesinin ise tamamlanarak, yetkili firmanın çalışmalara başladığını bildirdi.
23:39
Ergani'de Gençler Süper Diyarbakır 17 Yaş Altı Gençler Futbol Ligi'nde, Ergani Gençlerbirliği, Diyarbakır derbisinde DSİ Spor'u 1-0 yendi.
Ergani'de Gençler Süper
18:42
Bu Yıl Sondaj Çalışmaları Yarı Yarıya Düşecek" TPAO Üretim Müdürü Çetin, petrol fiyatlarındaki düşüş nedeniyle bu yıl sondaj çalışmalarının yarı yarıya düşeceğini belirtti.
18:41
Gümüşhane İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı Gümüşhane'de İl Koordinasyon Kurulu 2015 yılı ilk toplantısı Vali Yücel Yavuz başkanlığında yapıldı.
18:26
Anamur KKTC'ye Su Verecek Alaköprü Barajı Su Tutmaya Başladı KKTC'ye su verecek Alaköprü Barajı su tutmaya başladı Mithat ÜNAL/ ANAMUR(Mersin), (DHA) - KKTC'ye içme suyu sağlayacak olan Mersin'in Anamur İlçesi'ndeki Alaköprü Barajı'nda, kapakların indirilmesiyle su tutulmaya başladı.
Anamur KKTC'ye Su Verecek Alaköprü Barajı Su Tutmaya Başladı
16:58
KKTC Su Temin Projesi'nde Su Tutulmaya Başlandı KKTC Su Temin Projesi'nde su tutulmaya başlandı- KKTC'ye su sağlayacak proje kapsamında Türkiye tarafında yapımı tamamlanan Alaköprü Barajı'nda, su tutma işlemine başlandı Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğünce yürütülen ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne (KKTC) su sağlayacak KKTC Su Temin Projesi kapsamında Türkiye tarafında yapımı tamamlanan Alaköprü Barajı'nda su tutulmasına başlandı.
KKTC Su Temin Projesi'nde Su Tutulmaya Başlandı
16:27
Orman ve Su İşleri Bakanlığından Cibuti'ye Destek Su temin çalışmalarında kullanılmak üzere sondaj makinesi, kompresör, damper, dozer ve çeşitli ekipmanlar Cibutili yetkililere teslim edildi.
16:16
KKTC'ye Su Verecek Alaköprü Barajı Su Tutmaya Başladı KKTC'ye içme suyu sağlayacak olan Mersin'in Anamur ilçesindeki Alaköprü Barajında, kapakların indirilmesiyle su tutulmaya başladı.
KKTC'ye Su Verecek Alaköprü Barajı Su Tutmaya Başladı
14:09
KKTC Su Temin Projesinde Su Tutulmaya Başlandı KKTC'ye su sağlayacak proje kapsamında Türkiye tarafında yapımı tamamlanan Alaköprü Barajında, su tutma işlemine başlandı.
KKTC Su Temin Projesinde Su Tutulmaya Başlandı
12:49
21. Osman Erverdi Minikler Basketbol Şenliği Şampiyona Havasında Geçiyor 21. Osman Erverdi Minikler Basketbol Şenliği'nde ilk gün 8 maç yapıldı.
21. Osman Erverdi Minikler Basketbol Şenliği Şampiyona Havasında Geçiyor
01:08
Gökçeada Ek Çınarlı Deresi Taştı, Gökçeada'yı Sel Aldı Çanakkale'nin Gökçeada İlçesi'nde, gün boyu etkili olan yağmur saat 20.30 sıralarında yarım saat süreyle şiddetli sağanağa dönüşünce ilçe merkezinden geçen Çınarlı Deresi taştı.
Gökçeada Ek Çınarlı Deresi Taştı, Gökçeada'yı Sel Aldı
01:06
Çınarlı Deresi Taştı, Gökçeada'yı Sel Aldı Çanakkale'nin Gökçeada İlçesi'nde, gün boyu etkili olan yağmur saat 20.30 sıralarında şiddetli sağanağa dönüşünce ilçe merkezinden geçen Çınarlı Deresi taştı.
Çınarlı Deresi Taştı, Gökçeada'yı Sel Aldı
11:48
Mondi Melikşah, Ligin İkinci Yarısına Hazırlanıyor Türkiye Basketbol İkinci Ligi’nde (TB2L) mücadele eden Mondi Melikşah Üniversitesi hazırlık maçında Mamak Belediye Ankara DSİ’yi 71-62’lik skorla mağlup etti.
08:47
DSİ Bölge Müdürü Sabancı,yazır Göleti'nde İncelemelerde Bulundu DSİ 11. Bölge Müdürü Adil Sabancı, Tekirdağ'da incelemelerde bulundu.
DSİ Bölge Müdürü Sabancı,yazır Göleti'nde İncelemelerde Bulundu
23:51
İha Gündeme Getirdi, Cumhurbaşkanı Erdoğan Soruna El Attı AK Parti Çorum milletvekili Salim Uslu, Uğurludağ ilçesinde geçtiğimiz yıl yaşanan su sorununun İhlas Haber Ajansı’nın gündeme getirmesinin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından çözüme kavuşturulduğunu açıkladı.
İha Gündeme Getirdi, Cumhurbaşkanı Erdoğan Soruna El Attı
18:07
Kaya: "Mhp Türkiye'nin Çimentosu Demektir" MHP Genel Başkan Yardımcısı Kaya: - "Milliyetçi Hareket Partisi Türkiye'nin çimentosu demektir" MHP Genel Başkan Yardımcısı Atila Kaya, partilerinin "Türkiye'nin çimentosu" olduğunu söyledi.
Kaya: 'Mhp Türkiye'nin Çimentosu Demektir'
18:02
Şanlıurfa MHP Genel Başkan Yardımcısı Kaya: Sınırlarımız Yolgeçen Hanına Dönmüştür MHP Genel Başkan Yardımcısı Kaya: Sınırlarımız yolgeçen hanına dönmüştür MHP Genel Başkan Yardımcısı Atila Kaya, hükümetin dış politikasını eleştirirken, "Dış politika nedeniyle kavgalı olmadığımız hiçbir komşumuz kalmadı.
Şanlıurfa MHP Genel Başkan Yardımcısı Kaya: Sınırlarımız Yolgeçen Hanına Dönmüştür
17:04
MHP Genel Başkan Yardımcısı Kaya Açıklaması "Milliyetçi Hareket Partisi Türkiye'nin çimentosu demektir"
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 02.02.2015 00:45:39. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA DSİ HABERLERİ
[Hata Bildir]