SON DAKİKA EBRU ŞALLI HABERLERİ

Son Dakika Ebru Şallı Haberleri

08:49
Sinan Akçıl ile Ebru'nun Anlamsız Kaçışı! Ebru Şallı ve Sinan Akçıl çifti döner kapıdan beraber çıkarken gazetecileri görüp içeri kaçtı. Bu sırada Akçıl'ın Barış ismindeki şoförü gazetecilerin üzerine yürüdü.
Sinan Akçıl ile Ebru'nun Anlamsız Kaçışı!
11:44
Ebru Şallı Karda Bile Pilates Yaptı Instagram'a yüklediği egzersiz videolarıyla gündemden düşmeyen Ebru Şallı, sevgilisi Sinan Akçıl'la kayak yapmaya gittiği Fransa'da bile pilates yapmaktan geri kalmadı.
Ebru Şallı Karda Bile Pilates Yaptı
12:02
Ebru Şallı'dan Sürpriz Nikah Açıklaması Sinan Akçıl'la aşk yaşayan ünlü sunucu evlilik için yeşil ışık yaktı. "Sinan hayatımı güzelleştiren bir erkek" diyen Şallı, sevgilisiyle evlenebileceğini söyledi.
Ebru Şallı'dan Sürpriz Nikah Açıklaması
17:01
Haberler.com Editörlerinin 2015 Kehanetleri Hareketli 2014'ün ardından 2015'e 'merhaba' diyoruz. Haberler.com editörleri sizin için 2015 kehanetlerinde bulundu. İşte kimi komik, kimi ironik o kehanetler...
Haberler.com Editörlerinin 2015 Kehanetleri
11:10
Arpak Kardeşler'den Muhteşem Bir Gece 'Beddua' adlı 3. Albümlerini çıkaran Arpak Kardeşler'in lansman gecesine çok sayıda ünlü isim katıldı.
Arpak Kardeşler'den Muhteşem Bir Gece
11:31
Ebru Şallı'nın Paylaştığı Video Sinan Akçıl'ı Çıldırtacak Sevgilisinin uyarısı üzerine birkaç gün Instagram'da paylaşım yapmayı kesen güzel model, önceki gün yine Sinan Akçıl'ı kızdıracak bir video paylaştı.
Ebru Şallı'nın Paylaştığı Video Sinan Akçıl'ı Çıldırtacak
08:46
TOFD 16.Kuruluş Yılı Kutlamalarında Duygu Dolu Anlar Yaşandı WOW İstanbul Hotels&Convention Center ev sahipliğinde düzenlenen özel gecede, TOFD Sanat Atölyesi sahnelediği "Rüya ve Maskeler" davetlilere duygu dolu anlar yaşattı.
TOFD 16.Kuruluş Yılı Kutlamalarında Duygu Dolu Anlar Yaşandı
16:29
Arpak Kardeşler 3. Albümü 'BEDDUA' İle Sevenleriyle Buluştu Ebru Şallı Ve Wilma Elles'in Astronomik Rakamını Duyunca Klipte Eşini Oynattı!
Arpak Kardeşler 3. Albümü 'BEDDUA' İle Sevenleriyle Buluştu
13:23
'Dedektif Tuttu' Denilen Harun Tan'dan Açıklama Var Harun Tan, Ebru Şallı'yı dedektif tutup izlettiği, yasak aşk yaşadığı Sinan Akçıl'la ilişkisini kanıtlayıp nafakasız boşandığı iddialarını yalanladı.
'Dedektif Tuttu' Denilen Harun Tan'dan Açıklama Var
15:42
Sinan Akçıl, 'Dedektif' Haberinden Sonra İlk Kez Konuştu Ebru Şallı'nın, boşanmadan Sinan Akçıl ile görüştüğü haberleri gündeme bomba gibi düşmüştü. Akçıl, "Üç kişiyi zan altında bırakıyorlar" diyerek haberlere tepki gösterdi.
Sinan Akçıl, 'Dedektif' Haberinden Sonra İlk Kez Konuştu
09:08
Harun Tan ve Ebru Şallı'nın Boşanmasının Altında Yatan Gerçek! Çiftin ayrılığında Şallı'nın neden tazminat istemediği ortaya çıktı.Tan, peşine dedektif taktığı eşi Ebru'yu Sinan Akçıl ile yakalamış; fotoğraf ve videolarını çektirmiş.
Harun Tan ve Ebru Şallı'nın Boşanmasının Altında Yatan Gerçek!
