19:4900
SON DAKİKA EBRU GÜNDEŞ HABERLERİ

Son Dakika Ebru Gündeş Haberleri


EBRU GÜNDEŞ

Ebru Gündeş, 12 Ekim 1974 tarihinde İstanbul'da doğdu. Konfeksiyon işçisi olarak çalıştığı yıllarda sesi duyan bir tanıdığı vasıtasıyla Neşe Demirkat´a götürülür. Neşe Müzik Yapım, o günlerde henüz kurulmadığı için Neşe Demirkat, Ebru Gündeş'in sesini değerlendirmeleri için Marş Müzik Yapım´ın o... Devamı

  Dört Eski Bakanla İlgili Soruşturma Önergeleri Genel Kurulu'da

  Dört Eski Bakanla İlgili Soruşturma Önergeleri Genel Kurulu'da

  AB eski Bakanı Bağış: "17 Aralık soruşturmasında şahsımın bir iş adamından üç kez rüşvet aldığı iddiası külliyen yalandır, iftiradır, alçakça, şerefsizce kurgulanmış bir iftiradan başka bir şey değildir" "17 Aralıktan bu yana, kendi emellerine ulaşmak için her yolu mübah gören gözü dönmüş bir örgütün sistematik itibarsızlaştırma kampanyasına maruz bırakıldık" "Evet, Rıza Sarraf'ın babası için bir vize yardım talebi aldım ama vizeye başvurmadılar bile. Alınmamış bir vize için yardımcı olduğum (05 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

  Ebru Gündeş ile Reza Zarrab'ın At Keyfi

  Ebru Gündeş ile Reza Zarrab'ın At Keyfi

  Ebru Gündeş-Reza Zarrab çifti, 17 Aralık rüşvet operasyonunun ardından ilk kez görüntülendi. İkili birlikte at bindi. (04 Mayıs 2014 Pazar )

   

  Reza Zarrab 2 Köşk Aldı

  Reza Zarrab 2 Köşk Aldı

  Yolsuzluk ve rüşvet operasyonu ile tüm Türkiye'nin tanıdığı Reza Zarrab, 25 milyon dolara Kandilli'de 2 köşk aldı. (03 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.11.2014 19:49:13. #1.13#