SON DAKİKA DÜZCE HABERLERİ

Son Dakika Düzce Haberleri

10:34
Batı Karadeniz'de Balıkçılar Dip Avcılığına Yöneldi Batı Karadeniz'de balık avı için denize açılan balıkçılar, dip avcılığına yönelerek, salyangoz ve kum midyesi avlamaya başladı.
Batı Karadeniz'de Balıkçılar Dip Avcılığına Yöneldi
10:01
Akçakoca'da Model Uçak Kursu Devam Ediyor Akçakoca Türk Hava Kurumu Akçakoca Milli Eğitim Müdürlüğü Halk Eğitim Merkeziyle ortaklaşa açtıkları model uçak kursları Barboros Anadolu lisesinde devam ediyor.
Akçakoca'da Model Uçak Kursu Devam Ediyor
10:00
Müftü Selami Emen Aydınpınar Köyü Halkı ile Buluştu Düzce İl Müftüsü Selami Emen Aydınpınar köyünde düzenlenen, halk ve kurum temsilcilerinin bir araya geldiği toplantıya katıldı.
Müftü Selami Emen Aydınpınar Köyü Halkı ile Buluştu
09:59
Gençlik ve Spor Bakanı ile Görüştüler AK Parti Düzce Milletvekili Fevai Arslan, İl Başkanı Hikmet keskin ve Cumayeri Belediye Başkanı Recep Tuna Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç’ı ziyaret ederek destek istediler.
Gençlik ve Spor Bakanı ile Görüştüler
09:59
Boğaziçi Belediyesine Ambulans Düzce'nin Boğaziçi Beldesine Sağlık Bakanlığının bağışladığı ambulans, Düzce İl Sağlık Müdürlüğü tarafından teslim edildi.
Boğaziçi Belediyesine Ambulans
09:59
Deskkkop'tan AK Parti İl Başkanına Hayırlı Olsun Ziyareti Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi (DESKKKOP) Başkanı Ertan Taşlı ve yönetimi AK Parti Düzce İl Başkanı seçilen Hikmet Keskin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Deskkkop'tan AK Parti İl Başkanına Hayırlı Olsun Ziyareti
09:59
Düzce İtfaiyesi 2014 Yılında 29 Hayvan Kurtardı Düzce İtfaiyesi 2014 yılında kuyuya düşen, sıkışan 29 hayvanı da bulundu yerden kurtardı.
Düzce İtfaiyesi 2014 Yılında 29 Hayvan Kurtardı
09:58
Balık Fiyatları Tavan Yaptı Havalar ısındı balık fiyatları düşmedi.
Balık Fiyatları Tavan Yaptı
18:10
MHP'li Yalçın: İbrahim Korkmaz'ın Devlet Bahçeli Hakkındaki Sözleri Psikolojik Sorunları Olduğunun... Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Gaziantep Milletvekili Prof. Dr. E. Semih Yalçın, AK Parti Düzce Milletvekili İbrahim Korkmaz'ın "Hazret kelimesini kullanmışım gene kullanırım, bir daha kullanırım, yine kullanırım. AK Parti'nin bir vekili olarak, AK Parti'yi sıkıntıya sokacak bir yanlışım varsa bedelini öderim" sözlerini eleştirdi.
16:10
Doğu Marmara'da 2014 Yılında 69,359 Konut Satıldı Doğu Marmara'yı kapsayan Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bolu ve Yalova illerinde 2014 yılında 69,359 konut satıldı.
15:47
MHP Ankara Milletvekili Yeniçeri Açıklaması "(Meclis'teki Yüce Divan oylaması) 50'ye yakın AKP milletvekilinin 'yolsuzluk var, Yüce Divan'a gitsinler' yönünde oy kullanmasını ihanet olarak nitelemek vahim bir durumdur"
15:42
Okullarda Karne Heyecanı Karabük, Düzce, Bolu ve Çankırı'da ilk ve ortaokullarda okuyan öğrenciler, karne almanın heyecanını yaşadı.
Okullarda Karne Heyecanı
15:41
MHP Grup Başkanvekili Vural Açıklaması "Meclis Soruşturma Komisyonu raporu zamanında TBMM Başkanlığı'na sunulmamıştır.