08:45
Ebru Şallı, Otopark Girişinde Yayaya Çarptı 33. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı'nı ziyaret eden manken Ebru Şallı, otopark girişinde yürüyen kadına çarptı.
Ebru Şallı, Otopark Girişinde Yayaya Çarptı
09:24
Sinan Akçıl'ın Sözleri Harun Tan'ı Kızdıracak Pars'a doğum gününde oyuncak piyano aldığını söyleyen Akçıl, "Pars'a piyano öğretiyorum. Bana çok alıştı; ee tabii çok zaman geçiyoruz" dedi.
Sinan Akçıl'ın Sözleri Harun Tan'ı Kızdıracak
09:46
Ebru Şallı: Cüretkar Görüntüleri Sevgilim Çekiyor Bir magazin programında, "Pilates yaparken cüretkar sahneleriniz var bunları kim çekiyor?" sorusuna Şallı, "Sevgilim çekiyor" cevabını verdi.
Ebru Şallı: Cüretkar Görüntüleri Sevgilim Çekiyor
08:38
Sinan Akçıl: Evlenmeyi Düşünmüyorum Ebru Şallı ile birlikte olan Sinan Akçıl, Arap kanalına özel hayatıyla ilgili ilginç bir açıklama yaptı: "Kariyerime odaklanmak istiyorum; evlenmeyi düşünmüyorum"
Sinan Akçıl: Evlenmeyi Düşünmüyorum
10:38
Akçıl'dan Tarkan'a 'Yeniden Başla' Mesajı Sinan Akçıl, bir Arap kanalına verdiği röportajda, halefleri Tarkan, Kenan Doğulu ve Mustafa Sandal'a mesaj gönderdi. Akçıl, "Kariyerlerine yeniden başlamalılar" dedi.
Akçıl'dan Tarkan'a 'Yeniden Başla' Mesajı
10:08
Sinan Akçıl, Ebru Şallı İle Düğününü Erzurum'da Yapacak Erzurum'daki sünnet şöleninde konser veren şarkıcı Sinan Akçıl, gazetecilerin "Düğün ne zaman" sorusuna, "Erzurum'da yapacağım inşallah olursa" diye esprili cevap verdi.
Sinan Akçıl, Ebru Şallı İle Düğününü Erzurum'da Yapacak
11:47
Ebru Şallı: Marka Değil Yürek Önemli "Erkek dediğin Maserati'ye biner, Rolex marka saat takar" sözleriyle olay yaratan Ebru Şallı, 'Bu sözleriyle sevgilisi Sinan Akçıl'ı tarif etti' iddialarına cevap verdi.
Ebru Şallı: Marka Değil Yürek Önemli
11:32
Ebru Şallı, Pilates Yüzünden Sinan Akçıl'ı Kızdırdı Sinan Akçıl, Ebru Şallı'nın kendisini 06.00'da pilates yaptırmak için kaldırmasından bezince instagram'dan yorgun halini paylaştı.
Ebru Şallı, Pilates Yüzünden Sinan Akçıl'ı Kızdırdı
11:16
Ebru Şallı, Hoşlandığı Erkek Tipini Anlattı Bir röportajında, "Erkek nasıl olmalı?" sorusuna, "Erkek dediğin dar kesim gömlek giyer" diye yanıt veren Şallı'nın, Sinan Akçıl'ı tarif ettiği ortaya çıktı.
Ebru Şallı, Hoşlandığı Erkek Tipini Anlattı
10:49
Ebru Şallı'nın Oğlu Pars, Objektiflere Gülümsedi Sinan Akçıl'ın Göçek tatilinde, şakalaşıp denize atacakmış gibi yaptığı, sevgilisi Ebru Şallı'nın oğlu Pars, objektiflere gülümsedi.
Ebru Şallı'nın Oğlu Pars, Objektiflere Gülümsedi
08:12
Ebru Şallı ile Sinan Akçıl'ın Tatili Bir Fotoğrafla Zehir Oldu Ebru Şallı ile Sinan Akçıl'ın Göcek tatili, Şallı'nın küçük oğlu Pars'ın ağlayan fotoğrafının medyaya yansımasıyla zehir oldu.
Ebru Şallı ile Sinan Akçıl'ın Tatili Bir Fotoğrafla Zehir Oldu
10:05
Demet Akalın, Instagram'daki Takipçi Sayısı ile Cem Yılmaz'ı Geçti Ünlü şarkıcı, Twiter'daki tek rakibi Cem Yılmaz'a, Instagram hesabındaki takipçi sayısıyla fark attı.
