SON DAKİKA DÜZKÖY HABERLERİ

Son Dakika Düzköy Haberleri

 • 14:45Türk Konseyi Gençlik Kampı Trabzon'da BaşladıTürk Konseyi Gençlik Kampı Trabzon'da BaşladıTürkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türk Konseyi işbirliğiyle “Ortak Kültür, Ortak Gelecek ve Genç Liderler” teması çerçevesinde Trabzon Düzköy Doğa Kampı’nda başladı.
 • 13:45Türk Konseyi Gençlik Kampı BaşladıTürk Konseyi Gençlik Kampı BaşladıTürkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türk Konseyi işbirliğiyle “Ortak Kültür, Ortak Gelecek ve Genç Liderler” teması çerçevesinde Trabzon Düzköy Doğa Kampı’nda dün akşam kamp başladı.
 • 10:20Uluslararası Gençlik Kampı Ateşi Düzköy'de YandıUluslararası Gençlik Kampı Ateşi Düzköy'de YandıGençlik ve Spor Bakanlığı tarafından geçen yıl ilk defa yapılan Uluslararası Gençlik Kampı’nın ikincisi bu yıl 16 ülkeden 120 gencin katılımı ile Haçkalı Baba Düzköy Doğa Kampı’nda başladı.
 • 12:11Trabzon'da "Köyevi Müzesi" OluşturulduTrabzon'un Düzköy ilçesinde Karadenizlilerin yaşantısına yönelik eşyaların ve kültür varlıklarının sergilenebileceği "Taşocağı Köyevi Müzesi" oluşturuldu.
 • 11:22Trabzon'da Köy Hayatı Bu Müzede YaşatılacakTrabzon'da Köy Hayatı Bu Müzede YaşatılacakBölge halkının kültür varlıklarını, doğal şartlarını, mimari yapısını, özgün kullanım araçlarını ve eşyalarını bir bütün olarak içinde barındıran Taşocağı Köyevi Müzesi Trabzon’un Düzköy ilçesinde açıldı.
 • 17:36Vali Abdil Celil Öz'den Okul ve Yurt Binası İnşaatlarına DenetimVali Abdil Celil Öz'den Okul ve Yurt Binası İnşaatlarına DenetimTrabzon Valisi A.Celil Öz, Beşikdüzü, Vakfıkebir, Çarşıbaşı, Akçaabat ve Ortahisar ilçelerinde yapımı devam eden ve tamamlanan okul, yurt binası ve spor salonunda incelemelerde bulundu.
 • 09:54Trabzon Ağustos Ayında Yoğun Bir Spor Etkinliği Trafiği YaşayacakAğustos ayı içerisinde ulusal ve uluslar arası organizasyonlara ev sahipliği yapacak olan Trabzon yoğun bir spor etkinliği trafiği yaşayacak.
 • 16:20Giresun'da Taş Ocağında Heyelan: 2 YaralıTirebolu ilçesinde bir taş ocağında meydana gelen heyelanda 2 işçi yaralandı.
 • 20:53Alman Gençler Alman Gençler "Çocuk İşçiliğine Hayır" Demek İçin Fındık TopladıBeyaz Çelik Köprü ’Elimi Sana Uzatıyorum’ Projesi kapsamında Giresun Belediyesi’nin davetlisi olarak Giresun’a gelen Almanya Duisburg Gençlik Merkezi öğrencileri “Çocuk İşçiliğine Hayır” demek için fındık topladı.
 • 17:06Uluslararası Gençlik KamplarıGençlik ve Spor Bakanlığı'nca yürütülen Uluslararası Gençlik Kampları'na bu yıl 14 ülkeden gençlerin katılacağı bildirildi.
 • 15:35Türkiye 14 Ülkeden Gelen Gençleri Misafir EdecekGençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı Uluslararası Gençlik Kamplarında bu sene 14 ülkeden gelen gençler Samsun ve Trabzon’da misafir edilecek.
 • 10:28Düzköy Doğa Kampı Sona ErdiDüzköy'de 6. dönem doğa kampının sona erdiği bildirildi.
