SON DAKİKA EBRU GÜNDEŞ HABERLERİ

Son Dakika Ebru Gündeş Haberleri


EBRU GÜNDEŞ

Ebru Gündeş, 12 Ekim 1974 tarihinde İstanbul'da doğdu. Konfeksiyon işçisi olarak çalıştığı yıllarda sesi duyan bir tanıdığı vasıtasıyla Neşe Demirkat´a götürülür. Neşe Müzik Yapım, o günlerde henüz kurulmadığı için Neşe Demirkat, Ebru Gündeş'in sesini değerlendirmeleri için Marş Müzik Yapım´ın o... Devamı

22:39
Ebru Gündeş Sesiyle Büyüledi O Ses Türkiye 29.bölüm düellolarda Ebru Gündeş 'gönlümün efendisi' parçasıyla izleyenleri büyüledi.
Ebru Gündeş Sesiyle Büyüledi
22:33
Gümrah Çavuş ve Beste Köprülüoğlu'nun Düellosu Gümrah ve Beste, Ebru Gündeş'in seçimi olan 'Gönlümün Efendisi' şarkısıyla düellolarını gerçekleştirdiler.
Gümrah Çavuş ve Beste Köprülüoğlu'nun Düellosu
21:48
Deniz Ayata ve Eugenia Marcinschi'nin Düellosu Deniz Ayata ve Eugenia Marcinschi, Ebru Gündeş'in seçtiği 'Neler Oluyor Bize' isimli şarkıyla düellolarını gerçekleştirdiler.
Deniz Ayata ve Eugenia Marcinschi'nin Düellosu
21:08
Emrah Keskin ve Emrah Bilen'in Düellosu Emrah Keskin ve Emrah Bilen, Ebru Gündeş'in seçimi olan 'Aşkımı Sakla' şarkısıyla düellolarını gerçekleştirdiler.
Emrah Keskin ve Emrah Bilen'in Düellosu
13:19
Ebru Gündeş & Hadise Savaşları Ekranların izlenme rekorları kıran ses yarışması O Ses Türkiye'nin iki güzel jüri üyesi Ebru Gündeş ve Hadise'nin tatlı çekişmelerinden en güzel anları sizler için derledik.
Ebru Gündeş & Hadise Savaşları
13:15
Ebru Gündeş'ten Arda'ya Manidar Şarkı Şarkıcı Ebru Gündeş, 'Hayatımda kimse yok' diyen Arda Turan'ın özel hayatına gönderme gibi algılanan "Demir Attım Yalnızlığa" şarkısını okudu.
Ebru Gündeş'ten Arda'ya Manidar Şarkı
10:40
KKTC Yeni Yıla Hazır KKTC, yeni yıla girmek isteyenler için başta anavatan Türkiye’den olmak üzere ülkeye gelecek turistleri ağırlamak için tüm hazırlıklarını tamamladı.
09:36
Yılbaşında 'O Ses Türkiye'ye Hangi Ünlüler Katılacak O Ses Türkiye'nin yılbaşı özel programında gecenin süpriz isimleri ise Murat Yıldırım, Arda Turan, Selin Şekerci, Tuba Ünsal, Sarp Apak ve 3 Adam olacak.
Yılbaşında 'O Ses Türkiye'ye Hangi Ünlüler Katılacak
20:30
Cem Yılmaz, Bodrum'da Bateri Çaldı Ünlü Şovmen Cem Yılmaz, Muğla'nın Bodrum ilçesinde gittiği bir eğlence mekanında sahneye çıkıp, şarkı söyledi.
Cem Yılmaz, Bodrum'da Bateri Çaldı
18:06
Cem Yılmaz'dan Bateri Şov Ünlü şovmen Cem Yılmaz, Muğla'nın Bodrum ilçesinde gittiği bir eğlence mekanında sahneye çıkıp, şarkı söyledi.
14:52
Bu Turşucu "Yeşilçam" Kokuyor İstanbul'un birbirinden güzel semtlerinden Cihangir'de bulunan "Neşeli Günler" filminin de çekildiği Asri Turşucusu'ndan lezzet dolu bir haberle karşınızdayız…
Bu Turşucu 'Yeşilçam' Kokuyor
20:46
Nurdan Doğan ve Engin Avcı'nın Düellosu Nurdan Doğan ve Engin Avcı, düellolar için eşleşti!