Demet Akalın, Instagram'daki Takipçi Sayısı ile Cem Yılmaz'ı Geçti
09:39
Sinan Akçıl: Ebru'yla Bayıla Bayıla Evlenirim Ebru Şallı'yla çok konuşulan bir aşk yaşayan Sinan Akçıl, evlenmekten korkmadığını belirterek, "Ebru'yla bayıla bayıla evlenirim" dedi.
Sinan Akçıl: Ebru'yla Bayıla Bayıla Evlenirim
16:31
Ebru Şallı, Sinan Akçıl'a 'Sakal Uzatma Yasağı' Getirdi Ebru Şallı ile mutlu bir beraberliği olan Sinan Akçıl sevgilisine sakallarını uzatmayacağına dair söz vermiş.
Ebru Şallı, Sinan Akçıl'a 'Sakal Uzatma Yasağı' Getirdi
09:24
Onlar Sadece Okuyarak Bilinçaltında Yatan "Kilo Alma" Korkusunu Yendi! Zayıflamak isteyenler için NNB Uzmanı Deniz Egece tarafından yazılmış "Zayıflamada Son Söz" kitabı ile okuyanlar hayatlarına yep yeni bir sayfa açıyor!
Onlar Sadece Okuyarak Bilinçaltında Yatan 'Kilo Alma' Korkusunu Yendi!
11:28
Ünlülerin Gözde "Kaçak Cenneti" İngiliz The Times Gazetesi tarafından Türkiye'nin "gizli cennetleri" arasında gösterilen Marmaris'in Selimiye Mahallesi, ünlülerin gözde tatil yeri olmanın yanı sıra çok sayıda kaçak inşaatın bulunmasıyla da dikkati çekiyor Selimiye Mahallesi Muhtarı Deniz: "Bu sene Selimiye'de 140'a yakın yeni inşaata başlandı.
07:58
Ebru Şallı ile Harun Tan Buluştu Ebru Şallı ve eski eşi Harun Tan, bir kafede birlikte kahve içti.
Ebru Şallı ile Harun Tan Buluştu
16:06
Cilt Bakımının Yeni Adresi: Kozmetikon.Com Avrupa'nın en iyi profesyonel kozmetik markaları artık bir tıkla elinizde!
11:18
Etiler'in Kare Ası "Balıkev Mutfak"ta Anneler Günü Partisi "Balıkev Mutfak ünlü annelerin katılımıyla "Erken Anneler Günü"Partisi yaptı.
Etiler'in Kare Ası 'Balıkev Mutfak'ta Anneler Günü Partisi
13:38
Etiler'in Kare Ası "Balıkev Mutfak" Ünlü Annelerin katılımıyla "Erken Anneler Günü"Partisi yaptı
07:59
Sinan Akçıl, Sevgilisi Ebru Şallı'dan Arabasını Geri Aldı Ünlü şarkıcı, Şallı'ya eylül ayında hediye ettiği Mercedes E 200 Cabrio'yu geri alarak üzerine 50 bin Euro koyup kendine lüks bir cip satın aldı.
Sinan Akçıl, Sevgilisi Ebru Şallı'dan Arabasını Geri Aldı
08:33
Tatil Cenneti Kaçak İnşaatlarla Doldu Cam gibi deniziyle ünlü Marmaris Selimiye'de her yer kaçak inşaat. 'Tatil cenneti'nde Nilüfer'den Ebru Şallı'ya pek çok ünlünün evi var.
Tatil Cenneti Kaçak İnşaatlarla Doldu
15:27
Ünlüler Formunu Nasıl Koruyor? Yaz yaklaşırken zayıflama paniği başladı. Kimi ünlüler pilatesle kimileri yaşam koçlarıyla çalışıyor.
Ünlüler Formunu Nasıl Koruyor?
10:30
Sinan Akçıl, Ebru Şallı'ya Yakın Ev Arıyor 1 yıl önce 5 bin dolara villa tutan Sinan Akçıl, dövizdeki artış nedeniyle sevgilisi Ebru Şallı'nın yakınlarında ev bakıyor.
Sinan Akçıl, Ebru Şallı'ya Yakın Ev Arıyor
14:12
Ebru Şallı, Sinan Akçıl'ın Klibinde Oynayacak Basın karşısına Sinan Akçıl'la birlikte ilk kez yeni albüm tanıtımında çıkacak olan Ebru Şallı, aynı zamanda Akçıl'ın yeni klibinde de oynayacak.
