01:4100
SON DAKİKA DÜZCE HABERLERİ

Son Dakika Düzce Haberleri

  Düzce Ticaret Borsası

  Düzce Ticaret Borsası

  Kabuklu tombul fındığın kilogramı ortalama 14,64 liradan işlem gördü. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Sektörel Performans Değerlendirme Organizasyonu

  Sektörel Performans Değerlendirme Organizasyonu

  Sakarya, Kocaeli, Düzce, Bolu ve Yalova'daki ticaret ve sanayi odalarının katılımıyla düzenlenecek organizasyonun tanıtım toplantısı, SATSO'nun ev sahipliğinde gerçekleştirildi SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Kösemusul: "Organizasyonumuzla firmalarımızın kendilerini bulundukları sektörlerle kıyaslayabilmelerini. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Düzce'de Soygun Anı Güvenlik Kamerasında

  Düzce'de Soygun Anı Güvenlik Kamerasında

  Düzce'de akaryakıt istasyonundan silah zoruyla 19 bin lirayı alıp kaçan 2 şüpheli yakalanırken, soygun anı güvenlik kamerasınca kaydedildi. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Düzce İli Biyolojik Çeşitlilik ve Tür İzleme Projesi Çalıştayı

  Orman ve Su İşleri Bakanlığı ile Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen "Düzce İli Biyolojik Çeşitlilik ve Tür İzleme Projesi Çalıştayı, Düzce Üniversitesi (DÜ) Orman Fakültesinde gerçekleştirildi. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Düzce'de Soygun Anı Güvenlik Kamerasında

  Akaryakıt istasyonundaki görevliyi silah tehdidiyle etkisiz hale getirerek 19 bin lirayı alıp kaçan 2 şüpheli yakalandı Soygun anı güvenlik kamerasına yansıdı. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Sektörel Performans Değerlendirme Organizasyonu Tanıtım Toplantısı Yapıldı

  Sektörel Performans Değerlendirme Organizasyonu Tanıtım Toplantısı Yapıldı

  PwC Türkiye, CNN Türk, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı ve Doğu Marmara ABİGEM A.Ş. ortaklığında, Doğu Marmara Bölgesi’nde yer alan Kocaeli Sanayi Odası, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası ve işbirliğinde başarılı sanayi kuruluşlarını ödüllendirmek amacıyla, 2008 yılından bu yana “Sektörel Performans Değerlendirme” organizasyonu düzenliyor. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Oğlunun Nişanında Kalp Krizi Geçirip Öldü

  Ankara'dan oğlunun nişanı için Düzce'ye giden kişi, tören bitiminde kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.11.2014 01:41:49. #1.12#