SON DAKİKA DÜZİÇİ HABERLERİ

Son Dakika Düziçi Haberleri

14:53
Okü Sinerji Kulübü Osmaniye'de 4 Okula Kütüphane Kazandırdı Çukurova Üniversitesi’nin (ÇÜ) 40. yıl etkinlikleri kapsamında başlatılan "40. Yıla 40 Kütüphane” projesi yürütücülerinden Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi (OKÜ) Sinerji Kulübü tarafından yapılan çalışmalar neticesinde Osmaniye’de 4 okula kütüphane kazandırıldı.
Okü Sinerji Kulübü Osmaniye'de 4 Okula Kütüphane Kazandırdı
16:49
Kuraklık ve Soğuktan Etkilenen Çiftçilerin Kredi Borçlerına Erteleme Düziçi'nde kuraklık ve aşırı soğuktan zarar gören çiftçilerin Ziraat Bankası veya Tarım Kredi Kooperatifine olan borçları 1 yıl süreyle ertelenecek.
Kuraklık ve Soğuktan Etkilenen Çiftçilerin Kredi Borçlerına Erteleme
10:29
Düldül Dağı'na Teleferik Projesi Tanıtım Toplantısı Yapıldı Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA) doğrudan faaliyet desteği programı kapsamında, Osmaniye Korkutata Üniversitesi (OKÜ) Mühendislik Fakültesi ve Osmaniye İl Özel İdaresi ile ortaklaşa yürütülen Düziçi Düldül Dağı'na teleferik projesi tanıtım toplantısı yapıldı.
Düldül Dağı'na Teleferik Projesi Tanıtım Toplantısı Yapıldı
13:05
Düldül Dağı'na "Soma" Yürüyüşü Osmaniye'de, dağcı ve doğaseverlerden oluşan bir grup, Soma'da hayatını kaybeden madencileri anmak amacıyla Düldül Dağı'nın zirvesine trmandı.
13:45
Şahinbeyli Küçük Şahinler Yarı Finallerde Gaziantep’te düzenlenen Küçük Erkekler Voleybol Grup maçlarında tüm rakiplerini yenen Şahinbey Belediyesi’nin küçük Şahinleri Türkiye yarı finallerine yükseldi.
Şahinbeyli Küçük Şahinler Yarı Finallerde
12:55
Voleybol Şahinbey Belediye Gençlik spor Voleybol küçük erkek takımı, Türkiye yarı finallerinde.
14:32
İmam ve Müezzinlere "Ezanı Güzel Okuma" Kursu Düziçi ilçesinde imam ve müezzinlere ''ezanı güzel okuma'' kursu başladı.
17:57
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Düziçi Belediye Başkanı Namlı, kutlamalara katıldı.
13:33
Köy Enstitüleri'nin 74. Kuruluş Yıldönümü 60 yıl önce kapatılan Köy Enstitüleri'nin 74. kuruluş yıldönümü nedeniyle Atatürk Anıtı'na çelenk bırakıldı.
Köy Enstitüleri'nin 74. Kuruluş Yıldönümü
12:10
Düziçi Gençlerbirliği'nde İstifa Şoku Düziçi Gençlerbirliği Spor Kulübü yönetim kurulu üyeleri istifa etti.
Düziçi Gençlerbirliği'nde İstifa Şoku
13:58
Şanlıurfa'daki şüpheli ölüm - Şanlıurfa'daki evinde kız arkadaşı ile silahla vurulmuş halde ölü bulunan uzman çavuş Bestami İstek'in cenazesi, memleketi Düziçi ilçesinde toprağa verildi.
Şanlıurfa'daki şüpheli ölüm -
13:31
Şanlıurfa'da Ölü Halde Bulunan Uzmançavuş Toprağa Verildi Kız arkadaşı ile silahla vurulmuş halde ölü bulunan uzman çavuşun cenazesi, Osmaniye'nin Düziçi ilçesinde toprağa verildi.