Nurdan Doğan ve Engin Avcı'nın Düellosu
10:06
Türkiye'de 2014 Böyle Geçti Türkiye'de yılın ilk ayında, İstanbul merkezli yürütülen 17 25 Aralık 2013 tarihli soruşturmanın yakınları devam ederken, Adana'da, Cumhuriyet Savcılığının talimatıyla MİT'e ait 3 tırın jandarma ekiplerince durdurularak aranması da gündemde geniş yer tuttu İstanbul merkezli soruşturmayı yürüten savcıların yetki alanlarının değiştirildiği, MİT tırlarında arama yaptıran özel yetkili Adana Savcısının da yetkisinin kaldırıldığı ocak ayında, HSYK'nın yapısının değiştirilmesine ilişkin hazırlanan
Türkiye'de 2014 Böyle Geçti
12:29
İşte Ebru Gündeş'in Takımı O Ses Türkiye'nin en sevilen isimlerin Ebru Gündeş'in bu sezon kurduğu takımdaki isimleri ve performanslarını sizler için derledik.
İşte Ebru Gündeş'in Takımı
18:28
Modacı Hakan Akkaya Üniversite Öğrencileriyle Bir Araya Geldi Modacı Hakan Akkaya, Gaziantep Üniversitesi’nde öğrencilerle buluştu.
Modacı Hakan Akkaya Üniversite Öğrencileriyle Bir Araya Geldi
00:02
İlkay Can 'Çiçeğim' İlkay Can adlı yarışmacı 'Çiçeğim' şarkısını seslendirdi ve Ebru Gündeş'in ekibine dahil oldu.
İlkay Can 'Çiçeğim'
00:02
Gönül Gülçer 'Kömür Gözlüm' Gönül Gülçer adlı yarışmacı 'Kömür Gözlüm' şarkısını seslendirdi ve Ebru Gündeş'in ekibine dahil oldu.
Gönül Gülçer 'Kömür Gözlüm'
22:22
Meltem Abbasova 'Listen' Meltem Abbasova adlı yarışmacı O Ses Türkiye sahnesinde 'Listen' şarkısını seslendirdi ve Ebru Gündeş'in ekibine dahil oldu.
Meltem Abbasova 'Listen'
10:21
1 Yılın Özeti: 17 Aralık ve Sonrasında Neler Yaşandı? 17 Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonu, aradan bir yıl geçmesine rağmen Türkiye gündemindeki yerini koruyor. Peki operasyondan bugüne 1 yıl boyunca neler yaşandı?
1 Yılın Özeti: 17 Aralık ve Sonrasında Neler Yaşandı?
08:46
1 Yılın Özeti: 17 Aralık ve Sonrasında Neler Yaşandı? 17 Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonu, aradan bir yıl geçmesine rağmen Türkiye gündemindeki yerini koruyor. Peki operasyondan bugüne 1 yıl boyunca neler yaşandı?
1 Yılın Özeti: 17 Aralık ve Sonrasında Neler Yaşandı?
00:42
Soner Aydın 'Gamzeler' Soner Aydın adlı yarışmacı 'Gamzeler' şarkısını seslendirdi ve Ebru Gündeş'in ekibine dahil oldu.
Soner Aydın 'Gamzeler'
00:42
Hadise, "Ben Bile Etkilendim Şu An" Ebru Gündeş'in yarışmacıyı ikna etme çabaları, Hadise tarafından işte bu sözlerle takdir edildi.
Hadise, 'Ben Bile Etkilendim Şu An'
00:32
Ebru Gündeş ve İngilizce Yine Karşı Karşıya Ebru Gündeş, Yana Soloman ile İngilizce konuşabilmek için seferber oldu.
Ebru Gündeş ve İngilizce Yine Karşı Karşıya
00:02
Cansu ile Ebru Gündeş Düet Yaptı Cansu Eylül Taş adlı yarışmacı O Ses Türkiye sahnesinde Ebru Gündeş ile düet yaptı.
Cansu ile Ebru Gündeş Düet Yaptı
23:43
Yana Soloman 'Verbovaya Doshchechka' Yana Soloman O Ses Türkiye sahnesinde kendi ülkesine ait olan 'Verbovaya Doshchechka' isimli şarkıyı seslendirince jüri mest oldu.