Ebru Şallı, Sinan Akçıl'ın Klibinde Oynayacak
15:56
Sinan Akçıl Ebru Şallı'nın Evine Taşındı Bir süredir birlikte olan Ebru Şallı ve Sinan Akçıl beraber yaşamaya karar verince Akçıl, ünlü mankenin yanına taşındı.
Sinan Akçıl Ebru Şallı'nın Evine Taşındı
09:48
Ebru Şallı Akçıl'ın Şarkılarından En Çok 'Efsane'yi Beğendi Özel hayatı ile ilgili konuşan Ebru Şallı, Sinan Akçıl'ın piyasaya çıkacak olan albümünden en çok hoşuna giden şarkının 'Efsane' olduğunu söyledi.
Ebru Şallı Akçıl'ın Şarkılarından En Çok 'Efsane'yi Beğendi
08:16
Sinan Akçıl'dan Ebru Şallı'ya: Eski Kocanı Görmek Yok Ünlü şarkıcı, 'Kutsal kadınım' dediği Ebru Şallı'nın eski eşi Harun Tan'la görüşmesini yasakladı.
Sinan Akçıl'dan Ebru Şallı'ya: Eski Kocanı Görmek Yok
08:46
Sinan Akçıl'dan Sevgililer Günü'ne Özel Şarkı Sinan Akçıl, Sevgililer Günü için duygularını bir mektupla kaleme aldı. Bu şarkıdaki satırlar akıllara hemen Ebru Şallı'yı getirdi.
Sinan Akçıl'dan Sevgililer Günü'ne Özel Şarkı
19:03
Herkesi O Dar Jean'e Sokacağım!' Son dönemde özel hayatıyla gündemde olan Ebru Şallı, iki hafta içinde piyasaya çıkacak olan yeni pilates DVD'si hakkında iddialı konuştu: Tüm kadınları,....
11:03
Ebru Şallı ile Sinan Akçıl'ın Aşk Zirvesi Yurt dışı aşıkları Ebru Şallı ile Sinan Akçıl, bu kez tatil yapmak için Avusturya Alpler'ini tercih etti.
Ebru Şallı ile Sinan Akçıl'ın Aşk Zirvesi
12:03
Sinan Akçıl Tuzla'ya Taşınıyor Ebru Şallı ile daha rahat görüşmek isteyen Sinan Akçıl, İstanbul'u terk ediyor.
Sinan Akçıl Tuzla'ya Taşınıyor
10:39
Sinan Akçıl, Aşkı İçin Tuzla'ya Taşınıyor Sevgilisi Ebru Şallı ile daha rahat görüşmek isteyen müzisyen, Acarkent'ten Tuzla'da güvenlikli bir siteye taşınacak.
Sinan Akçıl, Aşkı İçin Tuzla'ya Taşınıyor
19:03
Yedinci Pilates Dvd'si Çıkıyor Son dönemlerde Sinan Akçıl ile yaşadığı ilişkiyle gündemden düşmeyen Ebru Şallı, önceki gün Zorlu Center'daydı.
09:40
Ebru Şallı: Okan Bizim Üzerimizden Rant Sağlamaya Çalışıyor Bayülgen, 'Makina Kafa'da Sinan Akçıl ile sevgilisi Ebru Şallı'nın, Fransa'da bir kasaba lokantasında çekilen fotoğrafını ti'ye almıştı.
Ebru Şallı: Okan Bizim Üzerimizden Rant Sağlamaya Çalışıyor
06:03
Fransa Tatilinin Perde Arkası Sinan Akçıl-Ebru Şallı çiftinin Fransa'da çekilen aşk fotoğraflarının sahte olduğunu iddia edenler, ikilinin tatiline dair bu detay ve belgelere acaba....
Fransa Tatilinin Perde Arkası
18:03
Sinan Akçıl'dan Ebru Şallı Zammı Ünlü müzisyen Sinan Akçıl, Ebru Şallı için yaptığı "Hafıza" adlı şarkıyı Funda Arar'a vermişti.
Sinan Akçıl'dan Ebru Şallı Zammı
06:02
Haftanın Magazin Bombaları Magazin dünyasının usta kalemi Sinan Özedincik, geçtiğimiz haftaya damga vuran olayları Sabah.
06:03
Korktuğu Başına Geldi Aylardır Ebru Şallı ile birlikte ortaya çıkmayan Sinan Akçıl, yayınlanan aşk fotoğraflarının ardından fanlarının hedefi oldu.
Korktuğu Başına Geldi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 01:01:28. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA EBRU ŞALLI HABERLERİ
[Hata Bildir]