Şanlıurfa'da Ölü Halde Bulunan Uzmançavuş Toprağa Verildi
12:36
Düziçi Polisinin Düzenlediği Turnuvanın Kaybedeni Yok Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 169. yılı dolayısıyla Düziçi Ilçe Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen 'Liselerarası Halı Saha Futbol Turnuvası' sona erdi.
Düziçi Polisinin Düzenlediği Turnuvanın Kaybedeni Yok
10:11
Düziçi Belediye Başkanı Namlı Mazbatasını Aldı AK Parti'den Düziçi Belediye Başkanı seçilen Ökkeş Namlı, mazbatasını alarak göreve başladı.
Düziçi Belediye Başkanı Namlı Mazbatasını Aldı
16:10
Çinliler Düziçi'nde Endüstri Parkı Kuracak Bir grup Çinli iş adamı, 10 bin kişiye istihdam sağlayacak endüstri parkı kurmak için Osmaniye'nin Düziçi ilçesinde inceleme yaptı.
Çinliler Düziçi'nde Endüstri Parkı Kuracak
10:44
Seçimlere Şaibe Karıştığı İddia Edilen İl ve İlçeler Seçim biteli tam bir hafta oldu fakat bir çok il ve ilçede itirazlar ve tartışmalar devam ediyor. İşte seçimlere itiraz edilen il ve ilçelerin tamamı.
Seçimlere Şaibe Karıştığı İddia Edilen İl ve İlçeler
11:29
MTA'dan Haruniye Kaplıcasında İnceleme Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürü Mehmet Üzer, Haruniye Kaplıcasında incelemelerde bulundu.
23:13
Çöp Döküm Alanında Kullanılmış Oy Pusulaları Bulundu Osmaniye'nin Düziçi ilçesinde 6 okulun çöplerinde, üzerinde CHP ve MHP'ye ait 'Evet' mührü basılı kullanılmış oy pusulaları bulundu.
Çöp Döküm Alanında Kullanılmış Oy Pusulaları Bulundu
18:06
Okulun Çöplüğünde CHP ve MHP Mühürlü, Kullanılmış Oy Pusulaları Bulundu Osmaniye’nin Düziçi ilçesinde, seçimde CHP ve MHP için kullanılmış, mühür basılı oy pusulaları bulundu.
Okulun Çöplüğünde CHP ve MHP Mühürlü, Kullanılmış Oy Pusulaları Bulundu
17:22
Osmaniye Seçmeni İl ve İlçe Belediye Başkanlarını Seçti Osmaniye Merkez Belediye Başkanlığı'na MHP’li Kadir Kara yeniden seçilirken, Kadirli’de Ömer Tarhan ve Sumbas’ta Mustafa Nuri Nohoğlu yine MHP’den ikince dönem belediye başkanlığını kazanan isimler oldu.
Osmaniye Seçmeni İl ve İlçe Belediye Başkanlarını Seçti
16:01
Bahçeli'nin Memleketinde Yine MHP Kazandı Mhp Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin memeleketi Osmaniye'deki seçim yarışını MHP'li Kadir Kara kazandı.
Bahçeli'nin Memleketinde Yine MHP Kazandı
13:15
Bahçeli'nin Memleketinde Yine MHP Kazandı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin memeleketi Osmaniye'deki seçim yarışını MHP'li Kadir Kara kazandı.
03:50
Osmaniye'nin İlçelerinde Kim Kazandı? Resmi olmayan sonuçlara göre Osmaniye'de belli olan ilçe belediye başkanlıklarının 3'nü MHP, 2'sini AK Parti, 1'ini de CHP kazandı.
Osmaniye'nin İlçelerinde Kim Kazandı?
22:45
2014 Yerel Seçim Sonuçları Osmaniye'de Düziçi İlçe Belediye Başkanlığı'nı, resmi olmayan sonuçlara göre, AK Parti adayı Ökkeş Namlı kazandı.
2014 Yerel Seçim Sonuçları
13:14
Osmaniye Sandık Başında Osmaniye'de, seçmenler, sabah saatlerinden itibaren oy kullanmaya başladı.
