SON DAKİKA DURSUNBEY HABERLERİ

Son Dakika Dursunbey Haberleri

15:35
Dursunbey'de Dere Köpürdü Balıkesir’in Dursunbey ilçesinde derenin köpürmesi ilginç bir görüntü oluştururken, mahalle sakinleri olayı endişeli gözlerle izledi.
Dursunbey'de Dere Köpürdü
14:45
Maden Mühendisleri Odası: Yaşanacak Maden Facialarının Sorumlusu AKP İktidarıdır TMMOB Maden Mühendisleri Odası, Meclis Komisyonu’ndan geçen Maden Kanunu tasarısının geri çekilmesini isteyerek, “Yaşanacak maden facialarının sorumluları AKP iktidarı ve maden kanununu birlikte hazırlayanlardır” uyarısında bulundu.
13:07
Tmmob: Yaşanacak Maden Facialarının Sorumluları AKP İktidarı ve Maden Kanununu Birlikte... Tmmob Maden Mühendisleri Odası, Maden Kanunu Tasarısı'nın işçi sağlığı ve iş güvenliği ile ilgili olarak hiçbir düzenlemeye yer vermediğini, tasarının derhal geri çekilmesi gerektiğini belirterek, "Yaşanacak maden facialarının sorumluları AKP iktidarı ve maden kanununu birlikte hazırlayanlardır" dedi.
08:24
Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Karayollarında Durum
13:01
Dursunbey Belediyesi Evde Sağlık Bakımı Hizmeti Verecek Dursunbey Belediyesi ve İlçe Toplum Sağlığı Merkezi Evde Bakım Hizmetleri kapsamında protokol imzaladı.
Dursunbey Belediyesi Evde Sağlık Bakımı Hizmeti Verecek
08:47
Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Karayollarında Durum
16:59
Sürü Sahipleri Kepenek Giydi Balıkesir İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ile İŞKUR tarafından ortaklaşa gerçekleştirilen "Sürü Yönetimi Elemanı" kursunu başarı ile tamamlayan katılımcılara sertifikaları verildi.
Sürü Sahipleri Kepenek Giydi
08:38
Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Karayollarında Durum
12:00
Balıkesir Milletvekilleri Yaşlıları Ziyaret Etti Balıkesir Milletvekilleri Ali Aydınlıoğlu ve Tülay Babuşçu Dursunbey’e kazandırılan Sevgi evini ve Belediyeyi ziyaret ettiler.
Balıkesir Milletvekilleri Yaşlıları Ziyaret Etti
09:37
Kara Yollarında Durum Kara yollarının bazı kesimlerinde heyelan, yol bakım ve onarımı nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
08:25
Kara Yollarında Durum Kara yollarının bazı kesimlerinde heyelan, yol bakım ve onarımı nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Kara Yollarında Durum
13:05
Enkaz Altında Kalmaktan Böyle Kurtuldu Balıkesir’in Dursunbey ilçesinde, bir restoranın kamelyasının karın ağırlığına dayanamayarak çökmesi güvenlik kameralarına yansıdı.
Enkaz Altında Kalmaktan Böyle Kurtuldu
14:10
Yurtta Kış Balıkesir'i Kütahya'ya bağlayan Dursunbey Tavşanlı karayolu, ulaşıma kapandı Dursunbey'de bazı iş yerlerinin çatıları, biriken kardan dolayı çöktü.
Yurtta Kış
13:54
Balıkesir'de Kar Esareti Balıkesir'de dün öğleden sonra etkili olan kar yağışı, Balıkesir ve ilçelerinin kırsal mahallelerini vurdu. 143 mahallenin yolu kapandı, 82 mahalleye ise elektrik verilemiyor.
Balıkesir'de Kar Esareti
11:37
9 İlde Okullar Tatil Edildi, Türkiye'de Hangi İllerde Okullar Tatil Hangi illerde okullar tatil. Etkili kar yağışı nedeniyle Bolu, Karabük, Bilecik, Balıkesir, Afyonkarahisar, Eskişehir, Uşak, Kütahya ve Antalya'da bazı okullar 13 Ocak Salı günü tatil edildi.
9 İlde Okullar Tatil Edildi, Türkiye'de Hangi İllerde Okullar Tatil
09:59
Dursunbey'de Restoranın Kamelyası Çöktü Balıkesir’in Dursunbey ilçesinde bir restoranın kamelyası karın ağırlığına dayanamayarak devrildi.