15:41
Onur Özen MHP'den Adaylığını Açıkladı Yaklaşan il kongresi öncesi Milliyetçi Hareket Partisinde bir başkan adayı daha adaylığını açıkladı.
Onur Özen MHP'den Adaylığını Açıkladı
15:26
Düzce'de Motosikletle Otomobil Çarpıştı: 1 Yaralı Düzce'de sürücüsünün direksiyon kontrolünü yitirdiği motosiklet, otomobille kafa kafaya çarpıştı.
Düzce'de Motosikletle Otomobil Çarpıştı: 1 Yaralı
15:15
MHP'den AK Parti Milletvekili Korkmaz'a Tepki Genel Başkan Yardımcısı Yalçın: ''TBMM çatısı altında yaptığı külhanca açıklamaların, bir milletvekiline ait olduğunu düşünmek zordur''
14:59
1chp'li Özkes: Maalesef Düzce'den Bir Yalancı Peygamber Daha Çıktı CHP'li Özkes: Maalesef Düzce'den bir yalancı peygamber daha çıktı CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, AK Parti Düzce Milletvekili İbrahim Korkmaz'ın sözlerini eleştirdi.
1chp'li Özkes: Maalesef Düzce'den Bir Yalancı Peygamber Daha Çıktı
14:59
CHP'li Özkes: Maalesef Düzce'den Bir Yalancı Peygamber Daha Çıktı CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, AK Parti Düzce Milletvekili İbrahim Korkmaz'ın sözlerini eleştirdi.
CHP'li Özkes: Maalesef Düzce'den Bir Yalancı Peygamber Daha Çıktı
14:49
Mhp, AK Parti Düzce Milletvekili İbrahim Korkmaz'ı İkaz Etti AK Parti Milletvekili İbrahim Korkmaz’ın MHP Genel Başkanı Bahçeli için sarf ettiği sözler MHP Genel Merkezi’nde tepki ile karşılandı.
14:34
Kutsal Topraklara Dualarla Yolcu Edildiler Düzce’nin Cumayeri ilçesinden Kutsal topraklara gidecek olan kafile dualarla gönderildi.
Kutsal Topraklara Dualarla Yolcu Edildiler
14:26
Hz. İbrahim Benim, Hz. Muhammed Kardeşim Demek Küfürdür, Söyleyen Kafir Olur" CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, Meclis'te basın toplantısı düzenledi.
14:11
Kaldırımda Yürürken Bacağından Vuruldu Düzce'de kaldırımda yürürken dizine isabet eden kurşunla yaralanan Mesut N. tedavi altına alınırken, polis ateş eden kişiyi tespit etmek için çalışma başlattı.
Kaldırımda Yürürken Bacağından Vuruldu
14:04
İhsan Özkes: Maalesef Düzce'den Bir Yalancı Peygamber Daha Çıktı Chp İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, AK Parti Düzce Milletvekili İbrahim Korkmaz'ın sözlerini eleştirdi.
14:02
Kocaali, Emitt 2015'Te Ziyaretçilerini Ağırlıyor Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda Sakarya Valiliği'nin içerisinde stand açan "Turizm'in Parlayan Yıldızı" Kocaali Belediyesi; ziyaretçilerini ağırlıyor.
Kocaali, Emitt 2015'Te Ziyaretçilerini Ağırlıyor
13:13
Samsun'da 38 Adet Geyik Var Orman ve Su İşleri 11. Bölge Müdürü Mehmet Sıddık Kılınçer, Kunduz Geyik Üreme İstasyonu’nda 38 adet geyik bulunduğunu ve 2014 yılında 6 adet kızıl geyiği doğaya saldıklarını söyledi.
Samsun'da 38 Adet Geyik Var
13:06
CHP İstanbul Milletvekili Özkes Açıklaması "Hz Muhammed yaşamış olsa Hz Muhammed'e savaş açardı bunlar.
12:32
Düzce'de 68 Bin 108 Öğrenci Karne Aldı Düzce’de 2014-2015 eğitim-öğretim yılının ilk yarısının tamamlanmasının ardından öğrencilere protokol tarafından karneleri verildi.