 • 17:28Soylu: Soylu: "Bu Ülkede Kürt Sorunu Yoktur, PKK Sorunu Vardır"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Maçka ilçesi Haçkalı Hoca Baba anma töreni - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun gelişi - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Terörle, baskıyla, şiddetle, bizi terbiye etmeye çalışanlar bilsinler ki devletimizin ve milletimizin birliğinin ve beraberliğinin gereğini yerine getirmekten bir an olsun geri durmayacağız, vazgeçmeyeceğiz"- "Sınırlarımızı taciz etmeye çalışanlara karşı bu ister DEAŞ terör örgütü olsun, ister PKK olsun, ister PYD, ister HPG olsun, kim olursa olsun, bu ülkenin huzurunu, sükununu, birlik ve beraberliğini bozmaya çalışanlara karşı müsamaha göstermeyeceğiz"- "Bu ülkede Kürt sorunu yoktur, PKK sorunu ve bu ülkeyi bölmek isteyenler sorunu vardır.
 • 17:19Haçkalı Hoca Baba AnıldıHaçkalı Hoca Baba AnıldıHaçkalı Hoca Baba Anma Etkinliği’nin 20.’si Haçka Yaylası’nda gerçekleştirildi.
 • 16:20AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Türkiye'de son günlerde yaşanan terör olaylarına ilişkin, "Terörle, baskıyla, şiddetle, bizi terbiye etmeye çalışanlar bilsinler ki devletimizin ve milletimizin birliğinin ve beraberliğinin gereğini yerine getirmekten bir an olsun geri durmayacağız, vazgeçmeyeceğiz" dedi.
 • 13:50Tzob, Fındık Rekolte Beklentisini AçıkladıTzob, Fındık Rekolte Beklentisini AçıkladıTürkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyeleri Hasan Kozoğlu ve Arslan Soydan, Ziraat Odaları tarafından oluşturulan komisyonun, fındık üretilen 16 il ve 130 ilçede örnekleme metodu uygulanarak çotanak sayımı yaptığını ve 2015 fındık rekoltesini 590 bin 394 ton olarak tahmin ettiğini bildirdi.
 • 11:30Dağ Turizmi İçin "Heyecan Parkurları" OluşturulacakSon yıllarda turizm potansiyeli artan Trabzon'da dağ turizmini geliştirmek için spor, heyecan, deneyim ve keşif parkurlarının oluşturulmasına yönelik çalışma başlatıldı.
 • 10:34Rize Valiliği Basın, Yayın ve Enformasyon Müdürlüğü Şefi Nurullah Köse Toprağa VerildiRize Valiliği Basın, Yayın ve Enformasyon Müdürlüğü Şefi Nurullah Köse Toprağa VerildiRize Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü personeli Nurullah Köse (36), kalp ameliyatı olduktan sonra yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.
 • 14:55Başkan Gümrükçüoğlu, Çal Mağarasında İncelemelerde BulunduBaşkan Gümrükçüoğlu, Çal Mağarasında İncelemelerde BulunduTrabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Düzköy'ün Çalköy Mahallesi sınırları içerisinde bulunan Çal Mağarasında incelemelerde bulundu.
 • 11:23Türk Konseyi Uluslararası Gençlik Kampları BaşlıyorTürk Konseyi Uluslararası Gençlik Kampları BaşlıyorGençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye’nin ‘Türk Konseyi Uluslararası Gençlik Kampları’ ile Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan, Türkmenistan ve Irak’tan gelen 200 genci buluşturacağını bildirdi.
 • 14:10Trabzon'da Uluslararası Gençlik Kampı Düzenlenecek9-16 Ağustos tarihleri arasında yapılacak olan Uluslararası Gençlik Kampı’na kayıtlar başladı.
 • 19:07Trafik KazalarıBayburt'taki trafik kazasında 5 kişi yaralandı.
 • 10:55Arılar Sığırı Telef EttiArılar Sığırı Telef EttiKastamonu'nun Cide ilçesinde arıların saldırısına uğrayan sığır telef oldu.
 • 14:19Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın Uluslararası Gençlik Kampları BaşlıyorGençlik ve Spor Bakanlığı’nın 240 genci bir araya getireceği uluslararası gençlik kampları başlıyor.