Dursunbey'de Restoranın Kamelyası Çöktü
08:38
Kara Yollarında Durum Kara yollarının bazı kesimlerinde yol yapım, bakım ve onarımı nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Kara Yollarında Durum
00:22
9 İlde Okullar Tatil Edildi Etkili kar yağışı nedeniyle Bolu, Karabük, Bilecik, Balıkesir, Afyonkarahisar, Eskişehir, Uşak, Kütahya ve Antalya'da bazı okullar 13 Ocak Salı günü tatil edildi.
9 İlde Okullar Tatil Edildi
00:20
Eğitime Kar Engeli Bolu, Karabük, Bilecik, Balıkesir, Afyonkarahisar ve Kütahya'da olumsuz hava koşulları nedeniyle okullar bir gün tatil edildi.
Eğitime Kar Engeli
22:20
Dursunbey'de Eğitime Kar Engeli Dursunbey ilçesinde, olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitime bir gün ara verildi.
Dursunbey'de Eğitime Kar Engeli
22:04
Dursunbey'de Okullar Tatil Edildi Balıkesir’in Dursunbey İlçesinde yoğun kar yağışı sebebi ile 13 Ocak Salı günü okullar tatil edildi.
Dursunbey'de Okullar Tatil Edildi
17:11
Yurtta Kış Balıkesir kent merkezinde, öğlen sağanağın ardından kar yağışı etkili olmaya başladı Kenti Bursa, Edremit Körfezi ile Bigadiç ve Savaştepe ilçelerine bağlayan karayollarında ulaşım güçlükle sağlanıyor.
02:13
Dursunbey'de Eğitime Kar Engeli Dursunbey'de, olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitime bir gün ara verildi.
17:43
Dursunbey'de Isıtmak İçin Yakılan Soba 5 Hayvanı Telef Etti Balıkesir'in Dursunbey ilçesinde çıkan yangında 5 küçükbaş hayvan telef olurken, zor şartlarda yaşayan hayvan sahibi yaşlı adama belediye sahip çıktı.
Dursunbey'de Isıtmak İçin Yakılan Soba 5 Hayvanı Telef Etti
16:57
Dursunbey'de Bir Araç Kundaklandı Balıkesir’in Dursunbey ilçesinde bir araç kundaklandı.
Dursunbey'de Bir Araç Kundaklandı
16:49
Tuzlama Yapan Kamyon Buzlanan Yolda Devrildi Balıkesir ile Dursunbey arasında ulaşımı sağlayan D-230 kara yolunda tuzlama yapan kamyon devrildi.
Tuzlama Yapan Kamyon Buzlanan Yolda Devrildi
14:10
Yurtta Kış Balıkesir'de 231 köy yolu ulaşıma açılmaya çalışılıyor, 13 mahalleye elektrik verilemiyor.
11:10
Aşırı Soğuk Hava Marmara ve Ege'yi Dondurdu Gece hava sıcaklıklarının, mevsim normallerinin yaklaşık 10 derece altında gerçekleştiği Marmara ve Ege'de dondurucu soğuklar yaşandı.
00:01
Eğitime Kar Engeli Gümüşhane, Rize, Bursa, Çorum, Uşak, Şırnak, Isparta, Kayseri, Tunceli, Muş, Hakkari, Malatya, Ordu ve Bitlis'te olumsuz hava şartları nedeniyle okullar tatil edildi.
Eğitime Kar Engeli
23:52
Balıkesir'de Eğitime Kar Engeli Balıkesir'in 7 ilçesinde ilk ve orta dereceli okulların tamamı, 3 ilçede ise taşımalı sistemle eğitim verilen kurumlar bir gün tatil edildi.
Balıkesir'de Eğitime Kar Engeli
18:36
Dursunbey'de Okullar Yarın da Tatil Edildi Balıkesir’in Dursunbey ilçesinde tüm okullar yarında tatil edildi.
Dursunbey'de Okullar Yarın da Tatil Edildi
17:53
Yurtta Kış Balıkesir'de 205 köy yolunun ulaşıma açılması için çalışmalar sürüyor.
17:39
Ağır Kış Şartlarında Cenaze Defin İşleri Aksamadan Devam Ediyor Dursunbey Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürlüğü, kırsal mahallelerdeki cenaze hizmetlerini ağır kış şartlarında dahi aralıksız sürdürüyor.
Ağır Kış Şartlarında Cenaze Defin İşleri Aksamadan Devam Ediyor
13:32
Balıkesir'de 159 Mahallenin Yolu Kapalı Balıkesir'de kar yağış hayatı olumsuz etkilemeye devam ederken, yüksek kesimlerdeki 29 mahallenin daha yolu kapandı.