Düzce'de 68 Bin 108 Öğrenci Karne Aldı
12:07
Miniklerden Büyük Gösteri Su Damlası Anaokulunun minik öğrencileri tarafından sunulan İngilizce gösterilen izleyenleri büyüledi.
Miniklerden Büyük Gösteri
11:21
Düzce İgm Denetim Komisyonu Çalışmalarını Sürdürüyo Düzce İl Genel Meclisi Denetim Komisyonu çalışmalarını sürdürüyor.
Düzce İgm Denetim Komisyonu Çalışmalarını Sürdürüyo
11:19
Öğrencilerin Hatice Ablası Düzce'de iki çocuğunu sabahları okula bıraktığı yıllarda servis şoförü olmaya karar veren Hatice İnci, 13 yıldır kentin sokaklarında direksiyon sallıyor.
Öğrencilerin Hatice Ablası
11:16
Vergi Borcuna En Sadık İl Kocaeli Sanayi kenti Kocaeli, 2014'te yüzde 91,8'lik tahsilat oranıyla vergi toplamada en iyi performans sergileyen il oldu.
11:01
Akçakoca'da Çiftlik Yangını Düzce’nin Akçakoca ilçesinde bir çiftlikte çıkan yangında binlerce tavuk telef oldu.
11:00
Düzce Öğrencilerin Hatice Ablası Öğrencilerin Hatice ablası DÜZCE'de iki çocuğunu sabahları okula bıraktığı yıllarda servis şoförlüğü yapmaya karar veren kentin tek bayan servis şoförü 34 yaşındaki Hatice İnci, öğrencilerin gönlüne taht kurdu.
Düzce Öğrencilerin Hatice Ablası
10:57
Akçakoca'da Hakim ve Savcılardan Ormancılara Seminer Bolu Orman Bölge Müdürlüğü tarafından Orman Muhafaza memurlarına yönelik eğitim seminerlerinin ikinci gününde, Akçakoca Adliyesi hakim ve savcıları orman muhafaza memurlarına bilgiler verdi.
Akçakoca'da Hakim ve Savcılardan Ormancılara Seminer
10:43
EMİTT Fuarında Akçakoca Standı Doldu Taştı İstanbul Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında Karadeniz'in şirin ilçesi Akçakoca'nın tanıtıldığı stant yoğun ilgi gördü.
EMİTT Fuarında Akçakoca Standı Doldu Taştı
10:16
Aşçılar, Şekillendirdikleri Bal Kabaklarıyla Görsel Şölen Sunuyor Bal kabağıyla tanınan Batı Karadeniz'deki otelde görevli aşçılar, heykeltıraş inceliğiyle bal kabaklarından insan ve hayvan figürleri yapıyor.
Aşçılar, Şekillendirdikleri Bal Kabaklarıyla Görsel Şölen Sunuyor
22:48
Düzce'de Tavuk Çiftliğinde Yangın Akçakoca ilçesinde tavuk çiftliğinde çıkan yangında 14 bin tavuk telef oldu.
21:02
Kümeste Çıkan Yangında 14 Bin Tavuk Telef Oldu Düzce'nin Akçakoca ilçesi'nde kümeste çıkan yangında 14 bin tavuk telef oldu.
Kümeste Çıkan Yangında 14 Bin Tavuk Telef Oldu
19:42
AK Parti'li Korkmaz: 'Hazret' Kelimesi Türkçede 'Bey' Anlamında '90 yıllık reklam arası' tartışmalarına AK Parti Milletvekili İbrahim Korkmaz da ortak oldu.
19:27
Kaynaşlı'da Fabrika İşçilerinden Eylem Düzce'nin Kaynaşlı ilçesinde faaliyet gösteren bir tekstil fabrikasının çalışanları, yaklaşık 2 aydır maaşlarını alamadıkları gerekçesiyle eylem yaptı.
Kaynaşlı'da Fabrika İşçilerinden Eylem
19:15
Düzce'de MHP Binasında İlginç Pankart Düzce'de MHP'liler parti binasına astıkları ilginç pankartla TBMM'de dün 4 bakanla ilgili yapılan Yüce Divan oylamasını protesto etti.