Osmaniye Sandık Başında
21:30
Bahçeli: Sen Önce İmralı Canisi ile AKP Arasındaki İşbirliği Türkiye'yi Nereye Götürecek Onu... 'türküm, DOĞRUYUM, ÇALIŞKANIM DİYECEĞİ YERDE, ÇALANIM, HIRSIZIM, SOYGUNCUYUM MU DESİN?
Bahçeli: Sen Önce İmralı Canisi ile AKP Arasındaki İşbirliği Türkiye'yi Nereye Götürecek Onu...
21:18
Bahçeli: Partimin Adı Ak Dedin Ama Kapkara Oldun MHP lideri Bahçeli, "Sen, partine AKP deneceği zaman itiraz ettin, 'Benim partimin adı ak' dedin ama bulgur kazanının dibi gibi kapkara oldun." dedi.
Bahçeli: Partimin Adı Ak Dedin Ama Kapkara Oldun
20:39
Bahçeli: Sen Önce İmralı Canisi ile AKP Arasındaki İşbirliği Türkiye'yi Nereye Götürecek Onu Açıkla... 'türküm, DOĞRUYUM, ÇALIŞKANIM DİYECEĞİ YERDE, ÇALANIM, HIRSIZIM, SOYGUNCUYUM MU DESİN?
Bahçeli: Sen Önce İmralı Canisi ile AKP Arasındaki İşbirliği Türkiye'yi Nereye Götürecek Onu Açıkla...
20:19
MHP Genel Başkanı Bahçeli Açıklaması "Sen, kurduğun Adalet ve Kalkınma Partisi'ne 'AKP' deneceği zaman itiraz ettin, 'Benim partimin adı ak' dedin ama bizim bulgur kazanının dibi gibi kapkara oldun" "Bu siyasi iktidar milletimize vermiş olduğu sözleri yerine getirememiştir.
MHP Genel Başkanı Bahçeli Açıklaması
00:02
Gündem Özeti / 26 Mart 2014
12:12
Düziçi'nde Özel Tıp Merkezinde Yangın Osmaniye Düziçi'nde, özel bir tıp merkezinde çıkan yangında merkezin 4 çalışanı dumandan etkilenerek hastaneye kaldırıldı.
Düziçi'nde Özel Tıp Merkezinde Yangın
17:59
Hastanede Çıkan Yangın Korkuttu Osmaniye’nin Düziçi ilçesinde özel bir hastanenin elektrik trafosundan çıkan yangın paniğe neden oldu.
Hastanede Çıkan Yangın Korkuttu
09:59
Düziçi'nde Liseler Arası Futbol Turnuvası Başladı Düziçi İlçe Emniyet Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile liseler arası futbol turnuvası düzenlendi.
Düziçi'nde Liseler Arası Futbol Turnuvası Başladı
17:52
Eğitim Gönüllüsü Fatih Çimen Hakk'a Yürüdü Osmaniye'nin Düziçi ilçesinde eğitim gönüllülerinden Fatih Çimen hayatını kaybetti.
13:46
Düziçi İstiklal Ortaokulu Öğrencileri Osmaniye'yi Temsil Edecek Düziçi İstiklal Okulu Voleybol Takımı, Hatay'da yapılacak voleybol müsabakalarında Osmaniye'yi temsil edecek.
12:38
Eski Eşi Çocuklarını Göstermeyince İntihar Etti Osmaniye'nin Düziçi ilçesinde 3 gün önce kaybolan 3 çocuk babası adam, intihar etmiş olarak bulundu.
Eski Eşi Çocuklarını Göstermeyince İntihar Etti
16:03
Düziçi'nde Yangın Tatbikatı Düziçi Halk Eğitim Merkezinde kursiyerlerin ve çalışanların katıldığı yangın tatbikatı düzenlendi.
Düziçi'nde Yangın Tatbikatı
14:29
Düziçi'nde Özel Güvenlik Kamera Sistemi Kurma Çalışmaları Osmaniye Düziçi'nde, iş yerleri ve apartmanlarda özel güvenlik kamerası kurma çalışmaları başladı.