Balıkesir'de 159 Mahallenin Yolu Kapalı
23:19
Eğitime Kar Engeli Kars, Osmaniye, Düzce, Bilecik, Ardahan, Balıkesir, Giresun, Burdur'da olumsuz hava şartları nedeniyle eğitime ara verildi.
Eğitime Kar Engeli
22:59
Balıkesir'de Eğitime Kar Engeli Balıkesir'in Kepsut ilçesinde kar yağışı nedeniyle ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün ara verildi.
13:32
Kar Balıkesir'i Yine Vurdu Balıkesir'de, etkili olan kar yağışı, kırsaldaki 130 mahallenin yolunun kapanmasına neden oldu.
Kar Balıkesir'i Yine Vurdu
11:17
Balıkesir Beyaza Büründü Balıkesir'de dün gece başlayan ve sabah saatlerinde etkisini artıran kar yağışı devam ediyor.
Balıkesir Beyaza Büründü
15:11
Karacalar ve Kuşlar İçin Doğaya Yem Bırakıldı Geçen hafta etkili yağışın ardından kar kalınlığının bir metreye ulaştığı Dursunbey'in yüksek kesimlerine yaban hayvanları için yiyecek desteğinde bulunuldu.
13:10
Balıkesir'de 30 Mahalleye 5 Gündür Elektrik Verilemiyor Geçen hafta etkili olan kar yağışının ardından Balıkesir'de 30 mahalleye elektrik halen verilemezken, kapanan köy yollarından 5'i açılmayı bekliyor.
Balıkesir'de 30 Mahalleye 5 Gündür Elektrik Verilemiyor
20:01
Soma'dan Kömür Gelmeyince İthal Kömüre Yöneldiler Manisa'da hava sıcaklıklarının düşmesiyle birlikte hareketlenme yaşanması beklenen Kömürcüler Sitesi'ni Soma faciası vurdu.
Soma'dan Kömür Gelmeyince İthal Kömüre Yöneldiler
13:41
Kaybolan Çoban Bulundu Balıkesir'de kaybolan çoban bulundu- Dursunbey ilçesinde 3 gün önce hayvanlarına yem vermek üzere ayrıldığı evine dönmeyen çobanın, yoğun kar nedeniyle ağılında mahsur kaldığı belirlendi Balıkesir'in Dursunbey ilçesinde 3 gündür kaybolan çoban, bulundu.
Kaybolan Çoban Bulundu
12:43
Dursunbey'de 50 Yerleşim Yerine Elektrik Verilemiyor Balıkesir’in Dursunbey ilçesinde yoğun kar yağışı bazı mahalleleri elektriksiz bıraktı.
Dursunbey'de 50 Yerleşim Yerine Elektrik Verilemiyor
12:03
Balıkesir'de 240 Köy Yolu Halen Kapalı Balıkesir’de karla mücadele köy yollarında sürüyor.
Balıkesir'de 240 Köy Yolu Halen Kapalı
10:27
Balıkesir'de Kaybolan Çoban Bulundu Dursunbey ilçesinde 3 gün önce hayvanlarına yem vermek üzere ayrıldığı evine dönmeyen çobanın, yoğun kar nedeniyle ağılında mahsur kaldığı belirlendi.
15:51
Dursunbey'de Kar Çatı ve Ağaçları Yıkıyor Balıkesir’in Dursunbey ilçesinde kar kalınlığı bir metreye yaklaşırken, ağaçlar devrilip, çatılar çöktü.
Dursunbey'de Kar Çatı ve Ağaçları Yıkıyor
15:07
Savaştepe'de Yollar Kapalı, Elektrik ve Su Yok Balıkesir'de iki gündür etkili olan kar yağışı en çok Savaştepe ilçesinde yaşayanları mağdur etti.
11:14
Yaşlı Adam Donmak Üzereyken Bulundu Balıkesir’in Dursunbey ilçesinde, yaşlı bir adam, donmak üzereyken karla mücadele ekipleri tarafından bulunarak son anda kurtarıldı.
Yaşlı Adam Donmak Üzereyken Bulundu
18:25
Başkan Yaralı ve Hamile Kadınları Makam Arabası ile Hastaneye Taşıttı Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan, bacağı kırılan bir kadın ile hamile bir kadını makam arabasıyla hastaneye götürdü.
Başkan Yaralı ve Hamile Kadınları Makam Arabası ile Hastaneye Taşıttı
17:41
Yurtta Kış Bandırma'da fırtına nedeniyle bazı ağaç ve elektrik direkleri devrildi Dursunbey'de karla kaplanan yolda devrilen traktörün sürücüsü öldü.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 20:29:11. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA DURSUNBEY HABERLERİ
[Hata Bildir]