 • 13:21Tarihi Camiye Minare YapılacakBorçka ilçesinin Düzköy köyü sakinleri, köylerindeki ahşap camiye minare yapılmasını istiyor.
 • 12:02Karadeniz Yaylaları ŞenlenecekTürkiye'nin önemli doğa ve yayla turizm merkezlerinden Doğu Karadeniz'de, haziran ve ekim ayları arasında 150'nin üzerinde yayla şenliği ve festival gerçekleştirilecek.
 • 10:54Düzköy Doğa Kampı Start AldıDüzköy Doğa Kampı Start AldıGençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından Trabzon Düzköy İlçesine bağlı Haçkalı Yaylası’nda Doğa kampı start aldı.
 • 01:06Soylu: Soylu: "Sizi Mahcup Etmeyeceğiz, Yüzünüzü Yere Baktırmayacağız"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun otobüste konuşması-Soylu'nun vatandaşlar ile sohbeti AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: -"AK Parti krizin, kaosun değil, çözümün, huzurun, büyümenin, ilerlemenin, millet iradesinin ve işaretinin belirlediği yolda yürümenin partisidir"- "Sizi mahcup etmeyeceğiz, yüzünüzü yere baktırmayacağız. Durmak yok yola devam" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, genel seçimlere ilişkin, "AK Parti krizin, kaosun değil, çözümün, huzurun, büyümenin, ilerlemenin, millet iradesinin ve işaretinin belirlediği yolda yürümenin partisidir" dedi.
 • 20:56AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, genel seçimlere ilişkin, "AK Parti krizin, kaosun değil, çözümün, huzurun, büyümenin, ilerlemenin, millet iradesinin ve işaretinin belirlediği yolda yürümenin partisidir" dedi.
 • 09:01Gündem/ 14 Haziran 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, partisinin Söğütlü, Ferizli, Karasu, Kocaali, Kaynarca ve Serdivan ilçe başkanlıklarını ziyaret edecek.
 • 00:14Gündem Özeti/ 14 Haziran 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, partisinin Söğütlü, Ferizli, Karasu, Kocaali, Kaynarca ve Serdivan ilçe başkanlıklarını ziyaret edecek.
 • 15:19CHP Milletvekili Haluk Pekşen Teşekkür Ziyaretlerine Devam EdiyorCHP Milletvekili Haluk Pekşen Teşekkür Ziyaretlerine Devam EdiyorCHP Trabzon Milletvekili Avukat Haluk Pekşen, CHP ilçe örgütlerine teşekkür ziyaretlerini sürdürüyor.
 • 11:29Gençlik ve Spor Bakanlığı Yaz Kampları BaşladıGençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlükleri bünyesinde yürütülen yaz kampları başladı.
 • 16:17Trabzon Akçaabat 2015 genel seçim sonuçları (Akçaabat sandıkları)Trabzon Akçaabat 2015 genel seçim sonuçları (Akçaabat sandıkları)Trabzon Akçaabat 2015 genel seçim sonuçları. Trabzon Akçaabat ilçesinde seçmen hangi partiyi destekledi? Trabzon Akçaabat genel seçimleri sonrası kesinleşmiş seçim sonuçları haberler.com adresinde.
 • 16:17Trabzon seçim sonuçları, 2015 Trabzon ili ve ilçeleri Trabzon seçim sonuçları, 2015 Trabzon ili ve ilçeleriTrabzon ili seçim sonuçları. 2015 Trabzon genel seçim sonuçları. Trabzon'da 7 Haziran sonrası ilçelere ayrılmış seçim sonuçları ile birlikte Karadeniz bölgesinden seçim haberleri.
 • 14:12Milletvekili Tunç: Milletvekili Tunç: "Kadıköy, Düzköy ve Buğurlar Köprü İhaleleri 23 Haziranda"AK Parti Bartın Milletvekili ve Adayı Yılmaz Tunç, Ulus ilçesine bağlı Kadıköy, Düzköy ve Buğurlar köyünde yapılacak olan köprülerin ihalelerinin 23 Haziran 2015 tarihinde gerçekleştirileceğini açıkladı.
 • 09:01Gündem/ 4 Haziran 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sivas Valiliğini, Belediye Başkanlığını, 5. Piyade Eğitim Tugay ve Garnizon Komutanlığını ziyaret edecek, Cumhuriyet Meydanı'nda Sivaslılarla buluşacak.
