SON DAKİKA DÜZCE HABERLERİ

Son Dakika Düzce Haberleri

14:59
CHP'li Özkes: Maalesef Düzce'den Bir Yalancı Peygamber Daha Çıktı CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, AK Parti Düzce Milletvekili İbrahim Korkmaz'ın sözlerini eleştirdi.
CHP'li Özkes: Maalesef Düzce'den Bir Yalancı Peygamber Daha Çıktı
14:49
Mhp, AK Parti Düzce Milletvekili İbrahim Korkmaz'ı İkaz Etti AK Parti Milletvekili İbrahim Korkmaz’ın MHP Genel Başkanı Bahçeli için sarf ettiği sözler MHP Genel Merkezi’nde tepki ile karşılandı.
14:34
Kutsal Topraklara Dualarla Yolcu Edildiler Düzce’nin Cumayeri ilçesinden Kutsal topraklara gidecek olan kafile dualarla gönderildi.
Kutsal Topraklara Dualarla Yolcu Edildiler
14:26
Hz. İbrahim Benim, Hz. Muhammed Kardeşim Demek Küfürdür, Söyleyen Kafir Olur" CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, Meclis'te basın toplantısı düzenledi.
14:11
Kaldırımda Yürürken Bacağından Vuruldu Düzce'de kaldırımda yürürken dizine isabet eden kurşunla yaralanan Mesut N. tedavi altına alınırken, polis ateş eden kişiyi tespit etmek için çalışma başlattı.
Kaldırımda Yürürken Bacağından Vuruldu
14:04
İhsan Özkes: Maalesef Düzce'den Bir Yalancı Peygamber Daha Çıktı Chp İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, AK Parti Düzce Milletvekili İbrahim Korkmaz'ın sözlerini eleştirdi.
14:02
Kocaali, Emitt 2015'Te Ziyaretçilerini Ağırlıyor Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda Sakarya Valiliği'nin içerisinde stand açan "Turizm'in Parlayan Yıldızı" Kocaali Belediyesi; ziyaretçilerini ağırlıyor.
Kocaali, Emitt 2015'Te Ziyaretçilerini Ağırlıyor
13:13
Samsun'da 38 Adet Geyik Var Orman ve Su İşleri 11. Bölge Müdürü Mehmet Sıddık Kılınçer, Kunduz Geyik Üreme İstasyonu’nda 38 adet geyik bulunduğunu ve 2014 yılında 6 adet kızıl geyiği doğaya saldıklarını söyledi.
Samsun'da 38 Adet Geyik Var
13:06
CHP İstanbul Milletvekili Özkes Açıklaması "Hz Muhammed yaşamış olsa Hz Muhammed'e savaş açardı bunlar.
12:32
Düzce'de 68 Bin 108 Öğrenci Karne Aldı Düzce’de 2014-2015 eğitim-öğretim yılının ilk yarısının tamamlanmasının ardından öğrencilere protokol tarafından karneleri verildi.
Düzce'de 68 Bin 108 Öğrenci Karne Aldı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 12:56:47. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA DÜZCE HABERLERİ
[Hata Bildir]