Yana Soloman 'Verbovaya Doshchechka'
23:32
O Ses Türkiye'de Jüriyi Mest Eden Ebru Gündeş Taklidi Burcu Doğan isimli yarışmacının performansının ardından yaptığı Ebru Gündeş taklidi, O Ses Türkiye'nin dün akşam yayınlanan bölümüne damga vurdu.
O Ses Türkiye'de Jüriyi Mest Eden Ebru Gündeş Taklidi
22:03
Deniz Ayata 'Gül Ektim Bahçenize' Deniz Ayata, O Ses Türkiye sahnesinde 'Gül Ektim Bahçenize' şarkısını seslendirdi ve Ebru Gündeş'in ekibine dahil oldu.
Deniz Ayata 'Gül Ektim Bahçenize'
11:21
O Ses Türkiye'de Soğuk Şaka TV 8' de yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasında hiçbir jüri üyesinin dönmediği yarışmacı Atakan Tekinalp soğuk bir şaka yaptı.
O Ses Türkiye'de Soğuk Şaka
10:52
5 Yıldızlı Oteller Yılbaşını Sakin Geçirecek Antalya'da geçen yıllarda yılbaşında yüzde 90'ın üzerinde doluluğa ulaşan oteller, bu yıl yüzde 50-60'larda kaldı.
5 Yıldızlı Oteller Yılbaşını Sakin Geçirecek
00:43
Nurdan Doğan 'Arapsaçı' Nurdan Doğan adlı yarışmacı O Ses Türkiye sahnesinde 'Arapsaçı' şarkısını seslendirdi ve Ebru Gündeş'in takımına dahil oldu.
Nurdan Doğan 'Arapsaçı'
00:33
Tuğba Şahin 'Sen Yarim İdun' Tuğba Şahin adlı yarışmacı 'Sen Yarim İdun' şarkısını seslendirdi ve Ebru Gündeş'in ekibine dahil oldu.
Tuğba Şahin 'Sen Yarim İdun'
15:32
Ardahanlı Sahil, O Ses Türkiye'yi Salladı / İşte O Görüntüler İlgiyle izlenen 'O Ses Türkiye' yarışmasının dün akşam yayınlanan bölümünde Ardahanlı Sahil Ekmekçi'nin performansı büyük beğeni topladı.
Ardahanlı Sahil, O Ses Türkiye'yi Salladı / İşte O Görüntüler
23:53
Sahil Ekmekçi 'Haberin Var Mı' Sahil Ekmekçi, 'Haberin var mı' şarkısını söyledi ve Ebru Gündeş'in takımına katıldı.
Sahil Ekmekçi 'Haberin Var Mı'
23:33
Eren Erbay 'Is This Love' Eren Erbay, O Ses Türkiye sahnesinde 'Is this love' şarkısını seslendirdi ve Ebru Gündeş'in ekibine dahil oldu.
Eren Erbay 'Is This Love'
23:08
Hasan Çabi 'Gül Ektim Bahçenize' Hasan Çabi adlı yarışmacı O Ses Türkiye sahnesinde 'Gül ektim bahçenize' şarkısını seslendirdi ve Ebru Gündeş'in takımına dahil oldu.
Hasan Çabi 'Gül Ektim Bahçenize'
22:28
Hadise ve Ebru Gündeş Onu Kapmak İçin Yarıştı Hadise ve Ebru Gündeş O Ses Türkiye'de yine yarışmacıyı kapabilmek için karşı karşıya geldi.
Hadise ve Ebru Gündeş Onu Kapmak İçin Yarıştı
22:19
Atalay Temiztürk 'Emi' Atalay Temiztürk adlı yarışmacı O Ses Türkiye sahnesinde 'Emi' şarkısını seslendirdi ve Ebru Gündeş'in ekibine dahil oldu.
Atalay Temiztürk 'Emi'
22:13
Göksenin Seyhan 'Can't Take My Eyes Of You' Göksenin Seyhan adlı yarışmacı O Ses Türkiye sahnesinde 'Can't take my eyes of you' şarkısını seslendirdi ve Ebru Gündeş'in takımına dahil oldu.
Göksenin Seyhan 'Can't Take My Eyes Of You'
23:53
Cem Bekar 'Gel Aşkım' Cem Bekar adlı yarışmacı O Ses Türkiye sahnesinde 'Gel Aşkım' şarkısını seslendirdi ve Ebru Gündeş'in ekibine katıldı.