 • 00:09Gündem Özeti/ 4 Haziran 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Gölbaşı ve Polatlı ilçelerinde seçim çalışmasında bulunacak ve partisinin Hatay mitingine katılacak.
 • 09:01Gündem/ 2 Haziran 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhuriyet Meydanı'nda Karslılarla bir araya gelecek.
 • 00:04Gündem Özeti/ 2 Haziran 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisince düzenlenen Adıyaman mitingi, İstanbul 2. bölgede halkla buluşma programı ve Mersin mitinginde halka hitap edecek.
 • 14:51Bafra'da Kiraz Hasat Festivali DüzenlendiBafra'da Kiraz Hasat Festivali DüzenlendiSamsun’un Bafra ilçesine bağlı Düzköy Mahallesi'nde her yıl geleneksel olarak mayıs ayının son haftalarında 'Kiraz Hasat Festivali' düzenleniyor.
 • 16:06MHP'li Yavuz Aydın Düzköy'de Esnafı GezdiMHP'li Yavuz Aydın Düzköy'de Esnafı GezdiSeçimlere kısa bir süre kala MHP Milletvekili Adayı Yavuz Aydın, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
 • 18:23CHP Adayı Pekşen: Büyükşehir Sadece Faturaları KabarttıCHP Adayı Pekşen: Büyükşehir Sadece Faturaları KabarttıCHP Trabzon milletvekili adayı avukat Haluk Pekşen, Parlamento'da vereceği mücadeleyle Trabzon'un tarihine geçmek istediğini belirterek, şehrin hukukunu en iyi kendisinin koruyacağını söyledi.
 • 14:47CHP Milletvekili Adayı Pekşen'den CHP Milletvekili Adayı Pekşen'den "Kapatılan Belediyeleri Yeniden Açacağız" VaadiCHP Trabzon Milletvekili Adayı Avukat Haluk Pekşen, seçim gezilerini Düzköy ilçesinde sürdürdü.
 • 10:44Trabzon'dan Dağ Turizmi AtılımıTrabzon'dan Dağ Turizmi AtılımıDoğu Karadeniz’de turizmin çeşitlendirilmesi kapsamında yapılan çalışmalar ekseninde Avusturya merkezli bir firmadan uzmanlar getirilerek Dağ Turizmi’nin yaygınlaştırılması için Trabzon’un Tonya ve Düzköy ilçesinin yaylaları gezdirildi.
 • 14:16Gençler Dilek Feneri UçurduGençler Dilek Feneri Uçurdu1 9 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında “Dilek Feneri Uçurtma Şenliği” düzenlendi.
 • 12:37AK Parti Millet Vekili Tunç AçıklamasıAK Parti Millet Vekili Tunç AçıklamasıAK Parti Bartın Milletvekili ve Adayı Yılmaz Tunç; Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, AK Parti Ulus İlçe Başkanı Kadir Saraç, İl Genel Meclisi Üyesi İrfan Ekmekçi ve bazı teşkilat mensupları ile birlikte, Ulus ilçesinde bağlı Kozanlı, Ulukaya, Dereli, Düzköy, Budamış, Kadıköy, Arpacık, Abdurrahman, Kirazcık, İğneciler, Ağaköy ve Hasanören köylerini ziyaret etti.
 • 16:09AK Parti Milletvekillerinin Seçim Çalışmaları SürüyorAK Parti Milletvekillerinin Seçim Çalışmaları SürüyorAK Parti Trabzon milletvekili adaylarının seçim çalışmaları sürüyor.
 • 18:40AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Dr. Adnan Günnar AçıklamasıAK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Dr. Adnan Günnar AçıklamasıAK Parti Trabzon Milletvekili adayı Dr. Adnan Günnar, seçim programı kapsamında Düzköy İlçesinde esnaf ve semt pazarı ziyareti gerçekleştirdi.
 • 13:44Balta Düzköy'de Gidilmedik Yer BırakmadıBalta Düzköy'de Gidilmedik Yer BırakmadıAK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Muhammed Balta, Düzköy’de gidilmedik yer bırakmadı.