Düziçi'nde Özel Güvenlik Kamera Sistemi Kurma Çalışmaları
14:13
Düziçi'nde Mevlana Cami Yararına Kermes Düzenlendi Osmaniye'nin Düziçi ilçesinde, yapımı devam eden Mevlana Camisi için kermes düzenlendi.
Düziçi'nde Mevlana Cami Yararına Kermes Düzenlendi
20:52
Yeşildere Köyüne Ambulans Helikopter Pisti Projesi Osmaniye’nin Düziçi ilçesi Yeşildere köyünü ziyaret eden Vali Mehmet Oduncu, köye acil durumlar için ambulans helikopterin inebileceğini belirterek, daha önceden belirlenmiş bir alanın, heliport olarak düzenlenmesi talimatını verdi.
Yeşildere Köyüne Ambulans Helikopter Pisti Projesi
17:40
Vali Oduncu'dan Köy Ziyareti Vali Mehmet Oduncu, Düziçi ilçesinin Yeşildere Köyü'nü ziyaret ederek, vatandaşların sorunlarını dinledi.
Vali Oduncu'dan Köy Ziyareti
16:47
Osmaniye Valisi Oduncu Yeşildere Köyünü Ziyaret Etti Osmaniye Valisi Mehmet Oduncu, Düziçi ilçesinin Yeşildere köyünü ziyaret ederek, köy sakinlerinin sorunlarını dinledi.
Osmaniye Valisi Oduncu Yeşildere Köyünü Ziyaret Etti
16:40
Hakeme Tepki İçin Minik Futbolcularla Maça Çıktılar Osmaniye 1. Amatör Küme'de mücadele eden Kadirli İdman Yurdu, hakemlere tepki göstermek için bu hafta oynanan Kadirlispor maçına 15 yaş altı, minik futbolcularla çıktı.
Hakeme Tepki İçin Minik Futbolcularla Maça Çıktılar
15:18
Hakeme Tepki İçin Minik Futbolcularla Maça Çıktılar Osmaniye 1. Amatör Küme'de mücadele eden Kadirli İdman Yurdu, hakemlere tepki göstermek için bu hafta oynanan Kadirlispor maçına 15 yaş altı, minik futbolcularla çıktı.
Hakeme Tepki İçin Minik Futbolcularla Maça Çıktılar
17:01
AK Parti Düziçi Seçim Bürosu Açıldı AK Parti Düziçi İlçe Seçim Bürosu, düzenlenen törenle açıldı.
AK Parti Düziçi Seçim Bürosu Açıldı
13:30
Osmaniye'de Uyuşturucu Operasyonu Düziçi ilçesinde gözaltına alınan 5 şüpheliden 2'si tutuklandı.
Osmaniye'de Uyuşturucu Operasyonu
15:40
Düziçi'nde Osmanlı Camisinin İnşaatı Devam Ediyor Düziçi'nin Çiftlik Mahallesinde 350 kişinin ibate edeceği Osmanlı Camisinin inşaatı devam ediyor.
15:31
Veliler, Kaymakam Koç'tan Öğretmen İstedi Osmaniye Düziçi'nin Böcekli Beldesi Boyalı İlkokulu velileri, Kaymakamı Mustafa Koç'dan okuldaki öğretmeni açığının giderilmesini istedi.
Veliler, Kaymakam Koç'tan Öğretmen İstedi
15:19
CHP Düziçi Seçim Bürosu Açıldı CHP'nin Düziçi Seçim Bürosu törenle açıldı.
18:27
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'ndan 'Et Süt ve Bal' Uyarısı Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, tüketicilerin sağlığını tehlikeye düşürecek şekilde bozulmuş, değiştirilmiş gıdaları, üreten veya satan firmaların adı, ürün adı, markası, parti ve seri numarası ile takviye edici gıda grubunu internet sitesinde teşhir etti.
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'ndan 'Et Süt ve Bal' Uyarısı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 09:56:08. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA DÜZİÇİ HABERLERİ
[Hata Bildir]