Cem Bekar 'Gel Aşkım'
23:44
Hadise ve Ebru'ya Büyük Şok O Ses Türkiye'de Turgay Yamaç adlı yarışmacı Gökhan'ı seçince Ebru Gündeş ve Hadise büyük şok yaşadı.
Hadise ve Ebru'ya Büyük Şok
23:33
Hadise'den Ebru Gündeş'e "Canım Benim" O Ses Türkiye sahnesinde Hadise'nin sık sık kullandığı 'Canım Benim' sözleri jüride keyifli bir sohbete yol açtı.
Hadise'den Ebru Gündeş'e 'Canım Benim'
22:38
Ebru Gündeş'in 'Araftayım' Şarkısını Seslendirdi Siyar Eren Kürüm adlı yarışmacı, performansı sonrası Ebru Gündeş'e hayranlığını onun şarkısını seslendirerek gösterdi.
Ebru Gündeş'in 'Araftayım' Şarkısını Seslendirdi
22:29
Hüseyin Aldırmaz 'Sana Bir Şey Olmasın' Hüseyin Aldırmaz adlı yarışmacı O Ses Türkiye sahnesinde 'Sana bir şey olmasın' şarkısını seslendirdi ve Ebru Gündeş'in takımına katıldı.
Hüseyin Aldırmaz 'Sana Bir Şey Olmasın'
21:44
Birdal Kahveci 'Keskin Bıçak' Birdal Kahveci adlı yarışmacı O Ses Türkiye sahnesinde 'Keskin Bıçak' şarkısını seslendirdi ve Ebru Gündeş'in ekibine dahil oldu.
Birdal Kahveci 'Keskin Bıçak'
21:43
Birdal Neden Özür Dilediğini Açıkladı Birdal Kahveci adlı yarışmacı O Ses Türkiye sahnesinde, performansının ardından Ebru Gündeş tercihinin altında yatan sebepleri açıkladı.
Birdal Neden Özür Dilediğini Açıkladı
13:44
Ebru Gündeş - Müstehak Şarkıyı iTunes 'tan Satın Almak için ( Buy Track from iTunes ): https://itunes.apple.com/tr/album/mustehak/id930848039?i=930848053Albümü iTunes 'tan Satın Almak için ( Buy Album from iTunes ):https://itunes.apple.com/tr/album/araftay-m...
Ebru Gündeş - Müstehak
17:52
Rıza Sarraf?ın Yaptırdığı Anaokulunun Görüşüldüğü Oturumda Gazetecilere Güvenlik Nezareti 17 ve 25 Aralık operasyonları ile adı duyulan Reza Sarraf'ın Gaziosmanpaşa'da yaptırdığı anaokulunun Milli Eğitim Bakanlığı'na (MEB) devredilmesinin görüşüldüğü belediye meclisi oturumuna gazeteciler alınmadı.
Rıza Sarraf?ın Yaptırdığı Anaokulunun Görüşüldüğü Oturumda Gazetecilere Güvenlik Nezareti
16:52
Basına, Zarrab'ın Kaçak Ana Okulunu Takip Etmek de Yasak Yolsuzluk soruşturmaları şüphelisi İranlı Reza Zarrab’ın Gaziosmanpaşa’da yaptırdığı ve kaçak olduğu ileri sürülen ana okulu arazisi, belediye meclisinin kararıyla Milli Eğitim Bakanlığı’na devredildi.
Basına, Zarrab'ın Kaçak Ana Okulunu Takip Etmek de Yasak
16:48
Rıza Sarraf'ın Yaptırdığı Anaokulunun Görüşüldüğü Oturumda Gazetecilere Güvenlik Nezareti 17 ve 25 Aralık operasyonları ile adı duyulan Reza Sarraf'ın Gaziosmanpaşa'da yaptırdığı anaokulunun Milli Eğitim Bakanlığı'na (MEB) devredilmesinin görüşüldüğü belediye meclisi oturumuna gazeteciler alınmadı.
Rıza Sarraf'ın Yaptırdığı Anaokulunun Görüşüldüğü Oturumda Gazetecilere Güvenlik Nezareti
01:29
Mete'nin Dilinden Ebru Gündeş Anladı Mete Karagöz adlı yarışmacı, kafasındaki düşünceleri jüriye aktarmaya çalıştığı esnada Ebru Gündeş durumu anladı.
Mete'nin Dilinden Ebru Gündeş Anladı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 09:11:17. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA EBRU GÜNDEŞ HABERLERİ
[Hata Bildir]