Düzce'de MHP Binasında İlginç Pankart
18:37
Düzce'de Fabrika İşçilerinden Eylem Düzce'nin Kaynaşlı ilçesinde bir fabrikanın çalışanları, yaklaşık 2 aydır maaşlarını alamadıkları gerekçesiyle eylem yaptı.
18:34
Düzce'de MHP Binasına İlginç Pankart Düzce'de MHP'liler parti binasına astıkları ilginç pankartla TBMM'de dün 4 bakanla ilgili yapılan Yüce Divan oylamasını protesto etti.
Düzce'de MHP Binasına İlginç Pankart
18:28
AK Parti Düzce Milletvekili Korkmaz Açıklaması "(Sosyal medyadan paylaştığı 'hazret' kelimesi) Ben burada ironi yaptım. Yılbaşı gecesinin bizim örf ve adetlerimize uymadığını bir şekilde kritik ettim. Bunu da facebook hesabımda açık olarak yazdım" "Hazret kelimesini Allah ve Peygamber için hiçbir Arap kullanmaz, bizden başka böyle bir kullanımı yoktur.
18:19
AK Parti'li Korkmaz'dan 'Hazreti' Kelimesi Üzerinden Kendisi Eleştiren CHP ve MHP Liderlerine Sert... Ak Parti'li korkmaz'dan 'Hazreti' kelimesi üzerinden kendisi eleştiren CHP ve MHP liderlerine sert cevap Ak Parti Düzce Milletvekili İbrahim Korkmaz, sosyal paylaşım sitesi Facebook hesabına yazdığı 'Hazreti' kelimesi üzerinden kendisi eleştiren CHP ve MHP liderini sert bir dille eleştirdi.
AK Parti'li Korkmaz'dan 'Hazreti' Kelimesi Üzerinden Kendisi Eleştiren CHP ve MHP Liderlerine Sert...
18:13
AK Partili Vekil Korkmaz'dan Muhalefet Liderlerine Ağır Sözler Kendisine 'Hazreti İbrahim' diyen AK Partili vekil Korkmaz, sözlerinin arkasında olduğunu ifade ederek, kendisini eleştiren Bahçeli ve Kılıçdaroğlu'na ağır sözler söyledi.
AK Partili Vekil Korkmaz'dan Muhalefet Liderlerine Ağır Sözler
18:10
AK Parti'li Korkmaz'dan 'Hazreti' Kelimesi Üzerinden Kendisi Eleştiren CHP ve MHP Liderleri Sert... Ak Parti Düzce Milletvekili İbrahim Korkmaz, sosyal paylaşım sitesi Facebook hesabına yazdığı 'Hazreti' kelimesi üzerinden kendisi eleştiren CHP ve MHP liderini sert bir dille eleştirdi.
AK Parti'li Korkmaz'dan 'Hazreti' Kelimesi Üzerinden Kendisi Eleştiren CHP ve MHP Liderleri Sert...
17:58
Ak Partili Vekilden Kılıçdaroğlu ve Bahçeli'ye Sert Eleştiri AK Parti Düzce Milletvekili İbrahim Korkmaz, "Hazret kelimesini kullanmışım gene kullanırım, bir daha kullanırım, yine kullanırım. AK Parti’nin bir vekili olarak, AK Parti’yi sıkıntıya sokacak bir yanlışım varsa bedelini öderim" dedi.
Ak Partili Vekilden Kılıçdaroğlu ve Bahçeli'ye Sert Eleştiri
17:52
Düzce'de "Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Olacak" Kampanyası Düzce'de " Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Olacak" kampanyası düzenlendi.
16:53
Düzce 16 Türk Devletinin Bayrakları Okul Koridorunda Dalgalanıyor Düzce'de TOKİ Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu'nun içerisine 16 Türk devletinin bayraklarının asılması ilginç görüntüler oluştururken öğretmenleri öğrencilerine bayrakların tarihçesini anlattı.
Düzce 16 Türk Devletinin Bayrakları Okul Koridorunda Dalgalanıyor
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 06:16:41. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA DÜZCE HABERLERİ
[Hata Bildir]